[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
Okolice Bluesa • Wyświetl temat - Jimiway blues festival 2006

Jimiway blues festival 2006

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: paranoja » listopada 5, 2006, 10:28 pm

next:)
paranoja
 

Postautor: paranoja » listopada 5, 2006, 10:28 pm

Na dzisiaj to by?oby tyle, pozdrawiam .. i niech blues b?dzie z Wami :D
paranoja
 

Postautor: Morphina_ » listopada 5, 2006, 10:29 pm

Zwyci?zcy I Blues Colours czyli Si?dma W Nocy podo?ali trudnemu zadaniu jakie zosta?o im postawione jako pierwszej kapeli wyst?puj?cej na festiwalu. Mimo to uwa?am,?? w zwi?zku ca?kowit? zmian? personaln?(opr?cz Kajtka) w zespole powinni dzia?a? pod innym szyldem.Brakowa?o tutaj tego smaczku jaki zawsze dodawa? Wi?nia na swojej harmonijce ustnej.
Druga kapela,mo?na powiedzie? "nasi" wypad?a najs?abiej.Ch?opaki nie maj? w og?le potencia?u.Teksty dobijaly banalno?ci? a wokalista wr?cz odrzyca? swoim sposobem ?piewu.
Nast?pnie w pewnym sensie weterani na polskiej scenie bluesowej czy blues-rockowej,czyli Obstawa Prezdenta.Jak dla mnie nie utracili nic ze swojej energii sprzed 20 lat.Chyba nie tylko dla mnie bo w tym momencie pod scen? zebra?a si? szalej?ca publiczno??.
Wyst?p Paw?a Szyma?skiego du?a cz??? publiki potraktowa?a jako przerw? przed wyst?pem D?emu i na pewno samemu wykonawcy nie by?o ?atwo przyci?gn?? uwag? tych,kt?rzy pozostali.
D?em przyci?gn?? cz??? publiki nie bardzo zwi?zanej z bluesem co by?o z reszt? wida? ,kto zosta? na nast?pny dzie?. Aleja R?? powali?a mnie na kolana a sol?wk? Jurka Styczy?skiego w Do Ko?yski zatrzymam w pami?ci do ko?ca ?ycia.
Na pi?tkowym jam session by?am nie d?ugo, gdy? zm?czy?am si? zabaw? pod scen? na D?emie.

Dzie? drugi zacz?? si? wielkim boom z piek?a rodem.Devil Blues.Nie jednych Sebastian swoj? gr? pozrzuca? z krzese?.Ca?y zesp?? ca?y czas si? rozwija co by?o napewno s?ycha?.Jeszcze minus ale to raczej do akustyka- w og?le nie by?o s?ychac Hammond?w zaproszonego klawiszowca-skandal!
B?a?ej ,wokalista Blusowych Doktor?w zawsze oczarowywa? mnie swoim g?osem. Podoba mi si? akcentowanie w pewnych momentach chrypk?.Szkoda ,?e na jego wo?ania nikt z publiczno??i nie ruszy? si? z miejsca pod scen?.
Gwiazdy ca?ego festiwalu,THE ROAD DAWGZ - poprostu brakuje mi s??w.Publiczno?c bawi?a si? znakomicie tak samo jak sami muzycy na scenie.Bardzo trafiony wyb?r organizator?w na ?ci?gni?cie tej w?a?nie kapeli do Ostrowa.Ca?y ich wyst?p mia?am sztywn? lew? r?k? -co? co mi si? nie zdarza cz?sto.Jednym przechodz? dreszcze po plecach a mi w?asnie sztywnieje r?ka.
O Magdzie Piskorczyk nie napisze,bo nie chce k?ama?-poprostu nie by?o mnie na jej wyst?pie:)
Wr?ci?am na Billa Perry'ego i niestety zawiod?am si?.Wymiatanie to nie wsztstko.Trzeba si? bawi? swoj? gr? i umie? przekaa? to innym.Perremu si? to nie uda?o.Nic z jego gry do mnie nie trafi?o.Kolejna gwiadza zagraniczna,kt?ra wydawa?a si? tylko odhacza? kolejne pa?stwo na li?cie odwiedzonych .
Jam Session by?oby wy?mienite gdyby nie pare spraw: Pijani ludzie,kt?rzy zachowywali si? strasznie.Pocz?tkowy ba?agan, ca?y czs kto? si? komu? wpieprza?. Ale podoba? mi si? duet B?a?eja i Magdy Pisorczyk-?wietnie za?piewali razem:)
To tyle z mojej strony na temat muzyczno-organizacyjnej.

Pisaliscie tu o przyjaznej,?yczliwej atmosferze nie wiedz?c jak si? mylicie.Wi?ko?c bywalc?w Jimmyway'a zna napewno Dariusza Go??biewskiego, kt?ry tylko na ten festiwal,raz w roku przyje?dza do Ostrowa by sprzedawa? swoj? r?cznie robion? bi?uteri?. W tym roku Ostr?w prawdopodobnie odwiedza po raz ostatni,gdy? wiele os?b brutalnie zniszczy?o jego prac?. Przez g?upot? os?b uwa?aj?cych si? za doros?ych jest 500 z?otych w plecy,bo dreptali po jego jedynym ?rodku do ?ycia.Krzycza? i prosi?, ale nikt go nie s?ucha?.Drugiego dnia festiwalu z??czy? ?awy i tak roz?o?y? stoisko. Niestety przez bezmy?lnych ludzi festiwal straci? tak mi?ego go?cia.
Samotność to taka straszna trwoga...
Morphina_
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 134
Rejestracja: lutego 19, 2006, 12:32 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Tomii » listopada 6, 2006, 7:29 am

.... a kto nie byl niech zaluje :!:

Korkowo-Kajtkowe granie o 19 Wieczorem, Devolaye szlajajace sie po (Krzysiek pamietaj :!: ) korytarzu, Magda .... to jak dla mnie trio tego festiwalu. Nie wszystkich mialem na odsluchu, ale ogolnie, pomimo malej ( :?: ) wpadki technicznej z Dzemem 15 JBF udany.
Ktos wspominal, ze tylu muzykow na jam session dawno nie widzial - ja dawno nie widzialem tylu WSPANIALYCH podczas jednej sesji.
(...) Szkoda tylko ze uciekly mrowki z pod poduszki, sprzedajacy nie chcial uznac reklamacji i wymienil tylko pudeleczko mowiac, ze kury sa winne wszystkiemu. Weze jakos tak sie wily, dziewczynka z zapalkami sprzedawala zapalniczki, pobudka nad przepascia i zolwie chodzacy po ludziach .... no i dlaczego osiolek gadal ludzki glosem ?
Jeszcze kilka dni i dojde do siebie - mam nadzieje.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Zbyszek Stępski » listopada 6, 2006, 9:32 am

Obrazek

Adres pod kt?rym jest do ?ci?gni?cia PLAKAT JIMIWAY i LISTA OBECNO?CI.

www.gis.tulce.pl/jimiway/JWFplakat.rar
www.gis.tulce.pl/jimiway/listaJWF.jpg

pozdrawiam
Zbyszek S.

P.S
Dzi?kuj? wszystkim za wspania?e dwa dni w tak wy?mienitym towarzystwie. To by?a prawdziwa uczta dla ducha .
JIMIWAY do??czy do wydarze?, kt?rych si? nigdy nie zapomina.......
Ostatnio zmieniony listopada 6, 2006, 12:27 pm przez Zbyszek Stępski, łącznie zmieniany 1 raz
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: derf » listopada 6, 2006, 10:07 am

Witam

Od strony muzycznej zosta?o powiedziane prawie wszystko nie b?d? wi?c zanudza?.

Dzi?kuje Stowarzyszeniu JimiWay w osobach:

Benedykt Kunicki ,Pawe? Perz, Jerzy Kubiak , J?zef Balcar , Ma?gorzata Ludwiczak-Miko?ajczyk , Marek Duczmal
za wszystko co robicie , ?wiadomo?? ze s? ludzie tak oddani dla sprawy nadaje sens i pozwala patrze? na przysz?o?? bluesa z optymizmem.
Ogromne podzi?kowania dla Dyr. Ewy Mateckiej za to ?e jest i w spos?b wyj?tkowo profesjonalny panuje nad wszystkim.

Andrzejowi Jerzykowi za prowadzenie Jam Session i budowanie atmosfery muzycznej w spos?b kt?ry tylko on potrafi oraz za par? innych rzeczy kt?re zrobi? oraz mam nadzieje b?dzie robi? nadal dla muzyki.

Dominikowi oraz jego prze?licznej urody sikorce ;) za mile sp?dzone chwile ;)

Magdzie Piskorczyk , Oli Siemieniuk , Arkowi Osenkowskiemu oraz kapitalnej sekcji R & M Ziobro - dzi?kuje za to co robicie jacy jeste?cie
ka?de spotkanie z wami to dla mnie wielkie wydarzenie.

Wie?kowi (Bluesmaniakowi) z Ma??onk? za mo?liwo?? zabrania g?osu podczas forum , oraz za wszystko co robi? dla muzyki.

Zawodowej formacji Devil Blues za kopa ?wiadomo?? muzyczn? oraz nadzieje kt?r? daj? innym , ka?demu z osobna za kilka innych rzeczy ,tak trzyma? !!!

Ca?ej formacji Blues Doctors - za parcie do przodu kt?re jest widoczne na ka?dym waszym kolejnym koncercie kt?ry mam przyjemno?? ogl?da?.
Osobiste podzi?kowania dla Oskara Kunickiego - za pami?? ;) B?a?eja Smoka za slide dzi?ki kt?remu mog?em wykona? nied?wiedzia z Billem Perrym ;)

Zespo?owi Aroun The Blues Kt?ry w kuluarach otwiera? ka?dy dzie? JimiWay serwuj?c nam kawa? ?wietnego akustycznego bluesa.
Wielkie dzi?ki ze jako? uda?o si? wam ze mn? wytrzyma?. Andrzejowi (klub Champion) za? za transport oraz ca?? reszt?.

Bartowi ??czyckiemu , Kajetanowi , Justynie (Si?dma w Nocy) Jaskowi (Skrzypce M. Jakubowicz Band), Karolinie Cygonek (Karolina Cygonek & Tomi Blues Kapela) Kaniolowi & Asi ( Aroun The Blues) Adzie oraz wszystkim obecnym w pokoju 540 za kapitalny Jam Session do 8 rana.

Andrzejowi Staszokowi za wsparcie i pami?? oraz mo?liwo?? spotkania i rozmowy.
Serdeczne u?ciski dla ciep?ej i serdecznej Emd?i oraz kole?anki kt?ra jej towarzyszy?a tego bana chyba sobie nigdy nie wybacz? dzi?kuje wam.

Sylwi i Mackowi Lipinie (?cigani) Za to ?e s? tak fajni i prawdziwi.

Popla (The road Dawgz) Dzi?ki za p?yty i super koncert.

Tinie ,Zbyszkowi St?pskiemu,Adzie , Aleji , Andrzejowi i Zosi (Katowice) Bartkowi (Olesno) i wszystkim kt?rzy w tych dniach swoj? obecno?ci? udowodnili ?e warto i trzeba !!!

Przepraszam Arcziego za zbyt wielkie emocja jakie mn? kierowa?y podczas naszej rozmowy.

Jednocze?nie przepraszam wszystkich kt?rych zapomnia?em wymieni? , wszystko to jest spowodowane podesz?ym wiekiem i posuwaj?c? si? skleroz? ;)

Mam nadzieje ?e b?dzie was mo?na wszystkich r?wnie serdecznie go?ci? 19 Listopada w Chorzowie podczas festiwalu Blues Alive b?dzie koncert "W kr?gu bluesa", 19 listopada o godz. 17'00 w Miejskim Domu Kultury "Centrum" w Chorzowie.
W tym koncercie udzia? wezm?:
s?owacko - czeski BLUESTOUCH,
S?AWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA,
MICHAEL ROACH,
BOB MARGOLIN BLUES BAND
oraz PHIL GUY & HIS FAMOUS BLUES BAND Feat. BRUCE FEINER.
W zespole Phila Guy'a zagraj? te? m.in. Jacek Jagu? i bracia Szymon & Bartek Szopi?scy.


Dzi?kuje !!!

http://www.mdkcentrum.com.pl
http://www.delta.art.pl
Ostatnio zmieniony listopada 6, 2006, 11:45 am przez derf, łącznie zmieniany 3 razy
derf
 

Postautor: SZAKAL » listopada 6, 2006, 10:09 am

Hej......
Po kr?tce;
Dzie? pierwszy
Si?dma w nocy - to raczej uk?ad Kajtek i "Korek", szkoda ?e sie Kajtek nie dogada? z ch?opakami i si? posypa?o, Kajtek na swoim fajnym i energetycznym poziomie,a co do reszty, na temat "Kork'?w" mam swoje zdanie, po prostu ..... no nie podoba?o mi si? tak powiem ;), pomijaj?c co i jak konkretnie
Krock - c??, jako cz?onek tej formacji co mog? napisa?, wg mojego skromnego zdania nie by? to nasz najlepszy koncert, niestety ze wzgl?d?w od nas nie zale?nych na razie ma?o gramy i wida? by?o w piatek brak ogrania na scenie, ma?a trema udzieli?? si? wszystkim, nie chc? si? t?umaczy? ?e by?o tak dlatego, ?e tak czy tak, no nie wysz?o najlepiej i wszystko. Ka?dy ma prawo napisac tu co my?li, pewne sugestie rozumiem/rozumiemy i przyjmujemy z pokor? ale stwierdzenia pewnej forumowiczki "brak potencja?u"..... kole?anko zapraszamy na inne koncerty, nie zawsze jest tak "przeci?tnie" jak na Jimi,,,,,, w tej "potencjalnej" kwesti b?d? siebie i ch?opak?w broni?.
Macieju drogi po raz kolejny, teraz oficjalnie publicznie pi?knie z ch?opakami dzi?kujemy za zaszczycenie naszego koncertu swoj? obecno?ci?, hehee widzisz gdyby nie TY to ju? kompletnie mieliby?my pozamiatane ;), dzi?ki stary z ca?ego serducha !!!!!!!
Obstawa Prezydenta - hmmm jako? nigdy nie s?ucha?em i tym razem sobie odpu?ci?em wi?c nic nie napisze
Pawe? Szyma?ski - j.w. zdajcie si? na relacje innych, osobi?cie bardzo ceni? Paw?a i jego muzyk?
D?em - taaaaaaaaaa, to kapela legenda wi?c nie wypada pisa? ?le, po prostu "czego? mi brak"

Dzie? drugi
Devil Blues - s?ysza?em ju? ch?opak?w po raz trzeci i najbardziej podobali mi si? na Blues Colours, w?a?ciwie wszystko OK by?o w sobote, sekcja punkcik, gitara extra aczkolwiek jak dla mnie nieco za ma?o w?asnej inwencji, podoba?o mi si? og?lnie
Blues Doctors - Oskar z ekip? by? w sobot? ?wietny, ze strata Oskara p?yne?y pi?kne wywa?one d?wi?ki, zdecydowany lider !!!!, sekcja OK (Zonciu ma?e zastrze?enia co do brzmienia ;), ale to tak wiesz jako kolega po fachu, wiadomo graty, mam nadziej? ?e ju? nied?ugo dostaniesz zastrzyk got?wki i wyjdzie to kapeli na dobre ;) ), taaaaa, aaaa DYNAMIKA - mistrzostwo ?wiata !!!!!!!!!!! pi?knie, hehee szko?a Benka. Reasumuj?c bardzooooo fajne granie by?o ch?opaki
Road Dawgz - niestety nie s?ysza?em, czytam bardzo pozytywne opinie wi?c do??czam si? w opiniach :)
Magda Piskorczyk - dobrze ?e zd??y?em na ostatnie numery, musz? przyznac ?e mnie porwa?o :), nareszcie pop?yn??y d?wi?ki z glajzy ;)
Bill Perry - wg mnie gwiazda na papierze, gra? ciekawie ale brakowa?o mi finezji w tym wszystkim, c?z wi?cej pisa?, w miare ciekawie ot co....

Zdecydowanie rewelacyjne by?y JAM SESJE :), co prawda mo?e troszke w pi?tek mniej fajnie ni? w sobote ale i tak cudnie :), niestety w pi?tek nie mia?em zmiany wi?c pod koniec ju? jecha?em na oparach ;), hehee nogi mi ju? w ....... wchodzi?y, ale co tam fajowo by?o,,,podziekowania dla Karoliny,Ma?ka,B?a?eja, Miko?aja, Kajtka, Jasia i reszty, jamowanie z Wami to by?a czysta przyjemno??....... sobota by?o nieziemska, squad powalaj?cy, dobrze ?e mi si? uda?o cho? na chwile na scen? dosta?.
XV Jimiway uwa?am ze swojego pukntu widzenia za zamkni?ty ;), napisa?em co mia?em napisa? hahaaa a mia?o by? "po kr?tce"
Na koniec podzi?kkowania na BENKA za kolejny ?wietny festival
Z bluesem
no bass no fun :)
Awatar użytkownika
SZAKAL
bluesman
bluesman
 
Posty: 211
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 7:42 am
Lokalizacja: ostrówek

Postautor: MałaAlejaRóż » listopada 6, 2006, 10:58 am

Ostatnio zmieniony listopada 6, 2006, 10:59 am przez MałaAlejaRóż, łącznie zmieniany 1 raz
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: Hans » listopada 6, 2006, 10:58 am

_

Awatar użytkownika
Hans
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: lipca 27, 2004, 9:20 am
Lokalizacja: Ruda Sl. Zdroj

Postautor: flower » listopada 6, 2006, 11:05 am

Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: maciek lipina » listopada 6, 2006, 11:24 am

maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: Justaa » listopada 6, 2006, 12:12 pm

Witam pierwszy raz na forum.
... i bardzo chc? podzieli? sie wra?eniami z pierwszego dnia, bo tylko wtedy by?am i to niestety sp??niona :-( Na Si?dm? w nocy ju? nie zd??y?am. Krock to m?oda kapela i mo?e fajerwerk?w nie by?o... ale otuchy m?odym ch?opakom doda? trzeba i ?yczy? powodzenia. By?am bardzo ciekawa wyst?pu Obstawy z Bartkiem ??czyckim i nie zawiod?am si?, a nawet oceniam to na plus dla zepo?u.Du?o pozytywnej energii. Nie ukrywam ?e najbardziej tego dnia interesowa? mnie nowy projekt duetu EASY STREET i Paw?a Szyma?skiego. Tak, tak, tak... w takiej w?a?nie kolejno?ci drodzy forumowicze chyba warto o tym pisa?. Nie ukrywam ?e ze zdziwieniem w waszych komenta?ach czytam tylko o Pawle Szyma?skim...(kt?rego zreszt? uwielbiam). Niestety D?emowa publiczno?? (a mo?e nie tylko ona) potraktowa?a ich wyst?p jak dobry przerywnik na pogaduszki. Moim zdaniem du?a w tym zas?uga akustyka(by?o za cicho) kt?ry tego dnia by? wyra?nie zagubiony. Ale sam koncert dla tych kt?rzy s?uchali pod scen? uwa?am za bardzo udany I MAM NADZIEJ? ?E JESZCZE KIEDY? W TAKIM SK?ADZIE ICH US?YSZ?. Dzi?kuj? wam ch?opaki za wspania?e d?wi?ki dla ucha i duszy. Niestety na D?em ju? nie zosta?am bo czekanie ponad 2 godz. uwa?am za WIELK? AMATORK? ze strony organizator?w. Z dobrze poinformowanych ?r?de? wiem ?e chodzi?o o jaki? mikser (nie do ciasta) analogowy, a by? podobno tylko cyfrowy, co zreszt? podejrzewam, ?e tak zawodowa kapela jak D?em mia?a zawarte w umowie. Og?lnie fetiwal uwa?am za barzdo udany. Mo?e by?o troch? za ciasno, ale za to z klimatem. Zastanawiam si? te? nad sensem zapraszania D?emu (po raz kolejny). Ta "firma" ma tak? mark? ?e zape?ni sal? sama bez konieczno?ci zapraszania jej na festiwal, a inny wykonawca z "g?rnej pu?ki' te? da?by rad?...
Pozdrawiam
Justa
Justaa
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: listopada 6, 2006, 11:36 am

Postautor: maRysia » listopada 6, 2006, 12:13 pm

Witajcie!

Ju? po...
Satysfakcja z bycia tam wci?? rozwesela moje my?li a wspomnienia
z Klubowej jeszcze graja...
Cudownie bylo us?ysze? Ich wszystkich razem tym bardziej,?e o istnieniu niekt?rych wcze?niej nie wiedzia?am. Gwiazd? dla mnie by?a Karolina. Ju? dawno kobieta nie zrobila ma mnie takiego wrazenia :wink: hi hi

Mi?o by?o poznac niekt?rych z Was!

Tommi dziekuje za go?cine... :D
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: Hans » listopada 6, 2006, 12:24 pm

Oj ! Kfiatuszek ! nie o to mi chodzi?o ! a co pi?a? Vat69 :) Odbijemy to sobie ! Mam 266 fotek ! oraz filmiki z " jam session " via "Borowianka" :). Romka,Tina, Ma?gosia, " Boruc " & Girl itd tych co pozna?em pozdrawiam GOR?CO !
_

Awatar użytkownika
Hans
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: lipca 27, 2004, 9:20 am
Lokalizacja: Ruda Sl. Zdroj

Postautor: flower » listopada 6, 2006, 12:58 pm

Whiskey pilam a co mialam pic :P :twisted:
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Czesiek » listopada 6, 2006, 1:18 pm

Jeden z najlepszych festiwalu ,w ktorych mialem mozliwosc uczestniczyc ostatnio fantastyczne dwa dni, z prawdziwa muza przez duze M, nie mam zamiaru tutaj nikogo krytykowa?, jest to moje skromne zdanie. Pod kazdym wzgledem organizacyjnym,doboru zespolow, klimatu luzu itp wzor do nasladowania dla osob, ktore juz organizuja podobne imprezy oraz do tych kt?rzy mysla o organizacji festiwali pozostaje mi tylko podziekowac i pogratulowac Benkowi Kunickiemu najwiekszych <sukcesow> zyciowych, o ktorych wiem i mialem mozliwosc sie przekonac - JIMIWAY FESTIWAL i fantastyczny, czujny gitarzysta,syn OSKAR! i jego Blues Doctors
Jesli chodzi o zespoly nie bede tutaj wyroznial specjalnie nikogo poniewaz wszyscy zrobili na mnie wielkie wrazenie ... nie opuszczalem sali i krzesla nawet na minute aby nie umknela mi zadna sekunda kazdego z koncertow /
A na deser Jam to juz prawdziwa jazda wielkich muzykow na wysokim poziomie. :!:
Czesiek
blueslover
blueslover
 
Posty: 446
Rejestracja: sierpnia 10, 2005, 10:01 am

Postautor: e m d ż i » listopada 6, 2006, 3:15 pm

Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Bart Łęczycki » listopada 6, 2006, 3:19 pm

Awatar użytkownika
Bart Łęczycki
bluesman
bluesman
 
Posty: 238
Rejestracja: czerwca 1, 2004, 12:43 am

Postautor: KRIST » listopada 6, 2006, 3:26 pm

KRIST
Awatar użytkownika
KRIST
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1021
Rejestracja: października 18, 2006, 9:35 am
Lokalizacja: Delta Brynicy

Postautor: sedit » listopada 6, 2006, 3:38 pm

Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: wosiek :D » listopada 6, 2006, 4:10 pm

"Jeste? Ca?a W Trawie, Zielone My?li Twe ... "
Awatar użytkownika
wosiek :D
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: maja 27, 2006, 2:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp.

Postautor: e m d ż i » listopada 6, 2006, 4:16 pm

Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: wosiek :D » listopada 6, 2006, 4:20 pm

"Jeste? Ca?a W Trawie, Zielone My?li Twe ... "
Awatar użytkownika
wosiek :D
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: maja 27, 2006, 2:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp.

Postautor: andrzej.staszok » listopada 6, 2006, 6:09 pm

fajnie bylo ciesze sie z nowo zawartych znajomosci, tzn nowo poznanych forumowiczow :lol:, co tu mowic Jimiway to wydarzenie ,warto pokonac kilka tysiecy kilometrow zeby tu byc, Kfiatek zaluj :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: flower » listopada 6, 2006, 6:13 pm

Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Michał » listopada 6, 2006, 6:44 pm

Michał Orłowski

www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: e m d ż i » listopada 6, 2006, 7:08 pm

Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Zbyszek Stępski » listopada 6, 2006, 7:31 pm

Adres pod kt?rym jest do ?ci?gni?cia PLAKAT JIMIWAY i LISTA OBECNO?CI.
M?j plakat zosta? uzupe?niony o jeszcze jedn? bardzo wa?n? osob?.

www.gis.tulce.pl/jimiway/JWFplakat.rar
www.gis.tulce.pl/jimiway/listaJWF.jpg

pozdrawiam
Zbyszek S.
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » listopada 6, 2006, 7:36 pm

Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Małgosia Koźmin » listopada 6, 2006, 7:51 pm

Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości