WOODSTOCK

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

WOODSTOCK

Postautor: Lucksky » lipca 3, 2006, 10:01 am

...ju? nied?ugo coraz bli?ej :D
Awatar użytkownika
Lucksky
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: maja 9, 2006, 10:58 am
Lokalizacja: Sul?cin

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 3, 2006, 7:51 pm

chyba jednak wole tychy ;)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: margo » lipca 3, 2006, 7:54 pm

ja nie chyba, ja na napewno :D
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 3, 2006, 7:56 pm

no ja tez ;] zle sie wyrazi?em ;]
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Kuba Chmiel » lipca 3, 2006, 8:16 pm

W zwi?zku z tym, ?e Woodstock rok temu by? w innym terminie ni? Tychy to wybra?em si? r?wnie? do Kostrzyna. Dzi?ki temu w tym roku nie mam w?tpliwo?ci, wybieram Tychy!
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Lucksky » lipca 4, 2006, 8:06 am

Oczywi?cie Tychymuzycznie i og?lnie pod wzgl?dem klimatu s? wspania?e....woodstock...no trudno ...pozostaja wspomnienia z ?ar tam to by? klimat...od strony muzycznej patrz?c na woodzie coraz gorz :wink: ej
Awatar użytkownika
Lucksky
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: maja 9, 2006, 10:58 am
Lokalizacja: Sul?cin

Postautor: burek » lipca 4, 2006, 12:03 pm

"to nie jestescie na tym wood.... a zapomianlem ze mialem na ten temat nic nei mowic" tak miej wiecej powiedzial Piekarczyk po 2 kawalkach 2 lata temu i nic sie nei zmienilo nie jestem na woodstoku moze bym pojechal jakby sie termin nie nakladal Paprocany ponad wszystko
burek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: lutego 9, 2006, 7:29 pm
Lokalizacja: mosina/poznan

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 4, 2006, 12:17 pm

co za zgodne opinie ;] ja nie by?em nigdy na woodstocku jezdze do tych od 3 lat i jest wspaniale ;] juz sie nie moge doczekac ;]

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: margo » lipca 4, 2006, 7:33 pm

na woodstock nie by?am nigdy, na Paprocanach ju? cztery razy i nie wydaje mi si?, ?e kiedykolwiek zmieni? zdanie
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Statesboro » lipca 4, 2006, 11:10 pm

Ja kiedy? chcia?em pojecha? na Woodstock ale pewnego roku pojecha?em do Tych?w i teraz ju? nie mam w?tpliwo?ci, (o ile czas pozwoli) na kt?ry festiwal b?d? je?dzi?. A w tym roku to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuj? na to, ?e przyjad? z moim male?stwem!: )
Pozdrawiam!
________________________________
Every day, every day I've got the Blues...
Awatar użytkownika
Statesboro
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 833
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 10:39 pm

Postautor: Lucksky » lipca 5, 2006, 12:31 pm

A ja w tym roku...jade na Wooda...za rok na Paprocany...szkoda, ?e odbywaja si? w tym roku w tym samym czasie...szkoda. Jednak do Kostrzyna mam bliziutko...
Awatar użytkownika
Lucksky
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: maja 9, 2006, 10:58 am
Lokalizacja: Sul?cin

Postautor: burek » lipca 6, 2006, 10:34 am

Lucksky pisze:A ja w tym roku...jade na Wooda...za rok na Paprocany...szkoda, ?e odbywaja si? w tym roku w tym samym czasie...szkoda. Jednak do Kostrzyna mam bliziutko...


to zaden powod ze masz blizej ja tez do kostrzyna mam blizej i to o polowe ale i tak nie ma opcji Tychy
burek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: lutego 9, 2006, 7:29 pm
Lokalizacja: mosina/poznan

Postautor: Sphinx » lipca 11, 2006, 12:25 pm

Ja ju? w ?arach by?em czas teraz na Tychy :D. A jak kto? nigdy na Woodzie nie by? to te? warto tam wpa?? bo to ca?kiem przyjemna impreza.
Sphinx
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 15
Rejestracja: lipca 7, 2006, 1:36 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Lucksky » lipca 11, 2006, 12:49 pm

Za czas?w kiedy Woodstock odbywa? si? w ?arach ....to klimat by? naprawde niez?y...ludzie wiedzieli po co tam jada i czego moga sie spodziewa?..teraz uwa?am ?e imprezza troche podupada...szczeg?lnie muzycznie kicha si? robi ale i tak jad? ...pozyc tam troszk
Awatar użytkownika
Lucksky
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: maja 9, 2006, 10:58 am
Lokalizacja: Sul?cin

Postautor: Pink_FloyD_ » lipca 14, 2006, 3:24 pm

Mi?o nam poinformowa?, ?e "Korek" wyst?pi na tegorocznym przystanku Woodstock.
Zagramy o godz. 16.30 w pierwszy dzie? przystanku na scenie folkowej.Dla zainteresowanych b?d? oczywi?cie gad?ety w postaci koszulek.Zapraszamy wszystkich Blues-fan?w pod scen? folkow?.A po pierwszym dniu festiwalu ?adujemy si? do busa i p?dzimy do Paprocan aby ok.12.30 zameldowa? si? na scenie.Pozdrawiamy bluesowo!!!
"KOREK"
Pink_FloyD_
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 52
Rejestracja: sierpnia 5, 2005, 11:14 am
Lokalizacja: Lubliniec

Postautor: Gov't Mule fan » lipca 20, 2006, 10:26 pm

Syf jest na tym woodstocku!!By?em tam kilka lat temu jeszcze jak by? w ?arach musze powiedziec ?e to ?adna rewelacja pod wzgl?dem muzycznym!Dlatego 100 razy bardziej wole poraz 6 odwiedzic paprocany!!
Awatar użytkownika
Gov't Mule fan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 53
Rejestracja: kwietnia 8, 2006, 3:17 pm

Postautor: MałaAlejaRóż » lipca 21, 2006, 12:52 pm

Ja te? kilka razy by?am i powiem, ?e takie ?ary'99 to by? dla mnie wypas woodstock :twisted: :D
W og?le Wood to chyba jedyna impreza, na kt?rej "oficjalnie" moge si? napi? ze skinheadami z inowroc?awia;)
...co nie zmienia faktu, ?e mnie tam nie b?dzie ;)

aha-i ciekawe jak woodstockowa publika zareaguje na 40-minutowy wyst?p WGB [?] :P
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: dzemka » lipca 25, 2006, 12:11 pm

Nie bylam jeszcze ani na woodstocku, ani w Tychach, ale w tym roku jade na Przystanek. Moze w przysz?ym roku zawitam na Tychy =)
"Kt?rego? dnia rzuc? to wszystko
I wyjd? rano niby po chleb.
Wtedy na pewno poczuj? si? lepiej
Zostawi? za sob? ten zafajdany ?wiat..."
Awatar użytkownika
dzemka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 46
Rejestracja: kwietnia 19, 2006, 5:03 pm
Lokalizacja: Kobyla G?ra

ajajaj

Postautor: Jasio » lipca 27, 2006, 2:49 pm

ehhh
nie wiedzia?em, ?e taka dobra obsada na Tychach 2006. Ju? si? ustawi?em i jad? zna Woodstock 3 raz. Trudno powiedzie?, ?eby przyci?ga?a mnie am muzyka, bo z roku na rok jest coraz gorzej. Teraz chyba tylko Korek zach?ci mnie do zabawy w rytmach muzyki. No, ale Woodstock to przecie? nie tylko muzyka 8) .
Jasio
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 14, 2006, 6:49 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: RomanR » lipca 28, 2006, 2:02 pm

Przed chwil? gazeta.pl poda?a ?e RomanG wyst?pi? do wojewody lubuskiego o ca?kowit? prohibicje na czas woodstocku.Przyczyn? takiej pro?by -t?umaczy RomanG jest gigantyczna ilo?? interwencji medycznych w?r?d uczestnik?w festiwalu.
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: paskud » lipca 28, 2006, 3:11 pm

transmisja bezpo?rednia z festiwalu :)

http://www.itvp.pl/woodstock2006/
pozdrawiam paskudnie ;)
paskud
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 187
Rejestracja: maja 3, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postautor: Basman » lipca 28, 2006, 4:11 pm

RomanR pisze:Przed chwil? gazeta.pl poda?a ?e RomanG wyst?pi? do wojewody lubuskiego o ca?kowit? prohibicje na czas woodstocku.Przyczyn? takiej pro?by -t?umaczy RomanG jest gigantyczna ilo?? interwencji medycznych w?r?d uczestnik?w festiwalu.


S?ysza?em przed chwil? pana wiceministra. Powiedzia?, ?e taka impreza to zagro?enie ?ycia m?odych ludzi, i st?d ten pomys? na prohibicj?.

Oj, co? czuj?, ?e b?dzi? dym. Po ?udstoku i przed Wo?pem.

:?
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: RomanR » lipca 28, 2006, 4:19 pm

Basman-tylko o to chodzi ?eby Owsiakowi zrobi? ko?o smoczka bo ma za du?e poparcie w szeg?lno?ci u m?odzie?y.W?adza o brunatnym odcieniu nie lubi takich ludzi i zrobi wszystko by go udupi?.Oj WO?P w przysz?ym roku b?dzie bardzo smutny
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: Jimmy » lipca 28, 2006, 5:17 pm

http://www.itvp.pl/woodstock2006/
Bezpo?rednia relacja z tego co na Przystanku ;) Ach od razu wracaj? wspomnienia woodstockowe ;)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Basman » lipca 28, 2006, 5:20 pm

RomanR pisze:Basman-tylko o to chodzi ?eby Owsiakowi zrobi? ko?o smoczka bo ma za du?e poparcie w szeg?lno?ci u m?odzie?y.W?adza o brunatnym odcieniu nie lubi takich ludzi i zrobi wszystko by go udupi?.Oj WO?P w przysz?ym roku b?dzie bardzo smutny


W rzeczy samej, Panie dzieju, w rzeczy samej. Nie chcia??m nazywa? rzeczy po imieniu.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

no i git

Postautor: Jasio » lipca 31, 2006, 8:41 pm

Tak narzeka?em przed wyjazdem, ale jak si? okaza?o nies?usznie, bo Woodstock w tym roku wypad? dobrze za spraw? co najmniej 2 zespo??w.
Pierwszym jest Babylon Circus, kt?ry mo?na powiedzie?, ?e stworzy? w?asny styl muzyczny, ze znacznymi wp?ywami ska, reggae, funku, jazzu, folku, starych francuskich utwor?w - nie b?d? si? ju? bawi? w wymienianie, byli w ka?dym razie niezwykli, zbudowali niesamowit? atmosfer?, swoj? energi? doprowadzaj?c ca?? publik? do prawdziwej gor?czki.
Drugi zesp??, kt?ry wyzwoli? we mnie du?e emocje to The Black Summer Crush. Amerykanie graj?cy wsp?lnie od 10 lat od razu wzbudzili moje zainteresowanie za spraw? do?? ciekawego image'u. Wszyscy ubrani byli w kolorowe koszule, fryzury rockowych zespo??w z lat 60. i czarne okulary. A do tego muzyka, kt?ra naprawd? mnie zaskoczy?a, bo po takim zupe?nie nieznanym zespole nie spodziewa?em sie niczego nadzwyczajnego. A tu prosz? - ostre, surowe rockowe granie jak za dawnych dobrych lat 70.-tych. Panowie dali w sumie 3 koncerty na Woodstocku w ci?gu 2 dni - jak wida? muzyka to ich prawdziwa mi?o??, a po 3 koncercie rozdawali publiczno?ci p?yty (chocia? szkoda, ?e s? na niej tylko 4 utwory).
Nie m?wi?, ?e to arcydzie?o, mi si? jednak bardzo podoba, dlatego dla zainteresowanych link, z kt?rego mo?na darmowo 4 utwor?w wys?ucha? (jeden inny ni? na p?ycie):
http://www.myspace.com/theblacksummercrush

A i jeszcze do Babylon Circus chocia? na koncercie by?y troch? szybsze kawa?ki, ale te te? s? ca?kiem niez?e:
http://www.myspace.com/babyloncircus

P.S.
jeszcze ostatnie s?owa - niestety nie dane ni by?o zobaczy? Korek, ale ca?kiem sympatyczna by?a jeszcze ukrai?ska Atmoasfera i katowickie Nous.
Jasio
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 14, 2006, 6:49 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

a no przecie?

Postautor: Jasio » lipca 31, 2006, 8:43 pm

i jeszcze wielkie sumiaste w?sy kolesi z black summer crush - s?owem klasyka
Jasio
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 14, 2006, 6:49 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Mrcin » sierpnia 5, 2006, 7:57 pm

Ma?aAlejaR?? pisze:Ja te? kilka razy by?am i powiem, ?e takie ?ary'99 to by? dla mnie wypas woodstock :twisted: :D
:P

Tak, moim zdaniem w 99 r. odby? si? najlepszy P. Woodstock. ?wie?y klimat i du?o r??norodnej muzyki : folk, blues, wszelkie odmiany rocka. Potem by?o juz tak sobie - przesta?em przychodzi? (w Zarach) i je?dzi? (Kostrzyn).
Awatar użytkownika
Mrcin
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 48
Rejestracja: września 14, 2005, 11:21 pm
Lokalizacja: Zielona G?ra

Postautor: Kruposz » sierpnia 7, 2006, 2:15 pm

tydzie? temu wr?ci?em z woodstocku...i ?a?uje ?e nie pojecha?em do Tych :-/ by? to m?j pierwszy woodstock,by?o mi?o i przyjemnie ale...?adnych rewelacji.Mia?em jeszcze niemi?? przygod?,mi i mojej dziewczynie skradziono plecaki (naszcz??cie w jednym by?y tylko spodnie a w drugim tabletki na sraczke :lol: ) ale i tak troch? kosztowa?y...
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: margo » sierpnia 7, 2006, 2:20 pm

echhh ?wiat schodz na psy!!!
Nam te? Dynamka na Paprach teraz skroili :/ bo mnie to w 2002, na szcz??cie nie tak kosztownie - bardziej ucierpia? kumpel wtedy
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości