Anima

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Anima

Postautor: jurek87 » grudnia 22, 2006, 3:09 pm

Witajcie!

Napiszcie prosz?, co my?licie o naszym pierwszym "powa?niejszym" kawa?ku:

http://animaband.pl/Anima-Wiatr.mp3

Jurek
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: KRIST » grudnia 23, 2006, 12:22 pm

przesluchalem kilka razy i powiem szczerze nie przekonal mnie. ale pierwsze koty za ploty zycze powodzenia .
KRIST
Awatar użytkownika
KRIST
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1021
Rejestracja: października 18, 2006, 9:35 am
Lokalizacja: Delta Brynicy

Postautor: jurek87 » marca 26, 2007, 10:49 am

Hej!

Wreszcie uda?o si? zorganizowa? imprezk? w studio :)

Nieoceniona by?a przyjacielska pomoc Micha?a Garsteckiego - w?a?ciciela przybytku i wsp??producenta przedsi?wzi?cia.

Kr?tko m?wi?c, zagrali?my - i zarazem nagrali?my - mini-koncert w studio. Na widowni by?o oko?o 12 os?b. Na razie zmiksowa?em 2 pierwsze kawa?ki:

http://animaband.pl/muzyka.html

Enjoy!
J.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: Przydat » marca 29, 2007, 8:31 pm

mi si? podoba ,piosenka "wiatr" ,ma w sobie co? takiego...fajnego :) Zycz? powodzenia :)
Przydat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 123
Rejestracja: czerwca 8, 2006, 9:36 am
Lokalizacja: ?l?sk

Postautor: jurek87 » maja 18, 2007, 11:30 am

Dzi?ki Przydat :)

Przyznam, ?e z du?ym zaskoczeniem odbieram dochodz?ce mnie s?uchy, jakoby?my byli bandem bluesowym. Tak si? dzieje, odk?d w ?wiat posz?a nasza pierwsza, 5-minutowa dem?wka. Stanowi skr?t ze wspomnianego koncertu studyjnego. Czy Wy te? tak my?licie? Demko le?y tutaj:

http://animaband.pl/muzyka.html

Pozdrawiam!
J.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 18, 2007, 12:59 pm

W?a?nie ods?ucha?em! Mi?e i sympatyczne muzykowanie z dba?o?ci? o aran?. Fajny ?piew. Ca?o?c dla mnie to wypadkowa Harlemu. Nie wiem, ale w?a?nie emisja g?osu wokalisty da?a mi t? podpowied?. Szczeg?lnie fragmentom utwor?w bardziej pow?ci?gliwych, wr??y?bym spory sukces.
Trudno powiedzie? co? o tekstach, bo to fragmenty. W ka?dym razie na pewno (przynajmniej ja) nie nazwa?bym tych d?wi?k?w bluesem. Jednak z drugiej strony, spokojnie mo?ecie (moim zdaniem) zg?asza? swoje uczestnictwo na imprezy o tym charakterze.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Slavkomierz » maja 18, 2007, 2:14 pm

Przes?ucha?em... chocia? ma?o tutaj bluesa ale ca?kiem ciekawe ,,lajtowe" granko :) Ca?kiem mi?o si? tego s?ucha,szczeg?lnie ?e kawa?ki s? urozmaicone zmianami tempa,itp..- ca?y czas co? si? dzieje i nie ma ci?g?ych,oklepanych tych samych motyw?w. Moim zdaniem powinni?cie zagra? te? troch? ,,ostrzejsze" klimaty albo nieco ,,podostrzy?" np.agresywniejsz? sol?wk? gitarow? te kt?re s?ucha?em tutaj. Og?lnie podoba mi si?,trzymam kciuki! 8)
Awatar użytkownika
Slavkomierz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 87
Rejestracja: marca 5, 2007, 11:56 pm

Postautor: jurek87 » maja 24, 2007, 9:33 am

Dzi?ki wielkie!

Wielkopolan (i nie tylko ;-) zapraszam do K?rnika - jutro - czyli w pi?tek 25 maja - na otwarcie K?rnickich Spotka? z Bia?? Dam?. O 21:30 gramy koncert na tle bardzo malowniczego k?rnickiego zamku!

Pozdrawiam!
J.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: Rakiet » maja 25, 2007, 10:47 am

Bardzo przyjemne piosenki, co by nie gada?. Ja tu raczej s?ysz? Springsteena, albo jakie? takie inne kapele z Ameryki (mo?e s?ysza?e? synka dylanowego Jacoba - spodoba?by Ci si? chyba) Jak dla mnie to sama muzyka mo?e za g?adka - mo?e jaki? saks albo akordeon (to nie ?art;-)) da?by tu odej?cie i troch? iskier?
Wokal rzeczywi?cie zrobi? post?py, jak si? gdzie? tam na forum chwali?e? ;-)... Nie wierzy?em, ale teraz s?ysz?. Musisz tylko wystrzega? si? nadmiernego akcentowania "wa?nych moment?w" w tek?cie, szczeg?lnie przez zaciskanie gard?a - no, ale to do?? powszechny problem ?piewaj?cych w naszym j?zyku (mo?e to wina naszych szumi?cych g?osek?). Trudno tak naprawd? gard?o otworzy?...
Ale og?lnie tak jak m?wi?em - podoba mi si?. Nagrywa? i do radia;-)
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Postautor: jurek87 » czerwca 13, 2007, 9:55 am

Dzi?ki Rakiet! Springsteenem mnie zaskoczy?e? ;-)

Je?li chodzi o urozmaicenie, to w studio my?l? oczywi?cie o czym? - conajmniej harmonijka gdzieniegdzie, sekcja smyczkowa, d?ta ... ale jeszcze chwil?. Jeszcze musz? napisa? par? piosenek - lepszych od tych.

Co do zaciskania gard?a. By?em niedawno na warsztatach SLS. Powiem kr?tko - je?li kto? my?li powa?nie o ?piewaniu, to warto zap?aci?, cho?by po to, ?eby sobie wiele rzeczy u?wiadomi?. Cho? to temat bardziej na jaki? w?tek wokalowy.

A tak poza tym, to zapraszam na nasz? stronk?, gdzie dosz?a wreszcie Galeria :) A w niej m.in. zdj?cia z ostatniego koncertu w K?rniku. Takiego przyj?cia, jakie nas tam spotka?o ?yczy?bym sobie zawsze :) Fakt, ?e przyczyni?y si? do tego te? warunki - bardzo dobre nag?o?nienie i du?a, komfortowa scena!

Pozdrawiam serdecznie!
J.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: jurek87 » lipca 25, 2007, 12:46 pm

Serdecznie zapraszam do Poznania na koncert Animy w letni, sobotni wieczór - 4 sierpnia, godz. 21:00. Jeśli pogoda pozwoli, odbędzie się na zewnątrz, w parku :-)

Miejsce: Fort Colomb, ul. Powstańców Wielkopolskich (park przy dworcu PKS). Przy tej okazji również premiera naszego nowego nagłośnienia :-)

Pozdrawiam!
J.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: jurek87 » sierpnia 17, 2007, 9:15 am

Tym razem zapraszam mieszkańców Kościana i okolic na jutrzejszy koncert w klubie Kuźnia, tj. 18 sierpnia o godz. 20:00.

:D

Pozdrowionka!
J.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: jurek87 » września 18, 2007, 10:34 am

Z małą pomocą przyjaciół ;-) udało nam się nagrać taką piosenkę:

http://animaband.pl/Dawid_Bard-Pozwol_mi_grac.mp3

Zapraszam do wylewania pomyj :D tzn. wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: Przydat » października 13, 2007, 10:00 am

kolejna świetna piosenka ,gratuluje ! Kiedy zagracie na śląsku ?
Przydat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 123
Rejestracja: czerwca 8, 2006, 9:36 am
Lokalizacja: ?l?sk

Postautor: jurek87 » października 15, 2007, 10:11 am

Przydat pisze:kolejna świetna piosenka ,gratuluje ! Kiedy zagracie na śląsku ?


Dzięki! Chociaż - z perspektywy - mam już do tego nagrania spore zastrzeżenia, mam nadzieję że następne będą przynajmniej o klasę lepsze ;-)

Na Śląsk (na razie Dolny) wybieramy się w listopadzie, na I festiwal MUZA :)
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

Postautor: jurek87 » października 18, 2007, 10:01 am

Po otrzymaniu kolejnego pytania o nasze piosenki postanowiłem zrobić eksperyment. Zapraszam do udziału:

http://animaband.pl/muzyka.html

Przy okazji - będzie kilka koncertów w listopadzie, tutaj szczegóły:

http://animaband.pl/koncerty.html

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości

cron