Fender Blues Junior LTD C12-N Lacquered Tweed

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Fender Blues Junior LTD C12-N Lacquered Tweed

Postautor: luis » listopada 27, 2015, 7:29 pm

Na wstępie witam wszystkich serdecznie :)

Proszę o poradę.
Robię drugie podejście do nauki gry na gitarze (pierwsze jakieś 15 lat temu) i w związku z tym, że uwielbiam klimaty bluesowe poszukuję wzmacniacza do użytku domowego. Naoglądałem się filmików na youtube ze wzmacniaczem jak w tytule, czyli Fender Blues Junior LTD C12-N Lacquered Tweed no i zakochałem się w brzmieniu :)
Wiem, że dużą rolę odgrywa też gitara. Ja mam na razie Yamaha Pacifica 412 i niestety na razie musi ona zostać.
No i pytanie jest następujące, mianowicie, czy nadaje się ten wzmacniacz do domu?
Słyszałem, że żeby brzmienie w lampowych wzmacniaczach było naprawdę fajne, to trzeba go mocniej rozkręcić. Prawda to? Ten ma 15W

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

A tutaj przykładowy link do wzmacniacza

http://www.muziker.pl/gitary/comba-gita ... red-Tweed#
luis
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: listopada 7, 2015, 5:54 pm

Re: Fender Blues Junior LTD C12-N Lacquered Tweed

Postautor: fender strato70 » listopada 29, 2015, 10:14 am

Wzmacniacz o ktorym mowa jest wzmacniaczem klubowym,do gry glosnej ,jak masz takie warunki w domu to dobry piec mozna go rozkrecić i dobrze brzmi.Do domowego grania dobry jest piecyk tranzystorowy, ja radziłbym Ci kupic Orange Micro Terror,gralem na nim,rewelacja jak dla mnie.Sama glowa wazy niecale 1 kg mozna go podpiać do kazdej kolumny i brzmi rewelacyjnie,a i do małych klubow wystarczy, przetestuj go w sklepie. pozdro :D
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości

cron