Treść Audycji - 03.03.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 03.03.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 6:12 pm

03.03.08' poniedziałek godzina 23:00, Radio Centrum Kalisz (106.4) i Okolice Bluesa.

Ta audycja jest przede wszystkim na specjalne życzenie radiosłuchaczy i internautów. Już od bardzo dawna są prośby o powtórzenie pewnych utworów z audycji, które cieszą się Waszą wielką sympatią. Kierowałem się tylko ilością głosów. Dlatego proszę o zrozumienie i przepraszam, bo nie jestem w stanie spełnić wszystkich próśb.
Jednak mam nadzieję, że ten zestaw Wykonawców usatysfakcjonuje najbardziej wybrednego nawet Słuchacza:

01. Carlos Santana

02. Widespread Panic

03. Eric Burdon

04. Bad Company

05. Wilson Pickett

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: autsajder » lutego 26, 2008, 6:27 pm

o bedede czekał na santane jego gitara mnie powala:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
autsajder
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 71
Rejestracja: marca 3, 2007, 10:58 pm
Lokalizacja: Ostrzesz?w

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 7:03 pm

autsajder pisze:o bedede czekał na santane jego gitara mnie powala:D


A myślę że dwóch utworów które zagram nie znasz. W każdym razie mają 38 lat. Reszta Wykonaców tez powinno zrobic na Tobie wrażenie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » lutego 26, 2008, 7:06 pm

Czyli moim skromnym zdaniem z najciekawszych lat twórczości Santany :) długie koncertowe jammowanie i instrumentalna gra, niesamowita rzecz :) a co dokładnie chce nam Pan zagrać ?
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 7:19 pm

Michał pisze:Czyli moim skromnym zdaniem z najciekawszych lat twórczości Santany :) długie koncertowe jammowanie i instrumentalna gra, niesamowita rzecz :) a co dokładnie chce nam Pan zagrać ?


Tym razem będą jednak krótsze kawałki. Kultowy album "Abraxas" z roku 1970' jawi się nam przede wszystkim z takich kawałków jak "Samba Pa Ti", "Black Magic Woman", "Oye Como Va' czy choć już troszkę mniej, "Sea A Cabo".
Natomiast ten krązek ma jeszcze dwa cudeńka które i wtedy i dziś pozostają w cieniu, a to znamienite kawałki. Są to: "Hope You're Feeling Better" oraz "Mother's Doughter". Jeden z słuchaczy z Sieradza od dawna przypominał mi, że należy tym utworom przywrócić blask nalezny.
No i spróbujemy tak zrobic w poniedziałek!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » lutego 26, 2008, 7:21 pm

Dobry wybór ... ja mam znakomity koncert Santany z roku 73 (jak mnie pamięć nie myli) .....
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: 74yaro » lutego 26, 2008, 7:35 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Michał pisze:Czyli moim skromnym zdaniem z najciekawszych lat twórczości Santany :) długie koncertowe jammowanie i instrumentalna gra, niesamowita rzecz :) a co dokładnie chce nam Pan zagrać ?


Tym razem będą jednak krótsze kawałki. Kultowy album "Abraxas" z roku 1970' jawi się nam przede wszystkim z takich kawałków jak "Samba Pa Ti", "Black Magic Woman", "Oye Como Va' czy choć już troszkę mniej, "Sea A Cabo".
Natomiast ten krązek ma jeszcze dwa cudeńka które i wtedy i dziś pozostają w cieniu, a to znamienite kawałki. Są to: "Hope You're Feeling Better" oraz "Mother's Doughter". Jeden z słuchaczy z Sieradza od dawna przypominał mi, że należy tym utworom przywrócić blask nalezny.
No i spróbujemy tak zrobic w poniedziałek!


Te dwa kawałki rzeczywiście są świetne, zresztą cały album jest wspaniały. Uwielbiam go słuchać od początku do konca.

Zestaw wykonawców interesujący myślę że znowu będzie wielu słuchających.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 7:37 pm

Yaro! Zobacz koniecznie z jaka fantazją zagrał tu Santana, a szczególnie piano. To rok 1970. Dobry obraz i dzwięk!
Tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=nXkGVAwWI ... re=related
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tami » lutego 26, 2008, 7:38 pm

Powiem szczerze, bardzo mi się podoba ta lista! :D:D
Tami
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 10905
Rejestracja: października 23, 2006, 10:35 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 7:43 pm

Tami pisze:Powiem szczerze, bardzo mi się podoba ta lista! :D:D


Ale zobacz Tami jaki tu jest spektakl!

Santana & Buddy Guy: http://pl.youtube.com/watch?v=yKo0FK6-O-E

A tu Santana & Clapton: http://pl.youtube.com/watch?v=pAf3gqdCrDs
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tami » lutego 26, 2008, 8:03 pm

przejrzę na pewno wszystkie linki / jak zawsze :wink: /
teraz juz audycja Piotra :D
Tami
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 10905
Rejestracja: października 23, 2006, 10:35 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 8:04 pm

Tami pisze:przejrzę na pewno wszystkie linki / jak zawsze :wink: /
teraz juz audycja Piotra :D


Także właśnie słucham!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 26, 2008, 8:25 pm

Tak myslę sobie że chyba nie ma Osoby która nie lubi Zielonego Piotrusia!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darek Grodziński » lutego 26, 2008, 11:07 pm

Cieszę sie na zapowiedź tej audycji, gdyż będę miał okazję "podciągnąć" się trochę z Santany. Znam go jedynie z tych najpopularniejszych singli i klipów. Bardziej się specjalizuje w Claptonie, Hendrixie, Knopflerze, SRV i Blackmoorze :D

Co do Claptona, w nawiązaniu do powyższego linku na Youtube (Jingo), to jest koleś!!! Wyskoczył w sandałach i krótkich spodenkach i tak dał po drutach, że klękajcie narody!!!

Clapton miał w swej karierze okresy, które szanując ich znaczenie - nie fascynują mnie. Ale jego twórczość jest jak kronika życia. Jest tam wszystko: pierwsze kroki, wóda, prochy, miłość, popowa obojętność, ból, żałoba, nostalgia oraz radość i pasja bluesa- TO WSZYSTKO W JEGO MUZIE SŁYCHAĆ!!! I przez to jest naprawdę wielki!!! Tym co przy okazji audycji z 25.02.2008 wyrażali o nim "wstrzemięźliwe" opinie, proponuje przełamać się i wsłuchać dokładniej. Hej! 8)
Darek Grodziński
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 27, 2008, 12:04 am

Darek Grodziński pisze:Cieszę sie na zapowiedź tej audycji, gdyż będę miał okazję "podciągnąć" się trochę z Santany. Znam go jedynie z tych najpopularniejszych singli i klipów. Bardziej się specjalizuje w Claptonie, Hendrixie, Knopflerze, SRV i Blackmoorze :D

Co do Claptona, w nawiązaniu do powyższego linku na Youtube (Jingo), to jest koleś!!! Wyskoczył w sandałach i krótkich spodenkach i tak dał po drutach, że klękajcie narody!!!

Clapton miał w swej karierze okresy, które szanując ich znaczenie - nie fascynują mnie. Ale jego twórczość jest jak kronika życia. Jest tam wszystko: pierwsze kroki, wóda, prochy, miłość, popowa obojętność, ból, żałoba, nostalgia oraz radość i pasja bluesa- TO WSZYSTKO W JEGO MUZIE SŁYCHAĆ!!! I przez to jest naprawdę wielki!!! Tym co przy okazji audycji z 25.02.2008 wyrażali o nim "wstrzemięźliwe" opinie, proponuje przełamać się i wsłuchać dokładniej. Hej! 8)


A co myslisz o krążku "Blind Faith" Tam graja same indywidualnosci Steve Winwood, Ginger Baker, Rick Grech i Eric Clapton. W kazdym razie to moja najbardziej ulubiona z Claptonem!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zdzisław Pająk » lutego 27, 2008, 1:56 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Michał pisze:Czyli moim skromnym zdaniem z najciekawszych lat twórczości Santany :) długie koncertowe jammowanie i instrumentalna gra, niesamowita rzecz :) a co dokładnie chce nam Pan zagrać ?


Tym razem będą jednak krótsze kawałki. Kultowy album "Abraxas" z roku 1970' jawi się nam przede wszystkim z takich kawałków jak "Samba Pa Ti", "Black Magic Woman", "Oye Como Va' czy choć już troszkę mniej, "Sea A Cabo".
Natomiast ten krązek ma jeszcze dwa cudeńka które i wtedy i dziś pozostają w cieniu, a to znamienite kawałki. Są to: "Hope You're Feeling Better" oraz "Mother's Doughter". Jeden z słuchaczy z Sieradza od dawna przypominał mi, że należy tym utworom przywrócić blask nalezny.
No i spróbujemy tak zrobic w poniedziałek!


A do tego Burdon, W.Panic, Bad Co - pewnie rano we wtorek nie wstanę. Pozdrawiam - Andrzeju.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: JaRas » lutego 27, 2008, 3:43 pm

Po cichu liczyłem na TYA, za tydzień będzie bliższa okazja.
I tak niecierpliwie czekam
Pozdrowienia Jarek
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 27, 2008, 9:46 pm

Zdzisław Pająk pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Michał pisze:Czyli moim skromnym zdaniem z najciekawszych lat twórczości Santany :) długie koncertowe jammowanie i instrumentalna gra, niesamowita rzecz :) a co dokładnie chce nam Pan zagrać ?


Tym razem będą jednak krótsze kawałki. Kultowy album "Abraxas" z roku 1970' jawi się nam przede wszystkim z takich kawałków jak "Samba Pa Ti", "Black Magic Woman", "Oye Como Va' czy choć już troszkę mniej, "Sea A Cabo".
Natomiast ten krązek ma jeszcze dwa cudeńka które i wtedy i dziś pozostają w cieniu, a to znamienite kawałki. Są to: "Hope You're Feeling Better" oraz "Mother's Doughter". Jeden z słuchaczy z Sieradza od dawna przypominał mi, że należy tym utworom przywrócić blask nalezny.
No i spróbujemy tak zrobic w poniedziałek!


A do tego Burdon, W.Panic, Bad Co - pewnie rano we wtorek nie wstanę. Pozdrawiam - Andrzeju.


Byłby to dla mnie wielki zaszczyt gdybyś pojawił się choć na chwil parę!

Pozdrawiam Zdzisiu!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 27, 2008, 10:00 pm

bpb_leszno pisze:Po cichu liczyłem na TYA, za tydzień będzie bliższa okazja.
I tak niecierpliwie czekam
Pozdrowienia Jarek


A dasz wiarę że jeszcze wczoraj wieczorem, słuchałem sobie TYA z Woodstock. I myślałem, dlaczego w pewnym momencie gwiazda przestała dla nich świecić. Dlaczego sam Alvin Lee, nie zrobił tak oszałamiającej kariery jak Clapton...
Musisz wiedzieć, że przez Okolice Bluesa, przewinęły się wszystkie najważniejsze albumy tej znakomitej Orkiestry i sporo solowych Alvina. Ale będę pamiętał o twojej sugesti.
To dla mnie też wyjątkowy Band!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » lutego 27, 2008, 10:12 pm

Czemu Alvin nie zrobił kariery jak Clapton ... pech ?, brak odpowiedniego managera ?, brak promocji w mediach ? moim zdaniem czysto komercyjne powody. Ja mam koncert z Fillmore - Ten Years After 2 płyty i jedyne co mogę na temat tego spektaklu powiedzieć to: Dobry Boże czemu mnie tam nie było.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: JaRas » lutego 27, 2008, 10:33 pm

Zgadzam się z Wami. Gdzieś sie zamotali.
Ja dzisiaj mam dzień z TYA (też min słuchałem z Woodstocku).
A o sugestii co do programu to oczywiście w kontekście zbliżającego sie koncertu w Blue Note.
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 28, 2008, 9:54 pm

bpb_leszno pisze:Zgadzam się z Wami. Gdzieś sie zamotali.
Ja dzisiaj mam dzień z TYA (też min słuchałem z Woodstocku).
A o sugestii co do programu to oczywiście w kontekście zbliżającego sie koncertu w Blue Note.


A czy możesz napisać w jakim składzie pojawia się Blue Note ?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » lutego 28, 2008, 9:58 pm

W takim:

LEO LYONS - bas
RIC LEE - perkusja
CHICK CHURCHILL - klawisze
JOE GOOCH - gitara wokal


jeśli coś nie pomieszałem :)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 28, 2008, 10:01 pm

Michał pisze:W takim:

LEO LYONS - bas
RIC LEE - perkusja
CHICK CHURCHILL - klawisze
JOE GOOCH - gitara wokal


jeśli coś nie pomieszałem :)


Jak Cię znam, to jest tak jak piszesz. Kurcze! Mnie tu ciągle brakuje tego jednego magicznego nazwiska!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » lutego 28, 2008, 10:04 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Michał pisze:W takim:

LEO LYONS - bas
RIC LEE - perkusja
CHICK CHURCHILL - klawisze
JOE GOOCH - gitara wokal


jeśli coś nie pomieszałem :)


Jak Cię znam, to jest tak jak piszesz. Kurcze! Mnie tu ciągle brakuje tego jednego magicznego nazwiska!!!


Alvin Lee - byłoby miło jakby wrócił, ale podobno Joe, radzi sobie całkiem, całkiem - jednak w kartach historii i w pamięci fanów to Alvin jest i będzie numerem jedne na zawsze.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Dąbrowski » lutego 28, 2008, 10:36 pm

Cześć. Jędruś.
Czy wiesz jaki jest telefon na emisję, bo nie idzie przez interner.
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: JaRas » lutego 29, 2008, 2:32 am

Alvina brakuje, ale mnie to coraz mniej przeszkadza. W Dżemie nie ma Ryśka 14 lat, itd., itd. Nawet wiecznie młodzi Stonesi już nie ten skład (prawda Jerzy) Zawsze na ich (wszystkich wielkich) koncerty polecimy - nigdy nie widziałem TYA na żywo. Będzie to "już wiem" jeden z niezapomnianych koncertów ;-))). Bardzo bym chciał jeszcze zobaczyć i usłyszeć Led Zeppelin w składzie z Bonhamem oczywiście
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 29, 2008, 12:46 pm

bpb_leszno pisze:Alvina brakuje, ale mnie to coraz mniej przeszkadza. W Dżemie nie ma Ryśka 14 lat, itd., itd. Nawet wiecznie młodzi Stonesi już nie ten skład (prawda Jerzy) Zawsze na ich (wszystkich wielkich) koncerty polecimy - nigdy nie widziałem TYA na żywo. Będzie to "już wiem" jeden z niezapomnianych koncertów ;-))). Bardzo bym chciał jeszcze zobaczyć i usłyszeć Led Zeppelin w składzie z Bonhamem oczywiście


Może to wszystko jest mozliwe. Jeszcze niedawno pisało się i tutaj na forum, że Clapton nie odwiedzi Polski. A teraz już wiemy że będziemy go oklaskiwać.
Choć wszyscy grają do dzisiaj z lepszym czy gorszym skutkiem, jednak troszkę brak w tym wszystkim duszy.
Ja bardzo żałuję że nie było mi dane zobaczyć kiedyś "Cream", Burdona z "War", czy "Blind Faith" i Hendrixa.
A przecież dla moich rówieśników w tamtym czasie nie stanowiło to żadnego problemu.I tego im bardzo zazdroszczę!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » lutego 29, 2008, 1:45 pm

Tak z ta duszą to różnie bywa. Parę lat temu na Deep Purpel w Szczecinie jej chyba nie było wcale. W Spodku 2006 już była.
Stonesi w zeszłym roku na Służewcu dla mnie czar. Po koncercie powiedziałem do kumpla Stonesmaniaka kompletnego, że to nie był ich ostatni koncert w Polsce. Ten facet kocha to co robi i daje z siebie wszystko.
Co do równolatków masz na myśli chyba tych zza żelaznej, bo naszych mogło być tam niewielu.
No szkoda, kiedyś 30 lat temu marzyłem zobaczyć Stonesów i mogę umrzeć teraz czekam na 4 koncert i nie ma mi się na umarcie. Czeka Clapton i wielu innych. A lubię każdą dobrą muzykę - 14.08 Erik, a 17.08 koncert finałowy na Bieszczadzkich Aniołach (od dawna w planie). Jakoś to wyrobię
Pozdrowienia Jarek
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 29, 2008, 1:59 pm

bpb_leszno pisze:Tak z ta duszą to różnie bywa. Parę lat temu na Deep Purpel w Szczecinie jej chyba nie było wcale. W Spodku 2006 już była.
Stonesi w zeszłym roku na Służewcu dla mnie czar. Po koncercie powiedziałem do kumpla Stonesmaniaka kompletnego, że to nie był ich ostatni koncert w Polsce. Ten facet kocha to co robi i daje z siebie wszystko.
Co do równolatków masz na myśli chyba tych zza żelaznej, bo naszych mogło być tam niewielu.
No szkoda, kiedyś 30 lat temu marzyłem zobaczyć Stonesów i mogę umrzeć teraz czekam na 4 koncert i nie ma mi się na umarcie. Czeka Clapton i wielu innych. A lubię każdą dobrą muzykę - 14.08 Erik, a 17.08 koncert finałowy na Bieszczadzkich Aniołach (od dawna w planie). Jakoś to wyrobię
Pozdrowienia Jarek


Oczywiście że chodziło o tych rówiesników za żelaznej kurtyny!
Bieszczadzkie Anioły to też piękna Impreza. Zawsze zaprasza mnie tam Wojtek Czemplik i Krzyś Myszkowski. Niestety nie byłem jeszcze. Ostatnio ktoś mi opowiadał że troszkę zagubił się klimat od 2 lat. A chodziło o to, że coraz więcej ludzi zjeżdża na to swięto i gdzieś umyka ten wyjątowy nastrój intymności. Ale czy tak jest w istocie, tudno mi powiedzieć!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości