Treść Audycji 23.04.2018'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 23.04.2018'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » kwietnia 17, 2018, 3:19 pm

23-kwietnia poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

W tej godzinie i sobie robię przeogromną przyjemność, bowiem wrócimy sobie do najznamienitszego okresu legendarnej formacji "Canned Heat". Tak naprawdę, moja bezgraniczna miłość do bluesa i boogie, wzięła się właśnie dzięki tej wyjątkowej Orkiestrze i ich pierwszych płyt. Oczywiście będzie tez troszkę opowieści o nich samych, bo każdy z nich, bez cienia wątpliwości zasługuje na to. Jestem Ich zdeklarowanym fanem i z pewnością tak już będzie zawsze. Z wielką i nieukrywaną przyjemnością, będę chciał przypomnieć Wam parę cudownych kawałków, które są po prostu nieśmiertelne i ufam, że zdanie wielu z Was, jest bardzo podobne do mojego, wszak "CANNED HEAT" POTĘGĄ JEST I BASTA!!!

Zapraszamy do słuchania oraz rozmów i komentarzy podczas emisji programu na tej stronie!

Aby słuchać audycji w internecie, należy wejść na stronę radia www.rc.fm i tam link: "Radio On-Line"

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 23.04.2018'

Postautor: olekblues » kwietnia 23, 2018, 10:13 pm

Słucham, jestem i kocham cię chopie!
Awatar użytkownika
olekblues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1711
Rejestracja: lutego 6, 2008, 7:45 pm
Lokalizacja: Kalisz


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości