Suwałki Blues Festival 2014

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Yaniu » lipca 13, 2014, 3:19 pm

Breakmaszyna :-) fajnie opowiedziana historia w dwóch częściach, porannej i wieczornej "Król Bluesa", "Nocne miasto". I co tu gadać dotykałem "Kory". Kupiłem płyty.
Ratując świat "...próbowaliśmy już wszystkiego, oprócz miłości..."
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: karambol » lipca 13, 2014, 4:14 pm

Konkursu wysłuchałem w dużą uwagą i notesem w dłoni. Po pierwsze chciałem zobaczyć co słychać w "młodym, nowym" polskim bluesie bo uważam, że jest słabo a po drugie wiem jaki zespół nie został zakwalifikowany do konkursu i chciałem posłuchać tych lepszych od nich. Apropos tego pierwszego. Odrzucając zagraniczniaków i Shoe Laces i Levi , którzy są intrygującymi wykonawcami aczkolwiek z zupełnie innej beczki niewiele pozostaje. Podtrzymuję swoje zdanie, że jest słabo. Apropos tego drugiego - nie rozumiem dlaczego ci których mam na myśli nie zostali zakwalifikowani. Z tego wyciągam wniosek, że może inni ciekawi wykonawcy nie przebrnęli kwalifikacji.
Zwycięstwo Drunk Lamb zasłużone. Rewelacyjny gitarzysta niby pod wpływem Hendixa i SRV ale ma taką dziwnie przyjemną miętkość w swoim graniu, że coś pięknego. Co ważne mają swoje numery i to bardzo przyjemnie nawiązujące do klasyki. Jeszcze tylko wokalista nauczy się być frontmanem a nie tylko "kochamy was" i będzie dobrze.
A festiwal jako całość? KOSMOS. Nawet koszmarna pogoda nie była w stanie popsuć mojego dobrego nastroju.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Dziadek Władek » lipca 13, 2014, 4:57 pm

Drunk Lamb (zdjęcia z ich strony FB):

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Jury?... ;)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: B&B » lipca 13, 2014, 7:06 pm

Nie, to tylko jeden istotny "fragment" jury zasłuchany podczas koncertu finałowego będącego częścią nagrody dla zwycięzców :) Jury było bardzo liczne i międzynarodowe - w końcu tu ważyły się losy tego, kto pojedzie na European Blues Challenge! I pojadą właśnie te młode wilki z Gdańska 8) Poniżej - narada zespołu DRUNK LAMB przed koncertem finałowym:
Obrazek
Ich debiut przypomina mi nieco historię z Devil Blues - wiodący i sprawny gitarzysta, wokalista o oryginalnym brzmieniu i dobrej skali, mocna sekcja (choć co do basisty to nie jestem pewien, ale miał kłopoty techniczne). Ciekawe, czy też tak się rozwiną... Coś tam nagrywałem, jeśli się udało to przedstawię fragmenty jako materiał zapoznawczy ;)

A SBF jak zwykle fenomenalny pod względem rozmachu i organizacyjnym, od śniadania do rana, każdy coś dla siebie znalazł, atmosfera mimo deszczowych pryszniców świetna... może jutro więcej napiszę...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Yaniu » lipca 13, 2014, 8:34 pm

Subiektywnie konkurs, dzień drugi. Postawiłem na Drunk Lamb i Levi chociaż są to dwie różne bajki. Zasłużenie DL w tym dniu wygrywa. W mojej ocenie konkursowo Mietek Band był bliżej prawdy. Konkurs na tak dużym festiwalu strzał w 10, podobno będzie kontynuacja.
Ratując świat "...próbowaliśmy już wszystkiego, oprócz miłości..."
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: karambol » lipca 14, 2014, 7:20 am

Działo się tyle, że ciężko to ogarnąć. Jak wychodziłem o 10 rano na bluesowe śniadanie to wracałem o 2-3 nad ranem. Moje wrażenia (kolejność przypadkowa) :
- Rob Tognioni - znam i lubię gościa z płyt po koncercie lubię go jeszcze bardziej. Zagrał z polską sekcją rytmiczną Tomek Dominik i Łukasz Gorczyca i jako trio stanowili zespół a nie wynajęci muzycy+gwiazda. Rob zagrał z wielkim zaangażowaniem aż krwią broczył.
- Chris Duarte - ogień, żywiołowość, perfekcja muzyczna. Niestety cały mój obszar widzenie zasłoniły parasole bo lało cały czas ale na telebimie widać było co trzeba. Świetne ujęcia z góry pozwoliły zobaczyć arsenał Chrisa.
- Earl Thomas - widziałem go już podczas Jesieni z Bluesem i wiedziałem czego się można spodziewać. Porwał publikę bez reszty. Ważne, że jego muzyka pozwoliła nieco odetchnąć od gitarowej jazdy jakiej na SBF było wyjątkowo dużo.
- Vanilla Fudge - piękne i monumentalne brzmienie zespołu (ach ten Hammond!), rewelacyjne nagłośnienie, wokalne bogactwo no i obcowanie z legendą. Nie jestem jakimś wielkim fanem amerykanów ale koncert bardzo mi się podobał.
- Nikki Hill - sympatyczna babka chociaż repertuar trochę mnie znudził (twisty, rock'n'rolle utrzymane w stylu lat 50 - 60tych). Świetny gitarzysta (w cywilu mąż).
The Big Nose Attack - grecki duet (perkusja, gitara) to moje osobiste odkrycie. Surowe, żywiołowe granie również z wykorzystaniem cigar box guitar. Na tyle mi się spodobało, że kupiłem od nich winyla (CD się skończyły).
Nasi wykonawcy wypadli bardzo dobrze. Miło było posłuchać i zobaczyć Romka Puchowskiego, Adasia Kulisza, Hard Times, Gruff! i pozostałych. Pozytywnie zostałem zaskoczony koncertem Cotton Wing (świetny gitarzysta). To co wyrabiają na scenie połączone siły Cheap Tobacco i Nie Strzelać Do Pianisty opisać słowami się nie da trzeba to zobaczyć. Grali również w ubiegłym roku i też w Rozmarino.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: B&B » lipca 14, 2014, 8:04 am

Uwielbiam bluesowe śniadania w Suwałkach (i z tego powodu raczej rezygnuję z koncertów po północy). W tym roku aż w 6-ciu lokalizacjach - nie sposób wszystkiego posłuchać! Musieliśmy wybierać... Wszędzie sporo ludzi, mimo wczesnej pory i deszczyku, wszędzie artyści porwali publiczność, żal było wychodzić by zobaczyć innych...
Kulisz Trio:
Obrazek
GRUFF!:
Obrazek
Breakmaszyna:
Obrazek

Drugim żelaznym punktem programu w tym roku był konkurs - 10-ciu bardzo różnorodnych wykonawców na dużej scenie w Parku. Piękna lekcja poglądowo-przeglądowa naszej sceny bluesowej, były dinozaury, były młode wilki...

Co do koncertów gwiazd, to jakoś nikt szczególnie mnie nie porwał - przyjemna różnorodność na przyzwoitym poziomie, ale standard, bez jakiejś rewelacji, bez zaskoczenia...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Yaniu » lipca 14, 2014, 10:03 am

W piątkowy poranek zaliczyłem z Cotton Wingi - rzeczywiście gitarzysta przykuł mnie do miejsca na dłużej i Blue Time Shakers. Tyle w mieście w jednym czasie się dzieje, że na coś się trzeba zdecydować ? Czyli sobotnie koncerty Breakmaszyny oraz Kulisz Trio. Problemy z "przodami" oraz opady deszczu przerwały koncert Kulisz Trio :-(. Breakmaszyna dała dobry i ciekawy koncert w nie najlepszym czasie antenowym, czy też losowo dobór towarzystwa (podmiotów) spowodował, że publiczność po ponad godzinnym łomocie pod nazwą "zdeorganizowanego rockabili" chyba już miała dość i nie mogła poświęcić, wymagającemu więcej, uwagi zespołowi Breakmaszyna.

Cześć plenerowa - Earl Thomas jak dla mnie jeden z lepszych koncertów podczas SBF 2014. Gitarowo zaspokoiłem swoje oczekiwania podczas koncertu The Chris Duarte Group i Ben Poole Band
Ratując świat "...próbowaliśmy już wszystkiego, oprócz miłości..."
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: sonnyboy » lipca 14, 2014, 10:57 am

My niestety w tym roku zrezygnowaliśmy z czwartku i pojawiliśmy się dokładnie na piątkowe śniadanko. Wyjazd w piątek o 4 rano, co prawda w Warszawie zmiana samochodu, kierowcy i zebranie całej 6-osobowej grupy, okazał się nie najlepszym pomysłem. NIE POLECAM - WRĘCZ ODRADZAM. Ale do rzeczy zaczęliśmy od The Big Nose Attack – i to był dobry wybór – faktycznie surowe brzmienie i świeżość były w pełni zadowalające.
Puchowski Beat & Dunn (PL/USA) to dla mnie kolejny mocny punkt, chociaż obiecywałem sobie więcej po tym koncercie, wiem, że K.Dunna stać naprawdę na więcej.
Duża scena tego dnia to dla mnie przede wszystkim Vanilla Fudge. Zobaczenie M. Steina na klawiszach i C. Appice’a na bębnach i te ich wokale.
Rob Tognioni zagrał zdecydowanie lepiej niż ostatni raz gdy widziałem go w Neuruppin. Natomiast Earl Thomas to nie moja bajka.
Na kolację niezastąpieni Bluestown Kings z nowymi kawałkami
Sobotnie śniadanko spędziliśmy w towarzystwie Caravan Blues Band (NO) - bluesrockowym zespole grającym myzykę rodem z lat 60-70. Co ważne żywiołowość tego młodego zespołu nie przerastała treści zawartych w ich muzyce składającej się z wielu coverów.
Moimi gwiazdami wieczoru były: Nikki Hill – potwierdzam za Karambolem „(twisty, rock'n'rolle utrzymane w stylu lat 50 - 60tych). Świetny gitarzysta” ale również świetny wokal Nikki. Chris Duarte Group- ja stałem akurat w pod barierkami. Potwierdzam tyle dynamiki i serca wkładanego w grę dawno nie widziałem.
Kolacja przy Gruff! Dzięki wszystkim za spotkanie
Awatar użytkownika
sonnyboy
bluesman
bluesman
 
Posty: 285
Rejestracja: października 17, 2006, 6:33 pm
Lokalizacja: Garwolin

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: B&B » lipca 15, 2014, 10:54 am

Nie przepadam za Mayerem, ale chłopaki z DRUNK LAMB wybierają z niego co najlepsze i robią jego covery w tak ujmujący sposób, że człowiekowi lepiej robi się na duszy, gdy tego słucha. Poniższe nagranie (Something like olivia) otwierało koncert laureatów konkursu w Suwałkach i od razu słońce wyszło 8)
https://soundcloud.com/bluesmanniak/drunklamb-suwalki2014-koncert-1-somethinglikeolivia
Słuchać głośno, bo jakość marna - nagranie z publiczności i na dodatek źle ustawiłem - ale chyba można wyczuć tę ich energie i zapał :D
Ostatnio zmieniony lipca 15, 2014, 2:08 pm przez B&B, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Paweł Stomma » lipca 15, 2014, 12:07 pm

Pierwszy raz byłem na festiwalu a Suwałkach i zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Rozmach, różnorodność, tłumy ludzi, dawno w czymś takim nie brałem udziału. Przyjechaliśmy w piątek, dośc późno i na Earla Thomasa własciwie sie nie załapaliśmy, coś tam było słychać, jak jedliśmy kartacze, ale szybko sie skończyło – szkoda. Vanilla F niezbyt mi sie podobało, podobnie jak sposób nagłosnienia z dudniącą stopą i przebasowanym basem, więc poszliśmy w runde po klubach i przywitać znajomych. Atmosfera niesamowita, a koncert i tak było słychać. A w klubach full wypas – sprzęt, nagłosnienie, beklajny, akustycy, odsłuchy, lampowe piece, no po prostu ameryka. I wszędzie ludzie! Potem wysłuchaliśmy jeszcze solówki "Zwierzaka" na bębnach i do hotelu, który chyba świeżo po remoncie, bo zapach farby emulsyjnej był wszechobecny. I tylko, jak leżałem juz w łóżku, to moja "Kora" (gitara) nie dawała mi zasnąć. Dostała nowe struny (Gibson tez dostał, żeby mu nie było przykro) i była troche podekscytowana przed koncertem, a jest bardzo emocjonalna. "Co to wszystko ma wspólnego z bluesem?" – mówiła - "To jakies popowe grania" – "A to Vanilla Fudge to nawet koło bluesa nie leżało" – dogadywała. To juz mnie troche zdenerwowało i jej mówie, ze owszem, leżało, bo tu gra przeciez prawie cały Cactus, czy Beck Bogert Appice, ale ona na to, ze to mogli lepiej Cactus zaprosić. Nie chciało mi sie juz z nia kłócić, bo chyba tez troche sie zgadzałem, więc zasunałem po prostu futerał i zasnąłem.
Śniadania bluesowe – fajny pomysł, grało sie dobrze, choć myslałem, że będzie dziwnie, bo to nietypowa pora. Tylko Kora nie była za bardzo zadowolona, bo grałem głównie na Gibsonie (jest troche zazdrosna) i nie dałem jej sie wykrzyczeć, co najbardziej lubi. Potem nagle okazało się, że czas sie skurczył, drugi koncert gramy po północy, są jeszcze jakies umowy do podpisania, a musze kupić kurtkę przeciwdeszczową, jeżeli coś chociaz chcę zobaczyć. No i juz w kurtce dotarłem na Nikki Hill. Przyjemnie było posłuchać wreszcie naturalnie brzmiącej gitary, bez skręconej góry, z brudem i pazurem. A Nikki mnie zachwyciła! Tak wspaniale i z takim wdziękiem poruszającej się wokalistki dawno nie widziałem. Uczta dla oka! A najbardziej podobały mi sie jej dłonie: zgrabne, o długich, smukłych palcach i wielkiej "sile wyrazu", podobne do rąk dziewcząt z obrazów Siudmaka. Głos tez fajny. Ale niestety, po piątym chyba kawałku zaczął mnie boleć kregosłup, a nie było gdzie usiąść i sie poddałem. Potem wyszło, ze w czasie Chrisa Duarte mamy próbę więc tez niewiele z tego wyszło. Koncert zaczeliśmu po pierwszej i może z tego powodu miałem moment kompletnej dezorientacji, ale szybko minał. Kora zadowolona, bo mogła dac czadu.
Impreza jestem zachwycony, choc osobiście niewiele skorzystałem, atmosfera wspaniała, mogłem spotkac starych znajomych i poznać wreszcie "w realu" kilku nowych. Bardzo się ciesze, ze mogłem prozmawiać z Yaniem, dziękuje Wam bardzo, razem z Dorota tworzycie bardzo pozytywny duet. Spotkałem i pogadałem troche z B&B i Jędrkiem, z czego sie równiez bardzo cieszę. Troche byłem rozczarowany, bo myślałem, że spotkam i osobiście poznam Karambola (Białystok niedaleko) ale może był zajęty za bardzo notowaniem w notesie? Dziekuje też Adamowi i innym za wspaniałe "Psychodeliczne śniadanie Allana" w dzień wyjazdu, przy naprawdę mocnej kawie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich muzyków, akustyków i wolontariuszy, znajomych i nieznajomych jakich spotkałem i mam nadzieje do zobaczenia!
:D
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: sonnyboy » lipca 15, 2014, 2:43 pm

W takim razie zobacz filmiki z koncertów
DUNN @ PUCHOWSKI, SUWALKI BLUES FEST 2014
Twój film został opublikowany na http://youtu.be/XgE-Ggw25zo
NIKKI HILL, SUWALKI BLUES FEST 2014
Twój film został opublikowany na http://youtu.be/JTmEr4478J0
Awatar użytkownika
sonnyboy
bluesman
bluesman
 
Posty: 285
Rejestracja: października 17, 2006, 6:33 pm
Lokalizacja: Garwolin

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: B&B » lipca 16, 2014, 10:25 am

To ja sobie pozwolę przedstawić fragment śniadaniowego występu Kulisz & The Moons :wink:
"Poniedziałkowy blues"

Obrazek
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 16, 2014, 10:45 pm

Pierwsze zdjęcia z Suwałki Blues Festival 2014
Póki co z czwartku

Happening Bluesowy
Obrazek
więcej =>
http://www.blues.suwalki.pl/galeria/suw ... allery=151

Ginger Baker Jazz Confusion
Obrazek
Obrazek
Obrazek
więcej =>
http://www.blues.suwalki.pl/galeria/suw ... allery=152

Zdjęcia z piątku niebawem
Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: sonnyboy » lipca 17, 2014, 9:26 am

Vanilla Fudge dla fanów psychodelicznego rocka
https://www.youtube.com/watch?v=7raFuJRmm7c
Awatar użytkownika
sonnyboy
bluesman
bluesman
 
Posty: 285
Rejestracja: października 17, 2006, 6:33 pm
Lokalizacja: Garwolin

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 17, 2014, 8:16 pm

Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 17, 2014, 8:19 pm

Piatek - ulica Chłodna

Blues Point
Obrazek
więcej =>
http://www.blues.suwalki.pl/galeria/suw ... allery=156
Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 17, 2014, 8:34 pm

Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: mrossi » lipca 17, 2014, 11:32 pm

Moim jednym okiem - zapraszam do pooglądania :)
https://www.facebook.com/MaroosR/media_ ... da2bc7846c
Mariusz
Awatar użytkownika
mrossi
blueslover
blueslover
 
Posty: 409
Rejestracja: lipca 23, 2011, 10:27 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 18, 2014, 9:57 pm

Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Dziadek Władek » lipca 18, 2014, 11:00 pm

wojtek_kosynier - wielkie dzięki za te zdjęcia :D
Żaden komentarz do nich nie jest potrzebny...
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: StS » lipca 18, 2014, 11:47 pm

Dzięki za zdjęcia.
Może komentarz nie jest potrzebny, ale jednak, dla dobra społeczności (zwłaszcza małolatów), w związku z fragmentem większej całości:
wojtek_kosynier pisze:...Rob Tognoni Band
Obrazek...
zapytam: czy mężczyzna na tym zdjęciu to muzyk Rob Tognoni Band?
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Yaniu » lipca 19, 2014, 6:57 am

Jako forumowy małolat, odpowiem Jan Chojnacki :-), ale kto wie, może nieformalnie należeć do bandu?. Więc ...........?

Blues Point saksofonista dawał z siebie wszystko :-), a jakie zadęcie :-).
Ratując świat "...próbowaliśmy już wszystkiego, oprócz miłości..."
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 19, 2014, 10:19 am

StS pisze:Dzięki za zdjęcia.
Może komentarz nie jest potrzebny, ale jednak, dla dobra społeczności (zwłaszcza małolatów), w związku z fragmentem większej całości:
wojtek_kosynier pisze:...Rob Tognoni Band
Obrazek...
zapytam: czy mężczyzna na tym zdjęciu to muzyk Rob Tognoni Band?


No faktycznie, powinieniem napisać: Suwałki Blues Festival 2014 - Jan Chojnacki zapowiada koncert Rob Tognoni Band.
Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: karambol » lipca 19, 2014, 12:18 pm

Świetne zdjęcia
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok


Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: Yaniu » lipca 20, 2014, 10:11 am

Foty super :-)
Ratując świat "...próbowaliśmy już wszystkiego, oprócz miłości..."
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 20, 2014, 2:58 pm

Niki Buzz & Dr Blues & Soul Re Vision
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
więcej =>
http://www.blues.suwalki.pl/galeria/suw ... allery=176
Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 20, 2014, 8:45 pm

Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

Re: Suwałki Blues Festival 2014

Postautor: wojtek_kosynier » lipca 20, 2014, 8:50 pm

Awatar użytkownika
wojtek_kosynier
bluesman
bluesman
 
Posty: 339
Rejestracja: sierpnia 9, 2009, 8:14 pm
Lokalizacja: Suwalki City

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości

cron