Treść Audycji 19.12.2016'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 20, 2016, 12:03 am

Pięknie Wam Dziękuję!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Dziadek Władek » grudnia 20, 2016, 12:04 am

Dzięki, Jędrek :)
Dzięki, Zdzichu :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: v-king » grudnia 20, 2016, 12:04 am

Dziękuję bardzo za audycję i towarzystwo! :) Dobrej nocy wszystkim!
Awatar użytkownika
v-king
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 189
Rejestracja: października 18, 2010, 10:41 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Zdzisław Pająk » grudnia 20, 2016, 12:04 am

Ja też dziękuję i życzę radosnych, szczęśliwych Świąt
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Dziadek Władek » grudnia 20, 2016, 12:37 am

Sie nagrało: OB191216_Szaman.mp3 :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 20, 2016, 5:52 pm

Kłaniam się w pas Władziu!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: R&B » grudnia 26, 2016, 3:36 pm

Taka refleksja nasunęła mi się po wysłuchaniu tej audycji, ale nie tylko... Słuchałam też wiele innych. Podziwiam kompetencję i wiedzę Pana Zdzisława. I tak myślę, jak dziwnie układają się losy ludzkie. Przecież ci znani Panowie z ogólnopolskiej stacji, którzy tutaj na tym forum mają swoich oddanych fanów, to uczniowie przy Mistrzu. Od lat słuchałam i poza tym, że do studia przynoszą płyty ze swoich kolekcji, to tak naprawdę nic w tym więcej nie ma. A w tej chwili, kiedy wszystko jest dostępne w internecie... Wszystko, oprócz prawdziwej wiedzy. Gratulacje panie Zdzisławie i podziękowania, że tak pięknie potrafi się Pan dzielić swoją wiedzą!
R&B
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: kwietnia 28, 2016, 9:05 am

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Zdzisław Pająk » grudnia 26, 2016, 3:46 pm

R&B pisze:Taka refleksja nasunęła mi się po wysłuchaniu tej audycji, ale nie tylko... Słuchałam też wiele innych. Podziwiam kompetencję i wiedzę Pana Zdzisława. I tak myślę, jak dziwnie układają się losy ludzkie. Przecież ci znani Panowie z ogólnopolskiej stacji, którzy tutaj na tym forum mają swoich oddanych fanów, to uczniowie przy Mistrzu. Od lat słuchałam i poza tym, że do studia przynoszą płyty ze swoich kolekcji, to tak naprawdę nic w tym więcej nie ma. A w tej chwili, kiedy wszystko jest dostępne w internecie... Wszystko, oprócz prawdziwej wiedzy. Gratulacje panie Zdzisławie i podziękowania, że tak pięknie potrafi się Pan dzielić swoją wiedzą!



Dziękuję :) Jest Pani nad wyraz miła. I żałuję, że już mój czas minął (mija) i tak mało mam okazji, aby trochę więcej porobić na antenie (popisać się :) ). Życzę dalszego ciągu radosnych Świąt oraz pomyślności wszelakiej w Nowym 2017 Roku. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 27, 2016, 4:39 pm

R&B pisze:Taka refleksja nasunęła mi się po wysłuchaniu tej audycji, ale nie tylko... Słuchałam też wiele innych. Podziwiam kompetencję i wiedzę Pana Zdzisława. I tak myślę, jak dziwnie układają się losy ludzkie. Przecież ci znani Panowie z ogólnopolskiej stacji, którzy tutaj na tym forum mają swoich oddanych fanów, to uczniowie przy Mistrzu. Od lat słuchałam i poza tym, że do studia przynoszą płyty ze swoich kolekcji, to tak naprawdę nic w tym więcej nie ma. A w tej chwili, kiedy wszystko jest dostępne w internecie... Wszystko, oprócz prawdziwej wiedzy. Gratulacje panie Zdzisławie i podziękowania, że tak pięknie potrafi się Pan dzielić swoją wiedzą!

100% racji. Zdzisław jest wzorem niedoścignionym. Dlatego ja nie nazywam siebie redaktorem muzycznym, a po prostu pasjonatem, bo tak właśnie jest w istocie. Już po raz drugi (ufam że nie ostatni), Zdzisław był Gościem mojego programu, ale muszę Ci powiedzieć, że zawsze to dla mnie wielki zaszczyt!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Dziadek Władek » grudnia 27, 2016, 4:51 pm

R&B pisze:[...] Gratulacje panie Zdzisławie i podziękowania, że tak pięknie potrafi się Pan dzielić swoją wiedzą!

Z przyjemnością dołączam się do gratulacji i podziękowań - acz nie bezinteresownie... ;)
Mam nadzieję, że Zdzisław, zmotywowany tymi opiniami częściej zagości u Jędrusia a może i... gdzieś, kiedyś, w czasie nieodległym znów usłyszymy Muzyczną Pajęczynę...? :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 27, 2016, 5:03 pm

Dziadek Władek pisze:
R&B pisze:[...] Gratulacje panie Zdzisławie i podziękowania, że tak pięknie potrafi się Pan dzielić swoją wiedzą!

Z przyjemnością dołączam się do gratulacji i podziękowań - acz nie bezinteresownie... ;)
Mam nadzieję, że Zdzisław, zmotywowany tymi opiniami częściej zagości u Jędrusia a może i... gdzieś, kiedyś, w czasie nieodległym znów usłyszymy Muzyczną Pajęczynę...? :)

Oby tak się stało!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Zdzisław Pająk » grudnia 27, 2016, 9:35 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Dziadek Władek pisze:
R&B pisze:[...] Gratulacje panie Zdzisławie i podziękowania, że tak pięknie potrafi się Pan dzielić swoją wiedzą!

Z przyjemnością dołączam się do gratulacji i podziękowań - acz nie bezinteresownie... ;)
Mam nadzieję, że Zdzisław, zmotywowany tymi opiniami częściej zagości u Jędrusia a może i... gdzieś, kiedyś, w czasie nieodległym znów usłyszymy Muzyczną Pajęczynę...? :)

Oby tak się stało!!! :)



Dziękuję Wam wszystkim, czasem myślę o tej Muzycznej Pajęczynie, ale mam za dużo innej pracy - warsztaty, pracownia, uczelnia i radio PiK, no i jeszcze ten drugi tom :) A poza tym, nie mam interesujących propozycji :lol: W każdym razie pewnie jak Andrzeju będziesz potrzebował czegoś, chętnie pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Treść Audycji 19.12.2016'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 27, 2016, 10:05 pm

Wiem że zawsze mogę na Ciebie liczyć Zdzisiu!!! Dzięki!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości