Bum Bum Bros.

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Bum Bum Bros.

Postautor: Arczi » lutego 21, 2006, 2:45 am

Bum Bum Bros.

Zesp?? powsta? w lutym 2006 roku z inicjatywy Makara, niezwykle utalentowanego gitarzysty zespo?u Seven B. Do wsp??pracy zaprosi? swojego dawnego koleg?, basist? Tomka Dzienia (gra? m.in. z Jackiem Dew?dzkim, Seven B, Mr. Pollack, Aeroblues) oraz wirtuoza i czo?ow? posta? podziemnego metalowego b?bniarstwa Gerarda Niemczyka, kt?ry na pocz?tku lat 90-tych, przez czasopismo Metal Hammer, by? uznawany za jednego z najlepszych perkusist?w w Polsce w tej kategorii.

W lutym, zaledwie po kilku pr?bach, zesp?? zagra? swoj pierwszy koncert,
kt?ry potwierdzi? jego du?e mo?liwo?ci i zosta? bardzo ciep?o przyj?ty przez publiczno??. W wyniku czego na pierwsz? po?ow? marca planowane jest nagranie debiutanckiej p?yty Bum Bum Bros.

Muzyka Bum Bum Bros. przywo?uje ducha szalonych lat 60-tych i 70-tych lecz nie brakuje jej ?wie?o?ci i polotu. Repertuar zespo?u, oparty na
kompozycjach w?asnych, przyprawiany kilkoma coverami w ciekawych
i zaskakuj?cych aran?acjach, od pierwszych dzwi?k?w trafia do gustu
s?uchaczy.

Andrzej Makar Makarewicz -voc. git
Tomasz Dzie?- bass, voc.
Gerard Niemczyk- perc. voc.


Pozdr.
Arczi
Ostatnio zmieniony marca 23, 2007, 12:29 pm przez Arczi, łącznie zmieniany 3 razy
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Michał » lutego 21, 2006, 9:13 am

Ju?mo?na ich na koncert zaprasza? mam rozumie?,a co z Seven B,Makar pogodzi prac? w dw?ch zespo?ach.
Ostatnio zmieniony lutego 21, 2006, 9:30 am przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Tommi » lutego 21, 2006, 9:29 am

Arczi mam zatem nadzieje ze jak bedzie? planowa? ich tras? koncertow? to we?miesz pod uwag? Ostr?w :wink:
If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: Arczi » lutego 27, 2006, 9:40 pm

Micha? pisze:Ju? mo?na ich na koncert zaprasza? mam rozumie?,a co z Seven B,Makar pogodzi prac? w dw?ch zespo?ach.


Oczywiscie, ze pogodzi :)
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Michał » lutego 27, 2006, 10:09 pm

to trzymam kciuki za tym projektem :) jak bedzecie planowa? trase koncertow? to nie zapomnijcie o Gorlicach ;)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Tasurinczi » kwietnia 9, 2006, 9:57 pm

Mia?em okazje pos?ucha? BBB na koncercie w Bytomiu ostatnio...No i wypadli kapitalnie. Jestem pod wielkim wra?eniem Makara :D Troche mi przypomina Uli Jona Rotha- ?wietna gra na gitarze, ekspresja, tylko ten wokal taki ?redni ;) Ale generalnie graj? baaaaaardzo energetycznie i super sie tego s?ucha. No i na koniec- mam nadzieje ?e jeszcze kiedy? uda mi sie trafi? na ich koncert :)
Awatar użytkownika
Tasurinczi
blueslover
blueslover
 
Posty: 718
Rejestracja: stycznia 16, 2006, 12:25 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: dyczkosia » kwietnia 9, 2006, 10:47 pm

Tasurinczi pisze:Jestem pod wielkim wra?eniem Makara :D Troche mi przypomina Uli Jona Rotha- ?wietna gra na gitarze, ekspresja, tylko ten wokal taki ?redni ;)


:lol: nie m?wi si? "?redni", tylko "oryginalny" :wink:

O Makarze wylano tu pewnie ju? potok s??w, wi?c rzuc? tylko: "Co te? dalej z Seven B bez Gienka b?dzie?" Obawiam si?, ?e Makar dla nowego zespo?u mo?e porzuci? my?l o wskrzeszaniu poprzedniego, a tak wierzy?am, ?e Gienek wr?ci...

:D BBB bardzo fajnie sobie graj?, ?ycz? wszystkiego dobrego!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Tasurinczi » kwietnia 10, 2006, 2:11 pm

No tak, "oryginalny" to lepsze okre?lenie ni? "?redni" ;) Tak czy inaczej- podoba?o mi sie :D
Awatar użytkownika
Tasurinczi
blueslover
blueslover
 
Posty: 718
Rejestracja: stycznia 16, 2006, 12:25 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Basman » kwietnia 10, 2006, 3:02 pm

Ci??ko z wokalistami w tym kraju, dlatego cz?sto gitarule podejmuj? si? tego niewdzi?cznego zadania. Przyk?ady mo?na mno?y
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: PaniMecenas » maja 1, 2006, 2:21 pm

czy jest jakas strona bum bum bros juz?zeby byly planowane koncerty czy cus :) :) szukalam w google ale nie ma..
PaniMecenas
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 77
Rejestracja: marca 31, 2006, 11:31 pm
Lokalizacja: Krak?w

Postautor: Michał » maja 1, 2006, 2:23 pm

PaniMecenas pisze:czy jest jakas strona bum bum bros juz?zeby byly planowane koncerty czy cus :) :) szukalam w google ale nie ma..

chyba nie.... ale to Arczi b?dzie wiedzia?
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: PaniMecenas » maja 1, 2006, 5:06 pm

szkoda... :cry:
PaniMecenas
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 77
Rejestracja: marca 31, 2006, 11:31 pm
Lokalizacja: Krak?w

Koncert Bum Bum Brothers

Postautor: mirec » lipca 29, 2006, 8:34 am

PaniMecenas pisze:czy jest jakas strona bum bum bros juz?zeby byly planowane koncerty czy cus :) :) szukalam w google ale nie ma..



> Koncert BUM BUM BROTHERS do obej?enia w intermecie

http://www.itvc.pl/?link:nowosci_itvc
MZ
mirec
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: lipca 29, 2006, 8:20 am
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: B&B » lipca 29, 2006, 6:07 pm

I ciagle jest tylko to:
http://www.arcu.internetdsl.pl/BBB/
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Wyj?tkowy zesp??!!!

Postautor: Janis » marca 23, 2007, 11:05 am

Witam serdecznie!! Musz? tu napisa?, poniewa? jestem pod wielkim wra?eniem muzyki BUM BUM BROS.! To co Makar, Gienek i Tomek tworzyli z SEVEN B by?o totalnym odlotem, gdzie wyobra?ni? przenosi?o si? do lat 60/70-tych i czu?o si? wolnym cz?owiekiem przy ich Muzyce. Tak i teraz uwa?am, ?e radz? sobie rewelacyjnie!! :D To prawda, ?e szkoda roz??ki Gienka z SEVEN B i szkoda, ?e gdzie? si? rozesz?y Ich drogi... ale Muzyka tkwi w tych Ch?opakach i mog?abym s?ucha? Ich p?yty (DAISY) godzinami... Licz? na jaki? koncert w Poznaniu... Albo po prostu wybior? si? w Polsk?, ?eby tylko zobaczy? BBB na scenie :)
A jeszcze chc? doda?, ?e akurat do takiego grania, g?os Makara doskonale si? komponuje!! :D Ale wszystko jest kwesti? gustu!!
Pozdrawiam gor?co fan?w, jak i tych, kt?rzy nie mog? si? przekona? do tego zespo?u (ale mo?e to kwestia czasu :wink: )!!

PS. Stronk? maj? w przer?bce, ale zajrzyjcie tam www.bumbumbros.pl
Janis
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: marca 23, 2007, 1:17 am

Postautor: Peter » marca 23, 2007, 9:18 pm

A co teraz robi Gienek?Moze ktos wie?
Pozdrawaim
Peter
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 79
Rejestracja: grudnia 1, 2006, 6:11 pm
Lokalizacja: Aberdeen

...

Postautor: Janis » marca 24, 2007, 12:00 am

Gienek mieszka we Wroc?awiu. Tam od czasu do czasu gra na Rynku, jak za starych czas?w z SEVEN B... Szkoda, ?e tak...
Janis
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: marca 23, 2007, 1:17 am

Postautor: TranspersonalMind » grudnia 13, 2007, 9:44 pm

Ostatnio dowiedziałem się, że Makar jest w Irlandii (ktoś już pisał, że na Wyspach bawi). Wynika więc z tego, że naprawde wyjechał. Miejmy nadzieje, że tam tez będzie grał. szkoda ze juz ich na krakowskim rynku pewnie nie zobaczymy.... :cry:
"nie pytaj mnie o nic, bo mógłbym powiedzieć Ci prawdę" Robert Zimmerman zwany też Bobem Dylanem.
TranspersonalMind
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: listopada 30, 2007, 10:50 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Arczi » grudnia 14, 2007, 2:41 pm

TranspersonalMind pisze:Ostatnio dowiedziałem się, że Makar jest w Irlandii (ktoś już pisał, że na Wyspach bawi). Wynika więc z tego, że naprawde wyjechał. Miejmy nadzieje, że tam tez będzie grał. szkoda ze juz ich na krakowskim rynku pewnie nie zobaczymy.... :cry:


Tak, Makar wyjechal, ale spokojnie. Wkrotce w Krakowie wystapia: wokalista i basista Seven B - Gienek Loska, T. Setlak z zespolem The Broken Bones :D

Pozdro.
Arczi
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Robert007Lenert » grudnia 14, 2007, 10:54 pm

Makar cos kombinuje w Szkocji...... i bedzie mial tam niezle perkusyjne wsparcie :) ..mocno zwiazane z Seven B :) Trzymam kciuki !!!!
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: bluesman1 » stycznia 15, 2008, 5:17 pm

A czemu w ogole Makar zdecydowal sie wyjechac skoro szlo mu tutaj?
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Postautor: bluesman1 » stycznia 18, 2008, 8:51 am

Mnie ciagle zastanawia fakt, ze kiedy w Polsce pojawia sie grupa, ktora brzmi ,,brudno" (czytaj: rasowo) niczym jakis angielski czy amerykanski zespol, i ktora naprawde niczym lub niewiele ustepuje od swoich anglosaskich wzorcow, to zawsze wczesniej czy pozniej cos zlego sie dzieje i taka formacja rozpada sie. Pech czy jakas sila wyzsza? A moze brak zapotrzebowania na tego rodzaju muzyke w naszym pieknym malym kraju? A moze wszystko po trochu? Nie wiem...czuje sie zawiedziony a naprawde warto bylo posluchac ich muzyki. Wprawdzie widzialem ich tylko na video ale ciarki przeszly. Ach gdyby tak Bum Bum suportowali Seven B...ale pomazyc zawsze mozna...
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości

cron