Ska?ka Blues Festival 19.08.2006 r. ->?wietoch?owice<-

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Kuba Chmiel » sierpnia 20, 2006, 10:47 pm

Ot, i si? wszystko wyja?ni?o ;).
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Piotr Banaszak » sierpnia 21, 2006, 12:24 am

Colossus pisze:Koncert przyjemny, Banaszak nie przypad? mi do gustu (sorry ch?opaki!) a O?ci i Family Style jak zwykle ?wietnie!


Nie martw si? bywa i tak
Nie Wszyscy moga Nas <<< uwielbiac >>>


:oops: 8) :lol:
Piotr Banaszak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 55
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 10:37 pm
Lokalizacja: 601680909

Postautor: Wojtek » sierpnia 21, 2006, 9:46 am

No to tak :)
Festiwal si? uda? (przynajmniej od strony organizacyjnej)... Ma?a niejasno?? na plakacie, bo jak przechodzi?em pod scen? to kilka os?b si? mnie pyta?o "A kiedy b?dzie hanna Banaszak?" :) Dla wyja?nienia: na plakacie by?o podane "Banaszak & The Best". Jakie? by?o zdziwienie dla niekt?rych, gdy na scen? zamiast p. Hani wysz?o 4 men?w :)

No to po kolei. O?ci zagra?y fajnego bluesa. Pierwszy raz ich s?ysza?em. Mia?em nadziej?, ?e Krzysiek G?uch poka?e, na co go sta? naprawd? :)

(Piotr) Banaszak & THe Best - Bardzo lubi? jump bluesa, rhytm itp... I zesp?? p. Piotra polubi?em bardzo. I nawet sobie po koncercie p?ytk? kupi?em :) Szkoda tylko, ?e publiczno?? by?a na ich wyst?pie taka... sztywna!

No i fina?... Family Style. To by? chyba najlepszy koncert bluesowy na kt?rym by?em. Zagrali porz?dnego bluesa. Jestem do dzi? oszo?omiony koncertem. No, no gratuluje.

Pozdrawiam
Wojtek
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: sierpnia 21, 2006, 9:20 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości