Nowy sprzedawca bluesowych płyt na Allegro!

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Nowy sprzedawca bluesowych płyt na Allegro!

Postautor: Rock-A-Billy » lipca 27, 2012, 10:54 am

Na Allegro pojawił się nowy, czy też może względnie nowy sprzedawca posiadający przyzwoity zestaw bluesowych tytułów płyt kompaktowych w rozsądnych (choć ostrzegam, że nie bardzo tanich) cenach.
Wiele pozycji zalicza się do do dość trudno dostępnych na naszym lokalnym, polskim rynku.

http://allegro.pl/listing/user.php/run? ... d=25183275


Płyty są oryginalne. Próbny zakup przebiegł niezwykle pomyślnie. Za 59 zł + 6 zł za wysyłkę kupiłem trudno dostępny album Roya Buchanana pt. My Babe z 1980 r. wersji na CD wydawnictwa AKARMA. Przesyłka dostarczona po 3 dniach. Ta sama płyta "chodzi" na eBay`u za równowartość ok. 80 - 100 zł.
http://allegro.pl/cd-roy-buchanan-my-ba ... 67173.html
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: RafałS » września 15, 2012, 4:30 pm

Przetestowałem tego sprzedawcę. Niezłe ceny, znakomity kontakt, szybka wysyłka, sensownie zapakowane. A przede wszystkim - ciekawa oferta. Sporo płyt z katalogu Bullseye i Black Top w cenie niecałych 30 zł (możliwe dodatkowe rabaty przy dużych zamówieniach, jeśli kogoś na nie stać :roll: ). Między innymi trochę przyjemnego soul-bluesa i pogranicza bluesowo-swingowego (Roomful of Blues, Johnny Nocturne Band, Michelle Willson). Naprawdę polecam, jeśli ktoś lubi wspomniane podgatunki. :)
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: Paweł Budzyński » października 11, 2012, 9:23 pm

Ja też mogę polecić sprzedawcę. Odbierałem płyty osobiście i spotkałem się z absolutnie profesjonalnym podejściem.
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości

cron