"KOREK"-blues rockowa kapela z Tarnowskich G?r

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

"KOREK"-blues rockowa kapela z Tarnowskich G?r

Postautor: Maly » lipca 18, 2005, 4:34 pm

Tarnog?rski "KOREK" po pieciu latach przerwy reaktywowa? sie.Zesp?? zacz?? koncertowa? w ca?ej Polsce.Polecam ich stronke www.korek.art.pl
Maly
 

Postautor: demol » lipca 18, 2005, 5:25 pm

Zesp?? KOREK kojarzy?em g??wnie z piosenki "Bal u Pana Boga", a ?e jestem fanem rockowo-bluesowych brzmie? wybra?em si? na ich koncert. No Panowie - jak na zesp?? "nieznany" koncert wy?mienity. Wszyscy wiemy, ?e w muzyce bluesowej du?? rol? odgrywaj? texty, ktore u KORKA s? bardzo prawdziwe, czego przyk?adem mo?e by? wspomniany ju? "Bal..." (chyba nawet w jakim? lokalnym radio ten utw?r s?ysza?em). Z piosenek (nazwijmy to "nowo-zas?yszanych") bardzo przypad?a mi do gustu "Czekam na Ciebie". KOREK wychodzi na scen? po to, by gra? dla ludzi, ale te? dla siebie - wida?, ?e sprawia im to du?o rado?ci. Nie spodziewa?em si?, i? zesp?? ma w swoim repertuarze tyle w?asnych kompozycji (koncert 2 - godzinny i bodaj?e tylko jeden cover), s?ucha si? tego naprawd? przyjemnie. Osobi?cie polecam kapel? - na koncercie si? nie zawiedziecie.
demol
 

Korek

Postautor: Endrju » lipca 19, 2005, 7:16 pm

By?em na koncercie Korka w Wi?niowym Sadzie, po prostu REWELACJA!!!
Endrju
Endrju
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: lipca 18, 2005, 8:27 pm

Postautor: Wejner » lipca 19, 2005, 9:43 pm

bardzo fajna muzyka, wokal dobry przypominajacy wiadomo kogo.
podejrzewam ze jabysmy posluchali covera z repertuaru dzem-u to niejeden by sie nabral.
Ale generalnie super muza w dobrym wykonaniu...

do zobaczenia na koncercie...
Wejner Marcin
Awatar użytkownika
Wejner
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: kwietnia 24, 2005, 11:38 pm
Lokalizacja: Slask

Postautor: Wejner » lipca 19, 2005, 9:48 pm

bardzo fajna muzyka, wokal dobry przypominajacy wiadomo kogo.
podejrzewam ze jabysmy posluchali covera z repertuaru dzem-u to niejeden by sie nabral.
Ale generalnie super muza w dobrym wykonaniu...

do zobaczenia na koncercie...
Wejner Marcin
Awatar użytkownika
Wejner
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: kwietnia 24, 2005, 11:38 pm
Lokalizacja: Slask

Postautor: Wejner » lipca 19, 2005, 9:48 pm

bardzo fajna muzyka, wokal dobry przypominajacy wiadomo kogo.
podejrzewam ze jabysmy posluchali covera z repertuaru dzem-u to niejeden by sie nabral.
Ale generalnie super muza w dobrym wykonaniu...

do zobaczenia na koncercie...
Wejner Marcin
Awatar użytkownika
Wejner
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: kwietnia 24, 2005, 11:38 pm
Lokalizacja: Slask

Postautor: bartic » lipca 19, 2005, 9:53 pm

po wys?uchaniu zajawek na stronie zespo?u, jestem sk?onny uwierzy?, ?e ich koncerty s? udane. s?ycha?, ?e kierunek jaki obrali wyszed? im na dobre (utwory 'nowododane'), bo to sprzed 8 lat tr?ci staro?ci?. wokal - wokalista ma g?os, to fakt, ale to jak go u?ywa... ju? nie do ko?ca to kupuj?... takie i?cie w stronie ballad, podczas gdy gitara jedzie ostr? sol?w?? co? tu jeszcze szwankuje. ja rokowania daj? dobre...

...to tak, gdyby kto? si? mnie o zdanie pyta? :)

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

demol

Postautor: demol » lipca 19, 2005, 11:19 pm

na stronce KORKA (www.korek.art.pl) mozna znalesc kawalki utworow, sciagnac i posluchac. poleam jako "aperitif" przed koncertem:) pzdr
demol
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: lipca 18, 2005, 11:12 pm

Postautor: Slawek22 » lipca 20, 2005, 5:45 pm

Bylem na stronie..Fajna kapelka. Stylowe granie. Dobre gitarki. Powodzenia, wielu udanych koncertow zycze.
Pozdr
Slawek22
 

KOREK

Postautor: Gość » lipca 20, 2005, 11:09 pm

Jeden D?em ju? mamy !!!!!

Kolejna kopia !!!!!
Gość
 

Postautor: Bluesmaniak » lipca 21, 2005, 6:29 am

S?ysza?em ich kilka razy "na ?ywo".Inne kapele graj? bluesa a oni go przekazuj?.Torzy si? wi?? mi?dzy kapel? a publik?.Maj? ch?opaki charyzm?.A utwory na stronce-ca?kiem inaczej brzmi? na ?ywo.Polecam szczerze.
Bluesmaniak
 

Postautor: blondi » lipca 25, 2005, 2:53 pm

by?em na nie jednym koncercie i musz? powiedzie? ?e kapela wywar?a na mnie du?e wra?enie potrafi? zagra? ?e ciary wychodz? na plecach jak i wprowadzi? w stan g?ebokich przemy?le?. Teksty bardzo ciekawe doskonale zaz?biaj? si? z muzyk? tworz?c niepowtarzalne brzmienie. Polecam koncerty zesp?? doskonale wsp??pracuje z publiczno?ci? doskona?a zabawa.
blondi
 

Postautor: bigZbig » lipca 25, 2005, 6:10 pm

reinkarnacja chyba jednak istnieje...
czas spoważnieć by - już ten wiek...
bigZbig
blueslover
blueslover
 
Posty: 666
Rejestracja: marca 4, 2005, 5:58 pm
Lokalizacja: SouthPyrland

Postautor: czarna » lipca 25, 2005, 10:53 pm

na koncercie by?am ca?kiem mi?o mi si? s?ucha?o. w domu mi to leci na okr?g?o bo blondi s?ucha, niekiedy mog?abym zamordowa? (blondi oczywi?cie nie korka). tylko nie rozumiem co mu si? zaz?bia :)
czarna
 

koncert Korka

Postautor: bobo » lipca 27, 2005, 3:01 pm

fajnie, ?e s? tacy ludzie kt?rzy graj? tak? muz?, widzia?em ich na koncercie w Tucholi - bardzo prawdziwe, ?wietnie zagrane, super! , ?ycz? im powodzenia bobo
bobo
 

Postautor: Ireneusz Banachowicz » lipca 28, 2005, 5:39 pm

Juz 3 wrzesnia br w Fanaberia Jazz - Blues Club wystapi zespol Korek glownie znany z utworu "Bal u Pana Boga" wiecej info na temat zespolu www.korek.art.pl Info dotyczace koncertu ib@osw.pl (0) 508 921 341 Dokladne informacje podawane beda na biezaco. Goraco zapraszamy juz teraz bo naprawde warto...
Ireneusz Banachowicz
 

Postautor: Gość » lipca 29, 2005, 10:11 pm

Irek czy ty jestes nowym wlascicielem FANABERII ???
Gość
 

Postautor: irekb » sierpnia 2, 2005, 7:25 pm

Nie nie jestem nowym wlascicielem ale jestem osoba odpowiedzialna za ten koncert.
Awatar użytkownika
irekb
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 134
Rejestracja: sierpnia 1, 2005, 5:00 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: brok » sierpnia 2, 2005, 10:39 pm

17 sierpnia w Fanaberii zagra znakomita grupa FREE BLUES BAND ze Szczecina
brok
 

Postautor: Gość » sierpnia 8, 2005, 12:39 pm

Je?eli chcesz na ?ywo pos?ucha? "Balu u Pana Boga" a nie bardzo orientujesz si? gdzie Korek b?dzie koncertowa?... wpisz si? na list? subskrypcji pod adresem www.korek.art.pl
B?dziesz informowany o nowinkach i koncertach na bierz?co...

pozdr
Gość
 

Postautor: Gość » sierpnia 8, 2005, 3:55 pm

mam pytanie a tak wogole to gdzie jest ta Fanaberia???
Gość
 

Postautor: Gość » sierpnia 8, 2005, 10:47 pm

FANABERIA jazz club jest w OSTROWIE WLKP
Gość
 

Postautor: Gość » sierpnia 9, 2005, 11:28 am

UWAGA!!! Zmiana terminu koncertu z 3 wrz?nia na 2 wrze?nia!!!
w wi?c:

KOREK
2 wrze?nia
FANABERIA Jazz - Blues Club
Ostr?w Wielkopolski ul. Chopina
godzina 21:00
wstep: 10 z? w tym jedno piwo gratis!!!!
Gość
 

Postautor: irekb » sierpnia 12, 2005, 12:12 pm

Ju? w kr?tce na antenie radia ESKA 101,1 FM mo?na b?dzie us?ysze? wywiad z zespo?em KOREK.
Awatar użytkownika
irekb
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 134
Rejestracja: sierpnia 1, 2005, 5:00 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pink_FloyD_ » sierpnia 14, 2005, 7:59 pm

Zapraszamy wszystkich mi?o?nik?w Bluesa na Ska?k? w ?wi?toch?owicach-"KOREK"
Ostatnio zmieniony września 7, 2005, 10:57 am przez Pink_FloyD_, łącznie zmieniany 1 raz
Pink_FloyD_
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 52
Rejestracja: sierpnia 5, 2005, 11:14 am
Lokalizacja: Lubliniec

Postautor: zaza » sierpnia 16, 2005, 10:12 am

...a ja by?am w Bielsku w Kinoplexie na premierze filmu "Skazany na bluesa", niespodzank? przed premier? by? koncert zespo?u nieznanego
(przynajmniej mnie dot?d) "Korek", magia tej chwili przed tym filmem, ?wietna akustyka sali i ze smakiem zagrany (troch? kr?tki) koncert zostan? mi w pami?ci, zwr?ci?am uwag? na ludzi... s?uchali, chcia?abym pozna? zdanie kogo? kto te? by? na tej premierze, a zesp?? Korek bardzo polecam!
zaza
 

Postautor: Gość » sierpnia 16, 2005, 9:59 pm

s?ucha?em zesp?? KOREK
podaj? telefon 062-7364060 - festiwal "Wszystko jest Poezj?" w pa?dzierniku w PIK -Ostr?w wlkp.
Gość
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 16, 2005, 10:33 pm

Anonymous pisze:s?ucha?em zesp?? KOREK
podaj? telefon 062-7364060 - festiwal "Wszystko jest Poezj?" w pa?dzierniku w PIK -Ostr?w wlkp.


Nie wiem "go?ciu" czy dobrze odebra?em Twoj? wypowied?, ale chyba nie potrzebna Twoja z?o?liwo??. Daj wiar? Bracie i podpisz si? jak przysta?o na prawdziwego Chopa. Ja Ich nie s?ysza?em, ale ci?gle dochodz? mnie s?uchy ?e graj? zawodowo. I wierz? ?e tak jest w istocie.
A tak na dobr? spraw? to powiem Ci "go?ciu" ?e z paroma utworami np. "Stare Dobre Ma??e?stwo", prze?licznie wpasuje si? w Festiwal Bluesa.
Pozdrawiam Ci?, maj?c po cichu nadziej?, ?e si? zalogujesz!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: GO? » sierpnia 16, 2005, 11:48 pm

?le pan odebra? bo "Bal u pana Boga" to piekny utwor, a tak? muzyke s?uchalem na festiwalach Wszystko jest poezja
i tylko to
utulony w b?lu jako nieprawy go??
pozdrawiam
GO?
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 16, 2005, 11:51 pm

GO?? pisze:?le pan odebra? bo "Bal u pana Boga" to piekny utwor, a tak? muzyke s?uchalem na festiwalach Wszystko jest poezja
i tylko to
utulony w b?lu jako nieprawy go??
pozdrawiam


No to ja przepraszam Ci? serdecznie i Bluesowo Pozdrawiam!!! Widocznie znowu moja z?a interpretacja!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości