CrossRecydywa

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Postautor: jomm » sierpnia 5, 2007, 5:13 pm

:?:
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: jomm » września 11, 2007, 12:59 pm

Cross Recydywa 13 października - Wrocław 13 października podczas Undisputed Peace Festival (2gi dzień) premierowy koncert w nowym składzie.

Przy okazji zapraszam wszystkich na to właśnie wydarzenie!!!
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Piotr Zduńczyk » stycznia 24, 2008, 10:37 am

Już w najbliższą sobotę 26.01.2008 w Rock Legends Radio - archiwalna audycja Czarna Płyta z Mister Hita, a w niej rozmowa jaką przeprowadziłem z Krzysztofem Cugowskim. Tematem przewodnim była płyta PODWóJNA TWARZ grupy Crossw wydaniu analogowym. Serdecznie zapraszam fanów Crossu i nie tylko o godzinie 19,40 czasu polskiego.
Radyjka RLR słuchamy tutaj : http://rocklegendsradio.com/playing.php

Zapraszam również do zakładki na jak zawsze ciekawą dyskusję :
http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=8983
Awatar użytkownika
Piotr Zduńczyk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1736
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 9:54 am
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: jomm » stycznia 24, 2008, 12:09 pm

A już 22 lutego w klubie ALIVE we Wrocławiu będzie można zobaczyć CrossRecydywę podczas M.U.Z.A. Festival...............
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bartic » stycznia 24, 2008, 1:21 pm

ten zespół nie powinien się już tak nazywać w tym składzie... popieram agatę. zmieńcie nazwę i wtedy rozwińcie skrzydła. znamy historię i to jest śmieszne poprostu.

pozdrawiam i powodzenia
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: jomm » stycznia 24, 2008, 2:20 pm

bartic pisze:ten zespół nie powinien się już tak nazywać w tym składzie... popieram agatę. zmieńcie nazwę i wtedy rozwińcie skrzydła. znamy historię i to jest śmieszne poprostu.

pozdrawiam i powodzenia



No cóż, może lepiej byłoby poznać całą historię, a nie tylko wersję Agaty...

pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z drugą stroną medalu :D
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Agata W. » stycznia 24, 2008, 3:51 pm

jomm pisze:No cóż, może lepiej byłoby poznać całą historię, a nie tylko wersję Agaty...

pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z drugą stroną medalu :D


No nie wiem jaka jest druga strona medalu, ja pisalam na poprzedniej stronie o autorach kompozycji i zgodzie na ich wykorzystanie (czerpaniu zysku z grania, nie mowiac juz o wydawaniu bez zgody nieprzygotowanych do tego nagran z udzialem Wojskowego i sprzedawaniu ich, co bylo pozniej), znasz jakas inna wersje? Ja wiem tylko (np. na podstawie wypisu z ZAiKS-u), ze na okladce Crossu jest blad, bo niektore (ale nie wszystkie) kompozycje zostaly blednie przypisane Lipce, zamiast Wojskowemu. To jest moja wersja - bo takie sa fakty.

Ale przede wszystkim bardzo sie ciesze, ze bedzie przypomniany album Crossu!!!

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bartic » stycznia 24, 2008, 9:23 pm

ja wiem to, co można sprawdzić i co można przeczytać. moim zdaniem powinniście zmienić nazwę. to moje zdanie. wasza sprawa co z tym zrobicie.

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Piotr Zduńczyk » stycznia 25, 2008, 7:11 am

Uff, chyba wsadziłem kij w mrowisko. A miało być tylko przypomnienie świetnie brzmiącej płyty analogowej. No cóż i tak wszystkich serdecznie zapraszam. :D
Awatar użytkownika
Piotr Zduńczyk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1736
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 9:54 am
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: MuZzY-k » stycznia 27, 2008, 12:22 pm

he.a ja powiem że numerów crossu prawie wcale nie gramy...Fakty a propos są takie że każdy bredzi swoje...byłem przy wielu rozmowach,pamiętam co mówił Krzysiek jak wypisywał się z zespołu...niech tak już zostanie i ągata skończcie te docinki i wyciąganie syfu bo ja szczerze mam tego dosyć...
a tak na marginesie Krzysiek zawsze zostanie moim przyjacielem pomimo tego,że mam do niego wiele żalu...
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: MuZzY-k » stycznia 27, 2008, 12:29 pm

A jeszcze jedna rzecz.Ani jedna płyta nie została sprzedana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tam żadnego zysku nie widziałem.
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Agata W. » stycznia 27, 2008, 4:17 pm

Muzzy, daj spokoj, przeciez czesto gadamy i wiesz dobrze, jak jest. Wlasnie dlatego, ze byles przy wielu rozmowach - dziwie Ci sie. Sam fakt wydania plyty z udzialem Krzyska, bez jego zgody (a wyraznie mowil wczesniej, ze nie zgadza sie, na wydanie tego w takiej nieprzygotowanej postaci i wszyscy to slyszeli) to jest syf najwiekszy. Dowiedzielsmy sie o tym dopiero jak dostalismy jeden egzemplarz na festiwalu w Hali. Nie wiemy, ile sprzedaliscie, mam nadzieje, ze nic, bo to antyreklama, a nawet jesli nikt nie kupil, to co poniektorzy dostali. Nie mniej jednak sprzedawane byly (po 25 zl). Nikt takze mnie nie zapytal, czy moze na okladke wrzucic moje zdjecia w rozdzielczosci internetowej. Gdybysmy chcieli robic syf, to bysmy gdzie indziej z tym poszli. Ja do tematu wcale nie mam ochoty wracac, zobacz sam, kiedy byl napisany ostatni post w tym temacie. Po drodze odezwalam sie jeszcze raz, zeby zwrocic uwage przed koncertem, ze zmienil sie sklad zespolu - bo na biletach i plakatach byl link do skladu starego i ani slowa o nowym. Znowu odezwalam sie dopiero teraz, jak mi zarzucono opowiadanie swojej wersji - kazdy ma swoja wersje, ale fakty sa, jakie sa. Wole napisac to tutaj publicznie, niz rozpowiadac "swoje wersje" nie wiadomo komu. Ciekawe, ze Ireneusza Nowackiego tak oburza, ze Krzyskowi nie podoba sie wykorzystywanie nazwy i utworow, a wczesniej sam mu zabronil grac tych kawalkow :-) Pewnie dlatego, ze juz powstawal nowy sklad pod stara nazwa, a sam mowiles, ze bez Krzyska grac nie bedziesz... :-/ Dla mnie to juz temat dawno zakonczony, szkoda gadac.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: MuZzY-k » stycznia 27, 2008, 4:42 pm

Nie wracajmy do tego bo mnie to wk... z resztąbyła rozmowa w Wiedniu o wydaniu twgo gdzie Krzysiek się zgodzil z reszta olać to po prostu nie lubie na forum publicznym dyskutować na takie yematy i uważam sprawę za zakończoną...a tłumaczyć czemu dalej tam gram już mi się nie chce i tyla...pozdro
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: jomm » lutego 27, 2008, 12:19 pm

A tymczasem CrossRecydywa zagrała naprawdę świetny kocert podczas M.U.Z.A. Festival we wrocławski klubie ALIVE.

Nowe kompozycje, parę coverów - straszliwa energia na scenie, aż iskry leciały

:D

I niech ci co nie byli, żałują :!:
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Matragon » lutego 27, 2008, 12:24 pm

jomm pisze:A tymczasem CrossRecydywa zagrała naprawdę świetny kocert podczas M.U.Z.A. Festival we wrocławski klubie ALIVE.

Nowe kompozycje, parę coverów - straszliwa energia na scenie, aż iskry leciały

:D

I niech ci co nie byli, żałują :!:


potwierdzam - tak było !
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: jomm » marca 4, 2008, 6:23 pm

http://www.youtube.com/watch?v=TBsQgmsv36Q

A tak CrossRecydywa grał na M.U.Z.A. Festival......
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości