BLUES INSIDE nowy Leszczynski band

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Blues Pub

Postautor: Alf » grudnia 5, 2009, 1:21 pm

No otworzyliśmy coś co ma być Blues pubem,mamy jak narazie 7 dni,strony internetowej jeszcze nie mamy gdyż trzeba w niej coś pokazać,a my jak narazie prócz lokalu osiągnięć nie mamy,jeszcze nikt nie rozdziewiczył Naszej mini sceny.Porzebujemy także jakieś pomocy bluesomaniaków by to rozkwitło i by w końcu coś dobrego w Naszym Mieście zaczęło się dziać,jak działo się kiedy my będąc młodzi i pękni to mieliśmy,w MOKU czy też Cezarze itp.Otwarci na propozycje,pomysły i dobrą pomocną dłoń jesteśmy 8) Pozdrawiam.Alf.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » grudnia 5, 2009, 1:29 pm

W lesznie jest duża grupa bluesowych muzyków :) Mam nadzieje, że wszyscy się zaangażują i bedziemy w lesznie mieli cykliczne jemsesion :) Będziemy myśleć, będziemy działać :) pozdrawiam :)

Dzis po koncercie chłopaków, wpadne zobaczyć jak to wygląda :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 5, 2009, 11:51 pm

no to czas zorganizować pierwsze jam session :) proponuję jakiś piątek... kiedy?

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Witam

Postautor: Alf » grudnia 6, 2009, 1:15 pm

W sobotę godz 19.30 jam session w blues pubie,sorki,że nie piątek lecz bębniarzowi w piątek nie pasuje,Bibi wpadnie z wiosłem,Artur(gitarzysta legendarnej kapeli leszczyńskiej Midgart :P )koledzy Bibeigo z zespołu też wyrażają chęć inprowizowania i wszystkich chętnych odlotu bluesowego zapraszam.Pozdro.Alf. :D
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Grzegorz Sterna » grudnia 6, 2009, 9:37 pm

o Dżizas ja myśłałem, że Midgardowcy juz wymarli albo wyjechali na export, ale mnie zaskoczyłeś, mam ich kasetę i wciąż miło sie tego słucha
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

blues pub

Postautor: Alf » grudnia 7, 2009, 8:40 am

w sumie z Midgarowców tylko Magda wyjechała,reszta jest w komplecie,jedyny Artur który chce pograć.Pryka niby chce ale jak dochodzi do konkretów to się wacha,Mały wciąż nie ma czasu :( Mam do Was serdeczną prośbę,macie może bębniarza,który ze swymi bębnami chciałby pograć w sobotę,takiego pewniaka,że będzie na bank.Pozdro.Alf.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Re: blues pub

Postautor: Alf » grudnia 7, 2009, 9:48 am

Alf pisze:w sumie z Midgarowców tylko Magda wyjechała,reszta jest w komplecie,jedyny Artur który chce pograć.Pryka niby chce ale jak dochodzi do konkretów to się waha,Mały wciąż nie ma czasu :( Mam do Was serdeczną prośbę,macie może bębniarza,który ze swymi bębnami chciałby pograć w sobotę,takiego pewniaka,że będzie na bank.Pozdro.Alf.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » grudnia 7, 2009, 1:47 pm

No Ładne Rzeczy :wink:
Taka inicjatywa tylko przyklasnąć
Kiedyś wpadnę posłuchać i poklaszczać :wink:

Kuba opisz wrażenia :idea:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Mocna » grudnia 7, 2009, 8:20 pm

Łałałiła! No to HIT! Aktualnie stacjonuję na dłuższą metę we Wro, ale... Jak będzie coś w przerwie świątecznej to chętnie wpadnę posłuchać, bo aż mnie to ciekawi:D

Pozdrawiam serdecznie i mocno;)
Moja era jazzu...
Awatar użytkownika
Mocna
blueslover
blueslover
 
Posty: 483
Rejestracja: lutego 16, 2007, 1:07 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Alf » grudnia 8, 2009, 4:58 pm

Dzięki za zainteresowanie,to miłe.Jeszcze raz proszę,jeśli by znalazł się jakiś perkusista z bębnami(przywiozę i odwiozę) na sobotę, to kamień z serca mi spadnie.Niech wleci do naszego pubu się umówić.Zawsze od 16.00 jest otwarty.Nasz bębniarz po prostu nie może na 100% potwierdzić swojej obecności.Nasz adres Tylna 5-Leszno.Granie ma się zacząć o 19.30.Pozdrawiam.Alf.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 8, 2009, 10:04 pm

kurczę, że to nie piątek... :cry:

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: Alf » grudnia 9, 2009, 11:13 am

Krzysiek od przyszłego tygodnia już będzie co piątek i sobotę,mamy problem z perkusistą na ten tydzień,gdyby był bębniarz no i w piątek i sobotę można zrobić,wszystko się o niego na ten tydzień rozgrywa,chyba,że masz kolegę który by pograł to i w piątek zrobimy 8) Pozdrawiam.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: BIBI » grudnia 9, 2009, 11:55 am

czesc Alf wszystko zalatwione w czwartek wpadne to pogadamy. pozdrawiam
BIBI
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 38
Rejestracja: listopada 12, 2009, 6:36 pm
Lokalizacja: leszno

Bibi jest ok!!!

Postautor: Alf » grudnia 10, 2009, 9:28 am

Dzięki,po prostu jednym słowem i szczerym piszę DZIĘKUJĘ!!!mnie dziś nie będzie,będzie Paweł,jestem w Pile,żona jest tu w szpitalu :cry: ale z Pawłem wszystko dogadacie.W sobotę będę,już w piątek wieczorem,mam nadzieję że z Blanką :D Pozdro.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Jimmi » grudnia 10, 2009, 2:18 pm

Sobota to jest idealny dzien, tak juz czasami bywa ze sa wesela:P
...Wystarczy cichy wiatru szept?
Jimmi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: listopada 17, 2009, 8:07 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 10, 2009, 5:46 pm

Jimmi pisze:Sobota to jest idealny dzien, tak juz czasami bywa ze sa wesela:P


wesel w adwencie to raczej nie ma.. a poza tym nie pamiętam kiedy byłem na ostatnim, a i w najbliższym czasie w rodzinie żadne weselicho się nie szykuje...
ale sobota to też czas gdy ludzie studiują, wyjeżdżają na weekendy... sobotni wieczór to sam środek weekendu. lepiej takie impry załatwiać w piątki i mieć dwa dni wolnego.
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: Jimmi » grudnia 11, 2009, 1:39 pm

1. W soboty w ADWENT sa takze inne imprezy (uderz w stol a nozyce same sie odezwa) 2. W Piatki zazwyczaj kapele graja koncerty 3. W Piatki takze odbywaja sie zajecia na studiach niestacjonarnych, wiec uwazam ze sobota to jest optymalny dzien i spokojnie Fish:) pozdro:)
...Wystarczy cichy wiatru szept?
Jimmi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: listopada 17, 2009, 8:07 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Jimmi » grudnia 11, 2009, 1:42 pm

No chyba ze traktujesz Jamm Sassion jako cos co sprawia ci trudnosc ze musisz pozniej dwa dni odpoczywac :) to jest fajna zabawa:P
...Wystarczy cichy wiatru szept?
Jimmi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: listopada 17, 2009, 8:07 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » grudnia 11, 2009, 7:54 pm

Jeśli mogę to wtrącę 3 grosze.
Soboty są imprezowe, może nie koniecznie wesela bo ich jakby mniej się zdąża, ale w soboty organizuje się imieniny , urodziny z całego tygodnie, w soboty jest większość koncertów . W tą np Aśka w CKiS. Mój syn studiuje zaocznie właśnie w sobotę i w niedzielę. Może leszczyńska ma zajęcia w piątek, ale to już będzie po zajęciach, więc kto będzie chciał to wpadnie. Z Poznania czy Wrocławia po zajęciach nikt nie przyjedzie w sobotę. W sobotę złażą się znajomi z zaległą wizytą.
Wg mnie jeśli Jamm miałby być stały cykliczny to raczej w piątki.
Fish nie mówi o dosłownym wypoczynku po graniu, ale np o aktywnym wypoczynku - wypad na narty, latem nad jezioro. Po sobotnim jammie można w niedzielę iść na późną do kościoła i na żużel i nic więcej :wink: , nawet na ryby nie wydolisz, a grzyby już Ci wyzbierają. I tyle będziesz miał z weekendu :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Jimmi » grudnia 11, 2009, 10:57 pm

Wolalbym miliard razy bardziej isc na jamm niz siedziec z ciotkami...
...Wystarczy cichy wiatru szept?
Jimmi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: listopada 17, 2009, 8:07 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 11, 2009, 11:50 pm

JaRas pisze:Jeśli mogę to wtrącę 3 grosze.
Soboty są imprezowe, może nie koniecznie wesela bo ich jakby mniej się zdąża, ale w soboty organizuje się imieniny , urodziny z całego tygodnie, w soboty jest większość koncertów . W tą np Aśka w CKiS. Mój syn studiuje zaocznie właśnie w sobotę i w niedzielę. Może leszczyńska ma zajęcia w piątek, ale to już będzie po zajęciach, więc kto będzie chciał to wpadnie. Z Poznania czy Wrocławia po zajęciach nikt nie przyjedzie w sobotę. W sobotę złażą się znajomi z zaległą wizytą.
Wg mnie jeśli Jamm miałby być stały cykliczny to raczej w piątki.
Fish nie mówi o dosłownym wypoczynku po graniu, ale np o aktywnym wypoczynku - wypad na narty, latem nad jezioro. Po sobotnim jammie można w niedzielę iść na późną do kościoła i na żużel i nic więcej :wink: , nawet na ryby nie wydolisz, a grzyby już Ci wyzbierają. I tyle będziesz miał z weekendu :wink:


vs.

Jimmi pisze:Wolalbym miliard razy bardziej isc na jamm niz siedziec z ciotkami...


jednak mądrość życiową nabiera się stopniowo... nie chciało mi się tłumaczyć młodzianowi bo i tak postawi na swoim. a że wielkim bluesmanem jest, to i szkoła i urodziny i imieniny, o nartach nie wspominając - są FE...
dzięki JaRas że wytłumaczyłeś. sam lepiej bym tego nie ujął :)
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: BIBI » grudnia 12, 2009, 1:11 am

Czasem ręce opadają... Myślałem, że to forum jest dla inteligentnych ludzi i takich rozmów się tutaj nie prowadzi. Przypominam, że wątek tego forum dotyczy zespołu Blues Inside i tematy prywatne nie powinny się tutaj znajdować. Od tych spraw jest gadu-gadu. A jeśli chodzi o jam session w Blues Klubie termin tej imprezy wybrałem dlatego, iż w soboty też ludzie pracują i nie mogą się bawić w piątki. A to tak a'propos dla tych dorosłych...
Na leszczyńskie imprezy bluesowe przychodzi bardzo mało młodzieży w wieku studenckim co jest widzoczne na imprezach z cyklu Leszno Czuje Bluesa. Niestety, ale bilety są zbyt drogie dla młodzieży.
Pozdrawiam serdecznie.
Z poważaniem,
Bibi.
BIBI
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 38
Rejestracja: listopada 12, 2009, 6:36 pm
Lokalizacja: leszno

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 12, 2009, 1:25 am

prawda jest taka Bibi, że jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził :) mi soboty nie pasują, dlatego też rzadko bywam na koncertach LCB i tylko wyraziłem swój żal
Krzyś fishbone Grajczak pisze:kurczę, że to nie piątek... :cry:


a swoją drogą - nie wiedziałem że Ty jesteś taką ostoją spokoju :)
pozdro

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: BIBI » grudnia 12, 2009, 1:34 am

Przecież się nie znamy; jestem taki jak w muzyce wolę jeden porządny dźwięk niż kilka nie poskładanych pisknięć.


pozdrawiam.
BIBI
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 38
Rejestracja: listopada 12, 2009, 6:36 pm
Lokalizacja: leszno

Postautor: Grzegorz Sterna » grudnia 12, 2009, 7:42 am

no i widzisz Bibi, ze każesz pisać o Blues Inside, a sam piszesz o czym innym, tym samym wywołując mnie do tablicy.

Za drogie powiadasz bilety są dla studentów, młodzieży w ogóle? a wiesz ile taki bilet "na legitkę" kosztuje? a wiesz ile kosztuje koncert? a wiesz skąd się bierze pieniądze na koncert?To niestety nie czasy głębokiej komuny, jak sie wydaje niektórym, którym jeszcze z umysłów nie wyparowała, gdzie wszystko organizował Dom Kultury bo miał na to kasę z naszych podatków.

No dobrze podpowiem trochę, bo możesz nie wiedzieć, skoro często sam wchodziłeś za darmo na LCB. 16 zł za bilet ulgowy to według Ciebie za dużo? dla tych , którzy cenią sobie wyżej piwo w sklepie od wrażeń artystycznych oczywiście to wysoka cena, ale my takich nie chcemy, ktoś kto przychodzi na koncert i siedzi przez cały czas jego trwania w barze (bo jest uzależniony od alkoholu, i stąd jego narzekanie na wysokie ceny biletów) jest osoba co najmniej dziwną. Wiem wiem, tam też słychać, ale to jest tak jakby się poszło do kina a cały seans przesiedziało w holu.

a wracając do drogich biletów to jak sądzę Wasze będą darmowe, albo za 5 zł? bo jeśli będzie inaczej to cała Twoja powyższa wypowiedź będzie bezsensowna
Dziękuję i pozdrawiam cały zespół Blues Inside i przepraszam, że musiałem zaśmiecić jej watek, ale w przypadku ataku każdy ma prawo się bronić.

P.S. Życzę wielu grań, na które menele nie będą mieli wstępu.

PS2. ALF załóż swój temat w innym miejscu, bo na pewno będzie o czym pisać!!!
Ostatnio zmieniony grudnia 12, 2009, 1:31 pm przez Grzegorz Sterna, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Grzegorz Sterna » grudnia 12, 2009, 8:10 am

BIBI pisze:Przecież się nie znamy; jestem taki jak w muzyce wolę jeden porządny dźwięk niż kilka nie poskładanych pisknięć.


pozdrawiam.



Ja też wolę jeden dobrze osadzony w harmonii, czysty i budujący dramaturgię dźwięk, dlatego nadal nie gram solówek.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 12, 2009, 9:06 am

BIBI pisze:Przecież się nie znamy; jestem taki jak w muzyce wolę jeden porządny dźwięk niż kilka nie poskładanych pisknięć.


ja wolę trochę bardziej rozbudowane granie, a nie pitolenie na jednym dźwięku.

Grzegorz Sterna pisze:Ja też wolę jeden dobrze osadzony w harmonii, czysty i budujący dramaturgię dźwięk, dlatego nadal nie gram solówek.


i cenię ludzi którzy mają choć odrobinę samokrytyki.
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

ups

Postautor: Alf » grudnia 12, 2009, 12:12 pm

sorki,masz rację z tym innym tematem,przepraszam Bibi,że tu Ci namieszałem i wszedlem w stronę Twojej kapeli,sorry i to wielkie!!!!resztę też przepraszam.Pozdro.
Alf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: grudnia 3, 2009, 9:15 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » grudnia 12, 2009, 1:02 pm

Hej Leszczynioki nie bądźmy tacy zasadniczy,
przy okazji BLUES INSIDE nowy Leszczynski band
zrobiło się takie rodzinne forum
w którym rzecz jasna blues inside najważniejszy :wink:

Bibi w myśl doktryny "lepiej niech piszą........."
Na marginesie kłótnie to moje hobby :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: BIBI » grudnia 12, 2009, 1:15 pm

Jeśli chodzi o komentarze na mój temat: chodziłem za darmo na koncerty LCB dlatego, że jak Grzegorzu pamiętasz, ktoś mi wisi kasę.
Jestem animatorem w Lesznie bluesa już od 12 lat. Jam session były zawsze moim oczkiem w głowie i nikt nie powinien w to wątpić, bo tam się Panie Grzegorzu spotkaliśmy.
Nie jestem alkoholikiem i nie życzę sobie takich pomówień! A to że siedziałem przy barze to tylko mój wybór, bo co roku zapraszasz te same kapele, które wielokrotnie słyszałem na tej samej scenie na której sam grałem.

A jeśli chodzi o mój samokrytycyzm, to sądząc po Twojej wypowiedzi Fish, naprawdę się nie znamy. Gdybyś mnie znał to byś tego nie pisał.
BIBI
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 38
Rejestracja: listopada 12, 2009, 6:36 pm
Lokalizacja: leszno

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości

cron