ABB - THE DUANE ALLMAN YEARS 1970-1971

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

ABB - THE DUANE ALLMAN YEARS 1970-1971

Postautor: vivaldie » lutego 10, 2010, 3:08 pm

To raczej propozycja dla zdeklarowanych fanów ABB ale chyba mieści się kręgach tej zakładki :roll:, dostałem mejla od koncertowego kolegi :

Witaj Vivaldie!
"Mam na zbyciu fenomenalny, zafoliowany box Allman Brothers Band-The Duane Allman Years. Limited Edition - 500 egzemplarzy.
Zestaw składa się z 15 CD. Wydany jest w gustownym, sztywnym katonowym etui.Mam trójwymiarową okładkę. W zapiśie koncerty zarejestrowane od 11 lutego 1970 do 19 sierpnia 1971.
Wydawca WLR-2116. Made in the EU. kod 7 48795-6927-3 4

Zestaw jest do obejrzenia na www.abbdiscography.com
Po wejści na stronę należy otworzyć ją i wybrać z lewej strony w Allman Brothers Band pozycję bootleg CD. Tu pod nr 7 mażna ją dokladnie obejrzeć.

Mam też na zbyciu (bo mam dwa )Hittin' the note nr 60 - wiosna 2009.
W numerze świętowanie 40 rocznicy istnienia Allman Brothers Band. Wywiady z Greggiem Allmanem, Jaimoe i Butch'em Trucksem oraz świetny materiał-wywiad rolex repliki z Derekiem Trucksem o Already Free. Koszt 40,00 zł, wysyłka gretis.

Pozdrawiam Marian"


Zainteresowanych w/w wydawnictwem zapraszam do kontaktu na priv'a
V-Waldi
"...just wanna boogie woogie all night long, yeah boogie..."


Obrazek
Awatar użytkownika
vivaldie
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1763
Rejestracja: lutego 22, 2007, 6:56 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: bluesman1 » lutego 14, 2010, 3:58 pm

Jak macie mozliwosc, to bierzcie to w ciemno! Wiekszosc z tych koncertow mam u siebie i musze sie pochwalic, ze swego czasu nie sluchalem niczego innego. Jakosc z nog nie powala, jesli idzie o niektore z zapisow ale dla fanow ABB i gitarowego grania to jest totalny odjazd!
Goraco polecam!
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości

cron