Niebieska Sowa

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Niebieska Sowa

Postautor: Beti Konieczna » czerwca 4, 2012, 11:06 pm

Z nowym rokiem powstała w Lesznie nowa "stara" grupa bluesowa "Niebieska Sowa". Kto był na festiwalu w Radzyniu to wie w czym rzecz. Chętnych do posłuchania ich nagrań zapraszam na stronę internetową www.niebieska-sowa.art.pl. Na żywo można ich usłyszeć 9 czerwca o godz 20:00 w Lesznie w pubie "U Bibiego".
Beti Konieczna
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: czerwca 4, 2012, 9:12 pm
Lokalizacja: Leszno

Sowa zaprasza!

Postautor: kociołbluesowy » listopada 2, 2012, 7:24 pm

NIEBIESKA SOWA ma się coraz lepiej.Zapraszamy na koncert do Leszna.Zagramy w klubie KWADRAT, 07.12 2012 o 19-tej.Kto ma ochotę posłuchać naszego nowego utworu pt.ILE ZESPÓŁ BLUESOWY MOŻE WYPIĆ WINA NA SPRÓBOWANIE ,to jest to dobra okazja. Uuhuu! I na zdrowie! :D
"Jestem sową, niebieskim ptakiem"
kociołbluesowy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: października 28, 2012, 8:06 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek Kaczanowski » listopada 6, 2012, 8:18 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NIEBIESKA SOWA - Festiwal Blues Nad Odrą - Ścinawa 2012
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: kociołbluesowy » grudnia 20, 2012, 9:04 pm

07.12.2012 r. w klubie Kwadrat w Lesznie Niebieska Sowa zarejestrowała materiał na porządne demo, a może nawet na coś więcej. Wszystko powoli się zgrywa, więc będzie do posłuchania w najbliższym czasie na jakiejś płytce. Myślę, że na pierwsze urodzinki (luty 2013) zdążymy. Zainteresowanych prosimy o trochę cierpliwości i uwagę. Informacja pojawi się na naszej stronie: www.niebieska-sowa.art.pl , w odpowiednim momencie :) . Uuhuuu !
"Jestem sową, niebieskim ptakiem"
kociołbluesowy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: października 28, 2012, 8:06 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kociołbluesowy » stycznia 21, 2013, 5:24 pm

Kto nie słyszał, a chciałby usłyszeć i zobaczyć NIEBIESKĄ SOWĘ w akcji, to jest okazja. Weźmiemy udział w konkursie na Ogólnopolskim Festiwalu Instrumentalistów Bluesowych "SOLÓWKA" w Nowej Soli (22 i 23.02.2013) Zapraszamy ! 8) Uuhuu !
"Jestem sową, niebieskim ptakiem"
kociołbluesowy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: października 28, 2012, 8:06 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kociołbluesowy » stycznia 23, 2013, 10:39 pm

Ludzie Kochani ! Ogłaszamy z nieukrywaną przyjemnością, że płyta master z naszego koncertu, który zagraliśmy 07.12.2012 w Klubie Kwadrat w Lesznie jest już w naszych rękach. :) Niedługo będzie dostępna. Informacja pojawi się w tym i jeszcze kilku miejscach. Do tej pory będzie można posłuchać jej na naszej stronie pod "demo" Uuhuu!
"Jestem sową, niebieskim ptakiem"
kociołbluesowy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: października 28, 2012, 8:06 pm
Lokalizacja: Leszno


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości

cron