Deep Purple - Now What?! Ocena 2/10

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: Idee Fixe » czerwca 13, 2013, 9:53 am

Marek-Browarek6 pisze:... Co do Coverdale'a to jego obecna forma jest więcej niż żenująca ...

Marek, ty już lepiej wyrzuć tego Browarka i zapisz się do klubu abszytynenta :), bo kocopoły wpisujesz niemiłosierne!
Może ci się nie podobać Coverdale i to każdy zrozumie, ale pisać, że "więcej niż żenujący.. ".. oj oj, nie słuchałeś widocznie ostatniej płyty p. Davida. Jest rewelacyjna! Słucham jej od roku b. często.
A koncert Whitesnake sprzed dwóch lat był jednym z najlepszych koncertów rockowych na terenie Polski w ostatnich latach.
Dla mnie akurat Burn jest taki sobie, a Stormbringer to perełka, a Come Test The Band to szlachetna perła.
In Rock, Fireball, Machin Head, Who do.. to klasyka i są wielkie i super i kocham tamtych Purpli, ale w odróżnieniu od niektórych maruderów i "zastojowców" Glover, Pace i Gilan nigdy nie bali się i nie boją próbować nowych rzeczy. Drażniły mnie tylko te symfoniczne pierdoły Lorda i zabawy Purple+SymphOrchestra.. zaś Blackmore, choć był jednym z najciekawszych hardrockowych gitarmanów to odleciał w te swoje nudne jak angielska jajecznica folkowo-barokowe brzdękania :(.

Na In Rock, Zeppelin IV czy Paranoid hard rock się nie skończył.. lecz od nich się zaczął... pomijam celowo nudny Vanila Fage, których niektórzy uważają za prekursorów hardrocka .
Awatar użytkownika
Idee Fixe
blueslover
blueslover
 
Posty: 462
Rejestracja: marca 4, 2012, 6:39 am
Lokalizacja: kraków

Postautor: Perfect Stranger » czerwca 13, 2013, 3:17 pm

Idee Fixe pisze:
Marek-Browarek6 pisze:... Co do Coverdale'a to jego obecna forma jest więcej niż żenująca ...


Ooo! Czy to mozliwe, by czyjas forma byla bardziej zenujaca niz Ozziego? :D
Awatar użytkownika
Perfect Stranger
bluesman
bluesman
 
Posty: 398
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 5:14 pm

Postautor: Marek-Browarek6 » czerwca 13, 2013, 4:09 pm

Perfect Stranger pisze:
Idee Fixe pisze:
Marek-Browarek6 pisze:... Co do Coverdale'a to jego obecna forma jest więcej niż żenująca ...


Ooo! Czy to mozliwe, by czyjas forma byla bardziej zenujaca niz Ozziego? :D


Obecnie Ozzy przy Coverdale'u to superwokalista. I nie dlatego , że jest taki świetny a dlatego , że David jest tak kiepski, już tylko chrypi i skrzypi. Ostatni koncert jaki Whitesnake zagrał w Katowicach nie zakończył się całkowitą klapą tylko dlatego , że wokalnie wspomagali Go pozostali muzycy , często zagłuszając jego beznadziejne fałsze i nie wyciągane "koguty". Mam dvd z tego koncertu więc wiem co napisałem.
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Perfect Stranger » czerwca 13, 2013, 4:12 pm

Marek-Browarek6 pisze:
Perfect Stranger pisze:
Idee Fixe pisze:
Marek-Browarek6 pisze:... Co do Coverdale'a to jego obecna forma jest więcej niż żenująca ...


Ooo! Czy to mozliwe, by czyjas forma byla bardziej zenujaca niz Ozziego? :D


Obecnie Ozzy przy Coverdale'u to superwokalista. I nie dlatego , że jest taki świetny a dlatego , że David jest tak kiepski, już tylko chrypi i skrzypi. Ostatni koncert jaki Whitesnake zagrał w Katowicach nie zakończył się całkowitą klapą tylko dlatego , że wokalnie wspomagali Go pozostali muzycy , często zagłuszając jego beznadziejne fałsze i nie wyciągane "koguty". Mam dvd z tego koncertu więc wiem co napisałem.


Wow!
Awatar użytkownika
Perfect Stranger
bluesman
bluesman
 
Posty: 398
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 5:14 pm

Postautor: Marek-Browarek6 » czerwca 13, 2013, 4:15 pm

Idee Fixe pisze:
Marek-Browarek6 pisze:... Co do Coverdale'a to jego obecna forma jest więcej niż żenująca ...


Może ci się nie podobać Coverdale i to każdy zrozumie, ale pisać, że "więcej niż żenujący.. ".. oj oj, nie słuchałeś widocznie ostatniej płyty p. Davida. Jest rewelacyjna! Słucham jej od roku b. często.
A koncert Whitesnake sprzed dwóch lat był jednym z najlepszych koncertów rockowych na terenie Polski w ostatnich latach.



Coverdale'a lubię , ostatnia płyta podoba mi się ( mam egzemplarz podpisany przez cały zespół) a nie podoba mi się , że obecnie David jest tak "cienki" na koncertach... i tyle
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Idee Fixe » czerwca 13, 2013, 7:34 pm

Oj, Marek-B.
daj chłopakom szansę.
może to przejściowe..
Awatar użytkownika
Idee Fixe
blueslover
blueslover
 
Posty: 462
Rejestracja: marca 4, 2012, 6:39 am
Lokalizacja: kraków

Postautor: posener » czerwca 13, 2013, 8:22 pm

Specjalnie nie śledzę tych panów, ale czasami coś Coverdale'a na tubie posłucham i faktycznie, delikatnie mówiąc, jest bez formy. Nie to żebym się jakoś bulwersował, ale głupio się człowiekowi robi patrząc na to.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości