Rybnik Blues Festiwal - gorzka prawda !

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Sławomir Chojecki » lipca 8, 2013, 2:25 pm

idziemy na piwo? :) :) :) Nie jestes odosobniony...
Awatar użytkownika
Sławomir Chojecki
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 126
Rejestracja: sierpnia 12, 2004, 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 8, 2013, 2:33 pm

Myślę Sławek, że na tym piwie byłoby wielu muzyków!!!!
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Sławomir Chojecki » lipca 8, 2013, 3:04 pm

Marek Wojtowicz pisze:To znalazłem na stronie ONB

Zapraszamy na Letnie Dobranocki Bluesowe

23 lipca (wtorek) godz. 21.00
Scena Staromiejska
Z cyklu Letnie Dobranocki Bluesowe:
Dave Herrero & The Hero Brothers Band (USA)
(wstęp wolny)

20 sierpnia (wtorek) godz. 20.00
Scena Staromiejska
Z cyklu Letnie Dobranocki Bluesowe:
Paul Lamb & Chad Strentz (UK)
(wstęp wolny)

10 września (wtorek) godz. 19.00
sala kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena
Z cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe:
Danny Bryant Band (UK)
(bilety: 20 zł)

To się zgadza z tym, kto decyduje o doborze artystów!!!!!!!!!


Grunt to promocja rodzimych wykonawcow, nie?
Awatar użytkownika
Sławomir Chojecki
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 126
Rejestracja: sierpnia 12, 2004, 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: B&B » lipca 8, 2013, 5:05 pm

Sławomir Chojecki pisze:Ja kiedys zadzwonilem do MOK w Olsztynie z pytaniem, kto zajmuje sie angazowaniem zespolow do festiwalu. Opowiedz byla "dezyzje podejmuje AM"

Ale nie odkryłeś tym Ameryki - to jest znana rzecz od lat. Tylko czy wy w tym przypadku bijecie w dobry bęben?
Wg moich informacji (pisałem już o tym wcześniej a i ostatnio zasięgałem języka), to nie zasługa ani tym bardziej wina agencji Delta. Olsztyński MOK zwolnił z jakichś powodów człowieka, który znał się na rzeczy, znał bluesa i potrafił organizować, a festiwal trzeba robić - tradycja zobowiązuje, miasto czeka. Więc angażuje się agencję, wykłada tyle to a tyle kasy i dodaje, że np. mają być co najmniej ze 2 zagraniczne gwiazdy. Agencja robi co może za podaną pulę pieniędzy, proponuje artystów, podpisuje kontrakty a potem pilnuje wszystkiego, łącznie z wyłożeniem ręczników na scenie, bo MOK-u już w tym momencie nic nie obchodzi - czysta robota. I kogo tu "winić" i za co? Agencję, że proponuje tych których zna i za pieniądze które ma do dyspozycji? Jeśli bym miał pretensje to raczej do kierownictwa MOK-u za brak samodzielności i pójście na łatwiznę, no ale z drugiej strony nie każdy jest pasjonatem bluesa...
Bo to zapewne nie jest jednostkowy przypadek - wielu organizatorów nie jest w stanie samemu zorganizować festiwalu, koncertu. Znajomość tematu, rynku, sprawy prawne, kontrakty, logistyka przerastają ich możliwości i umiejętności. Wolą to zlecić wyspecjalizowanej agencji. Potem piszemy o monopolu, ale czy to nie jest raczej monopol organizatorów na wygodnictwo?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: karambol » lipca 8, 2013, 5:17 pm

Mr.Blues pisze:[...]
Chcę podziękować Wszystkim , którzy mnie popierali i wspierali!! Tu na forum, i poza nim. Bo dostałem wiele maili i telefonów.
Dzięki Wam uwierzyłem trochę w ludzi!

Ja ze swojej strony chcę zakończyć ten temat!!!

Dziękuję i pozdrawiam!
Bogdan Rumiak

Po takiej deklaracji użytkownika inicjującego temat - zgodnie z punktem 23 a) regulaminu - chyba nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć dyskusję w tym wątku. Chociaż osobiście mam wątpliwości czy Bogdanowi dokładnie o takie "zamknięcie" chodziło. Wyjaśnię to.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 8, 2013, 5:22 pm

Jeszcze z tego, co pamiętam miało się pojawić stanowisko oficjalne Dyrektora z Rybnika jak obiecał Karambol !
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: karambol » lipca 8, 2013, 5:31 pm

Marek Wojtowicz pisze:Jeszcze z tego, co pamiętam miało się pojawić stanowisko oficjalne Dyrektora z Rybnika jak obiecał Karambol ?

Chyba z upału coś ci się pomieszało. A co ja mogę obiecywać w dodatku w imieniu zupełnie nie znanej mi osoby? Jeżeli pojawi się jakieś oficjalne stanowisko dyrektora RCK to się założy nowy wątek bo pewnie będzie wielu chętnych aby je skomentować.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 8, 2013, 6:39 pm

Jak się pojawi stanowisko Dyrektora, Karambol obiecał, że je zamieści!
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: kora » lipca 8, 2013, 7:13 pm

B&B pisze: wielu organizatorów nie jest w stanie samemu zorganizować festiwalu, koncertu. Znajomość tematu, rynku, sprawy prawne, kontrakty, logistyka przerastają ich możliwości i umiejętności. Wolą to zlecić wyspecjalizowanej agencji. Potem piszemy o monopolu, ale czy to nie jest raczej monopol organizatorów na wygodnictwo?


Sugerujesz,ze co najmniej 70% ( + - ) organizatorów festiwali w Polsce nie ma zielonego pojęcia o tym,czego się podejmują ? :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: karambol » lipca 8, 2013, 8:13 pm

kora_ pisze:
B&B pisze: wielu organizatorów nie jest w stanie samemu zorganizować festiwalu, koncertu. Znajomość tematu, rynku, sprawy prawne, kontrakty, logistyka przerastają ich możliwości i umiejętności. Wolą to zlecić wyspecjalizowanej agencji. Potem piszemy o monopolu, ale czy to nie jest raczej monopol organizatorów na wygodnictwo?


Sugerujesz,ze co najmniej 70% ( + - ) organizatorów festiwali w Polsce nie ma zielonego pojęcia o tym,czego się podejmują ? :lol: :lol:

A dlaczego akurat 70% a może 37 %?
Ja sugeruję coś innego. Po pierwsze - przenieść dyskusję choćby tu http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=747145#747145 - jest szansa że nie zginie w tym "worze z żalami" . Po drugie - w zdecydowanej większości głos zabieramy my czyli zwykli słuchacze. A co my tam wiemy? To co nam ktoś powie. A wszystko powie? Częściej nam się może raczej coś wydawać, możemy mieć raczej przeczucie, gdzieś coś słyszeć (może niedokładnie). Czyli gadka mocno teoretyczna bo praktykę ćwiczą wykonawcy i organizatorzy i jakoś niespecjalnie chcą się dzielić swoimi uwagami. Może nie ma o czym. Po trzecie - a co za różnica czy koncert zorganizuje agencja czy pani Jadzia z domu kultury? A co mi do tego? Mało mam swoich zmartwień. Jałowa dyskusja o wyższości świąt .... Jestem pewien, że gdybym zobaczył cały "proces technologiczny" powodujący zmianę świnki w pachnącą szynkę czy kiełbasę to bym wegetarianinem został.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 8, 2013, 8:22 pm

karambol pisze:Ja sugeruję coś innego. Po pierwsze - przenieść dyskusję choćby tu http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=747145#747145 - jest szansa że nie zginie w tym "worze z żalami" .


Nic z tego nie rozumiem, ale to może upał spowodował. Jakie żale ? Proponuje nie mylić narzekania ze sprawami ważnymi, które się tu pojawiły. Tego nie należy bagatelizować przenoszeniem, wpychaniem w temat animatora kultury. Ten wątek zaczął się od "gorzkiej prawdy Bogdana". Z niego pojawiły się różne powiązane. Ta zakładka jak myślę dała dużo wglądu w "stan bluesa w Polsce". Zatem jeśli ma to sens, to tylko w tym miejscu. U Yania niech piszą animatorzy kultury.
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: karambol » lipca 8, 2013, 8:38 pm

Marek Wojtowicz pisze:Proponuje nie mylić narzekania ze sprawami ważnymi, które się tu pojawiły. Tego nie należy bagatelizować przenoszeniem, wpychaniem w temat animatora kultury.

Bo tylko taki wątek wyłonił się z tej dyskusji. Proponowałem ci abyś założył wątki/watek gdzie sprawy ważne zostałyby przedyskutowane. Podobno nie masz czasu na założenie nowego tematu. A "rybnicki" wątek pewnie zgodnie z życzeniem założyciela zostanie zamknięty i dyskusja przerwana. No i będziesz musiał znaleźć czas na założenie nowego.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 8, 2013, 8:49 pm

karambol pisze:Bo tylko taki wątek wyłonił się z tej dyskusji. Proponowałem ci abyś założył wątki/watek gdzie sprawy ważne zostałyby przedyskutowane. Podobno nie masz czasu na założenie nowego tematu. A "rybnicki" wątek pewnie zgodnie z życzeniem założyciela zostanie zamknięty i dyskusja przerwana. No i będziesz musiał znaleźć czas na założenie nowego.


Tylko wątek animatora się wyłonił! No nie!!!!!!!!!!

To chyba są żarty, skąd Ty wiesz o moim czasie i co ja będę musiał!
To są już "jaja". Na tym polega administrowanie !!!!
Nie blokuj dyskusji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Dziadek Władek » lipca 8, 2013, 10:32 pm

Marek Wojtowicz pisze:[...] U Yania niech piszą animatorzy kultury.

Marku, przecież Ty jesteś jednym z animatorów kultury!
Organizujesz liczący się festiwal, grasz koncerty - nieważne pod czyją egidą...
Masz przy tym całkiem liczne grono fanów :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Yaniu » lipca 8, 2013, 11:30 pm

Rozumiem, że z racji raz roznieconego ogniska łatwiej się podtrzymuje ogień, i nie chciał bym uchodzić za strażaka ale wola autora tematu chyba była jasna ?.
Uszanowanie tej woli, to właśnie ten element kultury i poszanowania drugiego człowieka którego winowajcy chyba zabrakło.

Zapraszam

http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=747214#747214

Chociaż tak naprawdę chyba administrator powinien definitywnie wkroczyć ?
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Postautor: Roj » lipca 9, 2013, 4:58 am

karambol pisze:
Marek Wojtowicz pisze:Jeszcze z tego, co pamiętam miało się pojawić stanowisko oficjalne Dyrektora z Rybnika jak obiecał Karambol ?

Chyba z upału coś ci się pomieszało. A co ja mogę obiecywać w dodatku w imieniu zupełnie nie znanej mi osoby? Jeżeli pojawi się jakieś oficjalne stanowisko dyrektora RCK to się założy nowy wątek bo pewnie będzie wielu chętnych aby je skomentować.


Mnie też się chyba pomieszało, bo odniosłem na podstawie tych słów:

karambol pisze:Zgodnie z deklaracją jaką złożyłem wyżej skontaktowałem się z dyrektorem Rybnickiego Centrum Kultury. Pan dyrektor zobowiązał się do przedstawienia oficjalnego stanowiska RCK w najbliższym czasie.


identyczne wrażenie.

Ale pan dyrektor nie napisze. Pan dyrektor nie potwierdza nawet żądania przeczytania wiadomości w nadesłanej do niego i sekretariatu korespondencji.
Przeniesienie wątku to nie najlepszy pomysł moim zdaniem. Chyba, że chcecie utrudnić osobom z zewnątrz zainteresowanych tematem śledzenie wątku w tej sprawie. A i redaktor Matysik na pewno to czyta. Mógłby chłop opowiedzieć jak to z Rumiakiem było :wink:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: karambol » lipca 9, 2013, 6:50 am

Marek Wojtowicz pisze:
karambol pisze:Bo tylko taki wątek wyłonił się z tej dyskusji. Proponowałem ci abyś założył wątki/watek gdzie sprawy ważne zostałyby przedyskutowane. Podobno nie masz czasu na założenie nowego tematu. A "rybnicki" wątek pewnie zgodnie z życzeniem założyciela zostanie zamknięty i dyskusja przerwana. No i będziesz musiał znaleźć czas na założenie nowego.


Tylko wątek animatora się wyłonił! No nie!!!!!!!!!!

Jako odrębnie założony wątek na forum a nie wątek w dyskusji!!

Marek Wojtowicz pisze:To chyba są żarty, skąd Ty wiesz o moim czasie i co ja będę musiał!

Sam mi o tym w privie napisałeś.

Marek Wojtowicz pisze:To są już "jaja". Na tym polega administrowanie !!!!
Nie blokuj dyskusji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj regulamin punkt 23 a). Jak zauważyłeś dyskusja nie jest zamknięta czekam na odpowiedź Bogdana, który jako zakładający ma prawo zażądać zamknięcia wątku. A dyskusji nikt nie blokuje. Zawsze możesz założyć wątek i tak pociągnąć dyskusję na ważne dla ciebie tematy. Zapraszam po raz kolejny.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lipca 9, 2013, 7:21 am

Yaniu pisze: [...] ale wola autora tematu chyba była jasna ?.
Uszanowanie tej woli, to właśnie ten element kultury i poszanowania drugiego człowieka [...]

Podpisuję się rękami i nogami. Uszanujmy wolę Bogdana, tym bardziej, że nie znamy do końca jego motywacji. Może to, co opisał to tylko czubek góry lodowej, nieprzyjemności, jakie go spotykają? Może wyrządzamy mu szkodę? Primum non nocere... W innym wątku mozna tak samo dyskutować, co za różnica gdzie? Kogo to naprawdę intersuje, ten znajdzie.

Yaniu pisze: [...] Chociaż tak naprawdę chyba administrator powinien definitywnie wkroczyć ?

Mam nadzieję, że nie bedzie musiał, że uszanowanie woli założyciela tematu weźmie górę nad emocjami, które nakazują tu i teraz, natychmiast.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lipca 9, 2013, 7:35 am

Roj pisze:
karambol pisze:
Marek Wojtowicz pisze:Jeszcze z tego, co pamiętam miało się pojawić stanowisko oficjalne Dyrektora z Rybnika jak obiecał Karambol ?

Chyba z upału coś ci się pomieszało. A co ja mogę obiecywać w dodatku w imieniu zupełnie nie znanej mi osoby? Jeżeli pojawi się jakieś oficjalne stanowisko dyrektora RCK to się założy nowy wątek bo pewnie będzie wielu chętnych aby je skomentować.


Mnie też się chyba pomieszało, bo odniosłem na podstawie tych słów:

karambol pisze:Zgodnie z deklaracją jaką złożyłem wyżej skontaktowałem się z dyrektorem Rybnickiego Centrum Kultury. Pan dyrektor zobowiązał się do przedstawienia oficjalnego stanowiska RCK w najbliższym czasie.


identyczne wrażenie. [...]

Proponuję nie nadinterpretować i nie dodawać treści, których nie było. Karambol zadeklarował, że skontaktuje się z dyrektorem RCK i poprosi go o zajęcie stanowiska, a JEŚLI takie stanowisko otrzyma, to je zamieści na forum bez żadnych skrótów, ingerencji, manipulacji. Notabene na forum wcale nie musi oznaczać tego akurat watku :wink: I swojej deklaracji dotrzymał w 100%. Tego, że pan dyrektor swoje stanowisko przedstawi, a jeśli tak (w co zupełnie nie wierzę), to kiedy - nie obiecywał. I słusznie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie obiecuje czegoś, na co nie ma żadnego wpływu.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Roj » lipca 9, 2013, 8:07 am

Nie dodaję treści, napisałem jedynie o wrażeniu jakie odniosłem. Czy wobec długiego milczenia dyrektora karambol ponownie próbował się z nim skontaktować ?
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: karambol » lipca 9, 2013, 8:13 am

Roj pisze:Nie dodaję treści, napisałem jedynie o wrażeniu jakie odniosłem. Czy wobec długiego milczenia dyrektora karambol ponownie próbował się z nim skontaktować ?

Oczywiście, że tak. Poniżej ostatni mail od dyrektora :

Dzień dobry Panu. W nawiązaniu do mojej ostatniej korespondencji pragnę Pana poinformować, że po dogłębnym przeanalizowaniu zarówno dyskusji toczącej się na internetowym forum jak też odczuć osób zaangażowanych w organizację tegorocznego festiwalu i towarzyszącej temu atmosfery w rybnickim środowisku muzycznym podjąłem decyzję o nie składaniu oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.



Pozdrawiam

Adam Świerczyna
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Roj » lipca 9, 2013, 8:28 am

:lol: Dobre. To jednak oświadczenie o braku oświadczenia było, tylko nie opublikowałeś.
No to jeszcze jedno pytanie. Wielu z Was zna się z Andrzejem Matysikiem osobiście. Jakie jest jego stanowisko w w/w sprawie. Może komuś udało by się namówić go do złożenia krótkiego oświadczenia i będziemy mieli sprawę załatwioną.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: karambol » lipca 9, 2013, 9:49 am

Roj pisze::lol: Dobre. To jednak oświadczenie o braku oświadczenia było, tylko nie opublikowałeś.

Pudło. Tego maila dostałem dzisiaj o 9:09 i zaraz go opublikowałem.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lipca 9, 2013, 12:47 pm

karambol pisze: Dzień dobry Panu. W nawiązaniu do mojej ostatniej korespondencji pragnę Pana poinformować, że po dogłębnym przeanalizowaniu zarówno dyskusji toczącej się na internetowym forum jak też odczuć osób zaangażowanych w organizację tegorocznego festiwalu i towarzyszącej temu atmosfery w rybnickim środowisku muzycznym podjąłem decyzję o nie składaniu oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Pozdrawiam

Adam Świerczyna

Zaiste, skąd wszyscy wiedzieli... Ale gwoli uczciwości, trzeba na mały plus zaliczyć panu dyrektorowi, że w ogóle odpowiedział (inna sprawa, że z kilkoma błędami interpunkcyjnymi i jednym ortograficznym :lol:. Nieźle, jak na dyrektora placówki kulturalnej o profilu wybitnie humanistycznym...)
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 10, 2013, 2:34 pm

karambol pisze: ......ostatni mail od dyrektora :
[/i]

To ile było tych maili wcześniej, że nagle o 9 z hakiem pojawił się ostatni. To mnie nie przekonuje. O co chodzi! Spóźniłeś się z publikacją?
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: karambol » lipca 10, 2013, 4:44 pm

Marek Wojtowicz pisze:To ile było tych maili wcześniej, że nagle o 9 z hakiem pojawił się ostatni.

W moim komputerze już tak jest, że maile przychodzą nagle.
Marek Wojtowicz pisze:To mnie nie przekonuje.

A to już twoje zmartwienie.

Marek Wojtowicz pisze: Spóźniłeś się z publikacją?

Tak, 4 minuty (czytaj posty wyżej).
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 10, 2013, 4:49 pm

Jeśli możesz odpowiedzieć ile było maili od Dyrektora?
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 10, 2013, 4:59 pm

Roj pisze: Czy wobec długiego milczenia dyrektora karambol ponownie próbował się z nim skontaktować ?
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Dziadek Władek » lipca 10, 2013, 9:27 pm

Przesłuchanie :?: :?: :?: :shock:
To już przestaje być... zabawne...
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Marek Wojtowicz » lipca 10, 2013, 9:36 pm

Dziadek Władek pisze:Przesłuchanie :?: :?: :?: :shock:
To już przestaje być... zabawne...


Chciałbym, żebyś nie dokonywał nadinterpretacji Władek!
Nikt nikogo nie przesłuchuje ja tylko pytam! Pytania są nie tylko na przesłuchaniu kolego.

Ta sprawa nie była od początku zabawna i nie będzie!
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości

cron