[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
Okolice Bluesa • Wyświetl temat - NIGDY WIECEJ BLUESA

NIGDY WIECEJ BLUESA

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

NIGDY WIECEJ BLUESA

Postautor: bluesly » sierpnia 2, 2005, 10:45 pm

Pojawi?a si? nowo oczekiwana p?ytka ?ciganych i naby?am j? w Tychach jak zreszt? mam nadziej? wielu blues fan?w. P?ytka d?ugo oczekiwana... Szczerze powiedziawszy ba?am si? co z tego wyniknie. Czy ch?opaki podo?aj? wyzwaniu i oczekiwaniom jakie snulismy w ich kierunku... z wielk? rado?ci? m?wi? - niepotrzebnie. Nie jestem dobra w pisaniu recenzji. Nie mog?am si? doczeka?, kiedy us?ysz? co tam wykombinowali i w??czyli?my sobie w samochodzie w drodze do domku. Materia? przelecia? dwa razy jak nie trzy :) i teraz w domu s?ucham ich po raz chyba pi?tnasty wi?c postanowi?am jako pierwsza na gor?co napisa? swoje doznania. Co najwa?niejsze, p?yta si? nie nudzi!!!!! mog? jej s?ucha? kilka razy na okr?g?o i ci?gle nie mam dosy?. Ch?opcy wykonali kawa? dobrej roboty. Utwory s? zr??nicowane. Jest i power i refleksja czyli ka?dy znajdzie co? dla siebie. To nie s? pieni?dze wyrzucone w b?oto. I nie pisz? tego tylko i wy??cznie z czystej sympatii dla ?ciganych. Szczerze i otwarcie podoba mi si? ta p?yta i jest warta pos?uchania. M?j ulubiony numer - blues no mo' - powala mnie. Ciep?a rewelacyjna barwa g?osu Ma?ka i fajnie zagrane numery tworz? niez?y klimat. Ciesz? si? niesamowicie i jeszcze raz gratuluj?. R?wnie? Sylwia zas?uguje na gratulacje, za projekt ok?adki. Kawa? niez?ej roboty naprawd?. O kurde ale im nawlewa?am, no ale co ja za to mog?? po prostu nale?y im si?. Koniec kropka.
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: getright » sierpnia 3, 2005, 12:08 am

Mam ju? p?ytk? i r?wnie? jestem pod wielkim wra?eniem.Niesamowity klimat, przepi?kne brzmienie , moim zdaniem to jedna z najlepszych p?yt na polskiej scenie muzycznej...Doskona?a sekcja rytmiczna powala w kazdym numerze, ( zw?aszcza w ''51015'',''Co robi? ?le'', ''Zatrzymaj si?'') to samo mo?na powiedzie? o gitarach i wokalu.
?ycze ch?opakom samych sukces?w, a o to nie b?dzie trudno:) z takim talentem:)
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

p?yta

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2005, 5:33 am

:evil: Sorry !!!!
ale mam zupe?nie inne zdanie !!!
Uwa?am, ?e utwory s? monotonne, Maciek mija si? wocalem z taktami (mo?e to taka artystyczna maniera, kto wie )
NIGDY WI?CEJ BLUESA - macie racje ch?opaki !!! nie grajcie bluesa bo go nie czujecie!!! zreszt? nigdy nie byli?cie bluesow? kapel? !!!
Dla mnie jeste?cie jedynie poprawnymi rockmanami !!!
Gość
 

Postautor: alojz keta » sierpnia 3, 2005, 8:11 am

No go?ciu, je?eli snujesz tak "fachowe" opinie to mo?e by? sie przedstawi??
Zreszt? niewa?ne, Twojej to?samo?ci i w jakich kr?gach si? obracasz mo?na si? domy?le?. Mo?na r?wnie? ?mia?o stwierdzi? ?e p?yty nawet nie s?ucha?e?, tylko po prostu dajesz upust swoim frustracjom i pr?bujesz
nieporadnie dowarto?ciowa? swoj? w?asn? ma?o??. R??ne rzeczy mo?na powiedzie? o tej p?ycie, ale kto? kto cho? raz j? przes?ucha?, czy si? podoba czy nie, raczej nie odwa?y zarzuci? jej ?e jest monotonna. Tobie go?ciu ch?opcy musieli chyba jako? dopiec, ?e bez przes?uchania p?yty wydajesz taki werykt,mo?e odm?wili papierosa, lub ?yka piwa? Je?eli Ci? nie sta? na jej zakup, podaj adres to Ci sperezentuj?, by? m?g? pos?ucha?
i rzetelnie oceni?.

Blu?ciski
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: bluesly » sierpnia 3, 2005, 8:59 am

Ka?dy mo?e mie? swoje zdanie ale je?li taki gos? ma zamiar pojechac po ca?ej linii to konsekwentnie powinien si? podpisa?. Nie mieliby?my ?alu do niego, ?e wyra?a tak? opini? a nie inn?. Pojawia?o si? tu zawsze du?o post?w negatywnych i zwykle delikwent takowy nie raczy? si? podpisa?. Czy?by si? ba?? Nawet alkaida si? przyznaje do swoich zamach?w. Nie wiem czy to dobre por?wnanie ale na serio kolega chyba znowu chce wzburzy? awantur?, ?eby by?o ciekawiej! Nie neguje wypowiedzi go?cia bo ka?dy ma prawo pisa? co odczuwa ale nie toleruje post?w pod kt?rymi nie ma podpisu i tyle. JE?li masz jaja czlowieku to sie przedstaw a je?li nie to krzy? na drog
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: maciek lipina » sierpnia 3, 2005, 8:59 am

To chyba dobrze ze plyta wywo?uje silne emocje, nie pozostawia oboj?tnym.;)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sierpnia 3, 2005, 9:50 am przez maciek lipina, łącznie zmieniany 1 raz
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: alojz keta » sierpnia 3, 2005, 9:18 am

Bluesly, ten kole? nie ma jaj, wierz mi!

Blu?ciski :lol:
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2005, 9:44 am

:evil: Oj Panie i Panowie!!!
Po pierwsze mam prawo do w?asnego zdania !!!

Po drugie napisa?em, ?e utwory ( niekt?re) s? monotonne !!!

Po trzecie wielu jest na forum Go?ci "bezimiennych" ; jak Wam to przeszkadza to wprowadzcie zasad?, ?e tylko zarejestrowany mo?e co? napisa? ( zw?aszcza krytycznie !!! - bo widze ?e tego nie lubicie)

Po czwarte mam wykszta?cenie muzyczne, wi?c co?kolwiek na ten temat wiem!

Po pi?te alojz jak Cie interesuj? moje jaja , to mog? Ci pokaza? ! ( mo?e lubisz?)

Po sz?ste mnie osobi?cie p?yta si? nie podoba!!! I to jest sprawa mojego prywatnego gustu !!!

Pozdrawiam wszystkich oburzonych!
sorry ?e o?mieli?em si? mie? w?asne zdanie ! inne od Waszego!
ale na pewno go nie zmieni? !!!!! :twisted:

?ukasz ( ze ?l?ska)
Gość
 

Postautor: getright » sierpnia 3, 2005, 9:53 am

Hehehehehehehe utwory monotonne,
hehehehehee Maciek mija sie z wokalem huhuhuu ,ale mnie to rozbawi?o,chyba najzabawniejszy post jaki si? ukaza? w histroii :)
Jaaaasne masz wykszta?cenie muzyczne ,ale w niczym Ci nie pomog?o...
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: alojz keta » sierpnia 3, 2005, 10:01 am

"Po czwarte mam wykszta?cenie muzyczne, wi?c co?kolwiek na ten temat wiem!"
...jak ka?dy, ognisko muzyczne w przedszkolu :lol:

"Po pi?te alojz jak Cie interesuj? moje jaja , to mog? Ci pokaza? !"
... i w dodatku ekshibicjonista - fuj!!!
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2005, 10:08 am

No c?? !
Za?o?yli?cie sobie tutaj takie K??eczko Mi?o?nik?w ?ciganych h?e h?e !!!

Na mnie nie liczcie!

Mo?e trza by zmieni? nazw? tego Forum :P

Pozdrawiam serdecznie :D :D :D
?ukasz
Gość
 

Postautor: getright » sierpnia 3, 2005, 10:24 am

No c??!
Widz? ?e nie mo?esz otrz?sn?? sie z zazdro?ci :) ''K??eczko Mi?o?nik?w ?ciganych" ? Pozytywna ocena p?yty to dla Ciebie juz k??ko mi?osnik?w? Ch?opaki s? doceniani bo na to zas?uguj? ,a takie zdania jak twoje te? musz? by?---naczej ?wiat by?by monotonny :D
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Dominik » sierpnia 3, 2005, 11:05 am

Go?ciu przez ma?e" g' :!: :!: Ja mysle ?e nalezy poczeka? na opinie nie tylko Fanow , ale r?wnie? Fachowc?w z pism muzycznych.Wtedy twoja (celowo z malej literki) satysfakcja b?dzie pe?na :!: :!: ..Ja do?aczam si? do pozostalych zadowolonych z p?yty i jesli ona jest monotona to gratuluje twojego wykszta?cenia muzycznego(nikt pewnie nie jest taki idealny jak ty).Natomiast je?li ona jest s?aba to strach si? ba? jak b?dzie wygl?da? p?yta Nr2 :) .A jesli chodzi o stwierdzenie ,?e nie jest bluesowa to nie jeste? odkrywczy :!: Scigani nigdy nie okreslali sie kapel? typowo bluesow? ,natomiast wyniki z Festiwal?w bluesowych m?wia same za siebie :D A co do reszty wad kt?re pozwalasz sobie wymienia? to powiem kr?tko wszystko przed nimi (ciagle sie kszta?c? i ucz? i wzoruj? na najlepszych) Czego nie mo?na powiedzie? o tobie gosci ?ukaszu......hehe 8) Pozdrawiam ?cigaczy i ?ycz? powodzenia :!: P.S Monotonia Nr 1 blues, nr2country ,nr3 rockowo.......nr 6 fankowo jazzowo..nr8 bluesowo rockowo.....nr9 funkowo nr 10 bluesowo nr 11 soul-punk i wrte?cie ...nr 12 Ballada bluesowa ( jakby z Misisipi z filmu o niewolnikach zbierajacych bawe?ne) klimatem mnie si? kojarz?ca :!: :shock:
Dominik
 

Postautor: leszekblues » sierpnia 3, 2005, 12:01 pm

CO DO FACHOWC?W.
KAZDY Z NAS JEST FACHOWCEM.
A W GAZETACH..SA R?WNIEZ.
Z TA MA?A R?ZNICA ZE NIE KAZDY W GAZECIE PISZE.
leszekblues
 

Postautor: leszekblues » sierpnia 3, 2005, 12:10 pm

ZEby nie by?o.
Jeszcze nie mam p?yty ale juz czuje sie zadowolny z dzwiek?w z niej p?ynacych.
Czekam na listonosza.
Fachowiec.
R?wnie?.
leszekblues
 

Postautor: anna » sierpnia 3, 2005, 12:14 pm

I gdzie ta Nasza tolerancja. Wszyscy wiedz? na tym forum jakiej s?ucham muzyki, jezeli nie, to mog? wymieni? moje misz masz.. no i co z tego.. lubi? BB Kinga, J.L.Hookera, Allman?w, Zapp?, Joplin, SBB, Windera, D?em i kurcze dziesi?tki innych, ale r?wnie? lubi? Kat, Myslovitz... Czy?ykiewicza, SDM, Grechut?, Niemena i r?wniez wielu wielu innych, kt?rzy z Bluesem a nawet z jego okolicami nie maj? nic wsp?lnego. A od wczoraj jestem zakochana w p?ycie zespo?u Oddzia? Otwarty ....znacie j?? bo ja ju? tak, prawie na pami??. Dla mnie jest to p?yta nr. 1 na czas obecny, ale jestem pewna, ?e znalaz?yby si? tutaj osoby, kt?re nie zostawi?yby suchej nitki na autorze Andrzeju "e-moll" Kowalczyku i na tej p?ycie....ale czy musz? zgadza? sie z moja opini? i moimi odczuciami co do niej. Nie, nikt z nas niczego nie musi i na szcz?scie ka?dy z nas inaczej odbiera i inaczej czuje nie tylko muzyk?, na szcz?scie!!.
Co do p?yty Sciganych, s?uchalismy jej po drodze z Andrzejem, wracaj?c z festiwalu w Tychach i uwierzcie mi, ?e by?y dwie osoby i dwie opinie a je?eli teraz my?licie, ?e to nas por??ni?o w czymkolwiek, to jeste?cie w b?edzie.. wystarczy uszanowa? zdanie drugiej osoby. Ale nie oznacza to, ze jestem za opiniami wyg?aszanymi na forum przez, nie wiedzie? czemu, osoby kt?re podpisuj? sie pod has?em GO?? ..zupe?nie inaczej przebiega?aby ta dyskusja gdybys wpisa? sie pod swoim nickiem..

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
anna
ps. u mnie niezmiennie p?yta Projekt Oddzia? Otwarty...i tu dopiero jest moje og?lne misz masz..."E-moll" dzi?ki!!
anna
 

Postautor: leszekblues » sierpnia 3, 2005, 12:26 pm

PANI ANNO
O TO W?ASNIE IDZIE
POZDRAWIAM
leszekblues
 

Postautor: Czesiek » sierpnia 3, 2005, 1:02 pm

Witam pozwole sobie te? dolaczyc do ko?ka Milosnikow ?ciganych, ale nie b?de ocenia? p?yty, bo jeszcze nie och?on??em po pierwszym przes?uchaniu.
Ciesze si? ,?e plyta jest! Teraz jedynie moge gratulowa? ?ciganym, bo wyobra?am sobie ile pracy, wysi?ku i zachodu musia?o Ich to wydawnictwo kosztowa? .
Zawsze znajd? sie osoby z?o?liwe, zazdrosne czy te? z wykszta?ceniem muzyczno -g?rniczo -hutniczym, ale "trudno, co robic?" jak mawia? m?j by?y kolega. "Nie wa?ne co pisz? wa?ne, z? pisz?.."hehe
Od jakiegos czasu zauwa?y?em, ze forum zaczyna zmierza? w rejony niebezpiecznego obra?ania, wyzywania ludzi; braku szacunku wraz z ukrywaniem podpis?w, oj szkoda:(
Wracaj?c do p?yty, to je?li mialbym zachecic jednym zdaniem ..Zawodowa i ka?dy znajdzie cos dla siebie!
Czesiek (ze ?l?ska)
Czesiek
 

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2005, 1:04 pm

Zamowie te plyte u ch?opak?w. Z pewnoscia jest intrygujaca.Sporo komplementow.
Jesli spodoba mi sie z pewnoscia zagram ja w radio.
Zycze szczescia
Pozdrawiam
Pawel Freebird Michaliszyn
www.tangerine.com.pl
Gość
 

Postautor: alojz keta » sierpnia 3, 2005, 1:06 pm

Trafi?a Pani Ania w tzw. punkt. Dodam jeszcze ?e oceniaj?c kogo? /pomin? ?e nale?a?oby si? przedstawi?/, a w szczeg?lno?ci negatywnie, trzeba chyba to jako? uzasadni? inaczej po choler? zabiera si? g?os? Go?? czy te? ?ukasz jak si? przedstawia, ustawia si? na pozycji
"nie podoba mi si? bo nie", chwali si? rzekomym wykszta?ceniem muzycznym i nie podaje konkretnych zarzut?w. Takie jego wykszta?cenie,
jak imi? za kt?rym si? kryje. Mo?na kogo? osobi?cie nie lubi?, bo o to tu chyba chodzi, ale przedstawiaj?c si? jako fachowiec trzeba fachowo ocenia?. Fachowo?? "go?cia" na tym forum polega tylko na tym ?e "ma prawo mie? swoje zdanie" i tu ma racj?. Tylko jak ju? wcze?niej pisa?em "go?ciu", czy jakkolwiek si? przedstawiasz, pos?uchaj najpierw tej p?yty a potem "miej swoje zdanie" i wyra? je fachowo. Podtrzymuj?c swoj? opini? o sfrustrowanym ma?ym cz?owieczku jak odbieram "go?cia" vel "?ukasza" vel ..., kt?ry nie mo?e spokojnie czyta? pozytywnych opinii ta temat dokona? m?odej kapeli i przej?? do porz?dku dziennego ?e pr?cz niego ludzie jednak s?uchali tej p?yty, apeluj? do wszystkich o zako?czenie polemiki z tym "wykszta?conym muzycznie fachowcem" szkoda czasu i klawiszy.
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: leszekblues » sierpnia 3, 2005, 1:11 pm

Co tu duzo pisac.
Jesli ktos kiedys nagrywa? to wie ile wysi?ku siedzenia i s?uchania tego co sie nagra?o do zzyg........ nia , kosztuje.
Fajnie ze bend sie rozwija nie rozpada a co najlepsze ze jeszcze ida do przodu i nagrywaja p?yte to juz wzbudza szacunek.
My tej s?uchamy a ch?opaki niech robia juz nastepn?.
Pozdr
leszekblues
 

Postautor: leszekblues » sierpnia 3, 2005, 1:16 pm

A ten kt?ry ma to wykszta?cenie.......
Znam takich wielu.
Tylko ze na wykszta?ceniu zaczynaja i na nim koncza.
A gdzie w?asna tw?rczosc?
Moze szanowny gosc da nam jakiegos linka do swojej muzy to pos?uchamy i ocenimy.
Pozdr
My -bez wykszta?cenia.


A tan nawiasem m?wiac ilu wielkich muzyk?w ma wykszta?cenie muzyczne?
Na palcach jednej reki moznaby policzyc.
leszekblues
 

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2005, 2:46 pm

Ludzie opanujcie si?. Jedna ma?a krytyka i robicie tak? afer?. Kolesiowi nie podoba si? to co robi? ?cigani i tyle. A co do anonimowo?ci to np. dla mnie 99% os?b z tego forum to nieznajomi, co to jest getright, alojz keta czy dominik? Mnie to m?wi tyle co podpis go??. Aha, i jeszcze tak na marginesie to ?ledz?c od jakiego? czasu to forum dziwi mnie to, ?e tylu pisz?cych tutaj okre?la siebie mianem "bluesmaniaka" jednocze?nie nie lubi?c bluesa, co cz?sto wynika z ich wypowiedzi.
Gość
 

Postautor: derf » sierpnia 3, 2005, 3:01 pm

Hi

Drogi go?ciu okre?lenie "bluesmaniak" , "blueslover" lub "bluesco?tam dodawane jest z automatu po uzyskaniu okre?lonej liczby post?w .... tyle i tylko tyle.



pozdrawiam
derf
 

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2005, 3:14 pm

aha, dzi?ki za informacj?, ale i tak jest to dla mnie dziwne
Gość
 

Postautor: Luke » sierpnia 3, 2005, 3:25 pm

Jak wi?kszo?? ?wietnych p?yt tak i ta zbiera skrajne recenzje, komentarze. Fakt, i? wok?? albumu jest du?o zamieszania ju? czyni go godnym uwagi! Moim zdaniem ?ciganym nale?? si? pozytywne opinie.
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: leszekblues » sierpnia 3, 2005, 3:31 pm

No Luke czeka?em na Twoj? opienie.
Nie ma to jak kolega po fachu.
Ty nim z pewnoscia jestes.
Kurde wydawaj ta swoja p?yte bo jest piekna.
To tak przy okazji.
leszekblues
 

Postautor: Moniajam » sierpnia 3, 2005, 4:17 pm

Hej kochani

WIECEJ TOLERANCJI- KAZDY MOZE MIEC INNE ZDANIE i to chyba dobrze . To co dla jednego swiete dla innego nie i nie nalezy sie obrazac jesli cos ktos krytycznego powie. MUZYKA jest do sluchania nie do czczenia na oltarzu ??!!!!
A poza tym jak ktos napisal we wczesniejszym poscie- to co wywoluje emocje zyje to co obojetne gdzies szybko znika !!1
Nothing can last
There are no second chances.
Never give a day away.
Always live for today.
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: getright » sierpnia 3, 2005, 5:25 pm

Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Czesiek » sierpnia 3, 2005, 5:58 pm

Czesiek
 

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości