Jakie pickupy do Strata ?Prosz? o pomoc

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Jakie pickupy do Strata ?Prosz? o pomoc

Postautor: wiosna » października 29, 2006, 5:15 pm

Witam.Moja gitara to Fender American Stratocaster plus-gryf klon.Kupi?em ten instrument z przystawkami Texas spiecials.Generalnie mam dwa zastrze?enia w stosunku do tych przestawek.S? troch? za "ostre" i strasznie brumi?.Podoba mi si? jasno?? i countrowo?? ich brzmienia szczeg?lnie w pozycji middle- bridge. ale denerwuje mnie ostro?? i przede wszystkim brumienie.Gram muzyk? dosy? zr??nicowan?.To taka piosenka poetycka z elementami country,bluesa i rocka.Chcia?bym zmieni? te przystawkiZale?y ma na jasnym, mocnym ale typowo fenderowskim brzmieniu (nie ostrym),by mo?na ukr?ci? tak?e countrowe brzmienie ala texas i zagra? czasem na mocniejszym przesterze bez przed?wi?k?w.My?la?em o klasycznych alnico plus hot rails,tylko czy na tym ukr?ci si? country?My?la?em te? o noislessach,tylko czy te nie obcinaj? za bardzo pasma?Proz? o jakie? wskaz?wki?
wiosna
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: października 29, 2006, 4:49 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości