Tre?? Audycji - 30.04.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Kuba Chmiel » kwietnia 30, 2007, 11:21 pm

Nie udziala?em si? na forum w czasie audycji bo by?em troch? zaj?ty. Ale s?ucha?em i musz? powiedzie?, ?e jestem zachwycony muzyk?. Powiem szczerze, ?e nigdy nie by?em fanem Stones?w, ale po dzisiejszej audycji chyba si? nawr?ci?em. Co? niesamowitego, panie Andrzeju, bardzo dzi?kuj?, wspania?a audycja i wspania?e d?wi?ki!
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: paul david » kwietnia 30, 2007, 11:22 pm

DOBRANOCKA!!! :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: e m d ż i » kwietnia 30, 2007, 11:28 pm

paul david pisze:
Zrobi?bym to od razu ale... nie wiem co to nyra? :roll: :lol:


n (czyt. ny) - niezidentyfikowany
r - r?czny
a - adapter

ps. i jak nie wiesz co to jest r?czny adapter, to ... nie gadam z Tob? !!!






(dzi?)
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Olifka » kwietnia 30, 2007, 11:29 pm

A teraz w Radio Centrum, Ko?ysanka D?emu, piekniejszej nocy nie mog?am sobie ?yczy?...
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 12:02 am

Diabolique pisze:Dzi?kuj? bardzo za mi?? niespodziank?, dedykacja jest zawsze mi?a.
Bardzo podoba?y mi si? klawisze, sama sko?czy?am klas? organ?w w szkole muzycznej.
Zosia zara?a mnie bluesem. Muzyka wprowadzi?a mnie w cudowny nastr?j.
Serdecznie pozdrawiam.
Ula


Ca?a przyjemno?? po mojej stronie!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 12:06 am

wuja_mati pisze:nie znalem nigdy Rolling Stones od takiej strony - strony nieco akustycznej i balladowej. Zawsze kojarzylem ich z rock'n'rollem i hitem Satisfaction... coz moj blad ze nie sluchalem ich muzyki, bede chcial to naprawic.

Dziekuje Ci bardzo Andrzeju za ta audycje i za kazda dzieki ktorym pokazujesz nie tylko mi ta prawdziwa muzyke, ta ktora powinna krolowac na listach przebojow. Gdy tak pieknie o kazdym z muzykow opowiadasz doceniem i szanuje Cie bardzo a zwlaszcza Twoja wiedze posiadana przez Ciebie ktora z wielkim sercem i checia przekazujesz nam mlodym....

dziekuje bardzo Andrzeju :)

dobranoc i do zobacznia :)


Dzi?ki za mi?e s?owa. Natomiast uk?on nale?y si? panu Danielowi Wyszogrodzkiemu kt?ry napisa? ksi??k? "Satysfakcja". A tak?e wielkiemu znawcy tematu The Rolling Stones, red. Zdzisiowi Paj?kowi!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 12:12 am

paul david pisze:Na slide guitar daje fachman na tym instrumencie Ry Cooder


Tak to dok?adnie On nada? taki wymiar "Sister Morphina". Dzi?kuj? za przypomnienie, bo zapomnia?em powiedzie? o tym!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 12:23 am

Kuba Chmiel pisze:Nie udziala?em si? na forum w czasie audycji bo by?em troch? zaj?ty. Ale s?ucha?em i musz? powiedzie?, ?e jestem zachwycony muzyk?. Powiem szczerze, ?e nigdy nie by?em fanem Stones?w, ale po dzisiejszej audycji chyba si? nawr?ci?em. Co? niesamowitego, panie Andrzeju, bardzo dzi?kuj?, wspania?a audycja i wspania?e d?wi?ki!


Je?eli pos?uchasz jeszcze par? razy, si?gniesz po inne wydawnictwa Stons?w. Wyszukaj prosz? jeszcze taki kawa?ek "Sweet Virginia".
Przyznam Ci si?, ?e na niczym mi tak nie zale?a?o dzisiaj, jak w?a?nie na tym, aby?cie poznali "Sticky Fingers".
Zawsze my?la?em ?e Jagger jest zarozumia?y. Ale m?j Przyjaciel Jacek Zajtz z K?pna (od 13 lat w Londynie) sp?dzi? z Mickiem 3 dni na Karaibach. Poza tym gra? z Jaggerem. Opowiada? ?e to ?wietny i zupe?nie normalny facet. I rzeczywi?cie kiedy ogl?da?em Ich wsp?lny wyst?p, Mick zachowywa? si? tak jak na pocz?tku swojej kariry w Londy?skim klubie Marquee u Kornera!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 12:26 am

Tomek Ma?y Kotyla pisze:Dziekujemy Panie Redaktorze.
Dziekuj? ?cisnieci w pasie Tomek Ma?y Kotyla i Grzes Wilusz


Mi?o ?e byli?cie z nami!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 12:29 am

paul david pisze:Do Sister Morphine do?ozy?a si? bodaj?e w s?owach w?a?nie Marianne Faithfull :lol:


O ile pami?tam, to chyba uzurpowa?a sobie nawet prawo do tej kompozycji i wykonywa?a j? na swoich koncertach!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: anna » maja 1, 2007, 8:06 am

wczorajsza audycja do pobrania na stronie:
http://www.blues.com.pl/okolicebluesa/download.php

pozdrawiam serdecznie
The only people you need in your
life are those who need you in theirs!
Awatar użytkownika
anna
administrator
administrator
 
Posty: 790
Rejestracja: sierpnia 25, 2006, 7:56 am
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: femme » maja 3, 2007, 11:42 am

no i mnie nie by?o :P ale to by?o raczej prawdopodobne, ?e zapomn?, skoro nie sp?dza?am wieczoru przy komputerze.
za to teraz s?ucham, bo Stones?w bardzo lubi?, ale przyznam si?, ?e ja na nich musz? mie? nastr?j, bo czasem s? niezno?ni, a innym razem wr?cz wspaniali.
wszystkiego nie znam na pewno, ale nadrabiam jak mog? :P dyskografia jest i od czasu do czasu si? w ni? zag??biam. w ka?dym razie nie poprzestaj? na najwi?kszych hitach.
jestem bodaj?e w po?owie audycji i musz? powiedzie?, ?e dzi? ta muzyka bardzo mi podchodzi. ;>

pozdrowienia,
femme
"bo bóg kocha dziewczyny i ziemię i dzień jutrzejszy"

Katarzyna Szóstak
Awatar użytkownika
femme
blueslover
blueslover
 
Posty: 490
Rejestracja: marca 27, 2006, 9:03 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: mazdah » maja 3, 2007, 1:06 pm

a ja pos?ucha?em i ... jednak nie tylko satisfaction do mnie nie przemawia ;)
Awatar użytkownika
mazdah
bluesman
bluesman
 
Posty: 300
Rejestracja: kwietnia 25, 2007, 6:33 pm
Lokalizacja: Kalisz

audycja "Okolice Bluesa" z 30.04.07 -"Sricky

Postautor: henk » maja 19, 2007, 8:54 pm

paul david pisze:Na slide guitar daje fachman na tym instrumencie Ry Cooder

Dzi?ki za fachow? informacj?. My?l? , ?e ten sam, znany p??niej w latach 80-tych i 90-tych, cho?by z p?yty "Crossroads"?
Ale w utworze "Little red rooster" z 1964 roku na slide guitar gra? chyba sam Richards?
Pozdrawiam - Henk.
henk
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: maja 1, 2007, 1:02 pm

Postautor: Przydat » grudnia 14, 2007, 7:49 am

Niech mi ktoś pomoże i udostępni tą audycje do ściągnięcia bo poprzez strone okolic się nie da .
Przydat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 123
Rejestracja: czerwca 8, 2006, 9:36 am
Lokalizacja: ?l?sk

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 14, 2007, 9:55 am

Jest problem. Ta audycja zapisała się tylko w pierwszych 20 minutach! Ale myślę że w 2008 będzie powtórzona!

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Maniol HIGHWAY » grudnia 14, 2007, 10:41 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
paul david pisze:Na slide guitar daje fachman na tym instrumencie Ry Cooder


Tak to dok?adnie On nada? taki wymiar "Sister Morphina". Dzi?kuj? za przypomnienie, bo zapomnia?em powiedzie? o tym!


Ry Cooder - wielki muzyk, na którym wzorowali się wszyscy grający slidemani w latach 70tych ale nie tylko. Był wzorem dla Duean'ea Allmana.

Wielki Ry.
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: StS » grudnia 17, 2007, 8:25 am

Przydat pisze:Niech mi ktoś pomoże i udostępni tą audycje do ściągnięcia bo poprzez strone okolic się nie da .
Nie ma problemu. Audycja była kiedyś do ściągnięcia w całości i teraz jest TUTAJ.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 17, 2007, 1:18 pm

StS pisze:
Przydat pisze:Niech mi ktoś pomoże i udostępni tą audycje do ściągnięcia bo poprzez strone okolic się nie da .
Nie ma problemu. Audycja była kiedyś do ściągnięcia w całości i teraz jest TUTAJ.


Czy możesz mi powiedzieć, czy jest w całości ? Bo nam przy nagrywaniu urwało się po chyba 20 minutach.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: StS » grudnia 17, 2007, 1:49 pm

Pewność można uzyskać po ściągnięciu i odsłuchaniu. Plik ściągnąłem ze strony audycji - pora nadawania zwykle uniemożliwia mi słuchanie na żywo. Całość trwa 59'14''. W moim komputerze plik ma datę 2007-05-01, godz. 11:06. Zagadką jest jak audycja znalazła się na serwerze mimo tego, że nagrywanie urwało się po 20 minutach. Czary.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 17, 2007, 1:59 pm

StS pisze:Pewność można uzyskać po ściągnięciu i odsłuchaniu. Plik ściągnąłem ze strony audycji - pora nadawania zwykle uniemożliwia mi słuchanie na żywo. Całość trwa 59'14''. W moim komputerze plik ma datę 2007-05-01, godz. 11:06. Zagadką jest jak audycja znalazła się na serwerze mimo tego, że nagrywanie urwało się po 20 minutach. Czary.


Naprawdę nie mam pojęcia. Jednak bardzo Ci dziękuję, bo już pobrałem. Miło się tak słucha po czasie. Jednak Stonsi, to kawał zawodowej Orkiestry. Jeszcze raz dzięki, bo brakowało mi tego programu!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości