Olsztyńskie Noce Bluesowe 5-7 lipca 2007r.

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 11:05 am

e m d ż i pisze:Tyna! Wrzuć foto wspomnienia po połamanym krześle!

To połamane krzesło wczoraj ze mną na Gov'tach nawet było :lol:
Tylko sie dziwie że ochrona mi go nie zarekwirowała jako niebezpiecznego narzędzia:wink:

Ale emdżi- dla Ciebie wszystko :D

Obrazek
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 11:08 am

stern pisze:jadšc do Olsztyna mijali�my fabrykę w Morlinach i zgodnie orzekli�my, że zapach piekny w całej wsi panował - Berlinki Kings!!!


A my jechałyśmy stopem busikiem z Morlinami :D
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: margo » lipca 10, 2007, 11:23 am

TAA!! Nawet ja usłyszłam historię o "krześle od nogi" tudzież zostałam zaszczycona prezentacją wizualną tego niezapomnianego rekwizytu :D
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 11:34 am

To krzesło to w ogóle największa gwiazda ONB chyba :mrgreen:
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: e m d ż i » lipca 10, 2007, 12:17 pm

tyna pisze:To krzesło to w ogóle największa gwiazda ONB chyba :mrgreen:


Echeś :lol: Przebiło nawet tą Panią, która je rozkraczyła (a też była wielka)... jak i Pana Kogucika, co chciał gadać z nami po angielsku i do Bahamy chciałam Go wysłać ;)

MArgo... a której opowiastki Ty jeszcze nie słyszałaś ? hahahha
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Guzik » lipca 10, 2007, 12:43 pm

e m d ż i pisze:MArgo... a której opowiastki Ty jeszcze nie słyszałaś ? hahahha


jeszcze ciekawa opowiastka mogłaby byc w kwesti wejsciówek na koncert :D w skrócie = w kasie nr2 zamiast 25zł kosztowały 5 zł :D

ONB dla mnie swietny festival w mało swietnej pogodzie :D takim moim skormnym zdaniem najlepiej sie zaprezentowa " Devil Blues " grali w malutkim klubie a czadu dali ze strach :D "Berlin Blues" mieli występ w skrajne złych warunkach a widzialem jak kolejni ludzie zatrzynuja sie aby Was posłuchać :D LIMBO - za piękny klasyczny blues i wspaniałą gre "Wiśni". :D Karolina Cygonek - to ja niewiedziałem ze mozna tak spiewać a jeszcze Tyna mi uswiadamiała ze to jeszcze lepszy spiew niz mi sie wydaje :D MOJO - za wspaniały jamm. Pan Bogdan Topolski - no mysle ze tutaj nie trzeba komentować dlaczego

wogule własnie chyba wymieniłem większość zespołów jakie słyszałem :D hmm :D

ze sceny głownej to zdecydowanie powalili mnie na ziemie John Tucker i Leszek Cichonski no i siedzacy z boku Wojciech Karolak = nawet gdybym dostał sie tylko na ten koncert nie załowal bym tych 600 przejechenaych kilometrów :D aha no i Kyla Brox :D i ten show perkusisty

niestety nie udało mi sie być 1 dnia z przyczyn małej zyczliwosci ludzkiej na drogach :D ani na początkach koncertów na dziedzincy ( 7 w nocy , NZB, Blues Company :( ) bo kase nr.2 otwierali dopiero po zmroku

Pozdrawiam wszystkich :!: i chcialem zauwazyć ze owe krzesło prawie zmizdyło mi nogi :D
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 1:20 pm

Guzik pisze:niestety nie udało mi sie być 1 dnia z przyczyn małej zyczliwosci ludzkiej na drogach :D ani na początkach koncertów na dziedzincy ( 7 w nocy , NZB, Blues Company :( ) bo kase nr.2 otwierali dopiero po zmroku

Pozdrawiam wszystkich :!: i chcialem zauwazyć ze owe krzesło prawie zmizdyło mi nogi :D

Oj Guziec, Guziec.. Jak sie łapie stopa spod toruńskiego dworca PKP gdzie nie ma wylotu na nic to nie ma sie co dziwić że życzliwość ludzka jest mała :P :mrgreen:

My też pozdrawiamy i sie odzywajcie z drogi na Blues Express, żebyście znowu gdzieś nie utkli po drodze :P
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: margo » lipca 10, 2007, 1:20 pm

No nie! I nikomu się nie chciało kasy nr 2 przywieźć do Warszawy!!!

TOŻ TO SZOK
Tak by się przydała tutaj w świetle obecnych i njbiższoprzyszłościowych wydarzeń
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: e m d ż i » lipca 10, 2007, 1:39 pm

margo pisze:No nie! I nikomu się nie chciało kasy nr 2 przywieźć do Warszawy!!!

TOŻ TO SZOK
Tak by się przydała tutaj w świetle obecnych i njbiższoprzyszłościowych wydarzeń


Otóż to, otóż to! Nie wiem jak to się dzieje ale znowu się rozumiemy!!!

Guziec... Jeno nie zabieraj ze sobą tabliczki większej od siebie , bo Cię nikt nie weżmie!

MArgo! Twój dog podajac mi łapę zahaczył moja łapę ... Aaaaaaaaaa!!!
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 1:43 pm

e m d ż i pisze:Guziec... Jeno nie zabieraj ze sobą tabliczki większej od siebie , bo Cię nikt nie weżmie!

Ej ale Guziec jest tak z metr wiekszy od nas to by taka nasza tabliczka akurat dla niego była idealna :D
Poza tym chyba zrobimy bojkot, i nie bedziemy jeżdzić do miast które mają nazwe dłuższą niż 5 liter :P Bo potem sie naprawde debilnie wygląda stojąc z takim 1,5 metrowym napisem W-A-R-S-Z-A-W-A :lol: Już pomijając fakt że do Warszawy nikt nie chce brać stopowiczów bo sie boi że sie okażą warszawiakami :mrgreen:
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: e m d ż i » lipca 10, 2007, 1:58 pm

tyna pisze:
e m d ż i pisze:Guziec... Jeno nie zabieraj ze sobą tabliczki większej od siebie , bo Cię nikt nie weżmie!

Ej ale Guziec jest tak z metr wiekszy od nas to by taka nasza tabliczka akurat dla niego była idealna :D
Poza tym chyba zrobimy bojkot, i nie bedziemy jeżdzić do miast które mają nazwe dłuższą niż 5 liter :P Bo potem sie naprawde debilnie wygląda stojąc z takim 1,5 metrowym napisem W-A-R-S-Z-A-W-A :lol: Już pomijając fakt że do Warszawy nikt nie chce brać stopowiczów bo sie boi że sie okażą warszawiakami :mrgreen:


O-S-T-R-Ó-W W-I-E-L-K-O-P-O-L-S-K-I :!: :!: :!: :shock:
Zapraszam :lol: Możecie takiej tabliczki użyć jako szlabanu !
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 2:09 pm

e m d ż i pisze:
tyna pisze:
e m d ż i pisze:Guziec... Jeno nie zabieraj ze sobą tabliczki większej od siebie , bo Cię nikt nie weżmie!

Ej ale Guziec jest tak z metr wiekszy od nas to by taka nasza tabliczka akurat dla niego była idealna :D
Poza tym chyba zrobimy bojkot, i nie bedziemy jeżdzić do miast które mają nazwe dłuższą niż 5 liter :P Bo potem sie naprawde debilnie wygląda stojąc z takim 1,5 metrowym napisem W-A-R-S-Z-A-W-A :lol: Już pomijając fakt że do Warszawy nikt nie chce brać stopowiczów bo sie boi że sie okażą warszawiakami :mrgreen:


O-S-T-R-Ó-W W-I-E-L-K-O-P-O-L-S-K-I :!: :!: :!: :shock:
Zapraszam :lol: Możecie takiej tabliczki użyć jako szlabanu !


Ty to dobry patent całkiem by był... Całą szerokość drogi byśmy zajeły i każdy by sie musiał zatrzymać :mrgreen:
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: bluesman7 » lipca 10, 2007, 3:14 pm

miłe Panie, co to za rozmowy nie na temat?!!!To nie rynek Emdzi!!!
Przywołuję do porządku, wracamy do tematu w zakładce, ale już!!!
(inaczej ta biała noga zostanie należycie wykorzystana ...) :!: :twisted:
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 3:20 pm

bluesman7 pisze:miłe Panie, co to za rozmowy nie na temat?!!!To nie rynek Emdzi!!!
Przywołuję do porządku, wracamy do tematu w zakładce, ale już!!!
(inaczej ta biała noga zostanie należycie wykorzystana ...) :!: :twisted:

Ta białe krzesło od nogi jest w moim posiadaniu wiec nie podskakuj :P
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: bluesman7 » lipca 10, 2007, 3:24 pm

Ty masz jedną nogę, ale zastanów sie w czyim posiadaniu jest cała reszta... :?: :wink:
więc nie fikaj ,nie fikaj!!!
do tematu marsz!!!
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 3:26 pm

bluesman7 pisze:Ty masz jedną nogę, ale zastanów sie w czyim posiadaniu jest cała reszta... :?: :wink:
więc nie fikaj ,nie fikaj!!!
do tematu marsz!!!


Oops :oops: <kaja sie>
Już nie bede :P
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Guzik » lipca 10, 2007, 3:48 pm

tyna pisze:
e m d ż i pisze:
tyna pisze:
e m d ż i pisze:Guziec... Jeno nie zabieraj ze sobą tabliczki większej od siebie , bo Cię nikt nie weżmie!

Ej ale Guziec jest tak z metr wiekszy od nas to by taka nasza tabliczka akurat dla niego była idealna :D
Poza tym chyba zrobimy bojkot, i nie bedziemy jeżdzić do miast które mają nazwe dłuższą niż 5 liter :P Bo potem sie naprawde debilnie wygląda stojąc z takim 1,5 metrowym napisem W-A-R-S-Z-A-W-A :lol: Już pomijając fakt że do Warszawy nikt nie chce brać stopowiczów bo sie boi że sie okażą warszawiakami :mrgreen:


O-S-T-R-Ó-W W-I-E-L-K-O-P-O-L-S-K-I :!: :!: :!: :shock:
Zapraszam :lol: Możecie takiej tabliczki użyć jako szlabanu !


Ty to dobry patent całkiem by był... Całą szerokość drogi byśmy zajeły i każdy by sie musiał zatrzymać :mrgreen:


własnie jam wysoki to i tabliczki duze :D ale masz racje Emdzi moglismy nieco przerazać kierowców wymyslimy jakiś lepszy patent :) ale jako ze tabliczki nasze się im nie podobały zastosowalismy zasade błagania na stacjach :) i odziwo argumentem : " wracamy z festivalu bluesowego" ludzie zaraz stawali sie mili

mysle ze zamiast WARSZAWA mozna napisać WAWA :D

a ze w centrum Torunia - no tam było ładnie :D a kazdy zwalniał zeby zobaczyc to zjawisko

na Blues Express to dotrzemy bo to kawałek :D

PS. Tyna mówiłas ze nie lubisz bydgoszczy a nam Pan z Inowrocławia powiedział ze Ci z Torunia to Krzyżaki :D
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: tyna » lipca 10, 2007, 3:52 pm

Guzik pisze:PS. Tyna mówiłas ze nie lubisz bydgoszczy a nam Pan z Inowrocławia powiedział ze Ci z Torunia to Krzyżaki :D

No bo tak jest- my jesteśmy Krzyżaki, a brzydgoszczanie to Tyfusy :P

P.S. PW odbierz gupi gupku :P
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: B&B » lipca 10, 2007, 6:44 pm

Jak slusznie zauwazyl bluesman7 - wracajmy do tematu!
Ponizsze zdjecie mialo obrazowac roznorodnosc fryzur prezentowanych przez publicznosc obecna na olsztynskim Rynku:
Obrazek
Zupelnie przypadkiem okazalo sie, ze zdjecie zrobiono doslownie na sekundy przed katastrofa ww. krzesla! Jeszcze widac luz, swoboda, usmiechy a juz za chwile bedzie wielkie trrraaaaach! i zbieranie polamanych nóg.

B.
ps. zdaje sie ze emdzi znowu weszla (usiadla) w kadr - sam nie wiem jak ona to robi :?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Adu$ » lipca 10, 2007, 11:33 pm

Witam i ja :)
Tegoroczne ONB za Nami, wiele się działo, wiele zmieniło w Olsztynie przez rozbudowę Amfiteatru i zmianę miejsc, w których odbywały się koncert.
Mnie osobiście z postaci zagranicznych absolutnie ujęła rasowa gwiazda z Texasu - Nina Van Horn.
Ogromne emocje towarzyszyły konecrtom przeniesionym do Jazz Clubu Bohema - Devil Blues, Karolince Cygonek z Tomi Blues Kapelą i moje ODKRYCIE duchowe achhhh to LIMBO :D :wink:

Zdjęcia ze wszystkich koncertów mojego autorstwa można obejrzeć tutaj:
http://picasaweb.google.pl/ada.jankowska/OlsztySkieNoceBluesowe2007

Kilka fotek z imprezy:

Ewa Bura - znakomita wokalistka The Hardworkers:
Obrazek

Marek "Haga" Szerszyński
Obrazek

Nina Van Horn:
Obrazek

Jasiu Gałach na scenie staromiejskiej:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Postautor: Adu$ » lipca 10, 2007, 11:54 pm

Genialna "Siódma w Nocy":
Obrazek

Kyla:
Obrazek

Janusz - Kid Brown :D :
Obrazek
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Postautor: Adu$ » lipca 11, 2007, 12:12 am

Karolinka Cygonek i Tomek Miturski:
Obrazek

Prawdziwa Dama polskiego bluesa - Karolina Cygonek:
Obrazek

Niepowtarzalny człowiek i wokalista zespołu LIMBO - Michał Augustyniak:
Obrazek


Jak zwykle ponętny głos, jak zwykle - niezwykły całokształt :D
Krzysiek Gorczak, Devil Blues :wink: :
Obrazek

Pan Andrzej Matysik:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Postautor: Beata ;-) » lipca 11, 2007, 10:18 am

Myślę, że zdjęć z koncertu Leszka Cichońskiego & John 'B'. Tucker nie powinno zabraknąć w tym miejscu ... .

http://blues.olsztyn.pl/muzycy/tucker.html


A to fragmenty z listu, który dostałam od naszego fana - Janka z Olsztyna:

"...ja wczoraj byłem na koncercie Leszka & Friends w ramach Nocy Bluesowych w Olsztynie...U nas na północy kapele i muzycy z południa są mniej znani , ale wśród fanów dobrego grania każdy zna i ceni Leszka...."

"Leszek jak zwykle w dobrej kondycji ( muzycznej, bo fizycznej nie),choć ze względu na nogę w gipsie, grał na siedząco....ciesze sie, że jest z nimi OK.
Grali znakomicie wszystkie utwory i była to duża uczta dla blues fanów i nie tylko...
Zamieniłem kilka słów z Leszkiem i przypomniałem mu, że w Olsztynie ma też "swojego człowieka " z GRG ..."

Nie można być wszędzie ... stąd ta krótka relacja z listu ... .

Pozdrawiam .

Ps. A może ktoś z Was robił jeszcze zdjęcia z tego koncertu ?
Ostatnio zmieniony lipca 12, 2007, 8:45 am przez Beata ;-), łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: Adu$ » lipca 11, 2007, 11:19 am

Ja niestety nie byłam na tym na tym akurat koncercie .. nadrobi się na Tyskim Festiwalu. Słyszałam z daleka.. świetne granie, zatem nadrobić wypada bez wątpienia.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Postautor: Zbyszek Stępski » lipca 11, 2007, 11:50 am

Obrazek
http://www.blues.olsztyn.pl/

http://blues.olsztyn.pl/muzycy/tucker.html <= tu znajdziecie piękną galerię zdjęć z koncertu 7 lipca

Koncert w Olsztynie, jeden z wielu na długiej trasie koncertowej, ale niezwykły.... 6 lipca zespół uległ wypadkowi…byliśmy wszyscy przerażeni. Dzięki szczęśliwej opatrzności grają nadal i spełniają nasze marzenia…

JOHN „ Broadway „ TUCKER, LESZEK CICHOŃSKI, WOJCIECH KAROLAK, DAVID PRICE, VIC PITTS

Pozwolę sobie pokazać kilka zdjęć z tej galerii... SUPER

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Alicja Szafraniec:) » lipca 11, 2007, 5:01 pm

Witam :)
No i już po festiwalu... Dla mnie był on niesamowity. Jak co roku świetny. Muzycznie było rewelacyjnie. Pogoda niedopisała ale sprawiła ze klimat był jeszcze lepszy... Ciesze się ze w tym roku też mogłam uczestniczyc w tej imprezie. Dzięki wszyskim za te 3 dni!!! Spotkałam i poznałam wiele wspaniałych osób. Dzięki :) :*

Za niedługo zdjecia m.in. z koncertu Pana Leszka na www.kszafraniec.com . Zapraszam do śledzenia strony :D


A&A&I-Dzięki :*

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony lipca 11, 2007, 5:55 pm przez Alicja Szafraniec:), łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Alicja Szafraniec:)
DatMistrzyni
DatMistrzyni
 
Posty: 646
Rejestracja: grudnia 3, 2006, 10:06 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: izunia » lipca 11, 2007, 5:53 pm

witam :)

Ja chociaz moglam byc tylko trzeciego dnia festivalu...nie wyobrazam sobie teraz ze mogloby mnie tam nie byc :) ... Dziekuje pewnej osobie ze mnie namowila na ten wyjazd :) :* - Ada ;)

Zgadzam sie z Ala, ze chociaz pogoda nie dopisala zabardzo, klimat byl niesamowity :)

Ciesze sie ze moglam poznac wiele nowych osob, z ktorymi spedzilam troche czasu, a i te ktore znalam wczesniej sprawily ze data 07.07.2007 pozostanie w mojej pamieci :)

A&A&I :)

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
izunia
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 96
Rejestracja: lutego 26, 2007, 10:51 am
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Alicja Szafraniec:) » lipca 11, 2007, 6:14 pm

Iza!
Ciesze się ze sie poznałyśmy. :twisted: Fajnie że przyjechałas ;)
Do zobaczyska mam nadzieje szybko!!!!!!

A&A&I :)

Pozdro ;)
Awatar użytkownika
Alicja Szafraniec:)
DatMistrzyni
DatMistrzyni
 
Posty: 646
Rejestracja: grudnia 3, 2006, 10:06 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Adu$ » lipca 11, 2007, 10:06 pm

Izuniu, Aluś - również bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzony czas, za śmiech, za wielkie emocje na koncertach szczególnie jednym :lol: :P
Za rozkręcanie imprezki na Devil Blues m.in. :mrgreen:
Mam nadzieję, że jeszcze nie raz nie pozwolimy wspólnie, aby emocje kiedykolwiek opadły :D

Buziaczki dla Was:*
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Postautor: Grzegorz Sterna » lipca 12, 2007, 6:45 am

a czy ktoœ wie co sie dzieje z HOODOO? czy wszystko w porzšdku po wypadku?
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości