X Siemiatycze Blues Festiwal

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

X Siemiatycze Blues Festiwal

Postautor: karambol » sierpnia 8, 2014, 10:14 am

Obrazek

Jubileuszowy bo X festiwal. Jestem tam częstym gościem i w tym roku również się wybieram (to zaledwie 100km od domu). Mam niejaką satysfakcję, bo organizatorzy "wykorzystali" mój pomysł aby na jubileuszowe wydanie zaprosić laureatów poprzednich edycji ;)
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: X Siemiatycze Blues Festiwal

Postautor: karambol » sierpnia 17, 2014, 12:32 pm

Byłem w Siemiatyczach bo jubileuszu opuścić nie mogłem. Jak zawsze bawiłem się dobrze i jak zwykle wyjeżdżałem stamtąd oczarowany życzliwością i gościnnością.
Często piszemy tu i ówdzie o takim czy innym festiwalu. Chyba czasem zapominamy, że za tym wszystkim stoją konkretni ludzie, którzy napracowali się abyśmy my słuchacze cieszyli się muzyką płynącą ze sceny.
Pojadę po nazwiskach bo z okazji jubileuszu warto o nich pamiętać i docenić ich pracę. Pierwszy od lewej - Bogdan Klepacki - konferansjer ale i chyba siła napędowa festiwalu, trzecia od lewej Pani Jolanta Sidorowicz - Dyrektor Siemiatyckiego Ośrodka Kultury chyba bez jej życzliwości Bogdan niewiele by zdziałał.
Dziękuję za te dziesięć edycji festiwalu i do zobaczenia za rok.
Ukłony do samej ziemi.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości

cron