"Mick - szalone życie i geniusz Jaggera"

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

"Mick - szalone życie i geniusz Jaggera"

Postautor: posener » stycznia 1, 2013, 5:27 pm

Obrazek

Jeżeli kogoś interesuje ile, jakie kobiety i jakich mężczyzn posuwał Jagger lub odwrotnie, to ta książka jest dla niego. Porównania z biografią Keitha nawet nie można się podjąć - te pozycje dzieli dystans liczony w latach świetlnych. Może trochę przerysowałem, ale natychmiast podejmuję działania zmierzające do pozbycia się tego gniota.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: "Mick - szalone życie i geniusz Jaggera"

Postautor: rocken » stycznia 1, 2013, 7:34 pm

posener pisze:Może trochę przerysowałem, ale natychmiast podejmuję działania zmierzające do pozbycia się tego gniota.

Już jakiś czas temu przestrzegł mnie przed zakupem tego wydawnictwa p. Zdzisław Pająk.

http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=721443#721443
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Idee Fixe » stycznia 1, 2013, 8:44 pm

Ale nie ma się co dziwić.
Ci, którzy czytali w latach 90-ych książkę "Satysfakcja" z pewnością zauważyli pewną różnicę pomiędzy Keithem a Mickiem. Keith zaliczał nowe piosenki, nowe akordy, nowe rozwiązania i nowych muzyków w sensie jamowania (Jamajka iitp), a Miki kierował się hasłem przewodnim "aby życie miało smaczek raz dziewczynka, raz chłopaczek".
Obawiam się jednak, że przygody starego lowelasa Michasia będą się cieszyły większą popularnością wśród mas niż "filozoficzna" autobiografia Keitha :)
tak to już jest...
Mick - to pop
Keith - to kwintesencja rocka!
Awatar użytkownika
Idee Fixe
blueslover
blueslover
 
Posty: 462
Rejestracja: marca 4, 2012, 6:39 am
Lokalizacja: kraków

Postautor: Marcind » czerwca 16, 2013, 8:10 pm

szalał zawsze przy gitarach elektrycznych :)
Marcind
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 9
Rejestracja: maja 31, 2013, 12:22 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości