redaktor Draheim...!!!

"Głosem Bluesa" - prowadzi Przemek Draheim. Słuchajcie w każdy piątek o godzinie 22:00 - 24:00 za pośrednictwem strony toruńskiego Radia Sfera: http://www.sfera.umk.pl

Moderator: mods

Postautor: Brian » stycznia 9, 2009, 7:17 am

???????????????

Zaczyna mi to troszkę przypominać moje środowisko naukowe.

Czy to uczestnictwo w LB nie jest tym samym, co należenie przez tzw. uczonych do stowarzyszeń naukowych?. Bardzo często opłacanych przez polskiego podatnika. I tylko za przyczyną tej wpłaty staje się dany uczony członkiem , również i amerykańskich stowarzyszeń. Zaznaczam od razu, że poza Polskim Stowarzyszeniem Bluesowym nigdzie nie należę. To tak na wszelki wypoadek, żeby jakiś MARIO2009 nie wytknął mi, że "przejadam" pieniądze polskiego podatnika.

To tak zartem.
A poważnie. Chyba trzeba wszystko wyjaśnić do końca.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co daje uczestnictwo w LB?

Pozdrawiam bluesowo. A nie lepiej to się cieszyć tym, że w tym roku w Polsce będzie: Magic Slim, Wanda Johnson, Rod Piazza, Joe Bonamassa i wielu innych,A i także tym, że będą Bluestracje, Rawa Mazowiecka, Olsztyn, Suwałki, Rawa blues, Sumperk i wiele innych.

Co mnie smuci to, to, że nie ma juz poniedziałkowych FTB Sławka :(
Marek Wasek
-----------------------------------
Freedom with us
Awatar użytkownika
Brian
bluesman
bluesman
 
Posty: 348
Rejestracja: maja 3, 2006, 3:28 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: maciek lipina » stycznia 9, 2009, 4:41 pm

Witam serdecznie.
Dziś dotarłem do domu i otrzymałem wiadomość od znajomego o tej sprawie.
Ja przesłaniem news Przemkowi Draheimowi skopiowany właściwie ze strony www.delta.art.pl o relacji z festiwalu Blues Alive.
Kierowała mną tylko czysta, radosna chęć poinformowania jak najszerszego grona bluesfanów i nie tylko o relacji z tego wspaniałego festliwalu. Nie ukrywam ze również o nas ale oczywiście nie tylko.
Fakt! Moglem podać przypis, skąd wziąłem te informacje, przepraszam ze tego nie uczyniłem. Natomiast robiłem na gorąco to z radości, ze szczerych, pięknych wspomnień z tego bluesowego wydarzania.
Przepraszam jeszcze raz obie strony.

pozdrawiam
Maciej Llipina
Ścigani
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: Paweł Budzyński » stycznia 9, 2009, 6:15 pm

czemu zamiast wypowiedzi p. Draheima widzę tylko ... ... ... ?
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: lauderdale » stycznia 9, 2009, 6:21 pm

Pan Be pisze:czemu zamiast wypowiedzi p. Draheima widzę tylko ... ... ... ?


Odstaw piwo to Ci przejdzie... :)
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: Paweł Budzyński » stycznia 11, 2009, 12:22 am

;)
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: Peavosh » stycznia 11, 2009, 12:43 am

lauderdale pisze:
Pan Be pisze:czemu zamiast wypowiedzi p. Draheima widzę tylko ... ... ... ?


Odstaw piwo to Ci przejdzie... :)

Nie odstawiaj, nie warto :wink:
Awatar użytkownika
Peavosh
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 21
Rejestracja: listopada 22, 2007, 2:48 pm

Postautor: margo » stycznia 11, 2009, 2:00 am

Miałam się nie odzywać w tej sprawie, ale

CZUJĘ NIESMAK
ogromny

dla autora tematu i prowodyra poważnych niesnasek, bo okazał wyjątkowy tupet (chociaż chyba coraz częściej to w dzisiejszych czasach norma niestety)

jak i dla Przemka oraz pozostałych Panów Redaktorów za podjęcie - ku uciesze tylko i wyłącznie jednej osoby - dyskusji.
Dla mnie osobiście cała ta sprawa - uwagi osób z tej samej dziedziny zawodowej, osób które się znają, może pracowały ze sobą i dażą lub dażyły siebie nawzajem szacunkiem; tłumaczenia się szanowanych przeze mnie redaktorów - jest co najmniej bardzo przykra
Czy na prawdę wystarczy jeden złośliwy wpis żeby wszyscy mieli pożywkę? I popsute nerwy (wyobrazić sobie jedynie mogę, jak każdy z Was - Jerzyk, Andrzej M. i Slawek - się przejął).
Jeżeli Pan Draheim rzeczywiście dopuścił się takich niecnych praktyk należało to zgłosić osobom bezpośrednio zainteresowanym i odpowiednim służbom zamiast ograniczyć się do wpisu na forum, ale tak najprościej - zarzucić haczyk i obserwować rozwój wydarzeń.
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Audycja Głosem Bluesa - Radio Sfera Toruń

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości