Gitary..sklepy w polsce.. furch..HEEELP!!!!

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Gitary..sklepy w polsce.. furch..HEEELP!!!!

Postautor: winczako » czerwca 25, 2006, 10:49 pm

Mowiaz rzeczowo to:
na poczatek cena:---> max 2500-2800zeta ,.. akustyk/elektroakustyk. cieple brzmienie rowniez do bluesowych solowek....
obszedlem sklepy w toruniu, bydgoszczy i poznaniu... i mimo ze stoja tam przerozne yamahy, corty craftery etc... to generalnie maja najwyrazniej same wybrakowane egzemplarze... brzmi to gorzej niz moj crafter et-45... (1299zl)...... brak slow.. gdzie szukac??poradzcie?ale nie internetowe strony bez pokrycia w praktyce... gitare musze wziac do reki!! nawet wsrod pr?gli za 500zl zdarzaja sie perelki... niestety rzadko.. jak narazie jedyne co mnie zainteresowalo to furch... ale ten byl bez cutawaya... (czyli wciecie MUSI byC!!) ;) stad druga moja prosba... skad? gdzie?? (np. moze lepiej w czechac) kupic, szukac furcha? jak wygladaja ceny tam i u nas jesli hcodzi o furcha?? interesuja mnie modele s-21, s-23.... od razu mowie ze w ichnim jezyky totalnie nie czaje:P heh:((( jedyne co udalo mi sie znalezc to cus za 24000 koron...(tak wiem ile to PLN?w.) 8) 8) , jesli wypatrzyliscie gdzies u siebie w miescie cos godnego wydania kasy na pociag.. to dajcie znac... ale prosze... konkretnie.. bo nie spie na kasie...
z gory wielkie dzieki :D :D [/b]
winczako
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: czerwca 25, 2006, 10:25 pm

Postautor: Jedi » czerwca 26, 2006, 7:03 am

A id? go?ciu do lutnika, poczytaj sobie wcze?niej o drewnie o kszta?cie i zrobi Ci co tylko b?dziesz chcia?. S?dze ?e zaoszcz?dzisz szukania i dostaniesz naprawde dobry sprz?t w rozs?dnej cenie. Tyle ?e nie markowe.
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: Basman » czerwca 26, 2006, 8:21 am

Jedi, znasz w Polsce lutnika, kt?ry robi zawodowe gitary akustyczne ?

:?

Co do Furcha, to zawsze par? egzemplarzy stoi w krakowskim Omnimuzie. A przynajmniej sta?o jak by?em nie tak dawno. Do?? du?y wyb?r gitar akustycznych i klasycznych jest te? w kieleckim Vanaxie, ale nie w?azi?em na pi?terko, ?eby obczai?, jakie marki s? tam dost?pne. Ale sporo tego wisi na haczykach.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: winczako » czerwca 26, 2006, 8:43 am

dzieki:) a nie irientujesz sie jak z cenami? i czy oplaca sie jechac do czech po furch? (jestem z torunia wiec krakow czy czechy.. to i tak daaaaleko---pociagiem) :lol: :P

ps. luntik??hmm... zgadzam sie z przedmowca :P
winczako
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: czerwca 25, 2006, 10:25 pm

Postautor: Basman » czerwca 26, 2006, 9:48 am

Naj?atwiej b?dzie do nich zadzwoni? i popyta?, albo pr?bowa? wys?a? jemajla.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

info zkup FURCHA

Postautor: vain » czerwca 26, 2006, 4:33 pm

Wi?c sprawy maj? si? tak.
Chc? kupi? Furcha i ju? troszk? sp?dzi?em na poszukiwaniach.
W Polsce dystrybutorem jest http://www.adamusic.pl/ i polecam ich .
W Warszawie maj? sklep adres do sklepu masz na stronie powy?ej.
Bardzo mi?a obs?uga – jak kupujesz u nich akustyka to potem monta? elektoniki masz w cenie
zakupu (maj? swego lutnika).
Co do cen – w?a?nie wr?ci?em z Pragi z wyprawy „przyjemne z po?ytecznym”
By?em w http://www.humlmusic.cz/kontakt.php sklep polecam , jest oczywi?cie taniej
ale nie na tyle aby gra by?a warta ?wieczki np. MO 32 – 18990 koron co daje 2810 z? , S21 CM – 14990 koron co daje oko?o 2218 z? wiec model 21 nie op?aca si? ale 32 jak najbardziej. Op?aca si? r?wnie? S22 ale zaoszcz?dzisz jakie? 250 do 400 z? . To sporo i nie sporo bior?c pod uwag? gwarancj? na miejscu i serwis no i mo?liwo?? monta?u elektroniki
po cenie zakupu tutaj w Polsce. My?l? jednak ?e lepiej jest kupi? u nas.
Wnioski – najwi?ksze oszcz?dno?ci zyskujesz przy dro?szych modelach i po nie op?aca si? jecha?. Gwarancja jednak jest u Czech?w.:)

Nie przyjmuj? p?atno?? kart? p?atnicz? , tylko got?wka – wiec jak b?dziesz jecha?
kupuj Korony u nas tam jest z?y przelicznik jakby? chcia? sprzeda? z?ot?wki w Czechach.
Korony najta?sze s? w kantorach przygranicznych.
Najlepiej oczywi?ci zap?aci? kart? ale nikt tam nie przyjmuje takiej p?atno?? poniewa? to
sprzedawca p?aci wtedy prowizj?.
W sklepie wymienionym powy?ej nie maj? elektroakustyk?w – ale mo?esz poczeka? 1 dzie? to Ci zamontuj? wybran? elektronik?. O dziwo nie s?yszeli o B-bendach maj? tylko
Fishmana ale za to w dobrych cenach. Polski dystrybutor ma elektronik? do wyboru.
Jakby? co? chcia? jeszcze wiedzie? to pisz. A je?eli co? kupisz to podziel si? do?wiadczeniami.

Mi osobi?cie z rozs?dnych cenowo Furch?w przypad? do gustu szczeg?lnie S22 CR z Cutaway , nie wiele dro?szy od 21 i na zakupie tego u czech?w oszcz?dzasz oko?o 400 z?.
To by by?o na tyle. Tak na marginesie polecam WWW.amistar.cz od Furch cenowo wy?ej.
Ale zakup u czech?w jest op?acalny.
vain
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 38
Rejestracja: stycznia 15, 2006, 5:30 pm

Postautor: winczako » czerwca 26, 2006, 9:05 pm

:D :D :D :D noooo!!! az mam ochote Cie pocalowac.... hehe :lol: :lol: hmm... no moze przesadzilem:P ale stary WIELKIE dzieki!! napewno Twoje informacje duzo mi pomoga!! z tego HUML czeskiego sklepu odpisali ze s-23 po 19900 czyli 2900zeta... hmm... s-21 za 1800zl.... ;))))

no co do gwarancji to chyba zbyt czesto sie nie zdarza z tego korzystac jesli sie rozsadnie wybierze el gitarre;))) :) :) jeszcze zapytalem w tym warszawskim sklepie o ceny... czekam na odpowiedz;)))

jesli dorwe furcha to napewno bedzie OPINIA:)))
ps. narazie gralem na s-21 w toruniu..za 3,5 ko?a... porazka.. ale brzmiala rewelacyjnie;)) nic innego nawet do kluczy jej nie siegalo:P
pozdr
winczako
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: czerwca 25, 2006, 10:25 pm

Postautor: winczako » lipca 21, 2006, 8:20 am

No i stoi pikny furchek;))) 8) 8) 8) 8) 8)
Po glebszych wyliczeniach/przeliczeniach kalkulacjach nie pojechalem jednak do czech... moze gdbybym dysponowal samochodem to by sie oplacilo... ale sam bilet na pociag z katowic do pragi to....... 130zl... nie wiem czemu tak drogo... w kazdym razie umowilem sie z dystrybutorem:) fakt faktem jak to zwykle jest... oczywiscie wydalem wiecej niz zaplanowalem :o
Przegralem pare gitarek furcha... i w sumie zastanawialem sie tylko miedzy s-22 i s-24... na papierze sie niewiele roznia... a w brzmieniu jeszcze mniej... za to w cenie konkretnie, tak ze wobor byl dosc prosty... Absluga bardzo mila, wola dawac gratishy niz znizki.. ale nie narzekam :D :D twardy futeralek z logo Furcha, i jakies pierdoly. w sumie z b-bandem a4.4 wyszlo 3300 :x :x (ta cena ktora pisalem wczesniej w czechac to sie okazalo byla bez cutawaya i oczywiscie bez elektryki). A tu jest 24m-ce gwarancji, ktora jak zauwazylem niestety sie przyda... ma niewielki mankament... 14 prog... chyba jest minimalnie nizej... chociaz nie widac golym okiem, to slychac.. -- nie to zeby az tak bardzo to przekadzalo, ale...!!!! rozmawialem juz z adamusic i nie ma zadnego problemu -->wyslac na ich koszt, zrobia/wymienia, odesla<--;))
co do brzmienia to opowiem kiedy indziej.. narazie cieplutko akustycznie z wielko iloscia srednich tonow. oczywiscie caly zakres jest charakterystyczny dla superjumbo;)
w porownaniu do kilku modelow takamine z krakowa w cenach do 5000 ma sie wrazenie jakby sie przesiasc z brz?kade?ka na cos polke wyzszego... (oczywscie nie jest to martin... ale za ta cene nie znalazlem nic lepszego )
pozdrawiam :D :D :D
winczako
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: czerwca 25, 2006, 10:25 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości

cron