Ibanez AW 140QM ECE

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Ibanez AW 140QM ECE

Postautor: borys.k » lipca 15, 2008, 10:59 pm

Czy ktoś miał styczność z tą gitarką? Jak wygoda gry, brzmienie?

Jestem szczęśliwym posiadaczem AEL 20, jestem coraz bardziej zadowolony, gitara z czasem się rozgrywa i brzmi coraz lepiej. Brzmi klarownie, bardzo selektywnie i jest cholernie wygodna (jak na Ibaneza przystało). Nie cierpię elektrycznych Ibanezów, ale akustyki to cudeńko, i są takie ładne, hehe :D
Jakby co to serdecznie polecam.
Miałem w łapkach też AEL 40 i grało to jeszcze fajniej (wydaje mi się, że trochę jaśniejsze brzmienie). Elektronika w 40stce niestety ta sama co w 20stce, a więc troszkę szumiąca.

Jak sobie dorobię, chciałbym wskoczyć półeczkę, dwie wyżej i rozważam kupno właśnie AW140QM. Gitarka jeszcze śliczniejsza, klucze Grover (więc podejrzewam, że żadnych problemów ze strojem nie będzie. Już AELki ładnie stroją), elektronika Fishmana (więc też nie spodziewam się szumów ani zbędnych bajerów). Niestety nie miałem okazji do potrzymania i pogrania, ale może właśnie ktoś z was miał?

Jakieś inne gitary, również innych firm mniej więcej w tej cenie (model w temacie kosztuje ok 1700-1800 złotych polskich)?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
borys.k
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 143
Rejestracja: maja 25, 2008, 9:34 pm
Lokalizacja: Poznań

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości

cron