Międzynarodowy Dzień Jazzu – Agnieszka Hekiert w Kaliszu

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

Międzynarodowy Dzień Jazzu – Agnieszka Hekiert w Kaliszu

Postautor: CKiS » kwietnia 4, 2017, 1:26 pm

Międzynarodowy Dzień Jazzu – Agnieszka Hekiert z zespołem, w składzie:
Agnieszka Hekiert – wokal
Cezary Konrad – perkusja
Konstantin Kostov – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas / gitara basowa

AGNIESZKA HEKIERT – wybitna wokalistka jazzowa, rozchwytywana trenerka wokalna (ostatnio w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), kompozytorka, autorka tekstów i aranżacji. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. W 2013 roku wydała autorską płytę „Stories” z udziałem znakomitych muzyków sceny europejskiej (Konstantin Kostov) i polskiej (Cezary Konrad, Robert Kubiszyn, Krzysztof Herdzin, Kuba Badach, Atom String Quartet).

Zapraszamy:
30 kwietnia 2017, godz.18.00, sala widowiskowa CKiS Kalisz, bilet 40 zł (sprzedaż kasa CKiS lub online)
więcej na:
http://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/miedzy ... t-koncert/
CKiS
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 88
Rejestracja: lutego 18, 2016, 12:20 pm

Re: Międzynarodowy Dzień Jazzu – Agnieszka Hekiert w Kaliszu

Postautor: Lovemusic92 » kwietnia 6, 2017, 7:42 pm

Jak tylko będę pewny, że dam radę 30 to kupię bilet i przyjade, bo mogę być w pobliżu Kalisza ;)
Blues potrzebuje nowej ikony.
Lovemusic92
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: marca 17, 2017, 3:51 pm
Lokalizacja: Poznań


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości