Telecaster Pickquard Wymiana

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Telecaster Pickquard Wymiana

Postautor: andrzej-blues » listopada 22, 2010, 8:24 pm

Witam
Chcę wymienić pickguard w telecasterze z klasycznego tzn. na jeden singiel (potencjometry 2 na płytce metalowej ) na pickquard na jeden hambaker i z podejsciem na 4 potencjometry i przełącznik przystawek w górnej cześći korpusu -- to chyba model 72 Telecster Custom czy tele deluxe --pytanie do kogoś kto dokonywał takiej zamiany--czy ten nowy większy pickquard będzie pasował tzn. czy zakryje wszystkie otwory po poprzednim czyli klasycznym-- zwłaszcz otwór po poprzedniej płytce z potami ew. ile otworów po śrubkach z poprzedniego pickquardu będzie niezakrytych przez nowy pickquard--jeden czy więcej
andrzej-blues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 98
Rejestracja: września 27, 2008, 7:27 pm
Lokalizacja: wieliczka

Postautor: BluesHarry » listopada 27, 2010, 10:11 am

Ja nie miałem, ale jak się przyjrzeć, to powinno wszystkie poprzednie otworki to pozasłaniać :) Ta płytka jest tak wielka, że dziwne, żeby nie zakryła:) Tylko strasznie dużo chyba będziesz mieć do frezowania (albo lutnik) w tym korpusie?
Awatar użytkownika
BluesHarry
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: kwietnia 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: mat » grudnia 15, 2010, 9:53 am

Będziesz może pozbywał się tego pickguarda?
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Re: Telecaster Pickquard Wymiana

Postautor: andrzej » grudnia 21, 2010, 11:27 am

andrzej-blues pisze:Witam
Chcę wymienić pickguard w telecasterze z klasycznego tzn. na jeden singiel (potencjometry 2 na płytce metalowej ) na pickquard na jeden hambaker i z podejsciem na 4 potencjometry i przełącznik przystawek w górnej cześći korpusu -- to chyba model 72 Telecster Custom czy tele deluxe --pytanie do kogoś kto dokonywał takiej zamiany--czy ten nowy większy pickquard będzie pasował tzn. czy zakryje wszystkie otwory po poprzednim czyli klasycznym-- zwłaszcz otwór po poprzedniej płytce z potami ew. ile otworów po śrubkach z poprzedniego pickquardu będzie niezakrytych przez nowy pickquard--jeden czy więcej


Roznice (male ale zawsze ) wystepuja nawet w tym samym modelu. Ale...
Przeszukaj net i znajdz interesujacy Cie ksztalt - oczywiscie w PDF - potem przeskaluj, wydrukuj, wytnij i przymierz. I wszystko wiadomo :idea:
andrzej
blueslover
blueslover
 
Posty: 466
Rejestracja: kwietnia 2, 2007, 9:16 am
Lokalizacja: charzykowy

Postautor: andrzej » grudnia 21, 2010, 11:35 am

mat pisze:Będziesz może pozbywał się tego pickguarda?


Ja mam taki pickguard "na zbyciu". Klasyczny, laminowany (czarny-bialy-czarny). Plus przy singlu otwrki na srubki regulujace wysokosc pickupu. Jezeli jestes zainteresowany to napisz na PW.
andrzej
blueslover
blueslover
 
Posty: 466
Rejestracja: kwietnia 2, 2007, 9:16 am
Lokalizacja: charzykowy


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości

cron