Siemiatycze Blues Festiwal 2006 - S. Wierzcholski & NZB

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Siemiatycze Blues Festiwal 2006 - S. Wierzcholski & NZB

Postautor: BluesMotyll » maja 31, 2006, 1:18 am

II BLUES FESTIWAL SIEMIATYCZE 2006

20 Sierpnia (Niedziela) 2006
Od godziny 15:00 do ?witu tylko blues
Teren amfiteatru miejskiego w Siemiatyczach

GWIAZDY:
1. Gang Olsena
2. S?awek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa
3. Family Style (W?ochy)


Oraz zespo?y konkursowe, czyli wszyscy pragn?cy zagra? bluesa... (na stronie informacje jak si? zg?osi?)

Szczeg??y: http://www.blues.sok.prv.pl/

P.S. Lokalizacja: 100 km na poludnie od Bialegostoku, lub 100 km na wschod od Wa-wy lub 100 km na polnoc od Lublina :wink:
Zapraszam goraco, atmosfera rok temu byla ymmmmmm :wink: (Kasa Chorych + Harlem)
Ostatnio zmieniony czerwca 15, 2006, 9:11 am przez BluesMotyll, łącznie zmieniany 3 razy
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: Stanley-1 » maja 31, 2006, 3:53 am

....daleko...do Was..internetem bliziutko...powodzenia oby si? uda?a impreza
i byscie mieli z niej rados?...
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Basman » maja 31, 2006, 12:59 pm

Bym wpad?, gdyby nie to, ?e niedziela... :P
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: BluesMotyll » czerwca 5, 2006, 4:41 pm

Dzieki. Mam nadzieje ze ktos jednak z Was sie pojawi. Impreza jest naprawde fajna i mysle ze z roku na rok bedzie sie rozrastala. Zapraszam jeszcze raz! :D
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: bluesman7 » czerwca 5, 2006, 9:34 pm

mam zamiar odwiedzic ten festiwalik,bo i grzechem byloby nie wpa?c,jako ?e po s?siedzku,nareszcie nie bede musial przemierzac Polski wzd?u? i wszerz :)
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: BluesMotyll » czerwca 6, 2006, 12:31 am

Sebastian a mo?e przyjedziecie z zespo?em do nas??? To by?o by co? :D Siemiatyczanie poznali by w ko?cu Devil Blues w wersji live :wink: Je?li nic nie stoi na przszkodzie to zapraszam gor?co i naprawd? liczymy na Was, by?oby ju? naprawd? super, extra, mi?o... niebo :D :D :D

P.S. Organizatorzy maja stronke http://www.blues.sok.prv.pl/ na ktorej prosz? o rejestracje zespolow. Dzieki i pozdrawiam! Blues z Wami! :D
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: bluesman7 » czerwca 6, 2006, 9:55 am

jak najbardziej dobry pomys?,ale to ju? organizatorzy maj? decyduj?ce zdanie w temacie-kto zagra, a kto nie...
pozdrawiam
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: BluesMotyll » czerwca 8, 2006, 10:10 pm

Super! :D Wszelkie info jak sie zarejestrowac (czy jakos tak) na stronie organzatora http://www.blues.sok.prv.pl/ . Tak wiec czekam, czekamy :wink: Pozdrawiam! Blues z Wami!

P.S. Sebastian, dopiero zobaczylem ze graliscie juz w Siemiatyczach 20 maja na tych smiesznych "juwenaliach". Jak bylo? Hym... pewnie wiekszosci bluesmanow(-ek) nie bylo - koncert slabo byl rozreklamowany :( no i wiekszosc siedziala w swoich studenckich miastach. Mam jednak nadzieje ze bylo ok. 3mka sie!
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: bluesman7 » czerwca 8, 2006, 10:30 pm

pe?na kultura i bardzo dobry odbi?r,zwazywszy na to ze pogoda nie nale?a?a do sprzyjaj?cych...no co prawda mogloby byc troche wiecej "tych" studentow,bo wi?kszo?c jakichs takich niewyrosnietych czy co i to z rodzicami... :lol: .ale nie bylo ?le
pozdrawiam
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: BluesMotyll » czerwca 10, 2006, 12:03 pm

Hehe, ciesze si?. Ci studenci co byli to chyba wlasnie z tej "uczelni" co to te niby juwenalia organizowala. U nas w okolicach nazywamy ta uczelnie "Harwardem Siemiatyckim" :) Ale ciesze sie ze sie nie zraziliscie. Na wakacje bedzie nas wiecej, kiedy to wiekszosc ma wolne i sie uwolnimy od studenckiego zywota. Blues bedzie z nami 20 sierpnia w amfiteatrze siemiatyckim. Zapraszam jeszcze raz Devil Blues i inne zespoly oraz bluesmenki i bluesmenow. Bedzie naprawde rewelacyjnie. To bedzie blues do rana :D

Blues z Wami!

P.S. Chyba za duzo uzylem slowa "blues" ale chyba w ten sposob podkreslilem magiczna moc tego slowa :wink:
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: BluesMotyll » czerwca 15, 2006, 9:29 am

Znalaz?em kilka fotek z ubieg?orocznego konceru Kasy Chorych:

http://www.kasachorych.com/foto/siemiat ... index.html

I jeszcze pare fotek ze strony organizatora:)

http://members.chello.pl/j.cielecki/sbf/gall.html

Chlopak na wozku inwalidzkim byl naprawde niesamowity na perkusji. Pozdrawiam!

Blues z Wami!
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: Corvus » czerwca 15, 2006, 1:29 pm

Z tym ?e to strasznie dalko... w sensie - jeszcze du?o czasu. O ile mnie za chlebem nie wywieje za granic?, to chcia?bym si? pojawi
Awatar użytkownika
Corvus
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1132
Rejestracja: września 12, 2005, 2:55 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: BluesMotyll » sierpnia 8, 2006, 8:55 pm

Witajcie !!! Przypominam sie z festwalem blues-maniakow w Siemiatyczach. Serdecznie wszystkich zapraszam! W tym roku zagraja dla nas
Gang Olsena
S?awek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa :)
oraz Family Style (W?ochy)
Impreza startuje 20.08. Info: http://www.blues.sok.prv.pl/
Blues z Wami! :)
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: xenah » sierpnia 16, 2006, 8:37 pm

ja,ja,ja b?d?!!! :)))
Livin' easy, Lovin' free ...
Awatar użytkownika
xenah
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: maja 16, 2006, 11:14 pm
Lokalizacja: p??nocny wsch?d

Postautor: karambol » sierpnia 16, 2006, 9:20 pm

Jak czytam tu http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=4077 Family Style graj? tego samego dnia w Warszawie a potem na Siemiatycze Blues Festiwal. To o kt?rej godzinie planowany jest ich wyst?p?
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » sierpnia 17, 2006, 6:00 am

Family Style w Lapidarium graj? o 18'00, w Siemiatyczach o 22'00.

AM
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: BluesMotyll » sierpnia 20, 2006, 10:35 am

To ju? dzi? !!!!!! :) :) :)

Program:

15.00
Konkurs 'O Z?oty Kafel'
+ SunFlowers
+ Uszy Duszy - Tarnobrzeg
+ Devil Blues - Bia?ystok
+ Linie Si? - August?w
+ Kefiry - Ostro??ka
+ Xenos - Siemiatycze

18.00
+ Gang Olsena
+ S?awek Wierzcholski z Nocn? Zmian? Bluesa
+ Family Style

Dawno nie "surfowalem" po necie ale wczoraj jak zobaczlem plakat festiwalu i na nim ze bedzie z nami Devil Blues to az mordka sie usmiechnela sama. Ciesze sie chlopaki. Jezeli zdazycie jeszcze to przeczytac to prosze zagrajcie Mr. Wolf i Before you accuse me. Wszystkim zycze udanego koncertowania i przepieknych wrazen dzwiekowych. Bo w koncu" Blues mieszka w Polsce" :)

Blues z Wami!
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: karambol » sierpnia 21, 2006, 6:48 am

By?em widzia?em.
Konkurs niestety sta? na kiep?ciutkim poziomie. Devil Blues by? bezkonkurencyjny i oczywi?cie wygra?. GRATULACJE !!
Gwiazdy nie zawiod?y. Doskonale podpasowane zreszta by?y pod charakter imprezy - w zasadzie rodzinny piknik na ?onie natury. Gang Olsena zdecydowanie najbardziej mi sie podoba?. Rozgrza? publiczno?? i tych m?odych i tych troch? starszych. Spora dawka cover?w (nie bluesowych) "przetestowa?a" publiczno?? na okoliczno?? znajomo?ci historii muzyki rockowej. "Egzamin" zosta? zdany - refreny ?piewane razem z wokalist?.
Du?e brawa nale?a si? organizatorom i w?odarzom miasta. Za to ?e im si? chcia?o , za przygotowanie na prawd? zawodowego festiwalu, kt?ry jak by?o wida? sprawi? du?? frajd? miejscowym (gdybym by? mieszka?cem Siemiatycz w wyborach zamorz?dowych g?osowa?bym za t? ekip?). Nag?o?nienie, ?wiat?a bez zarzuty. Otoczenie wspania?e - zalew, du?o zieleni.
Oby organizatoraom nie zabrak?o zapa?u i ... kasy aby zn?w za rok spotka? si? na III Siemiatycze Blues Festiwal.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: pyroslaw1 » sierpnia 21, 2006, 5:14 pm

BYLIM , WIDZIELIM ,S?UCHALIM ... Gratulacje na ?ywo by?y ju? z?o?one - wi?c pora aby Devilsom , Tu na forum pogratulowac dobrej passy w reprezentowaniu bia?ostockiego , bluesowego za?cianka . C?? ... ?yczy? wi?c i ch?opakom i sobie nale?a?oby , dalszego rozwoju kapeli , ?wietnych numer?w ... koncert?w jak sie patrzy i wydania z?otej p?yty .
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości