Chorz?w: FRONT PORCH BLUES czyli LAUBA PE?NO BLUESA

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Zośka L. » września 13, 2006, 2:54 pm

ANDRZEJ MATYSIK pisze:Na pewno pomo?e Wam te? zdrowe powietrze w chorzowskim Skansenie.


Heh, dobrze wiedzie?, bo mnie te? co? ?apie :? Ale damy rad? :D Jak zawsze zreszt? :wink:
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: MałaAlejaRóż » września 13, 2006, 3:06 pm

meningokoki :P
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: Kuba Chmiel » września 13, 2006, 3:31 pm

ANDRZEJ MATYSIK pisze:Na pewno pomo?e Wam te? zdrowe powietrze w chorzowskim Skansenie.

Do zobaczenia,

Andrzej Matysik


To tam jest jaka? enklawa zdrowego powietrza? :) Za?o?yli?cie jaki? filtr anty?owiowy? Dobra, uznajmy, ?e ?wie?e powietrze musi si? r?wna? zdrowe powietrze! :)
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Jimmy » września 13, 2006, 3:56 pm

Tam wszystko jest zdrowe:

- powietrze
- muzyka
- atmosfera
-piwo
- cigarety nie szkodz? :)

dobra dobra ?artuje! Tak czy owak pewien jestem, ?e tak szcz??liwy dzie? przed?u?y wszystkim ?ycie przynajmniej o kilka minut :D a co!!! do zobaczenia!!!
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Kuba Chmiel » września 13, 2006, 4:06 pm

M?wisz? Zdrowie mi si? musi poprawi? bo jeszcze tyle koncert?w czeka!
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » września 13, 2006, 10:07 pm

Na pewno pobyt w Skansenie zrobi Wam dobrze.
Przypominam te?, ?e dzie? wcze?niej, w O?rodku Kultury "Andaluzja" w Piekarach ?l?skich o 18'00 odb?dzie si? otwarcie wystawy "Blues w obiektywie" Krzysztofa Szafra?ca a godzin? p??niej zagra Mofo Party Band.
Do Piekar ?l. te? wi?c warto wybra? si? w sobot? 16 wrze?nia.

Andrzej Matysik
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Janusz M. » września 15, 2006, 10:49 am

Namawiam na przybycie ok.po?udnia,?eby zobaczy? Trzech Pan?w K (Kulisz,Kielak,Karkoszka).W Szufladzie i w Jaworznie pokazali klas?.Jestem pewny,?e od pocz?tku wprowadz? wszystkich w dobry nastr?j :-D
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Tasurinczi » września 15, 2006, 11:41 am

No, ja tam sie melduje ju? od 12 :D Coby Highway'k?w nie przegapi? :) Niech mnie tylko gard?o przestanie bole? ?eby mo?na by?o piwka sie napi? ;)
Awatar użytkownika
Tasurinczi
blueslover
blueslover
 
Posty: 718
Rejestracja: stycznia 16, 2006, 12:25 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: DYNAM-HIGHWAY » września 15, 2006, 12:31 pm

Tasurinczi pisze: Niech mnie tylko gard?o przestanie bole? ?eby mo?na by?o piwka sie napi? ;)


Widze jakas epidemia z tymi chorobami wszystkich gardla bola.



a co do piwa to ponoc najlepszy lek na gardlo :) musowo zimne:)))
DYNAM-HIGHWAY
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 156
Rejestracja: lutego 1, 2005, 11:04 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Tasurinczi » września 15, 2006, 1:08 pm

A wiesz co Dynam, chyba skorzystam z tej rady ;) Najwy?ej zaniem?wie kompletnie :D Ale wtedy b?de sie trzyma? wersji, ?e to z wra?enia ;)
Awatar użytkownika
Tasurinczi
blueslover
blueslover
 
Posty: 718
Rejestracja: stycznia 16, 2006, 12:25 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: r0bs0n » września 15, 2006, 8:55 pm

Wreszcie ca?odniowa impreza, dost?pna dla kieszeni ka?dego.
Brawo!
A sk?ad wykonawc?w? Mniammm... :D
r0bs0n
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: kwietnia 7, 2006, 1:56 pm

Postautor: homar » września 16, 2006, 9:37 am

Witam :)
mo?e si? kto? orientuje czy jak si? wyjdzie ze skansenu w trakcie imprezy to czy mo?na potem wr?ci? ?? bede musial wyj?? ko?o 15-tej na godzine i nie wiem czy mnie wpuszcz? na kupiony wcze?niej bilet ...
O m?j ?l?sku .. umierasz mi w bia?y dzie? ....
Awatar użytkownika
homar
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 42
Rejestracja: września 1, 2006, 12:05 am
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: flower » września 16, 2006, 10:08 am

homar pisze:Witam :)
mo?e si? kto? orientuje czy jak si? wyjdzie ze skansenu w trakcie imprezy to czy mo?na potem wr?ci? ?? bede musial wyj?? ko?o 15-tej na godzine i nie wiem czy mnie wpuszcz? na kupiony wcze?niej bilet ...

Przypuszczam, ze jezeli po drodze nie zgubisz biletu to spokojnie bedziesz mogl wrocic na teren imprezy :)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: StS » września 16, 2006, 2:49 pm

Dn.16.09.2006. o 13:20
stephen pisze:Ze wzgl?du na brak porozumienia pomi?dzy Kajetanem Drozdem a pozosta?ymi muzykami zesp?? "Si?dma W Nocy" zosta? rozwi?zany.
Jak ta informacja wp?ynie na program festiwalu?
Mo?e: 17'10 - 18'00 HIGHWAY? B?d? ju? rozgrzani.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Tomii » września 16, 2006, 6:09 pm

jak nizej :D
Ostatnio zmieniony września 16, 2006, 6:11 pm przez Tomii, łącznie zmieniany 1 raz
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » września 16, 2006, 6:10 pm

StS pisze:Dn.16.09.2006. o 13:20
stephen pisze:Ze wzgl?du na brak porozumienia pomi?dzy Kajetanem Drozdem a pozosta?ymi muzykami zesp?? "Si?dma W Nocy" zosta? rozwi?zany.
Jak ta informacja wp?ynie na program festiwalu?
Mo?e: 17'10 - 18'00 HIGHWAY? B?d? ju? rozgrzani.


czyt.:
http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=104674#104674

pozdrawiam :D
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Justynka » września 16, 2006, 7:06 pm

oczywiscie ze gramy!

Nie znamy owego Stephena, ktory mowi o rozwiazaniu Siodmej w nocy.

Wprawdzie sklad zespolu ulegl zmianom ale jako manager zespolu zapewniam ze SIODMA W NOCY istnieje, dzala, gra i to sie nie zmienia.

W razie jakichkolwiek watpliwosci prosze o zwracanie sie do mnie lub do lidera zespolu Kajetana Drozda - chetnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jednoczesnie zapraszamy na najblizsze koncerty

1. Lauba pelno bluesa w Chorzowie - 17.09.2006
2. Galicja Blues Festiwal- 21.09.2006
3. Rawa Blues Festiwal - 7.10.2006
Justynka

M?dro?c jest c?rk? do?wiadczenia
Justynka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 98
Rejestracja: grudnia 9, 2005, 12:30 pm
Lokalizacja: Krak?w/Racib?rz

Postautor: margo » września 16, 2006, 8:14 pm

Krzysiek Gorczak pisze:
kora_ pisze:
Krzysiek Gorczak pisze:Jak zobaczy?em dok??dny program tej imprezy to mi szcz?ka opad?a :)

Ja te? zaliczy?am ten sam opad :D
No a impreza blisko, coraz bli?ej...jeszcze 9 dni :wink:

Ciekaw jestem ile takich "opad?w" mia?o miejsce :P
Mo?e wpiszemy si? do Ksi?gi Rekord?w Guinessa w kategorii "Liczba Opadni?tych Szcz?k" :P

dodajcie jeszcze moj?

Jimmy pisze:Tam wszystko jest zdrowe:
- powietrze
- muzyka
- atmosfera
-piwo
- cigarety nie szkodz? :)

a woda?? bo w menu Zdrowej wody nie widz? :roll:
DYNAM-HIGHWAY pisze:
Tasurinczi pisze: Niech mnie tylko gard?o przestanie bole? ?eby mo?na by?o piwka sie napi? ;)

Widze jakas epidemia z tymi chorobami wszystkich gardla bola.

i z tego? to w?a?nie powodu mnie niestety na Laubie nie b?dzie
pozdrawiam
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: DELTA AKW » września 16, 2006, 10:09 pm

Tych, kt?rzy jeszcze nie czuj? si? do?? przekonani aby jutro ?wi?towa? z nami Polski Dzie? Bluesa w Chorzowie mo?e
skusi fotoreporta? z dzisiejszego koncertu
kalifornijskiej grupy Mofo Party Band w OK Andaluzja w Piekarach ?l?skich. Oj dzia?o si?, dzia?o...

zapraszamy na http://www.delta.art.pl
DELTA AKW
 

Postautor: Arczi » września 16, 2006, 10:34 pm

DELTA AKW pisze:Tych, kt?rzy jeszcze nie czuj? si? do?? przekonani aby jutro ?wi?towa? z nami Polski Dzie? Bluesa w Chorzowie mo?e
skusi fotoreporta? z dzisiejszego koncertu
kalifornijskiej grupy Mofo Party Band w OK Andaluzja w Piekarach ?l?skich. Oj dzia?o si?, dzia?o...

zapraszamy na http://www.delta.art.pl


Mysle ze z frekwencja jutro nie bedzie problemu. Z tego co wiem to nawet z Krakowa wybiera sie liczna ekipa :)

Do zobaczenia jutro. :)
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Janusz M. » września 17, 2006, 9:08 am

Dzisiaj wszystkie drogi prowadz? nie do Rzymu,a do Chorzowa :-D
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: DYNAM-HIGHWAY » września 17, 2006, 9:16 pm

A ja pozwole sobie napisa? par? s??w, bo jutro nie b?d? mia? czasu :lol: :lol: :lol:


Co by?o najprzyjemniejsze w ca?ej tej imprezie to piwko :P spotkanie ze wszystkimi przyjaci??mi, znajomymi , heh i z tymi kt?rych znam tylko z widzenia.............serdecznie was wszystkich pozdrawiam i oczywi?cie najprzyjemniejsza rzecz jaka mog?a mnie tam spotka? to naturalnie muzyka....szkoda ?e tak trza by?o lata? od sceny do sceny (o ma?o co si? platfusa nie dorobi?em) by poslucha? co jest grane, chod? pod koniec przyznam szczerze ze mnie te latanie tak zdrza?ni?o ?e ola?em to i wola?em napi? sie piwa i posiedzie? przy ma?ej scenie...S?dz? ?e nie tylko ja mia?em takie zw?tpienie...i jak najbardziej tego nie ?a?uj? :lol:


?al mi r?wnie? ?e nie mog?em zachaczy? jeszcze o le?nicz?wke gdzie napewno jeszcze trwa arcypi?kne jam session z udzia?em.......(i tu brak mi s?ow :twisted: )....ale co? nie wszystko mo?na w ?yciu mie?.,
pozdrawiam wszystkich i dozobaczenia houk.
DYNAM-HIGHWAY
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 156
Rejestracja: lutego 1, 2005, 11:04 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Jimmy » września 17, 2006, 10:11 pm

W?a?nie wr?ci?em i zanim pozbieram my?li chcia?bym wystuka? par? s??w na gor?co...

Ju? od samego wej?cia by?em zaskoczony. Po pierwsze bilet, kt?ry dosta?em do r?ki za naprawd? ?mieszn? cen? 10 z?, wygl?da? tak przyzwoicie, ?e przystan??em, aby mu si? poprzygl?da?! Nie ?artuj?!!
Po drugie przystan??em r?wnie? bo nie by?em pewny czy ju? sie co? dzieje bo nic nie by?o s?ycha?. Jak si? okaza?o teren "ukry?" muzyk? w drzewach i ju? po chwili zobaczy?em du?a scen?, a za chwil kilka tak?e i ma??.
Za Stanleyem trzeba przyzna?, ?e miejsce jest naprawd? niesamowite i dodaje du?o klimatu ca?emu festiwalowi.
Kameralno?? ma?ej sceny bi?a bluesem, za? du?a mia?a aspiracj? na naprawd? wielkie bluesowanie!!!
Teraz najwi?ksza zaleta festiwalu:

MUZYKA !!!!!

Chyl? czo?a przed organizatorami za dob?r wykonawc?w bo doprawdy nie by?o s?abych punkt?w i to si? naprawd? chwali!!
Ma?a scena pokaza?a, ?e jest wielu zapalonych m?odych do grania bluesa, a du?a, ?e poziom polskich kapel jest ?wiatowy. Pierwszy raz mia?em okazj? widzie? Boogie Boys i powiem jedno: EXTRA!!!
The Mofo Party Band rozkr?ci?o wszystkich nie na ?arty, a Carlos Johnson (ze ?WIETNYM polskim sk?adem) po?o?y? mnie na ?opatki.
Dzie? Bluesa zosta? uczczony z wszelkimi honorami. ?wietna organizacja, pod wzgl?dem formalnym, moim zdaniem, nie ma si? do czego przyczepi?. Jedyne szkoda, ?e tak ma?o by?o widz?w :( My?l?, ?e inni potwierdz? moje s?owa, ?e by?o ?wietnie. Ci kt?rzy przegapili naprawd? maj? czego ?a?owa?.
Pozdrawiam wszystkich!
Laube wpisujemy w kajecik pod has?em A MUST SEE!!!

PS.

Z tego co wiem w Le?nicz?wce nic si? nie dzia?o, bo niemal zamkn??em z Dominik? knajp? ;)
Ostatnio zmieniony września 17, 2006, 10:52 pm przez Jimmy, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Janusz M. » września 17, 2006, 10:43 pm

Te? dopiero dotar?em do domu i w ca?ej rozci?g?o?ci mog? potwierdzi? s?owa Jimmiego.Na tak fajnej imprezie plenerowej dawno nie by?em,tylu u?miechni?tych i przyjaznych ludzi stworzy?o naprawd? wyj?tkow? atmosfer? :-D
Wi?cej skrobn? jak dojd? do siebie,a na gor?co mog? napisa?,?e o przysz?o?? naszego bluesa mo?emy by? spokojni.To co pokazali "Ci,na kt?rych liczymy" upewnia mnie co do tego.A na Topie te? poziom ma tendencje zwy?kowe,zreszt? docenili to go?cie zza wielkiej wody :-D
Ci kt?rzy sobie odpu?cili i woleli zosta? w domu,przed telewizorem, ?mia?o mog? pope?ni? seppuku,bo niecz?sto zdarzaj? si? tak udane imprezy ;-)
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: derf » września 18, 2006, 12:02 am

Pierwsza edycja FRONT PORCH BLUES FESTIVAL czyli... LAUBA PE?NO BLUESA nale?y uzna? za wyj?tkowo udan?.
Scena "Ci na kt?rych liczymy"
My?l? ?e Ci na kt?rych liczyli?my nie zawiedli nas , Highway wspaniale wywi?za? si? z najtrudniejszego zadania jakie spada na zesp?? rozpoczynaj?cy koncert. Nowy klawiszowiec jak nic by? w stanie przekona? ostatnich sceptyk?w ,ogranie doskona?y czuj oraz gitary kt?re co rusz poprawia?y s?uchaczom samopoczucie w cudowny spos?b przekomarzaj?c si? wzajemnie.
Blues Doctors - kolejny pow?d do rado?ci , doskona?a gitara Oskara Kunickiego ! Pe?na ?wiadomo?? d?wi?k?w wydobywanych z jego gitary zaskoczy?a nie tylko mnie. Dojrza?o?? , bez fajerwerk?w , gonitwy oraz zb?dnej wirtuozerii ZAWODOWE GRANIE w pe?nym tego s?owa znaczeniu.
Si?dma W Nocy - Niestety nie mog?em by? ?wiadkiem ca?ego wyst?pu , jednak osoby kompetentne potwierdzaj? ?wietn? dyspozycje zespo?u.
Devil Blues - No tu poczyni?em przygotowania i po zapoznaniu si? wcze?niej z p?yt? zespo?u , by?em bardzo ciekaw czy Devil obroni si? na ma?ej scenie. W zasadzie by?a to formalno?? i ju? po pierwszych taktach wiadomo by?o i? to kolejny band kt?ry winien by? postrzegany jako w pe?ni zawodowa formacja.

Scena "Blues Top"
COOLISH BLUES SESSION - w doskona?ym sk?adzie z niezawodnym ?ukaszem Sojk? , Mazzim oraz cz??ci? formacji BOOGIE BOYS zabujali publiczno?ci?.
J.J.BAND z Jogim na gitarze akustycznej jako? nie trafi? do mnie tego dnia zupe?nie , widzia?em juz lepsze koncerty tej formacji.
W opinii wielu os?b a tak?e mojej pe?ne zawodowstwo.
BOOGIE BOYS - No i tu Panowie mnie pozamiatali , najwy?szy ?wiatowy poziom !!! I aby to by?o jasne nie s?ysza?em tego dnia innego zdania na temat tego co dzia?o si? na scenie podczas ich wyst?pu.
ZAWODOSTWO i jestem zupe?nie pewien i? si?a jaka drzemie w nich , jest w stanie po?o?y? najbardziej wymagaj?c? publiczno?? na ?wiecie !
MOFO PARTY BAND - tu sytuacja ma si? podobnie jak w przypadku Si?dmej W Nocy.

CARLOS JOHNSON/WOJTEK KAROLAK & JOIN VENTURE - Ju? sam widok pot??nych rozmiar?w Hammonda m?g? spowodowa? wypieki na twarzy niejednego . Co tu du?o pisa? , doskona?a rodzima sekcja potwierdzi?a ?e chcie? to m?c , no i mogli zagrali jak marzenie . Carlos pokaza? i to nie ?adna kt?ra? tam liga jak co bardziej z?o?liwi pr?bowali przekonywa?. Byli?my ?wiadkiem sztuki na najwy?szym poziomie !

Doskonale zorganizowana impreza kt?ra mam nadzieje b?dzie kontynuowana. Cudowna atmosfera w urzekaj?cym klimacie skansenu , pi?kne sikorki ;) Ludzie u?miechaj?cy si? do siebie , kupa znajomych , przyjaci?? i wszystkich zgromadzi? Blues , czego chcie? wi?cej

Dzi?kuje !!!
Ostatnio zmieniony września 25, 2006, 2:11 pm przez derf, łącznie zmieniany 1 raz
derf
 

Postautor: alojz keta » września 18, 2006, 8:22 am

Koledzy napisali ju? chyba wszystko i w pe?ni si? zgadzam, impreza nadzwyczaj udana, DU?E BRAWA dla organizator?w. Pozostaje mie? tylko nadzieje ?e bedzie to impreza na sta?e wpisana w kalendarz bluesowych spotka?.

blu?ciski
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: DYNAM-HIGHWAY » września 18, 2006, 9:50 am

Jimmy pisze:PS.

Z tego co wiem w Le?nicz?wce nic si? nie dzia?o, bo niemal zamkn??em z Dominik? knajp? ;)



ul?y?o mi to nie mam czego ?a?owa?....
DYNAM-HIGHWAY
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 156
Rejestracja: lutego 1, 2005, 11:04 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: RomanR » września 18, 2006, 12:27 pm

D?EMdobry!
Dodam tylko tyle ?e warto by?o t?uc sie 300km ?eby spotka? ca?? ?mietanke bluesmen?w i bluesmaniak?w.
Wielkie gratulacje dla organizator?w wspania?ego festiwalu kt?ry mam nadzieje na sta?e wpisze si? w obchody Polskiego ?wi?ta Bluesa

Jak macie jakie? fotki i chcecie sie nimi podzieli? to bardzo prosze
jecha@gazeta.pl
z g?ry dzi?kuje i do mi?ego RR
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: Stanley-1 » września 18, 2006, 12:40 pm

:D niedawno wsta?em ..ju? sie wyspa?em...przyznam ze kilku kolejnych fajnych ludzi pozna?em...dla nich w?a?nie jecha?em . :D
O muzyce nie bede pisa? ...tych wykonac?w ktorych znam i ktorych pozna?em ..prezentuj? sie swietnie
.Ja lubie niekowencjonalne patrzenie , porazil mnie spontanem Adam Colisch jak wzi?? gitarje i da? kawa?ek siebie przed estrad? to by?o takie spontaniczne i prawdziwe .
Skansen pikne miejce polskiej kuttury tych prostych cha?up...
pieknej zieleni i otaczajacej przyrody w po?a?czeni z bluesem da?
pikny klimat .
Spotkani znajomi przypominaja mi ochwile w jakich ich pozna?em..pozna?em nowych ..serdecznosc i u?miechy wzajemna ?yczliwos? da?a tym chwilom rodzinnego smaczku.
To jest to co najbardziej sprawia mi rados? .
:D :D
spotka?em Palucha ktory tafi? kiedy? do nas razem z Dynamem i Tomkiem podczas slubu ?urk?w..wzietym w ko?ciele w Glog?wku na trasie pielgrzymki Hipis?w z Zlatych Hor do Cz?stochowy.
Pozna?em Romana R i jego zon? , spotkalem Hansa sprawc? kilku pi?knych chwil w moim ?yciu:D ,Janusza ,Derfa ,Tomiego ,Asi?,Arcziego,
naprawd? wielu............
Sprzet, estrada przy pot?znym wsparciu sponsor?w no i nawet w?asne niezale?ne zasilanie sprzetu nag?a?niajacego i o?wietleniowego ..pi?kne ukszta?owanie terenu to atuty niesamowite organizujacego Andrzeja Matysika.
By?a nawet karetka ... no i ochrona widoczna n ka?dym kroku.
Jedyny problem jaki mnie powali? i to w Toj Toju jak po ciemku szuka?em
papieru..dziury ..nie pytejcie ile razy trefilem na niespodzianki?..wyszed?em mokry i niespe?niony .. :D :twisted:
Ludzie bluesa to spokojni ludzie wi?c nie widzia?em nic coby moglo zagro?eniu sprzyja?.
Dla mnie pikne chwile ..cho? z domu wyjecha?em dopiero o 14 i nawieksz? trudnos? sprawi?o mi dotarcie do Lauby...ale ju? wiem co i jak.
Szkoda ze frekfencja nie by?a tak wielka jak sie spodzieano ale oktober fest Tyskiego odebral cz?c ew.widz?w...na koncertach stawi?a sie zelazna cz??? forum Okolic Bluesa na kt?rych mozna liczy?..Wielk? rados? sprawi?o mi poznanie Kajtka i Justyny..to szykowno dzio?szka z Raciborza powali?a mnie pozytywna energia i serduszkiem jaka ma. :shock: :D
Fotek jeszce nie uda?o mi sie zrzuci? bo ciaggle kto? wpada... :D
Pozdfrowienia dla organizator?w....i pozdrowienia dla Wszystkich
przyjaznych dusz kt?rych nie wymieni?em ...a ktore tam by?y i i na moj? radosc trwania sie z?o?y?y... :D :D :D :D
jo tam by?em i cho? tylko jedno piwo wypi?em to sie z tych chwil bardzo cieszy?em...bo w ?yciu pi?kne s? tylko chwile spezone w ?r?d ?yczliwych dusz kt?rych ?aczy blues .......bluesowe hej..... :D
Ostatnio zmieniony września 18, 2006, 12:49 pm przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Tasurinczi » września 18, 2006, 12:48 pm

Zaczne od pro?by- NIECH TO NIE B?DZIE PIERWSZA I OSTATNIA EDYCJA!! :)
Cho? jecha?o mi sie bardzo ci??ko do Chorzowa ("Gdy kac przerywa mi sen" :wink: ), nie ?a?uje ?e zjawi?em sie tam pare minut po 12 (chocia? nie, ?a?uje bo nie zd??y?em na jedn? piosenke Highway'?w)...Troche sie zdziwi?em po przyj?ciu pod ma?? scen?- ochrony by?o prawie tyle co widz?w ;) No ale- wczesna pora, wi?c potrafie to zrozumie?...Highwaye wypadli ?wietnie, bardzo mi?o patrzy?o sie na D?aka- tak szale? za klawiszami, to mi sie podoba :D, szkoda ?e po 2 secie nie by?o bisa, o kt?ry sie we 3 darli?my (mam nadzieje ?e nikomu to nie przeszkadza?o? :wink: )- ale rozumiem, czas goni?...Co jeszcze mi zapad?o w pami??? BOOGIE BOYS...pierwszy raz sie z nimi zetkn??em- i jest to dla mnie co? niesamowitego...Dwa klawisze i perkusja, a ja tam nie widze miejsca na inne nutki ;) Pi?knie to brzmi...Bardzo przyjemnie by?o pos?ucha? Coolisha (i wreszcie uda?o mi sie dopa?? Blues Navigatora, bardzo fajna p?yta), Devile ?wietnie wypadli...JJ Band te? fajnie, chocia? jako? mniej mnie to buja?o (ale dalej uwielbiam Searchin' for the blues)...Zagraniczni go?cie- REWELACJA :D Amerykanie z Fresno zagrali bardzo fajnie..I ten kontrabas :D:D No i Carlos, Karolak i ich Joint Venture- ?wietne podsumowanie dnia...Na koniec- wielkie PODZI?KOWANIA dla wszystkich kt?rzy przyczynili si? do tego, ?e ten festiwal si? odby?...Dla sponsor?w, organizator?w i tych, kt?rzy przyszli (b?d? przyjechali z drugiego ko?ca Polski) s?ucha? bluesa, pi? zimne piwko i u?miecha? sie do wszystkich dooko?a :D Oby wi?cej takich imprez!!
Awatar użytkownika
Tasurinczi
blueslover
blueslover
 
Posty: 718
Rejestracja: stycznia 16, 2006, 12:25 am
Lokalizacja: Bytom

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości