DUESENBERG Guitars w POLSCE!

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

DUESENBERG Guitars w POLSCE!

Postautor: Luke » marca 24, 2011, 3:29 pm

Nie ma sensu lać wody. Wystarczy spojrzeć na choćby niecałą listę endorserów:

Laurie Wisefield (Toto),Elvis Costello, Slash (Velvet Revolver), Taj Mahal, Jedd Hughes, Blind Boys of Alabama, Buddy Miller, Brian Ray (Paul McCartney), Stephen Duffy (Robbie Williams Band), Davey Johnstone (Elton John Band), Mark Lizotte (DIESEL), Bob Bandiera (Bon Jovi), Mike Wanchic (John Mellencamp), Dean Parks, Jedd Hughes, Colin Hay (Men@Work),Mike Campbell, Peter Strout (Sheryl Crow), Joe Walsh, Keith Urban, Chris Rodriguez, Hugh Harris (The Kooks), Tom Bukovac, Andy Powell (Wishbone Ash), Paul Carrack (Mike And The Mechanics), Eddie Vedder & Mike McCready (Pearl Jam), Yogi (The Wallflowers), Clem Clempson (Colosseum), Kenny Loggins, Bela B., Bob Dylan, Barry Fratelli (The Fratellis), James Hetfield (Metallica), Richie Sambora & Hugh "Huey" McDonald (Bon Jovi) Eric Bazilian (The Hooters), Steve Hill, Chris Cornell, Vince Gill, Toby Keith,Curt Smith (Tears For Fears), Peter Fox, Tom Petty, The Eagles, Rod Stewart, John Mayer, ZZ Top, Keb Mo, Glen Frey, Ronnie Wood (Rolling Stones), Electric Light Orchestra, Faith Hill, Goo Goo Dolls, Duff McKagan, Rascal Flatts, Lonestar, Jack Ingram, JJ Cale…

Z rodzimych gitarzystów Maciek Radziejewski [ex Niemen, Krzak, Urbanator] i od niedawna Leszek Jakubczak [Why Ducky, Crossroads].

oficjalna strona:
http://www.duesenbergusa.com/

test gitary Duesenberg Starplayer TV:
http://www.infomusic.pl/artykul/view/31 ... duesenberg
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Luke » marca 24, 2011, 4:16 pm

Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Luke » marca 24, 2011, 4:25 pm

Piękny Duesenberg Fullerton w klimacie BLACK CROWES:
http://www.youtube.com/watch?v=3u1AUf5J2Os
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Luke » lipca 1, 2011, 12:41 pm

Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Leszek Jakubczak » lipca 1, 2011, 5:58 pm

Polecam każdemu kto szuka czegoś pomiędzy stratem a gibonem - właśnie czegoś takiego szukałem. Bardzo uniwersalny instrument i do tego zajebiście wygląda i brzmi :D
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ewick » października 19, 2012, 6:56 am

Od czasu koncertu 14 października (III International Ochota Blues Festival) ta gitara śni mi się po nocach ;) To wszystko przez to, w jaki sposób Leszek gra...

Fot. Organizator festiwalu
Obrazek

Poprzedni zespół na tym koncercie też grał na Duesenbergu, ale to Leszek pokazał co można z tym sprzętem zrobić :) No i nie powiem - wygląd gitary przyciąga oko, niesamowity kolor.

Taka gitara jest mi właściwie niepotrzebna bo słabo i rzadko gram, grałabym tylko w domu, ale obudziła się we mnie żądza posiadania (i grania na niej). Kombinuję coby trochę pooszczędzać a potem wziąć jakiś kredyt ;) (tak więc proszę trzymajcie kciuki, żeby się udało)

wybrałam już sobie nawet którą gitarę chcę
Duesenberg Starplayer TV Chris Whitley
Obrazek
Awatar użytkownika
ewick
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 122
Rejestracja: marca 11, 2006, 12:48 pm
Lokalizacja: WaWA, a tak to z Otwocka

Postautor: Leszek Jakubczak » października 19, 2012, 9:01 am

Dzięki za miłe słowa :)

A gitary Duesenberg są niesamowite - od unikatowego wyglądu do unikatowego brzmienia. :)
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Paweł Jodko » października 20, 2012, 1:35 pm

Zgadzam się z Leszkiem w 100%
Duesenberg rulez i nigdy nie ma z nim problemów.

http://www.facebook.com/burnin.hearts
Paweł Jodko
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: sierpnia 16, 2008, 12:43 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości

cron