[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
Okolice Bluesa • Wyświetl temat - P?yta "Blues Travelling" Magdy Piskorczyk

P?yta "Blues Travelling" Magdy Piskorczyk

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

P?yta "Blues Travelling" Magdy Piskorczyk

Postautor: anna » sierpnia 11, 2005, 6:54 pm

Mam mi?? informacj? dla os?b, kt?re oczekuj? na wydanie p?yty Magdy Pisorczyk "Blues Travelling".
P?yta pojawi si? w sklepach ju? na pocz?tku pa?dziernka 05'
Jeszcze raz gratuluj? Madziu..
pozdrawiam ania
anna
 

Postautor: J A R O M I » sierpnia 11, 2005, 8:26 pm

Jak si? tylko pojawi, znaczy p?yta, to ja sobie j? kupi? rzecz yassna, i b?d? puszcza? na okr?g?o, znaczy ?eby gra?a mi, gdy? lubj? j? s?ucha?, znaczy Magd? lubi? s?ucha? bardzo, a nawet jeszcze bardziej ni? bardzo, ot co!!!
J A R O M I
 

Postautor: J A R O M I » września 14, 2005, 2:55 pm

Witaj Droga Aniu.
Ju? 110 wy?wietle? w tym temacie i tylko jedna - moja - odpowied?. Okazuje si? ?e tylko my dwoje oczekujemy na p?yt? Magdy z niezmiernym ut?sknieniem.
J A R O M I
 

Postautor: bartic » września 14, 2005, 2:59 pm

nie prawda. ja te? czekam. lubi? g?os magdy
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: leszekblues » września 14, 2005, 3:14 pm

I ja
leszekblues
 

Postautor: anna » września 14, 2005, 3:47 pm

No widzisz Jaromi, uderz w st??... :wink:
pozdrawiam Jaromi goraco... :) Madziu Ciebie r?wnie?, mam nadziej? ?e od czasu do czasu tu zagladasz :)
anna
 

Postautor: J A R O M I » września 14, 2005, 4:00 pm

No widzisz Aniu! Tak to czasem bywa. Ja i tak wiem ?e tylko my dwoje na t? p?yt? czekamy z ut?sknieniem. Oczywi?cie teraz - gdym kij w mrowisko wetk? (to moja prywatna odmiana s?owa "wetkn??"), to jacy? faryzeusze zacz??y si? zg?asza?, ?e oni te?... Ale oboje przecie? wiemy, ?e to nieprawda. :mrgreen:
J A R O M I
 

Postautor: bartic » września 14, 2005, 4:13 pm

a znasz tak? przypowie?? o dobrym faryzeuszu? my to jeste?my te dobre :mrgreen:
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: J A R O M I » września 14, 2005, 4:20 pm

Pomyli?e? faryzeusza z Samarytaninem. Niestety...
J A R O M I
 

Postautor: bartic » września 14, 2005, 4:22 pm

no ale 'dobre faryzeusze' to inaczej samarytanie... :)
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: J A R O M I » września 14, 2005, 4:32 pm

No c??... S?owa napisane - ?wiadcz? o pisz?cym te s?owa...
J A R O M I
 

Postautor: bartic » września 14, 2005, 4:36 pm

:) nigdy nie uwa?a?em si? za autorytet w tej dziedzinie...
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: boony » września 14, 2005, 8:34 pm

boony
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1312
Rejestracja: sierpnia 16, 2004, 6:01 pm

Postautor: J A R O M I » września 14, 2005, 11:36 pm

No tak Ada?ko - Ty to masz szcz??cie. Prowadzisz audycj? radiow?, wi?c dosta?e? od Magdy egzemplarz promocyjny. Ja nie mam takich szans niestety. C?? biedny mog? zrobi? ??? Mog? s?ucha? tylko i wy??cznie nagra? Magdy z:
1. Dem?wki nagranej z zespo?em Terraplane
2. Dem?wki nagranej z zespo?em Step Mother
3. Dem?wki nagranej z zespo?em Lady Blue & Hugging Blues
4. Dem?wki nagranej z zespo?em Lady & Gentlemen
5. Oraz czterech nagra? dokonanych z zespo?em Blues Flowers

Ot, niepocieszonym jestem wielce...
J A R O M I
 

Postautor: Praktyk » września 17, 2005, 12:40 am

No i ja czekam z niecierpliwo?ci?! Mam nadziej?, ze na Rawie b?dzie j? mo?na kupi?... a jak nie to w sklepie nab?d?... a na marginesie orientujecie si? mo?e jaka wspania?omy?lna wytw?rnia wyda?a Magd
Praktyk
 

Postautor: J A R O M I » września 17, 2005, 4:34 am

P?yt? Magdy Piskorczyk wydaje firma MTJ z Warszawy, o czym wszak mo?na przeczyta? na Magdy stronie http://www.magdapiskorczyk.com/ :lol:
J A R O M I
 

Postautor: Praktyk » września 17, 2005, 10:00 pm

Praktyk
 

Postautor: J A R O M I » października 9, 2005, 3:48 pm

No i mam wreszcie t? prze?liczn? p?ytk? z przecudnym g?osem przeuroczej ?piewaczki bluesowej Magdy Piskorczyk i si? w?a?nie yassne ?e przepi?knymi wykonaniami napawam.
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Praktyk » października 10, 2005, 11:38 am

Te? s?ucham, bardzo ciekawa i ?adna p?yta. ?wietny wyst?p na Rawie (Tw?j Jaromi zreszt? te?,he). Polecam p?ytk? tym,kt?rzy nie s?yszeli jeszcze.
Praktyk
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 122
Rejestracja: października 6, 2005, 2:40 pm
Lokalizacja: Katowice

Pere?ka wydawnicza - Blues Travellig

Postautor: BluesFan » października 17, 2005, 10:51 pm

Nie pomyli? si? Micha? Urbaniak m?wi?c o "bestialskiej prawdziwo?ci" Magdy Piskorczyk. Nie jestem zapalon? fank? bluesa, ale jej najnowsza p?yta „Blues Travelling” ma w sobie co? wyj?tkowego co powoduje, ?e s?uchaj?c jej kolejny ju? raz nareszcie dociera do mnie to, co lubi? i co znajduj? najcz??ciej w zagranicznych produkcjach. Przepi?kny, charakterystyczny i niepowtarzalny vocal Magdy P. nie upi?kszany ?adn? "elektronik?" w ka?dym utworze brzmi wzorcowo za? w "Temptation" si?ga szczyt?w. Starannie dobrany repertuar i kolejno?? utwor?w na p?ycie, wielki kunszt Micha?a Urbaniaka i towarzysz?cych muzyk?w, przy zachowaniu wywa?onych proporcji brzmienia ich instrument?w sprawia, ?e ca?ej p?yty s?ucha si? jednym tchem z wielk? przyjemno?ci? i bez znu?enia. Pozostaje tylko ?al, ?e w 58 minucie nastaje kompletna cisza! To m?j typ na bluesow? p?yt? tego roku! Polecam, t? p?yt? trzeba mie? koniecznie! Ka?ka S.
BluesFan
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: października 17, 2005, 10:39 pm

Postautor: J A R O M I » października 18, 2005, 4:52 am

No taaak. Grali?my (Blues Flowers) teraz w sobot? w Bytowie, w klubie Ja? Kowalski. Na przywitanie, oraz w przerwach mi?dzy naszymi wypocinami, no? Jaka muzyczka lecia?a z p?yt? Oczywi?cie rzecz yassna - muzyczka z przeuroczych p?yt Magdy Piskorczyk. Czyli znowu mia?em ogromn? przyjemno??...
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Krzysztof Gadomski » października 18, 2005, 10:56 am

W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: T.B.King » lutego 4, 2006, 10:15 pm

"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 5, 2006, 12:11 am

Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Cuda wok?? Magdy Piskorczyk

Postautor: T.B.King » lutego 5, 2006, 1:24 am

"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: flower » lutego 5, 2006, 1:36 am

Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: derf » lutego 5, 2006, 1:52 am

Witaj

Odpowiadam na pytania

1. Wystarczy odrobina wysi?ku i sprawdzenie mo?liwo?ci opcji Szukaj na forum a znajdziesz mn?stwo temat?w w kt?rych poruszony jest temat Magdy
2. Wys?a?em info jako pe?ni?cy funkcje Administratora na forum z pro?b? o umieszczenie postu w temacie kt?ry jest ju? rozpocz?ty (korespondencja zosta?a odebrana )
3.Lista temat?w w jednej tylko zak?adce porusza wielokrotnie temat Magdy Piskorczyk

Zamieszania staramy si? unika? i jak na razie skutecznie si? to udaje , jak s?dz? ku zadowoleniu wi?kszo?ci os?b korzystaj?cych z forum http://blues.com.pl

pozdrawiam serdecznie Panie Tomaszu ;)
derf
 

W odpowiedzi Pani Dyrektor, z r?wnym szacunkiem...

Postautor: T.B.King » lutego 5, 2006, 2:16 am

Z ca?ym, a nawet podw?jnym szacunkiem ?miem ujawni?, ?e mnie uczono ca?kiem inaczej. Bywam te? na r??nych "forach", a nawet mam kilka w?asnych. To co Pani Dyrektor raczy?a wyeksplikowa? to czysta demagogia, i przykro mi z tego powodu.
Dlaczego?
Ano dlatego, ?e usun??a Szanowna Pani m?j og?lny temat o Magdzie z tego miejsca, gdzie pasowa? du?o lepiej, i schowa?a go do k?ta, gdzie - co oczywiste - ma w spokoju uschn??...Ponadto, chcia?bym z pokor? zwr?ci? uwag?, ?e oba wpisy nie by?y bynajmniej to?same, a wprost przeciwnie. Jest faktem, ?e zawiera?y ten sam cytat, ale kto powiedzia?, ?e cytat?w wolno u?ywa? tylko raz?
Uprzejmie informuj? Pani? Dyrektor, ze Magda Piskorczyk jest tematem, o kt?ry wasze forum powinno ze wszystkich si? zabiega?... Takie mam swoje oryginalne zdanie, podzielane m.in. przez najwybitniejszych znawc?w tematu z USA. Je?li uzyskam Pani ?askawe zezwolenie, ch?tnie zamieszcz? na forum cytaty z ocen s?dzi?w IBC2006 w Memphis na temat Magdy...
A mo?e Pani nie raczy czyta? tego, co usuwa? Wskazywa?oby to na zwyczaj usuwania wg listy "Do usuni?cia". Hmmmm...
Powiada Pani, ?e to wszystko w trosce o nie dublowanie temat?w... Jezusie, Mario! Zmusza mnie Pani Dyrektor do grzechu, czyli u?ywania nadaremno... A ju? pasus "Gdyby ka?dy u?ytkownik pisa? o wszystkim gdzie mu si? tylko chce...". Ponownie z pokor? musz? zwr?ci? uwag?, ?e w?a?nie po to wymy?lono co? takiego jak "forum", ?eby ka?dy...itd!!! No, chyba ?e ma to byc forum, na kt?rym ka?dy uzytkownik ma pisa? tylko o tym , co mu sie ka?e, oraz wy??cznie we wskazanym miejscu. Jesli tak, to wsp??czuj?! Je?li natomiast macie k?opoty z miejscem na serwerze (co cz??ciowo t?umaczy?oby to i owo) - s?u?? dowoln? pojemno?ci?! 50 MB? Prosze bardzo! 100MB? 1000? Za darmo! Jestem got?w na ka?de po?wi?cenie, byleby ka?dy u?ytkownik m?g? pisa? o wszystkim, gdzie mu si? tylko chce. A ju? szczegolnie, je?li dotyczy to bluesa, bo inaczej robi si? ca?kiem bez-bluesowo. Bardzo prosz? zawiadomi? mnie, kiedy pojawi si? taka opcja. Ch?tnie wtedy wr?c? na forum Okolic Bluesa, a do tego czasu - sugeruj? zmian? nazwy na np. Peryferie...
Z nale?nym szacunkiem,
Tomasz Bielski (unosz?c przy?bic? ze wzgl?du na imponderabilia, cho? szkoda tak pi?knego "nicka" jak T.B.King)
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Drogi Derfie!

Postautor: T.B.King » lutego 5, 2006, 10:49 am

I ja witam Ciebie! Dziekuj? za odpowiedzi na moje niekt?re w?tpliwo?ci, dotycz?ce przyg?d tematu "Magda Piskorczyk" na Waszym forum. Oczywi?cie skorzysta?em z opcji "szukaj" i rzeczywi?cie znalaz?em informacje (wzmianki?) o Magdzie. Wiem ju? n.p. ?e w 2004 wyst?pi?a w Tychach a rok p??niej - w Tr?jmie?cie. Wiem te?, ?e kto? o imieniu Magda mia? do oddania lub u?pienia szczeni?ta golden retriver?w. Znalaz?em te? jeden (pomijaj?c oczywiste wypowiedzi na temat jej p?yty) rzeczowy wpis Dominika (dmin).
Jak na dwukrotn? "wokalistk? bluesow?" roku (na ok. 3 lata kariery), kt?ra z roku na rok podwaja swoj? przewag? nad nast?pn? na li?cie...
Z ca?ym szacunkiem dla w?a?ciwych proporcji - gdyba tak jak Magd? u nas traktowano B.B.Kinga w USA, to pewnie obecnie zmywa?by talerze w McDonaldzie.
Przy okazji, uprzedzaj?c pytania ciekawych: m?j stale do??czany do post?w cytat z TSEliota to - moim zdaniem - najbardziej bluesowa poezja ?wiata! Zwr?? uwag?, jak sprawdza si? w ka?dej sytuacji. Nasuwa sie inny cytat: "...jak szaleniec szarpi?cy uschni?tym geranium...". Przepraszam za przek?ad na polski, kt?ry nie jest w stanie odda? ca?ej g??bi!
Pozdrawiam serdecznie, zanim zaczn? cytowa? w?asn? poezj?...
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: flower » lutego 5, 2006, 11:03 am

"Mo?e kto? ze znawc?w polityki niniejszego forum mo?e mnie obja?ni?..." - Informuje, ze odpisuje jako zwykly uzytkownik forum, wywolany po czesci do odpowiedzi, po przeczytaniu wyzej przytoczonego cytatu. Nie jestem moderatorem ani administratorem forum.

1. Nie usunelam Panskiego tematu o Magdzie. Na forum "Okolice Bluesa" przenoszeniem, usuwaniem badz modyfikowaniem postow zajmuja sie tylko i wylacznie moderatorzy i administrator. Ja jestem uzytkownikiem (na takich samych prawach jak Pan).
2. Nie uwazam, zeby zakladka "P?yta Blues Travelling Magdy Piskorczyk" byla umieszczona w kacie. Jest ona widoczna dla wszystkich uzytkownikow, z tego co widze cieszy sie takze niezla popularnoscia.
3. Porownujac Panskie wpisy z zakladki Bluesowanie a Plyta stwierdzam, ze byly one bardzo podobne do siebie. Zawieraly te sama tresc i przeslanie. W jednej tylko bylo wiecej przetlumaczen na polski dla tych co "jezyka nie znaja..."
4. Jezeli chodzi o nie dublowanie sie tematow. Jak napisal Derf opiekunom forum chodzi o ogolny porzadek na forum. Nie moze byc tak, ze pan X pisze o pogodzie w zakladce bluesowanie, pani Y o B.B. Kingu w Pyskowce, a pan Z o tym i tym w zakladce Plyty. I na dodatek przyjdzie pan K, nie znajacy ogolnych zasad i moze netykiety i namiesza wszystko. Zakladki powinny byc uoprzadkowane chociazby z tego wzgledu, aby konkretnemu uzytkownikowi latwiej bylo cos znalesc (opcja Szukaj).
5. Chcialabym jeszcze zwrocic uwage na ton Panskiej wypowiedzi. Od poczatku mi sie on nie podoba. Mozna napisac cos od siebie w sposob grzeczny i normalny, a nie ublizajacy komus (chociazby z powodu nie znajomosci jezykow, doswiadczenia, miejsca zamieszkania (!!). Jezeli przytacza Pan cytaty w jezyku angielskim i chce aby wiadomosc ta dotarla do wiekszej ilosci uzytkownikow to prosze o przetlumaczenie tekstu. Bez zbednych ironicznych uwag.
6. Informuje takze, ze Panski post zostal przesuniety czy usuniety w sposob zgodny z ogolnymi zasadami forum. Administrator wyslal do Pana informacje, ze ma zamiar uczynic pewne ruchy z Panskim postem.
7. Rzeczywiscie Magda powinna sie na Pana conajmniej obrazic za pisanie takich rzeczy publicznie...

Moglaby nic nie pisac, ale niejako czuje sie odpowiedzialna za wszczecie z Panem polemiki w tym temacie...
Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko zycze zadomowienia sie na forum "Okolice Bluesa".
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości