Zapraszam do swojej kuchni...

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Zapraszam do swojej kuchni...

Postautor: Zoltan » stycznia 9, 2013, 9:13 pm

... zwłaszcza tych, którzy lubią popodglądać kucharza przy jego robocie (jak w najlepszej renomowanej knajpie! ;) ), no i serdecznie poproszę o "lajka" (Lubię to!).

https://www.facebook.com/profile.php?id ... eZMiloscia

Na stole nowy prototypowy EXCITER Nostalgia - dedykowany może nie tyle dla grających skranczowanego bluesa co bardziej dla "guitar-czyścioszków"... ale wszak i bluesa też kiedyś pogrywało się na cleanowym sprzęcie!

Parametrami (wygląd, wymiary, regulacje barwy tonu) pozornie zbliżony do Excitera GlubMan'a - ale z rewerbem i o zupełnie innym układzie barwy oraz obsadzie lampowej. To klasyczna Nostalgia - więc replika vintage z najwcześniejszych okresów moje radosnej tfurczości:

ad www.fonar.com.pl -> DIY -> Dział 1.

Wkrótce postaram się wrzucić test odsłuchowy tego nowego klocka... a co potem??? Z O B A C Z Y M Y ?!

Kto by się ewentualnie pisał na ogranie???

Zwłaszcza chopaki z terenu Górnego Śląska Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom i pobliże, no, Małopolska też mile widziana!

A może na jakiś mały jamik dziadka z zabawkami zaprosi ktoś???

Pozdrowienia serdeczne i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013!

Zoltan
Motto: "...nigdy nie dyskutuj i nie spieraj się z głupcem: niezorientowany słuchacz może nie dostrzec różnicy..."
Awatar użytkownika
Zoltan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 183
Rejestracja: września 1, 2006, 8:51 am
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: TITO » stycznia 9, 2013, 11:32 pm

Ja bym Cię ugościł z chęcią wielką, ale to KRAJNA, czyli WIELKOPOLSKIE tereny przygraniczne z KASZUBAMI, jednak jeśli masz ochotę to od jutra, specjalnie dla Ciebie zacznę organizować jamm-y... :D

Zrób mi w końcu tego Excitera, bo nie mam na czym w domu pogrywać.

http://www.youtube.com/watch?v=U-ka1_Vvalo

P.J.
Nie ma nic piękniejszego niż gitara...
chyba, że dwie!
Awatar użytkownika
TITO
blueslover
blueslover
 
Posty: 781
Rejestracja: stycznia 26, 2011, 12:51 pm
Lokalizacja: White Plums Town


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości

cron