I Leszno Czuje Bluesa Festiwal

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

I Leszno Czuje Bluesa Festiwal

Postautor: Grzegorz Sterna » czerwca 28, 2006, 12:47 pm

No to jestem pierwszy.

Zapraszamy serdecznie do Leszna 1 wrze?nia 2006 r. Na miejscowym rynku od 12:00 b?dzie sie du?o dzia?o, za spraw? najpierw lokalnych przedstawicieli oko?obluesowego grania, a od wczesnego wieczoru za spraw? gwiazd: Terraplane, Blues Flowers, Henry Heggen & Puhosky, Kasa Chorych i MoFo Party Band.
Czekamy!!! wst?p wolny, zdj?cie z dyrektorem festiwalu p?atne: kobiety jeden ca?us, m?zczy?ni jedno piwo. Chyba, ?e chodzi o zdj?cie jakiejs? cz??ci garderoby - mo?liwe s? negocjacje
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: rockenroller » lipca 2, 2006, 11:47 pm

B?dziemy, b?dziemy :) Na Inter nie by?em z uwagi na Satrianiego, ale w ko?cu na jaki? koncert w Lesznie chyba dojad? :) A mo?e by tak Szuler?w dokoptowa? do sk?adu? Blues Flowers + Kasa Chorych + Szulerzy? To by si? dzia?o!
rockenroller
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 64
Rejestracja: lipca 12, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Pozna?

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 3, 2006, 7:48 pm

albo cichonskiego ?? ;) powiedz mi stern czy mozna jeszcze sie wkrecic na ten festiwal jako uczestnik bo tak ogolnie to zacze?y sie wakacje i chcemy trohe pograc . narazie nie mamy nic konkretnego ale chcemy duzo grac wiec napewno cos wykrzesimy ...


pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Grzegorz Sterna » lipca 4, 2006, 6:05 am

hmm, w sumie to nie mam pojecia, bo nie okre?li?y sie jeszcze 2 kapele lokalne, ale jesli zagraja tak jak mieli, to czasu juz nie b?dzie na nast?pny wyst?p - musimy si? zmie?ci? do 22:00 - wiesz jak to an rynku.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 4, 2006, 12:13 pm

to naj bedziesz cos wiedzia? to daj mi znac ;) zalezy mi ...;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 13, 2006, 11:45 am

panie kapitanie?? (stern;)) i co wiadomo juz co i jak ?? bo jerdekj juz pojecha? do angli i zostawi? mi pod opiek? swojego Bluesa Juniora :D:D:D ahhh jak sie ciesze ;] wiec napisz jak tam i czy wkrecisz nas ;) p?ytki demo nie mamy ale mozesz wpasc na pr?be jak juz bedziemy got?w sie pokazac ;]

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: veroni.ka » lipca 15, 2006, 10:37 pm

to ja tez wpadne, a moze sie spotkamy? bo ja juz od 2 lat w lesznie siedze i nie mam z kim na koncerty wychodzi
Awatar użytkownika
veroni.ka
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 9
Rejestracja: października 22, 2004, 10:49 pm

Postautor: burek » lipca 17, 2006, 7:31 pm

no to sie pewnei wybiore no chyba ze cos sie stanei nei oczekiwanego pozdro
burek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: lutego 9, 2006, 7:29 pm
Lokalizacja: mosina/poznan

Postautor: veroni.ka » lipca 18, 2006, 11:29 pm

burza :) u mnie masz noc gratis- jak znajde nowy dom :)
Awatar użytkownika
veroni.ka
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 9
Rejestracja: października 22, 2004, 10:49 pm

Postautor: MałaAlejaRóż » lipca 19, 2006, 2:38 pm

?eee...szkoda, ?e si? z Ko?em pokrywa :(
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: burek » lipca 19, 2006, 5:41 pm

wera nei obeicuj bo jeszce skorzystam i co bedzie
burek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: lutego 9, 2006, 7:29 pm
Lokalizacja: mosina/poznan

Postautor: Grzegorz Sterna » lipca 20, 2006, 11:34 am

UWAGA UWAGA nast?puuj? zmiany w organzacji festwalu:

G??wna to zmiana miesjca, w kt?ym sie on odb?dzie - a odbedzie sie w parku za Centrum Kultury i Sztuki ul. Narutowicza, czyli rzut beretem ?redniodystansowym od Rynku (Rynek zaje?y nam w tym czasie Orkiestry D?te. Babcia sta?a na balkonie...)

Druga zmiana ?aczy sie z pierwsz? w spos?b oczywisty - CKiS zosta? wsp??organizatorem festiwalu.

Oto planowany harmonogram imprezy:

Warsztaty odb?d? si? w dwu klasach:

Harmonijki – instruktor Micha? „Cielak” Kielak
informacje na: http://www.kielak.pl/

Gitary – instruktor Lech Nied?wiedzi?ski – legenda leszczy?skiego bluesa, muzyk, kt?rego kariera trwa od 1968 roku (zesp?? Emil i Denty?ci), w latach 1986-1990 cz?onek bandu Wojciecha Skowro?skiego, obecnie koncertuj?cy najcz??ciej w akustycznym trio z W. Dominiakiem (g.) i T. Nowickim (hca)
Wi?cej informacji na: http://republika.pl/lechniedzwiedz/

Warsztaty odb?d? si? w dniu festiwalu od godziny 10:00 do 13:00 w pomieszczeniach CKiS. Nale?y przyj?? z w?asnym instrumentem. Gitarzy?ci elektryczni – mile widziany by?by r?wnie? w?asny piecyk. Zaj?cia odb?d? si? w 2 (g?ra 10 osobowych) grupach – dobranych wed?ug podobnego stopnia zaawansowania.
Prosimy o zg?aszanie si? do udzia?u z podaniem nast?puj?cych informacji:
1. imi? i nazwisko
2. wiek
3. instrument: gitara – harmonijka
4. stopie? zaawansowania: zerowy – podstawowy – ?rednio zaawansowany
5. telefon kontaktowy
na maila stern73@wp.pl . Dane te s? potrzebne do skonstruowania programu warsztat?w adekwatnego do umiej?tno?ci uczestnik?w oraz w celu ewentualnego kontaktu.
Ostateczny termin zg?oszenia to 15.08.2006. Ewentualne p??niejsze zg?oszenia mog? zosta? rozpatrzone wy??cznie w przypadku ma?ej liczebno?ci wy?onionych grup.


KONCERTY FESTIWALOWE - PARK CKiS ul. Narutowicza LESZNO

13:00 otwarcie festiwalu
13:00 – 13:30 Berlin Blues (PL) (30’) - LESZNO
13:30 – 13:40 przerwa techniczna
13:40 – 14:10 Funky Blue (PL) (30’) - LESZNO
14:10 – 14:20 przerwa techniczna
14:20 – 14:50 Lech Nied?wiedzi?ski (PL) (30’) - LESZNO
14:50 – 15:00 przerwa techniczna
14:00 – 15:30 G?adek Brothers Band (PL) (30’) - LESZNO

15:30 – 16:30 przerwa techniczna - pr?by akustyczne gwiazd

16:30 – 17:15 Terraplane (PL) (45’)
17:15 – 17:25 przerwa techniczna
17:25 – 18:10 Blues Flowers (PL) (45’)
18:10 – 18:20 przerwa techniczna
18:20 – 19:30 Crazy Hambones feat. Romek Puchowski (USA/D/PL) (60’+ bis 10’= 70’)
19:30 – 19:40 przerwa techniczna
19:40 – 20:50 Kasa Chorych (PL) (60’+ bis 10’= 70’)
20:50 – 21:00 przerwa techniczna
21:00 – 22:10 Mo Fo Party Band (USA) (60’+ bis 10’= 70’)
22:10 zamkni?cie festiwalu
22:20 – ?? Jam Session w CKiS-ie – DARMOWY!!!

Patronat: medialny:
Radio “Elka”, Portal Regionu Elka.pl, leszczy?skie.net, „Tw?j Blues” Telewizja Leszno, Blues.pl

Wst?p wolny


Oczywi?cie wszytsko i tak sie jeszcze rzeciagnie, wiec jam mo?e sie rozpocz?? w okolicach 24:00
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Grzegorz Sterna » sierpnia 2, 2006, 11:41 am

uwaga powy?ej ma?e zmiany w harmonogramie - nieco godziny sie przesun??y
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 6, 2006, 1:42 pm

Romek Puchowski !!! :D
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 19, 2006, 9:22 pm

no co ten temat tak nisko stoi ? to juz nie d?ugo ;) moze lepiej napiszcie forumowicze kto bedzie? to se pifko forumowe zrobimy ;););)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Zbyszek Stępski » sierpnia 20, 2006, 11:13 am

Nie b?d? taki smutny i ponury - blues fani na pewno nie zawiod?
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: masc » sierpnia 22, 2006, 7:59 pm

A ktu? mo?e wybiera si? z Wroc?awia na bluesa do Leszna ?
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Postautor: kommunist » sierpnia 28, 2006, 12:02 pm

Mam nadzieje ?e znajdzie sie dobrodziej kt?ry uzyczy mi piecyka na Jemie :))
kommunist
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: sierpnia 28, 2006, 11:25 am

Postautor: J A R O M I » sierpnia 28, 2006, 12:35 pm

CZY z festiwalu w Lesznie wysz?a WIELKA KISZKA
jak ze spogl?daj?cego w lustro Bazyliszka ???
:cry: :cry:

A co z wygranym przeze mnie piwem ??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa. Jaromi
www.jaromi.com . http://pl.youtube.com/BluesJaromi . www.jaromi.com/eka
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Grzegorz Sterna » sierpnia 28, 2006, 12:40 pm

Kiszka wysz?a ale nie wielka tylko ?rednia, z wielkiej to by sie moze kto? najad?. Jaromi piwo masz u mnie w pami?ci - moze nabierze procentu w czasie oczekiwania na Wasz koncert
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Grzegorz Sterna » sierpnia 29, 2006, 1:50 pm

Ostatecznie po wielu zmianach sponsor?w i pozyskaniu nowych na ostatni? chwile program ILCBF przedstawia sie nastepujaco:
MOFO PARTY BAND
KASA CHORYCH
CRAZY HAMBONES feat. Romek Puchowski
i kapele z Leszna
Niestety nie uda?o sie znale?? ?rodk?w na wyst?py Blues Flowers i Terraplane - ale co si? odwlecze to nie uciezce jak mawia stare rzymskie przys?owie.

Niniejszym serdecznie zapraszamy wszystkich zdezorientowanych dezinformacj?.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 30, 2006, 4:07 pm

no i masz blues flowers nie bedzie ... :( w takim razie czekamy na osobny koncert z cyklu "leszno czuje blusia " ;)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: rockenroller » sierpnia 31, 2006, 6:06 pm

Tak czy siak, mam zamiar jutro pojawi? si? w Lesznie, mam nadziej?, ?e za?apie si? na jaki? koncert. Wed?ug moich szacunk?w powinienem dobrn?? po tej wspania?ej trasie nr 5 na jak?? osiemnast? z minutami :)
rockenroller
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 64
Rejestracja: lipca 12, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Pozna?

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 31, 2006, 7:32 pm

no zobaczymy co to bedzie z tego naszego leszczy?skiego bluesowego festiwalu .....
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Grzegorz Sterna » września 1, 2006, 5:56 am

a co ma z niego by
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » września 3, 2006, 1:45 pm

no i juz po .... 1 leszczy?skim festiwalu Bluesowym ... (trzeba by tu co? o nim napisac...)
A wi?c(pamietaj nigdy nie zaczynaj wypowiedzi od wi?c ;)) musze przyznac ze spodziewa?em sie ze wyjdzie z tego festiwalu wieksza "kiszka" ( jak to stern m?wi? ;)) lecz ku mojeju zdziwieniu po miejcowych zespo?ach festiwal zaczo? sie naprawde rozkr?ca? . ludzie zaczeli si? zchodzic (przechodzic, kr?cic, w?szy?) a gdy na scenie pojawi? sie MOFO PARTY BAND no to juz wogole rozpocze?o sie szale?stwo .. ;]
KASA CHORYCH jak to kasa chorych oczywiscie bardzo fajny koncert ;) mi?o by?o poznac Micha?a Kielaka ( pozdrawiam) . Bardzo trafnym pomys?em moim zdaniem okaza? sie pomys? przeniesienia festiwalu poznym wieczorem do kawiarenki w CKiS'u gdzie stworzony zosta? przez CRAZY HAMBONES feat. Romek Puchowski wspania?y knajpiarsko-bluesowy klimat . na pocz?tku knajpowego grania zaprezentowali sie CRAZY HAMBONES i przyznac trzeba ze ich muzyka jest naprawde rewelacyjna !! wydobywane dzwieki z tych (pre)starych , wspania?ych instrument?w rozp?ywa? sie po ca?ej "knajpie" . by?o troche bluesa z delty , troche z europy .. i to wsszystko do tego jeszcze z pazurkiem ... :D . Pan Romek Puchowski tez oczywiscie nie zawi?d? !! jego gitara dobro zabija brzmieniem i do tego jeszcze wspania?a gra ;) po koncercie mia?o sie odby? jem sesion .. ale jak to (prawie)zawsze w lesznie bywa(?o) kiszka ( i tu juz ta nieco wieksza;))

ale ogolnie podsumowuj?c festiwal mile mnie zaskoczy? przedewszystkim dobr? muzyk? oraz klimatem(ale tylko pozniej w tej knajpie)

Sternie oby tak dalej !! Ca?y Blues w lesznie trzyma sie na twoich barkach ... wiec ... nie p?kaj ;););)

aha no i jeszcze sprawy organizacyjne ... hmmm... akustyk :roll: bez komentarza !! ( znaczy m?wie o poczatkach festiwalu czyli nag?asnienie leszczynskich kapel , z wyj?dkiem G?adk?w kt?rzy nawet ca?kiem ca?kiem brzmieli (nie wiem dlaczego :shock: ) ) 5 stolik?w i 10 ?aweczek to tez nie jest zadowalaj?ca mnie ilo?? w sosunku do (powiecmy plus minus) tych 300 osob kt?re sie pojawi?y na festiwalu ( po?owe honoru zwracam za pojawienie sie pozniej rozk?adanych krzese?ek ;)) i to by by?o tyle co mi do g?owy teraz przychodzi...

pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Grzegorz Sterna » września 4, 2006, 11:37 am

powiem tak - jakbym mia? jeszcze ze dwie pary r?k i trzy g?owy, to by?oby bez problem?w. za rok mam nadziej? poka?emy, czego sie teraz nauczyli?my. Dla mnie ten festiwal by? spe?nieniem starych marze? i gdyby nie ci?g?e nerwy o kas? (dw?ch partner?w wycofa?o sie w dniu imprezy ze wzgl?d?w - politycznych!!!) to by?bym z niego zadowolony w 100 %. Ludzie przy tej pogodzie oraz reklamie i tak przyszli w nadspodziewanej ilo?ci wi?c mam nadziej? na ca?kiem dobr? frekwencje za rok.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: rockenroller » września 5, 2006, 3:05 pm

S?owo ode mnie.
Festiwal jak najbardziej zadawalaj?cy i chocia? by?em obecny na jedynie 1,5 koncertu to wypada pochwali? organizator?w koncertu za dobrze wykonan? robot?, zw?aszcza, ?e o ile si? orientuje by?a to pierwsza tego typu impreza w Lesznie, dlatego ma?e niedoci?gni?cia organizacyjne jak na przyk?ad zbyt d?uga przerwa w trakcie zmiany Kasa/Mofo nie powinny by? brane pod uwag?, cho? osobi?cie troch? si? zez?o?ci?em ?e Kasa Chorych wyst?pi?a wcze?niej ani?eli by?o to zaplanowane, ale tak si? zdarza i nic na to poradzi? nie mo?na.
Du?e plusy to brak bilet?w, tanie piwo i jedzenie, to pierwsze jak s?dz? za spraw? pobliskiego sklepiku, dalej brak nadymanej ochrony i og?lny bardzo sympatyczny old school (w szczeg?lno?ci do gustu przypad?y mi toalety w domu kultury). Wypada pogratulowa? pomys?u i determinacji organizatorom, bo jak si? domy?lam wcale nie by?o ?atwo, a tak?e podzi?kowa? oryginalnym sponsorom, bo rzadko zdarza si? by by? w?r?d nich gabinet dentystyczny.
Podsumowuj?c, mog? tylko poczyni? uwag?, ?e gdyby w Poznaniu znale?li si? ludzie, kt?rzy w chocia? cz??ci odznaczaliby si? tak? determinacj?, to nie by?o by tak nudno.
Gratuluj?, bardzo dobra robota, pomimo solidnego zmeczenia by?em bardzo zadowolony, my?l?, ?e ka?dy inny uczestnik tak?e.
rockenroller
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 64
Rejestracja: lipca 12, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Pozna?

Postautor: Grzegorz Sterna » września 6, 2006, 6:38 am

Dzi?ki za ciep?e s?owa, uczymy sie i nauczymy na nastepn? edycje.
A swoja drog? jestem na Ciebie z?y - heheheh - bo nie poznali?my si?, a przecie? troche czasu by?o.
Ochrona nie by?a potrzebna, bo impreza nie by?a masowa, piwo rzeczywi?cie stania?o po konfrontacji z cenami z pobliskiego sklepu - i jak na te oko?o 300 os?b (liczone na oko- pod koniec imprezy) to i tak nie?le posz?o, bo 7 beczu?ek p?k?o do ko?ca koncertu Mofo, dzieki czemu nasz partner - Kawiarnia w Ratuszu m?g? by? r?wnie? zadowolony z imprezy.
Co do gabinetu Dentystyzcnego Pana Adama Jagodzi?skiego to jest on sponsorem LCB od listopada ubieg?ego roku bez przerwy. Pan Adam jest wielkim pasjonatem bluesa i obieca? wspomaga? wszystkie koncerty i festiwale LCB, za co mu serdecznie dziekujemy.
Przerwa mi?dzy Kas? a Mofo wynik?a z pro?by Crazy Hambones, kt?rzy chcieli gra? w klubie i jako? uda?o nam sie to posk?ada? - jednak Mofo potrzebowa?o wiecej czasu na przygtowanie, ni? my?leli?my i si? przeciagne?o troch? - za to po pierwszych d?wi?kach my?l?, ?e nikt nie pami?ta? o przerwie.
Wszelkie niedociagni?cia skrupulatnie zapisalismy i juz wiemy skad sie bra?y i jak im nie da? doj?? do g?osu jeszcze raz.
Powiem tylko, ?e wiele z nich mia?o podtekst finansowy (wycofanie sie 2 sponsor?w w dniu imprezy) i trzeba by?o du?ej improwizacji, ?eby impreza dosz?a do skutku.
Nieoceniona pomoc okazali w tym momencie tak?e nasi sponsorzy generalni (Platforma Obywatelska i Firma Classic s.j) i oczywi?cie patron honorowy Dawid Tomczak - lider Nowego Leszna (ruchu zawiazanego w celu zmiany w?adzy)

Dzieki r?wnie? za wyrozumia?o?? pracownikom CKiS i za ogromne zaufanie panu Zbigniewowi G?adkowi za nag?osnienie i scen?.

Pomimo nerw?w zwiazanych z organizacja festiwal by? dla mnie pierwsz? imprez? LCB, na kt?rej uda?o mi si? spokojnie zobaczy? i us?ysze? jeden koncert - MOFO. Inne zaledwie cz??ciowo. Jednak jestem jako s?uchacz bardzo zadowolony z tej imprezy.
A wiem, ze paru leszczy?skich malkontent?w koncerty festiwalowe zatka?y.


P.S. Oj gdybym ja mia? takie mo?liwo??i dotarcia do sponsor?w jakie sa w Poznaniu - to za rok na festiwalu gra?by BB King i to w konkursie heheheh
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » września 6, 2006, 11:38 am

spoko stern bedzie dobrze !! wierze w Ciebie !! i mam nadzieje ze jak bede w przysz?e wakacje w Lesznie to r?wnierz postaram sie da? co? z siebie w sprawach organizacyjnych !!

a propo B.B. Kinga to jak on zagra w czesci festiwalowej to kto bedzie gwiazd? ?? Robert Johnson?? moze?? to moze inaczej ... jak Ty za?atwisz B.B. Kinga to ja za?atwie Johnsona ;) i tak masz wieksze szanse... ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

cron