[OSTRóW] FANABERIA Jazz - Blues Club

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Postautor: femme » marca 27, 2007, 6:18 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Tak ju? w najbli?szy pi?tek 30.03.07' w Fanaberii koncert "Big Fat Mama".
Pisz? tu dlatego, ?eby zach?ci? Was do przyj?cia na ten spektakl. Specjalnie u?y?em sformu?owania spektakl, bo takim jest w istocie.
Poza muzyk?, na scenie jest kolorowo, enigmatycznie, a epoki mieszaj? si? z sob?.
Jednak najwa?niejsza s? d?wi?ki, a te s? z p??ki bardzo wysokiej. Trudno b?dzie doszuka? si? w tym bluesa, cho? jego elementy s? wyra?nie s?yszalne. Ale przede wszystkim, wszechobecny b?dzie funk i chc? zapewni? Was, ?e ze znakiem jako?ci najwy?szej.
Gdyby chcie? zdefiniowa? Ich nutki, to moim skromnym zdaniem, jest to wypadkowa formacji Hardware z Bootsy Collinsem i Buddy Milesem z kr??ka "Third Eye Open", a Frankiem Zapp? z podw?jnego albumu "Roxy & Elsewhere". Do tego dwa wokale i ch?rki.
Brzmi to w ca?o?ci fantastycznie!
Kiedy po raz pierwszy "Big Fat Mama" pojawili si? w Fanaberii, by?o nas ma?o, ale te? nie by?o czasu na reklam? tego koncertu, bo w?a?ciwie wszystko wysz?o z dnia na dzie?.
Jednak Ci kt?rzy byli w?wczas, przyj?li zesp?? entuzjastycznie i bawilismy si? wy?mienicie.
Mam nadziej? ?e teraz w pi?tek, po raz kolejny potwierdz? swoj? klas?!!!
To naprawd? kawa? dobrej muzy!!!
Forumowicze z Ostrowa, Ostrzeszowa, Kalisza, Ko?mina, K?pna, Pleszewa, Krotoszyna, Jarocina, Poznania. Namawiam gor?co! Nie przegapcie tego widowiska muzycznego!!!
Jestem przekonany, ?e uznacie ten wiecz?r jako niezwykle udany!

Wczoraj podczas audycji, nie poda?em kto wygra? pojedy?cze zaproszenia na ten koncert. A wi?c:

Ma?gosia Wawrzyniak
Waldemar Karbowiiak
Renata Pasek
Micha? Kowalik
Andrzej Miechowian

Pami?tajcie!!! Najbli?szy pi?tek 30.03.07' Fanaberia godzina 20:00 i "Big Fat Mama"


Andrzeju masz ca?kowit? racj?. Niech d?u?ej nie ?a?uj? Ci, kt?rych na tamtym wrze?niowym koncercie nie by?o i niech przyjd? tym razem! Jest czego s?ucha? i co ogl?da?, a poza tym ca?a grupa jest niezwykle otwarta na nowe znajomo?ci, a w Fanaberii ostatnim razem czuli si? jak w domu. ;>
tamten wiecz?r, cho? naprawd? kameralny wspominamy z Selphie z wielk? rado?ci?, gdy? przeszed? nasze naj?mielsze oczekiwania. dlatego te? bardzo si? ciesz?, ?e znowu zagoszcz? w naszych progach, mam tylko nadziej?, ?e nic ich nie pogoni na p??noc, a przynajmniej, ?e nie tak szybko jak ostatnio.

pozdrawiam bardzo gor?co i do zobaczenia!

femme

p.s. a Kowalik Micha? to co sobie my?li, ?eby jakie? wej?ci?wki wygrywa?? no chyba, ?e to dla mnie.. :P
"bo bóg kocha dziewczyny i ziemię i dzień jutrzejszy"

Katarzyna Szóstak
Awatar użytkownika
femme
blueslover
blueslover
 
Posty: 490
Rejestracja: marca 27, 2006, 9:03 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: PeLe » marca 27, 2007, 10:01 pm

Hej ! Dzieki za mi?e s?owa, jeszcze raz wszystkich zapraszamy, liczymy na zwariowan? zabawe! :) Femme, mysle ze znajdzie sie troche czasu na pokoncertowe rozmowy, heh
Pozdrawiam i Zapraszam
Szymon
Awatar użytkownika
PeLe
bluesman
bluesman
 
Posty: 222
Rejestracja: sierpnia 4, 2004, 1:24 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tomasz Marek » marca 28, 2007, 9:41 am

JESZCZE RAZ GOR?CE ZAPROSZENIE:

30 MARCA (PIATEK), GODZ. 20.00,

KONCERT!!!

BIG FAT MAMA!!!
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 28, 2007, 9:48 pm

Ja te? chcia?bym przypomnie?!!! Nie przegapcie tego spektaklu. To naprawd? trzeba zobaczy?!!!

A to ju? dzisiaj!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 30, 2007, 5:09 pm

W?a?nie s?ucham energetycznej p?yty "Big Fat Mama" i ciesz? si? ?e dzisiaj b?d? ogl?da? ich w Fanaberii!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: agata » marca 30, 2007, 11:20 pm

WOW! To,co dzia?o si? jeszcze 'chwil?' temu w Fanaberii by?o niesamowite!Dzi?kuj? za te fantastyczne d?wi?ki (za ca?y SPEKTAKL)
i za ogromny zastrzyk pozytywnej energii, kt?ry sprawi?, ?e lokal a? dr?a? w posadach!:D
Rewelacja!Nie da si? tak po prostu przej?? nad tym wydarzeniem do porz?dku dziennego :)
„...Morze g??w, morze s??w wok?? mnie,
lecz cholernie daleko do cz?owieka jest..."
agata
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 13
Rejestracja: października 29, 2006, 2:05 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 31, 2007, 12:06 am

A teraz jeste?my ju? po koncercie. Siedmiosobowy Band "Big Fat Mama" zagra? na pe?ny gaz. Oczywi?cie funky by?o wszechobecne. Ju? od pierwszego utworu do Fanaberii zakrad? si? wspania?y klimat i tu oklaski dla publiczno?ci. Zesp?? poszerzy? si? o instrumenty perkusyjne, co tylko przyda?o blasku. Menu w ca?o?ci w?asne. Mn?stwo aran?u dopracowanego do najdrobniejszej nutki. Trzy wokale wr?cz ?wietnie uzupe?niaj?ce si? nawzajem. Nie wiem czy ta Orkiestra ma ?wiadomo??, ?e swoimi nutkami, przywracaj? pami?? o ?WI?TYM FRANCISZKU Z BALTIMORE!!! Gitarzysta o nazwisku Szersze?, momentami mia? ustawion? barw? jak Franciszek. Przede wszystkim, koncepcja gry w siedem Os?b nie jest ?atwa. Ale Big Fat Mama, potwierdzi?o dzi? sw?j warsztat i wyczucie. Nie ma zgie?ku, nie ma g?stej faktury d?wi?k?w. Proporcje zachowane s? znakomicie. Dramaturgia ros?a z minuty na minut?. Zdaje si? by? niemo?liwym opisanie tego mn?stwa pomys??w s?owami.
Je?eli chcieli zaistnie? dzi? w Fanaberii w wielkim stylu, to tak si? te? sta?o. W tej Grupie nie ma miejsca na ckliwe melodyjki i nie chodzi mi tu o zawi?o?ci warsztatowe, cho? te z pewno?ci? wzbudzaj? podziw, a o wysmienity dob?r w?asnego repertuaru, gdzie jest miejsce na przestrze?, na cisz?, ale tak?e na pora?aj?c? dawk? elektryczno?ci. Kr?tkie tematy, s? tu tylko pretekstem do tworzenia kolejnych wizji i aran?acjom zdaje si? nie by? ko?ca. Po raz drugi uczestniczy?em w tym spektaklu i namawiam wszystkich, kiedy tylko nadarzy si? okazja, nie odpuszczajcie sobie koncertu pod tytu?em "Big Fat Mama".
Trzeba tu doda? koniecznie, ?e bluesa w tym nie znajdziemy, ale kto chce odp?yn?? w rejony funka, z pewno?ci? si? nie zawiedzie, a poza tym, Starszaki odnajd? mn?stwo znajomego z tw?rczo?ci wspomnianego wczesniej Mistrza ?wiata!!!
Nie jest Im ?atwo, bo trudno te nutki w?o?y? do odpowiedniej szuflady.
Mam jednak nadziej?, ?e pr?dzej czy p??niej kto? z decydent?w dostrze?e w Nich sztuk? i szeroko otworzy drzwi. Czego ?ycz? Big Fat Mamie z ca?ego serca!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » marca 31, 2007, 6:21 am

:D fajnie si? robi ja cz?owiek takie tre?ci czyta .
By?em wreszcie w FANABERI i moge sobie wyobrazic klimat koncertu :D
Muzyka gra w duszy jak grana jest od serca :D
A w Ostrowie Wielkopolskim macie to co jest si?? ..?rodowisko muzyczne
kt?rego mo?na zdrowo pozazdro?ci?... :oops: ?o? nie macie poj?cia jak
mi milo na duszy na wspomnienie tych chwil one mnie jaraja jak
pi?kne promyki s?oneczka kt?re budzi sie dzisiejszego ranka ze snu ... :D
Fizycznie jestem zmeczony ale myzl o Waszych klimatach daje mi si??...
i dz?ki za to... :D jestem szcz?sliwy... :D
mo?e i pod naszym sklepieniem i dachem taki klimat funky zgo?ci ...
pozdrowienia dla kochaj?cych muzyk? ...
:D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Selphie » kwietnia 1, 2007, 12:32 pm

Podejrzewam, ?e w archiwum tej zak?adki zachowa? si? gdzie? m?j post na temat poprzedniego koncertu Grubej Mamy. Tak naprawd? mo?naby skopiowa? tamten entuzjazm, pomno?y? razy dwa i doda? blond peruk? z kapeluszem :D

Naprawd? wra?enie robicie nie tyle powalaj?ce, co w?a?nie podnosz?ce do pl?s?w, zach?caj?ce do u?miechu na p?? twarzy i ?piewania :) Dajecie kopa z energii i rado?ci, a cz?owiek nie ma innego wyboru ni? ch?on?? t? mieszank? kolor?w i d?wi?k?w i pozosta? przy nich przez nast?pne miesi?ce. R??norodno?? wokali i aran?y, perfekcyjnie zgrane, przenosz?ce s?uchacza do rzeczywisto?ci, w kt?rej stoicie w strojach z przesz?o?ci i kosmosu :D Zastanawia mnie jednak, sk?d macie t? kul?, z kt?rej czerpiecie moc. Musi to by? pot??ny amulet, nie ma co ;]

Uwielbiam takie koncerty jak wczoraj. Z pewno?ci? obydwa objawienia Big Fat Mamy uwa?am za jedne z najlepszych koncert?w w Fanaberii, a przecie? dzieje si? tam du?o i wi?cej. Szkoda jedynie, ?e musicie zwykle tak szybko jecha?, chcia?oby si? z Wami usi??? i rozmawia?, najlepiej do rana ;)

?ycz? Wam, ?eby?cie trafiali na ?yczliwych ludzi w kropki lub paski, do kt?rych muzyka funky trafi tak jak do nas! Do zobaczenia nast?pnym razem!
Katarzyna Joanna Czemplik ;>
Selphie



Dobra muzyka to przede wszystkim emocje
Radio AFERA
Awatar użytkownika
Selphie
blueslover
blueslover
 
Posty: 543
Rejestracja: lutego 3, 2006, 12:01 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: Karolu » kwietnia 1, 2007, 8:20 pm

wrrrr...ju? za tydzie? koncert Krock'a w Fanaberii 8) , nie mog? si? doczeka? :lol:
Karolu
blueslover
blueslover
 
Posty: 474
Rejestracja: listopada 7, 2006, 11:43 pm
Lokalizacja: Tychy / Przygodzice

Postautor: andrzej.staszok » kwietnia 1, 2007, 8:41 pm

Stanley-1 pisze: :D fajnie si? robi ja cz?owiek takie tre?ci czyta .
By?em wreszcie w FANABERI i moge sobie wyobrazic klimat koncertu :D
Muzyka gra w duszy jak grana jest od serca :D
A w Ostrowie Wielkopolskim macie to co jest si?? ..?rodowisko muzyczne
kt?rego mo?na zdrowo pozazdro?ci?... :oops: ?o? nie macie poj?cia jak
mi milo na duszy na wspomnienie tych chwil one mnie jaraja jak
pi?kne promyki s?oneczka kt?re budzi sie dzisiejszego ranka ze snu ... :D
Fizycznie jestem zmeczony ale myzl o Waszych klimatach daje mi si??...
i dz?ki za to... :D jestem szcz?sliwy... :D
mo?e i pod naszym sklepieniem i dachem taki klimat funky zgo?ci ...
pozdrowienia dla kochaj?cych muzyk? ...
:D

uwierz mi Stan ze doswiadczys tego pod Twoim "sklepieniem", tam juz teraz brzmia akordy, uwierz mi ja je slyszalem, i nie tylko taktow dwanascie. Wizyta w Twoich podziemiach byla dla mnie wielkim przezyciem i wydazeniem ... :lol: . Pozdrawiam , sciskam w pasie :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

FANABERIA Jazz - Blues Club

Postautor: sirnose » kwietnia 2, 2007, 3:04 pm

Cze??
Wr?cilismy do siebie i nawet udalo nam sie przej?? I etap eliminacji do Opola. Tyle samo nas to cieszy co przera?a. Ale do rzeczy.
To juz drugi raz ... tyle milych slow .. :) Nie wiem jak mamy za to wszystko dzi?kowa?.
Ujmijmy to w ten sposob - z naszych spostrzezen wynika, ?e klub Fanaberia caly sw?j urok zawdziecza zjawiajacej sie w nim publicznosci i jej duchowemu przywodcy Panu A.Jerzykowi.
Mamy duzy szacunek dla Pana Andrzeja, jego zamilowania i oddania muzyce, uwazamy go tez za swojego wielkiego sprzymierzenca, podobnie jak wszystkich przyjacio?, ktorych zyskalismy w tym klubie (w szczegolnosci dw?ch Kasi (Selphie i Femm) oraz kolegi Sedit.
Kochamy Was :*
Ca?usy :*
Gruba Mama
Awatar użytkownika
sirnose
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 40
Rejestracja: lutego 7, 2007, 2:42 am
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tomasz Marek » kwietnia 6, 2007, 9:15 am

WITAM!!!

PARE S??W O TYM CO W NAJBLI?SZYM CZASIE W FANABERII:

8 KWIETNIA (NIEDZIELA) KONCERT ZESPO?U KROCK!!! GODZ. 21.00, BILETY 5 Z?

14 KWIETNIA (SOBOTA) KONCERT OBSTAWA PREZYDENTA. Z UWAGI NA ODBYWAJ?CY SIE KONCERT ZESPO?U ZDROWA WODA W PIK CENTRUM OSTR?W KONCERT W FANABERII ROZPOCZNIEMY OK. GODZ. 22.00. ZAPOWIADA SI? WI?C D?UGA NOC. BILETY 10.00 Z?

27 KWIETNIA(PI?TEK), GODZ. 20.00, KONCERT CROSS RECYDYWA. BILETY 10.00 Z?

ZAPRASZAMY
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Małgosia Koźmin » kwietnia 9, 2007, 8:32 pm

Na Zdrowa Wode nie dam rade dotrzec bo impreza rodzinna ale na Obstawe Prezydenta do fanabrii postarm sie przyjechac przepadam wrecz za t? kapel? i musze tam by? na 22.00 a wiec do zobaczenia
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: wuja_mati » kwietnia 10, 2007, 7:15 pm

pojechalbym z wielka checia na Obstawe, ale nie mam transportu w dwie strony :(
"Nigdy nie podzielałem zdania, że mniej znaczy lepiej - że im mniej ludzi cię słucha, tym jesteś lepszy, bo twoja muzyka jest zbyt skomplikowana dla większej masy."

http://picasaweb.google.pl/matiostrzeszow
Awatar użytkownika
wuja_mati
blueslover
blueslover
 
Posty: 742
Rejestracja: września 23, 2006, 11:00 am
Lokalizacja: Ostrzeszów

Postautor: effcia » kwietnia 10, 2007, 8:11 pm

u mnie te? krucho z dojazdem..szkoda :( :cry:
Awatar użytkownika
effcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3005
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 7:06 pm
Lokalizacja: Kobyla Góra

Postautor: ref » kwietnia 10, 2007, 9:12 pm

Kto b?dzie na Obstawie? Kog?? z Was pozna? bym m?g?? Pozdro :)
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: mala_wojna » kwietnia 10, 2007, 9:51 pm

Jaaa bede ! jaaa ! :D
Awatar użytkownika
mala_wojna
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 940
Rejestracja: września 23, 2006, 10:56 am
Lokalizacja: Ostrzeszów/HollyŁódź

Postautor: Małgosia Koźmin » kwietnia 10, 2007, 10:21 pm

no i jaaaaaaaaaaaaaaaa
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Romka » kwietnia 11, 2007, 10:41 am

Ja tyz :-)
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: ref » kwietnia 11, 2007, 1:41 pm

Same kobiety... mrrrr :)
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: RomanR » kwietnia 11, 2007, 1:45 pm

ref pisze:Same kobiety... mrrrr :)


:?:
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: ref » kwietnia 11, 2007, 2:28 pm

ref pisze:Same kobiety... mrrrr :)


chc? ze mn? i??* 8) :wink:
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: Andrzej R. » kwietnia 11, 2007, 4:42 pm

Ja na szcz??cie obecny b?d? na obydwu tych koncertach.
Zdrowa Woda, a p??niej Obstawa Prezydenta. Pi?kny wiecz?r si? szykuje.
"Blues potęgą jest i basta" - A. Jerzyk
Awatar użytkownika
Andrzej R.
blueslover
blueslover
 
Posty: 624
Rejestracja: maja 16, 2004, 3:59 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Tomasz Marek » kwietnia 11, 2007, 6:03 pm

Dzi?kuj? Wszystkim za przybycie do clubu w I Dzie? ?wi?t. Jak zwykle dzieki Wam atmosfera niezapomniana. Koncert uwa?am za jak najbardziej udany, by?o wida? rado?? z grania i wiele w?o?onej pracy - gratuluje. Pami?tajcie, ?e drzwi Fanaberii zawsze dla Was otwarte.
Dopiero weekend za nami a ju? mamy jutro czwartek. Zbli?a si? Festiwal: "WSZYSCY ?PIEWAMY NA ROCKOWO". Dzi?ki ?yczliwo?ci Pani Ewy Mateckiej w pi?tek Fanaberia r?wnie? zabrzmi rockowym brzmieniem. O godz. 22.00 koncert: FLYING BALCONYS. Wst?p wolny!!!

Przypominam Wszystkim, ?e po sobotnim koncercie zespo?u ZDROWA WODA w Fanaberii koncert OBSTAWA PREZYDENTA!!! Wjazd 10 z?. Zaczynamy ok. 22.30!!!

Bilety oraz miejsca siedz?ce na weekendowe koncerty mo?na rezerwowa? pod nr. tel. 0 501 648 160.

Zapraszam!!!
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Zośka L. » kwietnia 15, 2007, 8:12 am

Heh...a ja w?a?nie przed paroma minutami dotar?am do chaty... :wink:

Z g?ry przepraszam wszystkich, ?e na tym koncercie Obstawy Prezydenta nie da?am rady dobrze si? bawi? i nie by?am na pewno sob?, ale Ci, co znaj? pow?d to my?l? ?e zrozumiej?...
Sam koncert...pozytywnie, jak zawsze, ale od wczorajszego wieczoru zawsze ju? b?dzie mi si? kojarzy? z jedn? wiadomo?ci?...Zreszt? niewa?ne.. :roll:

"Zadowoli? Zo?k?" wysz?o mega, szczeg?lnie wersja na bis, z naszym dylaniem pod scen? 8) , heh, klimat blues?w ostrowskich jest naprawd? nieziemski.

Jeszcze raz przepraszam za m?j dzisiejszy nastr?j w Fanaberii, niestety raz na wozie raz pod wozem...a jeden sms potrafi zepus? wszystko...

Dzi?ki Gosi, Tinie, Romce za rozmowy, dzi?ki kt?rym nie rozpad?am si? zupe?nie; Jackowi, Zbyszkowi, G?riemu za siedzenia do oporu w Fanaberii :wink:, Tommiemu za pokazanie ostrowskich Piask?w :D oraz Tomkowi i Donacie za transport- jednak jak si? okaza?o bardzo blisko mojej pozna?skiej wylot?wki :P


Do zobaczenia, z wi?kszo?ci? ju? nied?ugo, w Radzyniu :)
...i dobranoc :lol:
Ostatnio zmieniony kwietnia 15, 2007, 6:23 pm przez Zośka L., łącznie zmieniany 1 raz
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Małgosia Koźmin » kwietnia 15, 2007, 10:33 am

kapitalny koncert Obstawy Prezydenta jak ka?dy dla mnie zreszt?, bardzo lubie te kapele od lat ,kilkanascie lat temu s?ysza?am ich po raz pierwszy na fetiwalu w Jarocinie i od tego czasu bardzo lubie ich s?uchac .S? tak samo swietni jak za dawnych lat :) pozdrowienia dla wszystkich obecnych wczoraj w Fanaberii
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Tommi » kwietnia 15, 2007, 11:55 am

Obstawa Prezydenta... hmm mi?e bluesowe nutki, oczywi?cie pozytywne wibracje w klasycznym bluesie tj.12 taktak, ?wietna harmoszka, dobrze s?yszalny bas - co jest naprawde rzadko na koncertach - i wog?le wszystko w jaknajlepszym porz?dku...
...jednak w uszach bardziej gra mi koncert z rockowego festiwalu :)
If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: Agata S » kwietnia 15, 2007, 12:57 pm

Jestem pod wra?eniem zar?wno Zdrowej Wody jak i Obstawy Prezydenta. No i chyba podobnie jak Tommi bardziej tego pierwszego koncertu. Jednak...
To nie oznacza, ?e mi si? nie podoba?o, bo je?li chodzi o Obstaw? to na pewno graj? kawa? dobrego bluesa :wink: Ca?e moje zm?czenie wywo?ane kopaniem ogr?dka wylecia?o jak tylko us?ysza?am pierwsze d?wi?ki harmonijki, kt?ra jest trzecim moim ulubionym instrumentem po perkusji i basie :lol:
No i by?y bisy... a czasami bisy s? jeszcze lepsze ni? oficjalna cz??? koncertu :) Bo wtedy cz?sto puszczaj? hamulce, a cz?owiek chce wykorzysta? czas do maksimum

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkr?tce :D
Jak biec do końca, potem odpoczniesz...

Joanna Pilarska - Fan Klubsynoradzkaagata@wp.pl
Awatar użytkownika
Agata S
blueslover
blueslover
 
Posty: 416
Rejestracja: grudnia 23, 2006, 7:57 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Postautor: ref » kwietnia 15, 2007, 1:23 pm

Bis?w, moja Droga, to tam by?o... 5...6? W ka?dym b?d? razie du?o :lol: i dzi?ki w?a?nie publice te bisy by?y mo?liwe, dzi?ki publice, kt?ra gromko oklaskiwa?a Obstaw?, zreszt? Zdrow? Wod? tak?e. To my stanowimy po cz??ci o klimacie na koncertach - publika i za to nam...? Chwa?a!!! :D

Powiem tak, pierwsze moje powa?ne koncerty z Wami - jestem pod naprawd? ogromnie pozytywnym wra?eniem! Musz? w tym miejscu podzi?kowa? pewnej Malutkiej Wojence. Za... to, ?e odpowiada?o jej wczoraj moje towarzystwo, samemu by?o by tak nijak :lol: Dzi?kuj? za ciep?e s?owa, za u?miech i za to, ?e by?a?! Nareszcie mog?em pozna? Ciebie.

Oczywi?cie innych tak?e - szczeg?lnie Romk? :P

Wczorajsze dwa koncerty - co? niebywa?ego, dla mnie wa?ne i bardzo cenne, bo rzadko do tej pory mia?em okazj? s?ucha? kapel na ?ywo. WYp?ywamY na szerok? wod? :D :D

Zdrowa Woda - urzek? mnie szczeg?lnie gitarzysta i jego samotna partia. Ci?gle mi pobrzmiewa pewien refren:

Piwo jest dobre, piwo pi? trzeba, kto pije piwo, p?jdzie do... :D NIEBA!

A na obstawie to ju? totalny odlot. Osoba rozentuzjazmowanego Andrzeja i jego fajne teksty od naszej tr?jki pod ?cian?... :D:D:D sztama!

Blues to pot?ga! Z Wami...

Zaspokoi? Zo?k?... na na na zaspokoi?... :P

Dzi?ki za tak mi?y wiecz?r wszystkim i pozdro :P
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości

cron