Połączenia w TS9/TS808

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Połączenia w TS9/TS808

Postautor: Krzysiek101 » lipca 27, 2010, 4:25 pm

Ostatnio wziąłem się za skonstruowanie kopi TS9 według oryginału, a nie w wersji true-bypass które krążą po niecie i napotkałem pewien problem. Otóż układ sam w sobie działa tylko że nie da się go wyłączyć i zastanawia mnie gdzie jest błąd. Obstawiam że gniazda jack i przełącznik są źle podpięte, ale nie mam już pomysłów jak temu zaradzić. Połączenia wydają się być takie same jak na schemacie, ale mimo to nie działa tak jak powinno.
Stąd moja prośba, czy któryś z forumowiczów posiadający TS9, no ewentualnie TS808, mógłby wykonać parę zdjęć gniazd in i out oraz przełącznika tak aby było widać jak idą połączenia. Ewentualnie napisać jak to wszystko jest połączone.
May The Blues Be With You.
Awatar użytkownika
Krzysiek101
bluesman
bluesman
 
Posty: 279
Rejestracja: listopada 28, 2004, 4:35 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Wrocław

Postautor: filsek » sierpnia 4, 2010, 10:47 pm

Schematów do TS9 jest multum i zdjęć obwodów również. Najlepiej udostępnij swoje dzieło, a wtedy może coś uda się wskórać. Fotka ścieżek i połączeń napowietrznych(o ile można tak to nazwać), będzie orajt.
filsek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 25
Rejestracja: sierpnia 27, 2008, 7:52 pm
Lokalizacja: Wrocław


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości