Tadeusz Bugiel

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Re: Tadeusz Bugiel

Postautor: artur9966 » listopada 25, 2013, 3:03 pm

Tadek miał 3 żony (3 rozwody cywilne). Dzieci nie posiadał.
artur9966
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: kwietnia 24, 2013, 8:46 am

Re: Tadeusz Bugiel

Postautor: Rakiet » listopada 25, 2013, 3:08 pm

Roj pisze:
Rakiet pisze:..
na początku lat 90 się pożeniliśmy, ja wyjechałem i nasze kontakty praktycznie zanikły...
..


Czy Tadek miał rodzinę ? Żonę, dzieci ?


tadek rozstał się z żoną sporo czasu temu (wiem tylko o jednej, możliwe że z pozostałymi partnerkami też brał śluby), dzieci nie miał. ta część dramatu go ominęła (i jego rodzinę).
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Re: Tadeusz Bugiel

Postautor: Rakiet » listopada 25, 2013, 3:26 pm

muszę jeszcze dodać, że z twardzielstwem badżila to nie była taka prosta sprawa. byłem przy tym, kiedy tedi postanowił być twardzielem, głównie dlatego że w tamtym czasie twardzielem nie był. wydaje mi się, a nie jest to tylko moje zdanie, że ta samokreacja w pewnym momencie go przerosła i wpędziła go na drogę bez powrotu. stał się swoim własnym bohaterem, bitnikiem, charlesem bukowskim czy kim tam jeszcze...
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Re: Tadeusz Bugiel

Postautor: Rakiet » listopada 27, 2013, 10:00 am

Rakiet pisze:obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

zdjęcie udostępnił fotograf i muzyk country, Antoni Kreis, z którym badżil przez pewien czas współpracował - dzięki.


czy w tym człowieku na zdjęciu może być zapowiedź jego końca??
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Re: Tadeusz Bugiel

Postautor: artur9966 » listopada 27, 2013, 6:59 pm

Tak to jest ten sam wzrok. Wprawdzie od kilku lat miał tylko 1 oko (prawe stracił w bójce), ale widać ewidentnie że to Bugiel. Facet miał jeszcze świra na punkcie walki wręcz. Jadł 2 zupki chinskie na sucho, pił jabola i robił 80 pompek na kościach z plecakiem na plecach pełnym kamieni. Pytam: skąd bierzesz energię? Ze złości!! - rzekł. (2 miesiące przed śmiercią został napadnięty przez 4 wyrostków i koleś ich zmasakrował). Kiedyś wspomniałem że ktoś na necie udostępnił jak śpiewasz - na pewno Adam Kozłowski! Wiedział.
artur9966
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: kwietnia 24, 2013, 8:46 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości