Chatka Blues Festival 2018

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Chatka Blues Festival 2018

Postautor: melomaniak » października 16, 2018, 11:57 am

Przed nami już 9 edycja Chatki Blues Festival! Lubelskie święto bluesa odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 r. w ACK UMCS „Chatka Żaka” oraz w Centrum Kultury w Lublinie. Musicie być z nami w trzeci weekend października! Chatka Blues Festival 2018 bilety już dostępne - przedsprzedaż biletów trwa do 10 października, nie zwlekaj z zakupem!

Chatka Blues Festival 2018 program

19.10.2018 (piątek), godz. 20:00 - mała Sala Widowiskowa ACK UMCS „Chatka Żaka” (Inkubator Medialno - Artystyczny)
Bluesmaszyna
Adam Bartoś
Jorgos Skolias i przyjaciele


20.10.2018 (sobota), godz. 20:00 - Centrum Kultury w Lublinie
East Earth Band
Makar & Children of the Corn
Juwana Jenkins feat. Charlie Slavik
(USA/Czechy)

Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas festiwalu odbędzie się 6 koncertów, w trakcie których miłośnicy bluesa będą mogli posłuchać muzyki w najlepszym wydaniu. Pierwszy dzień koncertów odbędzie się w małej Sali Widowiskowej „Chatki Żaka” (Inkubator Medialno – Artystyczny) natomiast drugiego dnia przeniesiemy się do Centrum Kultury w Lublinie.

Program 9. edycji CHBF to połączenie tradycji z nowoczesnością w ramach tego gatunku. Do Lublina zawitają wspaniali artyści bluesowi w tym zagraniczne gwiazdy: Juwana Jenkins feat. Charlie Slavik (USA/Czechy).

Chatka Blues Festival bilety
Karnet dwudniowy - 85 zł
Bilety jednodniowe:
PIĄTEK- 40 zł
SOBOTA - 50 zł
Awatar użytkownika
melomaniak
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 15296
Rejestracja: kwietnia 7, 2008, 4:14 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Chatka Blues Festival 2018

Postautor: R&B » października 16, 2018, 4:31 pm

Oh, yes, zagraniczne gwiazdy. Jenkins mieszkająca w Czechach, ale z USA. No i Czesi robiący w Polsce za gwiazdy. Co w tym kraju się dzieje... Śmiać się, czy płakać?
R&B
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: kwietnia 28, 2016, 9:05 am

Re: Chatka Blues Festival 2018

Postautor: karambol » października 19, 2018, 7:57 pm

R&B pisze:Oh, yes, zagraniczne gwiazdy. Jenkins mieszkająca w Czechach, ale z USA. No i Czesi robiący w Polsce za gwiazdy. Co w tym kraju się dzieje... Śmiać się, czy płakać?

Napić się zimnej wody.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Chatka Blues Festival 2018

Postautor: R&B » października 22, 2018, 1:09 pm

Jako słuchaczka i fanka bluesa mogę się napić zimnej wody... Tylko, niestety, to w niczym nie poprawi sytuacji. Nadal niedowartościowani organizatorzy przeróżnych festiwali będą wmawiać słuchaczom, że mają zagraniczne gwiazdy. Gwiazdy z Czech, gwiazdy ze Słowacji? Sama widziałam w Przeworsku Slowak Blues Projekt - kilku pijanych podstarzałych kolesi robiących za gwiazdę wieczoru. Rzępolili, aż przykro słuchać. Ma nadzieję ktoś, że wszyscy fani to durnie? Pan Karambol również tak uważa? Dlaczego gwiazdą festiwalu nie może być Kraków Street, Two Timer, Blues Junkers, Boogie Boys?
Może gdybym była organizatorką festiwalu, też chciałabym się dowartościować? Albo są jakieś inne względy, o których nie mam pojęcia. Tak czy inaczej - ktoś robi durnia z fana tej muzyki, a przypadkowi, którzy przyjdą posłuchać, są straceni dla bluesa. Proszę mnie zrozumieć, nie chodzi mi o to, że ktoś lubi Panią Jenkins albo Słowaków, niech słucha - na zdrowie. Ale na litość boską, nie wmawiajcie w mediach, na plakatach, itp. że to są gwiazdy!
R&B
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: kwietnia 28, 2016, 9:05 am

Re: Chatka Blues Festival 2018

Postautor: karambol » października 22, 2018, 8:08 pm

R&B pisze:Jako słuchaczka i fanka bluesa mogę się napić zimnej wody... Tylko, niestety, to w niczym nie poprawi sytuacji. Nadal niedowartościowani organizatorzy przeróżnych festiwali będą wmawiać słuchaczom, że mają zagraniczne gwiazdy. Gwiazdy z Czech, gwiazdy ze Słowacji? Sama widziałam w Przeworsku Slowak Blues Projekt - kilku pijanych podstarzałych kolesi robiących za gwiazdę wieczoru. Rzępolili, aż przykro słuchać. Ma nadzieję ktoś, że wszyscy fani to durnie? Pan Karambol również tak uważa?

O tu pojechałaś po bandzie. Pan Karambol tam nie był i nie zna sprawy, pan Karambol nie musi odnosić się do każdego bluesowego ekscesu w Polsce ani być za to odpowiedzialny - a tak w ogóle mów mi Karambol a nie Pan Karambol.

Droga R&B bardzo lubię czytać twoje "soczyste" opinie. Nigdy się nie spotkaliśmy na żywo, dlatego nie wiem w jakim jesteś wieku. To by mi wiele wyjaśniło bo idealizm wypływający z twoich postów jest uroczy i rozbrajający. Ty na prawdę wierzysz we wszystko co na plakatach napiszą? To tak jakbyś wierzyła we wszystkie reklamy z tv. Dziecięca naiwność. Piszą różności aby sprzedaż "produkt" również festiwal bluesowy. Jeżeli jesteś inteligentną dziewczyną to szybko wyłapiesz fałsz i obłudę organizatorów i nie dasz się nabrać i szybko zrozumiesz, że są imprezy poważne, poważnie traktujące słuchaczy, nie wciskające kitu i tam skierujesz swoje zainteresowanie a resztę szopenfeldziarzy olejesz. Tylko na zdrowie ci to wyjdzie. Co zrobić z kanciarzami? Olać ich? Omijać ich? Piętnować ich? Proszę bardzo. Twój wybór. Najważniejsze nie brać tego za bardzo poważnie - stąd właśnie moja koleżeńska rada aby napić się zimnej wody.

P.S. Na tegoroczną Jesień z Bluesem się wybierasz? Chętnie być cię poznał.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Chatka Blues Festival 2018

Postautor: R&B » października 30, 2018, 2:08 pm

Niestety na Jesień się nie wybieram, szkoda, bo skład jak co roku jest rewelacyjny. Ale cóż, bilety nie są tanie, do tego podróż, hotel, itp. Może kiedyś... Mam nadzieję na dokładną relację.
R&B
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: kwietnia 28, 2016, 9:05 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości