Tychy 2006

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Kuba Chmiel » sierpnia 1, 2006, 12:07 am

Dopiero teraz jestem w stanie napisa? kilka zda? na temat tego, co mnie spotka?o w ci?gu ostatniego weekendu. 3,5 godziny snu to jednak stanowczo za ma?o i odsypia si? to p??niej ca?y dzie?.
Muzyka w tym roku mnie jak zwykle zachwyci?a, cho? nie spodziewa?em si? wi?kszych odjazd?w. Zespo?y konkursowe prezentowa?y wysoki poziom, cho? wyra?nie, wed?ug mnie, dominowa?i The Lebers, O?ci i przede wszystkim laureat - Devil Blues. Ich pierwsze miejsce jest jak na najbardziej zas?u?one, szkoda tylko, ?e w drugi dzie? nie zaskoczyli mnie tak samo jak w pierwszy. Brakowa?o mi wtedy tych szybkich zmian stylistyki, kiedy to od teksa?skiego bluesa przechodzili do stylowego grania a'la BB King.
Coma mnie absolutnie zachwyci?a, daleko mi do takiego gatunku muzycznego, ale oni maj? co? w sobie co urzeka nawet najwi?kszego sztywniaka. ?wietnie pracuj?ca sekcja, mocne gitary i charyzma Roguckiego to wszystko po??czone w synchroniczn? ca?o?? stanowi atut zespo?u i jego znak rozpoznawalny.
Taj Mahal - co? wspania?ego, te ci?g?e poszukiwania, zmiany stylistyki, budowanie klimatu. Niezwyk?e by?o obcowanie z tak? legend? bluesa. Niezwyk?e by?o te? zako?czenie koncertu, do??czenie si? Sebastiana Riedla, Adama Otr?by i Jerzego Styczy?skiego by?o rewelacyjnym pomys?em a solo tego ostatniego (zagrane w nietypowy dla niego, wyj?tkowo surowy spos?b) przejdzie chyba do historii. A na pewno zostanie w mojej pami?ci na d?ugo. I s?dz?, ?e nie tylko w mojej...
Drugi dzie? festiwalu by? r?wnie? cudowny, ogromnie zaskoczy? mnie Rockomotive, pami?tam t? kapel? z ubieg?orocznego festiwalu i jednak wtedy nie zachwycili mnie, wr?cz wynudzili. Na VIII festiwalu pokazali, ?e ich pierwsze miejsce zdobyte w tamtym roku by?o absolutnie zas?u?one. Zdaje mi si?, ?e dosz?o do jaki? przetasowa? w sk?adzie zespo?u, mo?e to by?o g??wnym powodem ich niezwyk?ej formy.
Obstawa Prezydenta jak zwykle wywo?a?a u mnie same pozytywne emocje, m?g?bym m?wi? o nich godzinami i w samych superlatywach, ale skupie si? tylko na najwa?niejszych elementach wyr??niaj?cych ten koncert od poprzednich zespo?u wyst?p?w. Przede wszystkim harmonijka Bartka ??czyckiego, mia?em ciarki na ca?ym ciele i wida? by?o, ?e Obstawa mo?e zagra? jeszcze lepiej, cho? by?o to dla mnie nie do pomy?lenia. Mi?? niespodziank? by? epizod Ma?ka Lipiny, szkoda, ?e tylko wokalny, ale wystarcz?j?co ekspresyjny, ?eby podkr?ci? temperatur? do maksimum.
Ridersi jak zwykle przyzwoicie, szkoda tylko, ?e ci?gle z tym samym materia?em. Czekam na jakie? nowo?ci, bo nied?ugo ich wyst?py stan? si? przyzwoit? normn?, a to mo?e doprowadzi? jedynie do znudzenia tym zespo?em. Zreszt? pojawiaj? si? na masowych festiwalach na tyle cz?sto, ?e o pewien przesyt nietrudno.
Cree znowu zagra?o ?wietnie, nie podzielam zdania niekt?rych forumowicz?w, ?e ich wyst?p by? jakim? fenomenem, ale na pewno zaciekawi?.
Natomiast D?em po raz kolejny udowodni?, ?e ten festiwal nale?y do nich. Prawie 4 godzinny koncert to chyba rekord ?wiata, co wi?cej, nie czu? by?o znu?enia, a? do ko?ca wyst?pu trudno by?o si? oderwa? od tej muzyki. Szkoda tylko, ?e nowy utw?r mnie nie zaskoczy?, uratowa? go tylko popis gitarowy Styczy?skiego, inaczej czu?bym pewnie wyra?ny niesmak po tym koncercie.
Koncerty, koncertami, ale spotkania z braci? forumow? i mo?liwo?? poznania niekt?rych muzyk?w D?emu by?a dla mnie r?wnorz?dnym prze?yciem w por?wnaniu z muzycznym wra?eniami. Chcia?bym serdecznie pozdrowi? wszystkich, z kt?rymi mia?em okazje si? spotka? i ju? nie mog? si? doczeka? nast?pnego meetingu. W tak szerokim gronie na pewno to w najbli?szym czasie nie nast?pi. Trzymajcie si? ciep?o.
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Agata W. » sierpnia 1, 2006, 1:21 am

Witajcie!
My z Wojskowym i reszta ekipy tez juz wrocilismy, Bartic pojechal dalej - nad morze. Jak zwykle bylo swietnie, wielkie dzieki wszystkim za wesole spotkania! :-) A przy okazji mam prosbe o zdjecia, przede wszystkim te z naszych spotkan, bo cos swoich niewiele zrobilam (a jak kogos interesuja,to tez przesle:-)).

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: ojciec » sierpnia 1, 2006, 9:05 am

hej Basmanie mam winyla ktory Cie interesuje,wydawnictwo nosi nazwe "Duzy Mechanik" i jest kawalek o ktorym piszesz"moja zocha juz mnie nie kocha"Jak chcesz to sie spikniemy w Kraku na browcu i plyta jest twoja,bo u mnie zalega na polce.Z racji wieku jest odrobine sfatygowana ,ale da sie posluchac.
ojciec
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 50
Rejestracja: marca 26, 2006, 8:58 pm
Lokalizacja: miechow

Postautor: MałaAlejaRóż » sierpnia 1, 2006, 9:23 am

Ja w?a?nie dotar?am do domu i po pierwsze to musze podzi?kowa? Margo, z kt?r? rzeczywi?cie si? wsz?dzie ju? od paru ?adnych lat mijam:), ?e mnie wyhaczy?aw pi?tek jak mieli?cie/-my zlot, bo niedo??, ?e w og?le nie my?la?am, ?eby na niego i?? to jeszcze do tego trrroche sp??ni?a;) a ?wietnie by?o Was wszystkich pozna? i sp?dzi? z Wami te pare godzinek i w pi?tek, i w sobote, i te pare chwil w niedziele szale?cy jedni;):) Szkoda tylko, ?e nie uda?o mi si? w ko?cu za bardzo pom?c Kasi "dwk", ale mam my?le, ?e jeszcze chocia? przez neta pogadamy:)

Co do koncert?w to na ca?o?ci by?am tylko na ?wietnym uwa?am wyst?pie Paradoxu. R?wnie ?wietne d?wi?ki Obstawy s?ysza?am s?cz?c piwko na Nibylandii ze Scypionem, kt?rego swoj? drog? pare dni wcze?niej w Toruniu spotka?am;) i ekip? ?l?sk?, a p??niej jeszcze che?mi?sk?:)
Potem dopiero na po?owe Cree i D?em uda?o mi si? docz?apa?. W secie D?emu mnie najbardziej zaskoczy?a i zadowoli?a "Ob?uda" :) Co do nowej piosenki to mam podobne odczucia do Colossusa, bo s?ucha?am jej dok?adnie dzi?, bo dorwa?am nagrania kawa?ek z koncertu
A co do pierwszego dnia to- Devile byli bezkonkurencyjni. O?ci- podoba mi si? wokal wokalistki (jo- mas?o ma?lane :P), natomiast Li??... no mieszane odczucia mam i jako? teksty zaprezentowanych piosenek troche by?y takie teges ;)
P??niej m?j ukochany Tymon niestety, albo i stety:) zlecia? przy oczku na owym zlocie:)
Ptak?w, Comy i Perfectu w og?le nie s?ysza?am, ale nie ?a?uje.
Na ?wi?ty trawnik na Mahala si? qrde ?esz troche sp??ni?am, koncert dobry, ale bywa?am na lepszych (mo?e to dlatego, ?e jeszcze ci?gle ?yje koncertem Planta;)) i za du?o rega?u jednak. ale co tam;)

Dobra, a teraz ide spa? przy d?wi?kach Walk Away (szczeg?lne pozdro dla Mickiewicza Jr, kt?ry tak dzielnie szuka? swojego sektoru F ;))
I jeszcze mam nowe pogl?dy na temat stworzenia dziobak?w australijkich :lol: ale to taka tylko dygresja na temat festiwalu :P ;)
Pozdrowienia dla wszystkich i mam nadzieje, ?e do zobaczenia szybciej ni? p??niej gdzie? w Polsce:) jo, ju? si? bardziej nie rozgaduje :> ;), tylko naprawde mykam spa?;)
Dobranoc! :D
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: agniese » sierpnia 1, 2006, 12:05 pm

Ja napisz? kr?kto, jak zwykle: s?odkie pozdrowienia dla wszystkich napotkanych bywalc?w www.blues.com.pl. Dla mnie Perfect da? najlepszy koncert :p
Niech dobry Bóg zawsze mnie za rękę trzyma.
Awatar użytkownika
agniese
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 36
Rejestracja: lutego 10, 2005, 7:05 pm
Lokalizacja: Wrocław/Grabów nad Prosną(Książenice)

Postautor: Marysia.Koźmin » sierpnia 1, 2006, 12:32 pm

No wi?c tak:

Wspomnienia - do konca ?ycia :)
Atmosfera - niezapomiana :)
Pole namiotowe - przyjazne i roz?piewane :D
Muzyka - :)
Forumowicze - Nasza Kochana Bluesowa Rodzinka, bez kt?rych Tyski Festiwal nie wygl?da?by ( w moim oczach) tak wspaniale... dziekuj? wszystkim forumowiczom (tym starszym, jak i tym, kt?rych mia?am okazje pozna? w Tychach) za wspania?? atmosfer?, jak? stworzyli, za wsp?lnie sp?dzone wieczory, za wszystko, za to, ?e poprostu jeste?cie... Jeszcze raz Ogromnie Wam dzi?kuje :) :) :)


Przepraszam, ?e taka kr?tka ta "recenzja" , ale naprawde nie jestem w stanie opisa? wszystkiego co odczuwam po festiwalu i co tam sie dzia?o... :)
"... za??? mundur, przypnij lilijke, czapk? na bakier w???, w szeregu sta? w?r?d harcerzy i razem z nimi w ?wiat rusz ..."
Awatar użytkownika
Marysia.Koźmin
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 30
Rejestracja: listopada 24, 2005, 7:53 pm
Lokalizacja: Ko?min City

Postautor: paranoja » sierpnia 1, 2006, 1:06 pm

Witajcie Kochani :lol:
Ja do domku dotar?am dopiero wczoraj po nieca?ych 15 jazdy stopem, gdzie na wylot?wkach kultow? przy?piewk? sta?o si? "Sweet Home Piramida" :lol: :lol: :lol:
Festiwal - kilka pi?knych chwil, ludzie mniej lub bli?ej znani, od lat b?d? przez chwil?..cudowni, pe?ni wielkich emocji, warto?ci, tych najprostszych i najpiekniejszych zarazem..
Dzi?kuje Wam za rozmowy, wsp?lne granie przy oczku, za to, ?e mog?am patrze? na Was, widzie? t? wiar?, rado??, niekiedy ?zy..
Pozna?am :P w ko?cu :P troszeczk? os?b z Forum Okolic - pozd i buziaki dla wszystkich:)
Nie chc? wymienia?, po co? Jeste?my tu...tej atmosfery nie s? w stanie odda? ?adne s?owa. Ona pozostanie tre?ci? sam? w sobie.. Duch Ricarda unosi si? w powietrzu i mo?e to pozwala tam.. w Paprocanach jak nigdzie indziej otworzy? si? na siebie, wnie?? co? w ?yciu innych..
Dzi?kuje Wam za te chwile...za to, ?e spotykam wci?? nowych, warto?ciowych ludzi na codzie? mimo, i? rozrzucownych gdzie? po Polsce i to Wy dajecie mi wiar? w to, ?e warto walczy?. Walczy? o siebie dop?ki starczy si?.. by? czystym... Pozosta?.

W wi?kszo?ci tegoroczne koncerty nie powala?y na nogi:/
Konkursy - ?adnie prezentowa? si? The Lebers, O?ci r?wnie? noczego sobie..ale dla mnie i tak istania?a tam tylko jedna kapela, w kt?r? wierzy?am od pocz?tku i pod?wiadomie zreszt? by?am przekonana, ?e wygraj? - DEVL BLUES:]
Dzi?kuj? Wam ch?opcy za ca?y wsp?lnie sp?czony czas, Krzysiu.. za wszystko:).. Za to gitarowe, nocne "Nie pozw?l mi..", za m?j ukochany Dream, Lucky.. zagrali?cie bezb??dnie daj?c z siebie wszystko i udazwadniaj?c tym samym jednak? wielk? macie w sobie moc..jak ?piewa? kiedy? Rysiek - "(...)by sercem przebi? stal" ..:*

Odno?nie kapel Festiwalowych; CREE - jak zwykle kawa? dobrego koncertu, D?EMY - bosko;) i nowy kawa?ek..hmm taki Ma?kowy :wink:
By?y numery grane rzadko (Magazyn m?d, A jednak czego? ?al, Mamy fors?..., Lunatycy czy nawet Jesiony), bardzo rzadko (U?miech ?mierci, S?oneczny dzionek w Pewli Wielkiej, List do M., S?odka), by?y unikaty (Ostatnie widzenie, Ob?uda, Piosenka ekologiczna) i to mnie zaskoczy?o...pozotywnie:)
COMA r?wnie? zagra?a do?? osoliwie, w tym, ?e konecrt mia?am okazj? widzie? jedynie w po?owie, ze wgl?du na pobyt na Piotrowicach u Paw?a.

Dobrez kochani.. Aaa! Zdj?cia. Jak wielu wie by?am w posiadaniu aparatu i mn?swtwa zdj??..kt?re po koncercie D?em zosta?y przydakowo ..skasowane z k.pami?ci.. Poprosi?am jakiego? go?cia, ?eby porobi? nam foteczki z Ma?kiem, ok zrobi? je...szkoda s??w:/ Musia? nacisn?? nie to, co trzeba i nie ma nic. Jedynie zdj?cia z D?emu i niejakie "rozwodowe" z Benem :P
Nabradziej ?a?uj? nagra? z przegl?du z DEVIL BLUES...przepraszam Kochani, ale ju? i mnie jest szkoda s??w.. tyle zdj??, ca?y nagrany koncert:/:/:/:/;( Przykro mi...

Pozdrawiam wszystkich cieplutko jeszcze raz..i do zobaczenia gdzie? w trasie:) W najbli?szym czasie planuj? D?EM w Mi?dzychodzie, hehe je?li kto? jest z okolic i ma wolny kawa?ek pod?ogi ch?tnie skorzystam po koncercie;) Dajcie zna?, po?niej za? Mi?dzyzdroje:)

pozd paranoja
paranoja
 

Postautor: RomanR » sierpnia 1, 2006, 1:43 pm

D?EMdobry!
Czekasz ca?y rok na takie ?wi?to a tu pyk zegar poszed? do przodu i po wszystkim.I co tu pisa??,tego co sie dzia?o w Paprocanach nie da sie opisa? bo tam trzeba zwyczajnie by?.
Ludzie,atmosfera,koncerty,OCZKO i "obecno??"RY?KA kt?r? sie czuje na ka?dym kroku--tego w?a?nie brakowa?o mi przez ca?y rok i delatego ju? z ut?sknieniem czekam na kolejn? edycje KU PRZESTRODZE.
Pozdrawiam wszystkich RR
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: Zośka L. » sierpnia 1, 2006, 2:55 pm

heh, w?a?ciwie wszystko ju? zosta?o napisane...by?y to moje pierwsze Papry, na pewno nie ostatnie :)
z pi?tku to pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych kt?rych pozna?am, przez Alej? w?a?ciwie mocno niechc?cy wbi?am si? na Wasz zlot :oops: :twisted:, ale super by?o Was pozna? :)
Z soboty podobali mi si? bardzo Devile i Korek, o Ptakach i Comie nie mog? si? wypowiedzie?, gdy? za bardzo nie wiem gdzie wtedy by?am, ale chyba na jakie? trawce z kochanymi czubami :wink: , Perfect z klas?, a na Mahalu zamiast bandu s?ysza?am Marka Alejki :D , wi?c urywki koncertu brzmia?y pozytywnie, ale nie powalaj?co.
Niedziela-by?am dopiero na Hey, reszt? odpu?ci?am sobie na rzecz wizyty na Wartog?owcu, a ?e akurat wtedy poblokowali sporo ulic Tych?w, wi?c i troch? nam zesz?o. Cree-neutralnie bardzo, mia?am cich? nadziej?, ?e polubi? t? kapel? po Tyskim, ale nie da rady :? A D?em...setlista wymarzona, zesp?? w mega formie, fani troch? zaspani, ale i tak zdecydowanie najlepszy koncert na jakim by?am, a troch? ju? ich za sob? mam.
W ka?dym razie podsumowuj?c festiwal by?o rewelacyjnie, szkoda ?e tak kr?tko..."To ju? min??o, ten klimat, ten luz..."...Do zobaczenia gdzie? tam kiedy?, je?li kto? wybiera si? na D?em w sobot? do Opalenicy to gdzie? mnie tam szuka?...a, no i Boogie w Cz?uchowie, ale to jeszcze nie na 100% :)
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Agata W. » sierpnia 1, 2006, 3:31 pm

Symboliczna ilosc swoich fotek wrzucilam na kilka dni na www.agataw.neostrada.pl

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kora » sierpnia 1, 2006, 3:47 pm

Agatka, fajne zdj?cia, szkoda,?e nie spotka?am Aniki.... :?
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: dyczkosia » sierpnia 1, 2006, 4:16 pm

Witojcie, ludziska, nareszcie si? jako? ogarn??am, wi?c napisz? ze dwa s?owa...

C?? mog? doda? do tego, co ju? by?o powiedziane? ?e atmosfera, ?e pi?kna Muzyka, ?e wspaniali ludzie, ?e dobra zabawa… Po raz pierwszy by?am na Ry?kowym festiwalu i mam w?a?ciwie same dobre skojarzenia, cho? uda?o mi si? dotrze? jedynie na niedziel?. Teraz, gdy siedz? ju? czysta i wyspana my?l? ?e ?wietnie zrobi?am przyje?d?aj?c, nawet kosztem wcze?niejszego wyj?cia z sobotniego wesela :D

Niewiele dodam w?asnych spostrze?e? na temat koncert?w. Obstawa Prezydenta – wysoki poziom, fajne brzmienie, rewelacyjny wokal i harmonijka, moim zdaniem jeden z lepszych koncert?w tego dnia. Wi?kszo?? wyst?pu Riders sp?dzi?am niestety w kolejce po wod?, bo upa? by? straszliwy, dlatego oceny wystawia? nie b?d?. Bardzo podoba? mi si? Hey, nale?? do os?b, kt?rych fascynuje Nosowska, wi?c oby?o si? bez szale?stw tanecznych, wystarczy?o mi wpatrywanie si? w jej ?piewaj?cy profil na telebimie (Korcia – zaskakuj?ce nasze spotkanie, hehe). Cree – wolniejsze kawa?ki przyprawia?y o dreszcz na plecach! By?o cudownie, ?a?uj? tylko, ?e w drugiej cz??ci koncertu siedz?cy obok mnie jegomo?? wci?? zagadywa? i wytr?ca? mnie z hipnotycznego wr?cz transu muzycznego (ma?om?wna to sama nie jestem, ale w trakcie koncertu, ludzie kochani… :?). No i D?em – w?a?ciwie to nie mog? powiedzie?, ?e si? zawiod?am, przecie? zagrali wszystko, co chcia?am us?ysze? (nawet „Malowanego Ptaka”), z rezerw? podchodz? jednak do ich dokona? bez Ry?ka, nie jestem przyzwyczajona do (sk?din?d bardzo fajnego) wokalu Ma?ka Balcara, pewnie dlatego w uszach i tak mia?am ci?gle inne wersje granych kawa?k?w. Ciary na plecach pojawi?y si? gdy na „Jesionach” do??czy? Sebastian Riedel. Kurcze, ?wietnie wtedy brzmieli…

Kora ju? napisa?a i ja si? pod tym podpisuj?, ?e koncerty koncertami, a atmosfer? tworz? ludzie... Jak?e mi?o by?o pozna? kolejnych Forumowicz?w :) !!! Pozdrawiam wszystkich, nawet tych napotkanych „w przelocie”. Wymienia? nie b?d?, bo nie chcia?abym nikogo pomin??, my?l? ?e rozumiecie – pisze to dziewcz?, kt?re do??czy?o do Was niedawno. Powiem tylko, ?e Ko?min rulez a Romanowi R i przebojowej ?oneczce dzi?kuj? za opiek? i pomoc no i za niezapomnian? przeja?d?k? po Tychach (mie?cie, wbrew pozorom, DU?YM :lol: ).

Uda?o mi si? sp?dzi? kolejn? sympatyczn? dob? z Wami, i cho? ?a?uj? bardzo, ?e nie dane mi by?o pos?ucha? Taj Mahalu (jak ja lubi? s?ucha? grup, kt?re wywo?uj? tak odmienne uczucia u r??nych s?uchaczy! :wink: ), to jednak ciesz? si? ?e w og?le by?am! :D

A widok przepi?knych chopper?w pysznie pas?cych si? na trawie zapami?tam chyba na zawsze! Pora zacz?? je?dzi? na zloty motocyklowe :lol:

Pozdrawiam serdecznie i do przeczytanie na Forum!!!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: kora » sierpnia 1, 2006, 4:24 pm

dyczkosia pisze:(Korcia – zaskakuj?ce nasze spotkanie, hehe)


No Marta, gdyby nie Margo, to tak by?my obok siebie przesiedzia?y ca?y wiecz?r nie wiedz?c kim jeste?my he he :roll:

dobrze,?e moje w?osy Ci przeszkadza?y ..........

Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: dyczkosia » sierpnia 1, 2006, 4:36 pm

kora74 pisze:No Marta, gdyby nie Margo, to tak by?my obok siebie przesiedzia?y ca?y wiecz?r nie wiedz?c kim jeste?my he he :roll:


Nie do ko?ca, to ja by?am taka ciekawska ?e si? spyta?am, bo Margo by?a przekonana ?e my si? znamy :lol:

Hehe, ciekawe z iloma osobami si? na serio min??am...

Pozdrawiam!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Gov't Mule fan » sierpnia 1, 2006, 5:53 pm

8) No c?? tu du?o pisac!!!
By?em W Tychach poraz 6 i poraz 6 si? niezawiod?em!!
By?o jak najbardziej cudownie i Fantastycznie!!!Tylko troche za du?o piwa by?o :lol: !!!
Pozdrawiam!!
Margo te? bardzo ?a?uje!!
Awatar użytkownika
Gov't Mule fan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 53
Rejestracja: kwietnia 8, 2006, 3:17 pm

Postautor: Maniol HIGHWAY » sierpnia 1, 2006, 6:28 pm

Ja tym razem by?em kruci?tko, ale za to intensywnie, bo uda?o mi si? wielu z Was spotka? :lol: Dane mi by?o wys?ucha? dw?ch koncert?w - Cree i D?em. No i c?? tu gada? - pan Lomania (Cree) nie mia? chyba najlepszego dnia, ale reszta Cree zagra?a zawodowo. Wida?,?e zesp?? ci?gnie w stron? jam band?w. Troch? jednak brakowa?o mi selekcji i og?lnie jako? du?o larma - pomy?la?em wi?c - za chwil? wyjd? "chopy" to si? oka?e, czy da si? zabrzmie? lepiej. Chopy (D?em) wyszli i okaza?o si?, ?e oczywi?cie i to o wiele lepiej :D. C?? wi?cej o D?emie???Jak zawsze - zawodowo i nieprzewidywalnie zw?aszcza co do utwor?w. Kocham ten band i tyle!!!
?a?uj? tylko, ?e omin??o mnie tyle wspania?ych koncert?w, ale c??, ?ycie!!!
badrdzo chcia?em wys?ucha? Obstaw? Prezydenta z go?cinnym udzia?em Bartka ??czyckiego i Ma?ka Lipiny, no ale c??, nie zd??y?em, a szkoda, bo pono? by?o warto.

pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia!!!
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Gov't Mule fan » sierpnia 1, 2006, 6:51 pm

Kto? mi mo?e napisac co to by? za cover co zagra?o CREE??
Awatar użytkownika
Gov't Mule fan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 53
Rejestracja: kwietnia 8, 2006, 3:17 pm

Postautor: Jimmy » sierpnia 1, 2006, 9:49 pm

After Midnight??? Chyba o ten cover ci chodzi :) pana Ericha zreszt? ;)
a teraz co? z zupe?nie innej beczki, mini foto relacja:

Jimmy 2006 Paprocany Foto Story: (jak w Bravo :P):

Pierwsze sekundy na polu (nos czujnie poszukuje piwa):
Obrazek

Piwo znalezione(teraz nadstawiam uszu):
Obrazek

Konkurs, na scenie Devils Blues si? rozk?ada:
Obrazek

Fajny koncert Perfectu:
Obrazek

Na festiwalu by?a masa motocykli, chopper?w etc. To m?j faworyt:
Obrazek

Wycieczka po festiwalu, Oczko: miejsce spotka? i mi?ych chwil:
Obrazek

Ma?y odpoczynek po??czony z kontemplacj?:
Obrazek

Koncert wieczoru: (ma?a pr?bka zgrana aparatem 11,3 MB):
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... BC6EC25E83

Nowy dzionek trza zacz?? od od?wie?aj?cego prysznica:
Obrazek

Duch Ry?ka by? obecny wsz?dzie:
Obrazek

Czas na tradycyjny, niedzielny, ?l?ski ?obiod:
Obrazek

Ridersi daj? czadu:
Obrazek

Kasia: "No, przyznajcie si?. Kto ma wczorajsze skarpetki??"
Obrazek

?wietny koncert Cree!!!!!!!!!!!!:
Obrazek

Jedyne zdj?cie D?emu, kt?re wysz?o ostre :) :
Obrazek

Po?egnanie przy oczku:
Obrazek

Bartic, Dymian (nie mog?em si? powstrzyma? :)), Andrzejek, RiKo i jaki? leber:
Obrazek

Kuniec...

Ps.
Czekam na Wasze mini foto opowie?ci :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Janusz M. » sierpnia 1, 2006, 10:42 pm

Dla ?cis?o?ci,After Midnight jest J.J.Cale'a ;-)
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Jimmy » sierpnia 1, 2006, 10:45 pm

dla ?cis?o?ci Sebastian by? inspirowany Ericiem :) Ale dzi?kuj? za upomnienie :)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Janusz M. » sierpnia 1, 2006, 11:29 pm

Nie upomnienie,bro? Bo?e,raczej przypomnienie,je?li ju? :-)
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Małgosia Koźmin » sierpnia 2, 2006, 3:28 pm

to co ja przezy?am na festiwalu to dla mnie szok nie by?am jeszcze na takiej imprezie i to jeszcze dla Ryska kocham to miejsce, kocham ta muzyke i kocham tych ludzi ktorzy tam przyjezdzaja i robia to wszystko w?asnie dla niego!cudowna atmosfera kt?rej nie da sie opowiedzie? tam trzeba byc! i to na polu namiotowym koniecznie blisko jeziora !!!!!!!!!!!!pozdrowienia dla wszystkich z kt?rymi przebywa?am i kt?rych spotyka?am przez te dwa cudowne dni .Dziekuje Romanowi i Lucynie ze mnie tam zawiezli i mog?am poznac dzi?ki nim wspania?a Zosie i Andrzeja z Chorzowa a Andrzejowi i Ani za przywiezienie bezpiecznie do domku .Jestescie wszyscy kochani dziekuje wraz z Marysi?. Te ostatnie dni lipca bedziemy z c?rka zawsze sp?dzac na Paprocanach
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Gov't Mule fan » sierpnia 2, 2006, 5:33 pm

Janusz M. pisze:Dla ?cis?o?ci,After Midnight jest J.J.Cale'a ;-)



Dzi?ki ju? znalaz?em i sobie pos?ucha?em:)
Awatar użytkownika
Gov't Mule fan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 53
Rejestracja: kwietnia 8, 2006, 3:17 pm

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 2, 2006, 7:42 pm

nareszcie chwila oderwania sie od obowi?zk?w i czas na napisanie kilku zda? o festiwalu .... za bardzo rozpisywac sie nie bede o kwesti muzycznej bo w wiekszosci zgadzam sie w odczuciami forumowicz?w kt?rzy juz t? kwestie opisali ... wynik konkursu by? taki jaki typowa?em blues devil (wiadomo bezkonkurencyjny) ?wietnie.. o?ci - zas?uzone wyr?znienie za wprowadzenie innej muzyki na festiwalu , i li?? - a nie wiem ... ;) ale podoba? mi sie ;) i dalej ...
tymon tymanski - nie wiem ( przespa?em ( kiedys trzeba ;) ))
ptaky i coma - nie moja bajka
perfect - jak zawsze ...:):)
taj mahal - nie powali? mnie ( moze to jeszcze dzia?anie niejakiego Buddy'iego Guy'a ;) )

i drugi dzien :

odstawa prezydenta - bardzo przyjemnie ...
Riders - bardzo bardzo przyjemnie ....
Hey - a od czasu do czasu lubie pos?uchac...
Cree - hmm.. od skali 1 do 10 to tak 8 ;)
Dzem - jak zawsze rewelacja ;)

to tyle jezeli chodzi o strone muzyczn? festiwalu ... a teraz uwagi organizacyjne :
trzy prysznice w tym dwa ca?kowcie sprawne ( czyli takie w kt?rych strumie? wody tryska z r?wn? si?a i roz?ozony jest tak aby stoj?cy cz?owiek pod nim ca?kowicie sie zmoczy? nie ruszaj?c sie z miejsca ;) ) na 15 ty?. ludzi to zdecydowanie za ma?o !! !! !! no i jeszcze na pewno par? by sie znalaz?o ale wylecia?y mi z g?owy ;)

no a teraz najwa?niejsze :twisted: ;) poznanie nowych ciekawych ludzi z czego gdzies tak 100% z naszej forumowej wsp?lnoty .
i po koleji ( moze to moze zeby jakos nie klasyfikowac polece aflabetycznie;) (o ile pamietam alfabet ;) ):

Pan Andrzej i Pani Ania( administrator naszego drzewa;) Jezyk'e'i ;) : wspaniali ludzie !!! po prostu brak mi s??w !! mozna powiedziec przewodnicz?cy naszych spotka? kt?rzy dostarczyli nam niesamowitych wra?e? zapoznaj?c nas pierwszego dnia z Ma?kiem Balcarem Bastkiem Riedlem i Jerzym Styczy?skim no i przeeeeede wszystkim ze sob? :D

Arczi - talent wokalny moze "troszke" gorszy ni? dyczkosia .. ale napewno tak samo fajny cz?owiek ;)

Bartic - nasz cz?owiek z wroc?awia ;) i do tego motocyklista ;) mam nadzieje ze nie raz zobaczymy sie gdzies we wroc?awiu na bluesowym koncercie ;)

Collosuss - m?ody cz?owiek z kt?rego nie w?tpliwe " bedom ludzie " napewno zna si? na rzeczy ... i szczegolny szacunek za wsparcie w dyskusji z Bastkiem na temat Dereka Trucksa ;););)

Derf - niesamowity cz?owiek !! to z nim sp?dzi?em pozny wiecz?r soboty(wczesny ranek niedzieli) na pogaduchach . o muzyce wie wszystko czego m?wi? nie trzeba ;) pozdawiam ...

Dyczkosia - jak by to powiedziec ;) : Frank Zappa najlepszy ... jezeli fan Franka spotykaj?cy (i rozmawiaj?cy z) fank?(k?) franka musi si? polubic ;) ( przynajmniej z mojej strony ;)) podziwiam za enegrie i wokalny talent ;)

Jimmy - no napewno zna si? na instrumentach ...;) tez z wroc?awia wiec licze na spotkania na koncertach ...

Kora74 - ca?kowicie pozytywnie zwariowana i energiczna .. szkoda ze sie kr?tko widzielismy ..;)

ma?aalejar?? - hehe.. tu by pisa? i pisa? ;) maskymalnie szalona , maksymalnie emergiczna , maksymalnie ZAKR?CONA ( i tu sie kazdy ze mn? zgodzi kto j? pozna?;)) dziewczyna gubi?ca wszedzie sw?j b?ben . s?uchaj?ca Walk Away (no i nie tylko) kt?ra dzielnie szuka?a ze mn? sektoru F :D

Ma?gosia Ko?min - wraz ze swoj? c?rk? reprezentaci fan?w bluesa z wielkopolski ;) bawi?a si? nepewno super o czym ?wiatczy? jej g?os ostatniego dnia ;) (czekamy na fotki ;)) serdecznie pozdrawiam

Margo - :D no "masakra" po prostu !! kto zna margo ten wie kto nie ten napewno za?uje . niedzielna rozmowa do bia?ego rana to jedna z najprzyjemniejszych chwil (d?ugich;)) na tym festiwalu !! mimo r?znicy wieku tyle wsp?lnych temat?w , podobne pogl?dy (choc nie zawsze:P) i sympatia do niekt?rych film?w ;) juz nie moge sie doczeka? na koncert B.B. Kinga kiedy sie (mam nadzieje) zobaczymy ! .

RomanR - Pan Roman na pewno nale?y to tych weso?ych ludzi :D niz bardziej do tych smutych . gra? na harmonijce pod oczkiem i napewno tym podwyzsza? swietnosc panuj?cej tam atmosfery;)

i jezeli nie pomyli?em sie z alfabetem to powinno to tak wygladac ;) oczywiscie by?o jeszcze wielu wielu.. wspania?ych forumowicz?w o kt?rych mozna by pisac i pisac lecz nie stety czasu na to nie mam bo fizyczna praca strasznie m?czy ...

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich kt?rych pozna?em i spedzi?em niesamowite chwile i m?wi?do zobaczenia ( napewno ;))
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: MałaAlejaRóż » sierpnia 2, 2006, 7:51 pm

mickiewicz jr. pisze:tymon tymanski - nie wiem ( przespa?em ( kiedys trzeba ;) ))


oj nie ?ciemniaj maniaku wzmiacniaczy i innych tym podobnych zabawek!;) wtedy przy oczku piwko s?czyli?my i o ?u?lu gadali?my ;)
ps. za rok rozbij si? w B, to nie b?dzie problemu :twisted: ;)

No, i zaraz w og?le zaczne Derfa molestowa? o tego mojego linucha, bo mam ju? dosta? od Andrzeja gubi?cego ci?gle w?tek hehe ;) dostawania po g?owie za to, ?e nie dzia?am ;)
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 2, 2006, 7:58 pm

no w?asnie tak se mysle co ja na tym tymanskim robi?em .... ehh nie trafi?em :P
pozdrawiam ;)

pssyt ejty tez masz pare fotek na tym swoim dziwnym aparaciku nie? to mozesz mi wys?ac zaros.. majla znasz;]
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: getright » sierpnia 2, 2006, 7:58 pm

Wspania?y festiwal jak co roku, fantastyczna atmosfera:)
Niestety by?am od niedzielnego popo?udnia,ale to wystarczy?o zeby cieszy? sie mi?ymi d?wi?kami Obstawy Prezydenta, Cree, i genialnym koncertem mistrz?w D?EMU:)
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: MałaAlejaRóż » sierpnia 2, 2006, 7:59 pm

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3517819.html
-artyku? do kt?rego znalaz?am kumpel mi linka w?a?nie podrzuci?. Mam nadzieje, ?e jednak takiej lipy to nie b?dzie... bo w og?le mamy przecieka, ?e Tortilla b?dzie za rok gra?a :D

[edit]
oki, jak tylko uda mi si? otworzy? serwer tlenowy to Ci Kuba albo na tlenie albo poczcie wy?le :) tylko troche powychodzili?my jakby?my wszyscy nie w stanie byli czy cu? :P

aha- a b?ben w ?odzi mi sie zgubi? w drodze powrotnej i musze si? tam wybra? w og?le w czasie kr?tszym ni? d?u?szym :evil: :oops: :P
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: MałaAlejaRóż » sierpnia 2, 2006, 8:13 pm

jeszcze jedno mnie Kubo w Twoim po?cie powali?o, a mianowicie:
mickiewicz jr. pisze: taj mahal - nie powali? mnie ( moze to jeszcze dzia?anie niejakiego Buddy'iego Guy'a ;) )

hehe :lol: :lol:
dobra, ale ju? wi?cej nic nie m?wie ?eby nie by?o :twisted: :P
i r?wnie? pozdrawiam ;)
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: mickiewicz jr. » sierpnia 2, 2006, 8:20 pm

hehe no dobra "powa?i? mnie " i koniec tematu ( i m?wi?em Ci dlaczego ;)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości

cron