Treść Audycji - 17.11.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 17.11.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 12, 2008, 8:47 pm

17.11.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Dzięki Krzysztofowi Kowalowi jawiącego się nam na naszym forum jako "Greeny", cała najbliższa audycja poświęcona zostanie dla Petera Greena.
Bez cienia wątpliwości, Krzysztof "Greeny" wie w naszym Kraju najwięcej o tym jakże wyjątkowym i legendarnym muzyku.
W tym programie korzystać będę tylko i wyłącznie z płyt Krzysztofa oraz materiałów które zostały mi przesłane.
Oczywiście "Greeny" otrzymał zaproszenie aby być razem ze mną w studiu, jednak z różnych przyczyn jest to niemożliwe, a szkoda bo z pewnością, nie będę umiał oddać oprawy słownej w sposób tak emocjonalny, w jaki zrobiłby to Krzysztof.
Odsyłam was także do numeru 33 magazynu "Twój Blues" gdzie odnależć możecie piękne czterostronnicowe opracowanie Krzysztofa, zatytułowane po prostu - Peter Green!
Swoje największe sukcesy Peter Green odnosił w latach 1967 - 1971 i właśnie temu okresowi, poswięcimy całą godzinę.

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » listopada 12, 2008, 9:03 pm

Cieszę się niezmiernie, że w szerokim zakresie będziemy mogli się dowiedzieć czegoś o gitarzyście, który we wspomnianych latach niemal zdominował brytyjską scenę bluesa.
Ostatnio zmieniony listopada 12, 2008, 9:16 pm przez Kuba Chmiel, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 12, 2008, 9:14 pm

Kuba Chmiel pisze:Cieszę się niezmiernie, że w szerokim zakresie będziemy mogli się dowiedzieć czegoś o gitarzyście, który we wspomnianym okresie niemal zdominował brytyjską scenę bluesa.


Czego ja nie dopowiem, z pewnością Greeny pisać będzie na stronie, a więc pełne merytoryczne wspomaganie!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » listopada 12, 2008, 10:25 pm

Niezwykły człowiek i niezwykła muzyka. Zapowiada się fantastyczna audycja. :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 12, 2008, 10:59 pm

sawyer pisze:Niezwykły człowiek i niezwykła muzyka. Zapowiada się fantastyczna audycja. :D


Muszę ci powiedzieć Jurku, że "Greeny" wybrał naprawdę fantastyczne kawałki w tym słynne jam-bandowe granie które zarejestrowane zostało w studiu w Londynie w kwietniu roku 69' a swiatło dzienne ujrzało dopiero w roku 2002 na "The Vaudeville Years Of Fleetwood Mac 1968-1970 - Trojan Records"
Boże Jurek jakie to dżwięki :D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 17.11.08'

Postautor: Greeny » listopada 12, 2008, 11:16 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:17.11.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Bez cienia wątpliwości, Krzysztof "Greeny" wie w naszym Kraju najwięcej o tym jakże wyjątkowym i legendarnym muzyku.
W tym programie korzystać będę tylko i wyłącznie z płyt Krzysztofa oraz materiałów które zostały mi przesłane.

Odsyłam was także do numeru 33 magazynu "Twój Blues" gdzie odnależć możecie piękne czterostronnicowe opracowanie Krzysztofa, zatytułowane po prostu - Peter Green!
Swoje największe sukcesy Peter Green odnosił w latach 1967 - 1971 i właśnie temu okresowi, poswięcimy całą godzinę.


Nasz ulubiony redaktor Okolicowo-bluesowy troszkę przecenia moją skromną osobę w zakresie posiadanej wiedzy :-). Pewne jest natomiast, że darzę ogromną sympatią P. Greena i uwielbiam jego muzykę.
Od wielu lat kolekcjonuję płyty i informacje związane z tym muzykiem.

Muzyką P. Greena z okresu 1967 -1972 można wypełnić wiele audycji, bo w tym okresie muzyk był w najwyższej formie i pozostawił po sobie wiele wspaniałych nagrań. Również udzielał się gościnnie na płytach innych wykonawców. Na razie chciałbym podziękować Andrzejowi za udostępnienie swojej audycji dla przypomnienia tego muzyka. Może w przyszłości jeszcze nadarzy się okazja zaprezentowania gościnnych występów P. Greena, które to gorąco polecam z powodu takiego, że są to rzeczy piękne, lecz prawie wcale przez rozgłośnie radiowe nie nadawane. No ale to są na razie plany :-).

Treść nadchodzącej audycji można podejrzeć tutaj:
http://ledge.fleetwoodmac.net/showthread.php?t=38075

Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
Greeny
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 162
Rejestracja: października 12, 2005, 8:04 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Treść Audycji - 17.11.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 12, 2008, 11:45 pm

Greeny pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:17.11.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Bez cienia wątpliwości, Krzysztof "Greeny" wie w naszym Kraju najwięcej o tym jakże wyjątkowym i legendarnym muzyku.
W tym programie korzystać będę tylko i wyłącznie z płyt Krzysztofa oraz materiałów które zostały mi przesłane.

Odsyłam was także do numeru 33 magazynu "Twój Blues" gdzie odnależć możecie piękne czterostronnicowe opracowanie Krzysztofa, zatytułowane po prostu - Peter Green!
Swoje największe sukcesy Peter Green odnosił w latach 1967 - 1971 i właśnie temu okresowi, poswięcimy całą godzinę.


Nasz ulubiony redaktor Okolicowo-bluesowy troszkę przecenia moją skromną osobę w zakresie posiadanej wiedzy :-). Pewne jest natomiast, że darzę ogromną sympatią P. Greena i uwielbiam jego muzykę.
Od wielu lat kolekcjonuję płyty i informacje związane z tym muzykiem.

Muzyką P. Greena z okresu 1967 -1972 można wypełnić wiele audycji, bo w tym okresie muzyk był w najwyższej formie i pozostawił po sobie wiele wspaniałych nagrań. Również udzielał się gościnnie na płytach innych wykonawców. Na razie chciałbym podziękować Andrzejowi za udostępnienie swojej audycji dla przypomnienia tego muzyka. Może w przyszłości jeszcze nadarzy się okazja zaprezentowania gościnnych występów P. Greena, które to gorąco polecam z powodu takiego, że są to rzeczy piękne, lecz prawie wcale przez rozgłośnie radiowe nie nadawane. No ale to są na razie plany :-).

Treść nadchodzącej audycji można podejrzeć tutaj:
http://ledge.fleetwoodmac.net/showthread.php?t=38075

Pozdrawiam
Krzysztof


Krzysztof! Mógłbyś napisać nieco o waszym światowym Fan-Clubie Petera. Opowiadałeś mi o nim miłe historie. Myślę że forumowicze z radością poczytają Twoje opowieści... :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 12, 2008, 11:49 pm

Next Monday - Polish Radio broadcast - music of P. Green

--------------------------------------------------------------------------------

Hello everybody :-)
I'd like to let you know Radio Centrum Kalisz (Calisia) is going to brodcast music of P. Green next Monday at 23:00 Polish time(Greenich Mean Time +1), 22:00 (GMT) (10 p.m.) London, 17:00 (GMT-5) (5 p.m.) New York, 16:00 (GMT-6) (4 p.m.) Chicago. I've prepared the set from the years 1967-1972:
1. Man of the World - a performer will be a surprise :-)
2. All Over Again - FM
3. The Supernatural - The Bluesbreakers
4. Fleetwood Mac - FM
5. First Train Home - FM
6. Watch Out - FM
7. Oh Well p.1,2
8. Beast Of Burden - PG
9. Madge Session 1 - FM

You can listen to Radio Centrum online:
http://shot4.inten.pl:8888/listen.pls

Stay Green
Krzysztof

Widzę Krzysztof, że będziemy mieć także słuchaczy ze świata! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » listopada 13, 2008, 1:32 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
sawyer pisze:Niezwykły człowiek i niezwykła muzyka. Zapowiada się fantastyczna audycja. :D


Muszę ci powiedzieć Jurku, że "Greeny" wybrał naprawdę fantastyczne kawałki w tym słynne jam-bandowe granie które zarejestrowane zostało w studiu w Londynie w kwietniu roku 69' a swiatło dzienne ujrzało dopiero w roku 2002 na "The Vaudeville Years Of Fleetwood Mac 1968-1970 - Trojan Records"
Boże Jurek jakie to dżwięki :D :D :D


Obrazek

Wygrzebałem nagrania w internecie. Właśnie ich słucham. Fantastyczne. Chyba się nie wyśpię :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Treść Audycji - 17.11.08'

Postautor: Greeny » listopada 13, 2008, 9:02 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Krzysztof! Mógłbyś napisać nieco o waszym światowym Fan-Clubie Petera. Opowiadałeś mi o nim miłe historie. Myślę że forumowicze z radością poczytają Twoje opowieści... :D


Otóż są to raczej dwa działy dyskusyjne Peter Green i Pre-Rummors w ramach szerszego forum o zespole Fleetwood Mac. W tych działach można napotkac informacje o okresie P. Greena w zespole FM ( Pre-Rummors) i okresie po odejściu z FM do dzisiaj (Peter Green). Uczestniczy w nich kilkuset fanów i fanatyków :-) z całego świata, a wiedza ich jest ogromna. Sam próbuję tamże wnosić w miarę możliwości swój niewielki wkład. Forum to jest nieocenionym źródłem wiedzy o wszelkich przejawach aktywności P. Greena. Uczestnikami forum w wielu przypadkach są aktywni muzycy i autorzy publikacji w pismach muzycznych. A poza tym wszyscy są wielkimi miłośnikami talentu P. Greena.
http://ledge.fleetwoodmac.net/forumdisplay.php?f=8
http://ledge.fleetwoodmac.net/forumdisplay.php?f=1

Serdecznie zapraszam polskich fanów do obecności bądź wymiany informacji i wrażeń na tych stronach.

Stay Green :-)
Krzysztof
Awatar użytkownika
Greeny
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 162
Rejestracja: października 12, 2005, 8:04 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postautor: Darek Grodziński » listopada 13, 2008, 9:39 am

Stylowa audycja szykuje się zatem! I znowu usłyszymy iście logopedyczny zwrot "sacz e słit gerl" :) Set lista OK! A może na aperitif przed 23.00 zagramy Albatrosa??? Pięknie uzupełniłby powyższe zestawienie :)
Darek Grodziński
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 10:22 am

Darek Grodziński pisze:Stylowa audycja szykuje się zatem! I znowu usłyszymy iście logopedyczny zwrot "sacz e słit gerl" :) Set lista OK! A może na aperitif przed 23.00 zagramy Albatrosa??? Pięknie uzupełniłby powyższe zestawienie :)


Pomysł to zacny Darku! Nie wiem tylko czy będzie na playliście, ale poproszę Mariusza Bazelę. Tak się składa że też jest Fanem Fleetwood Mac! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 11:14 am

No i małe wprowadzenie do audycj!

Fleetwood Mac "Man of the World" Peter Green:
http://pl.youtube.com/watch?v=7_--lzn3SrU

Peter Green Fleetwood Mac "Like it This Way": http://pl.youtube.com/watch?v=HQ8AcEYTEFY

Peter Green Fleetwood Mac "Rattlesnake Shake":
http://pl.youtube.com/watch?v=JsVmsPv6_Ic

Dla serc niewieścich, Fleetwood Mac - "Need Your Love So Bad": http://pl.youtube.com/watch?v=lxeQKQQ6k4s

No i oczywiście coś, co zawsze jest dobre na każdą porę dnia i nocy. Fleetwood Mac "Albatross": http://pl.youtube.com/watch?v=bSZHT2XvoLM
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 11:38 pm

Wróciliśmy właśnie z koncertu Martyny Jakubowicz. Było po prostu fantastycznie. Dzisiejsze dżwięki zagrane w BeCe w Kaliszu, na długo zapiszą się w mojej pamięci!!! Muzzy i Janek Gałach przeszli samych siebie. Martyna jak zawsze w pięknym klimacie :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » listopada 13, 2008, 11:46 pm

Jeżeli ten kocert przypominał występ Martyny na Festiwalu Muzycznym im. Pawła Bergera, to bardzo Ci zazdroszczę :wink:
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 11:48 pm

sawyer pisze:Jeżeli ten kocert przypominał występ Martyny na Festiwalu Muzycznym im. Pawła Bergera, to bardzo Ci zazdroszczę :wink:


Chyba był jeszcze lepszy!!! I ten tłum ludzi który napierał w BeCe. Sporo ludzi niestety nie zostało wpuszczonych. Po prostu był nadkomplet!!!

Jurku wejdż szybko tutaj: http://www.blues.com.pl/viewforum.php?f=68

Muza jest niesamowita!!! To Przyjaciel Todda Wolfe'a i naszego Sławka "Betsztyna". Prowadzi jedną z najbardziej popularnych audycji w Pensylwanii!!! Jazda jest bez trzymanki. Przed Chwilą Fritz i Todd mówili o naszym forum i o nas!!!
Posłuchaj koniecznie! Wejdż od głównej strony zakładki!!!
Ostatnio zmieniony listopada 13, 2008, 11:51 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: 74yaro » listopada 13, 2008, 11:49 pm

Audycja zapowiada się wspaniale, Green to jeden z moich ulubionych gitarzystów, nawet udało mi się być na jego koncercie.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: sawyer » listopada 13, 2008, 11:50 pm

Jestem :D . Kto to gra?
Ostatnio zmieniony listopada 13, 2008, 11:56 pm przez sawyer, łącznie zmieniany 1 raz
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 11:54 pm

74yaro pisze:Audycja zapowiada się wspaniale, Green to jeden z moich ulubionych gitarzystów, nawet udało mi się być na jego koncercie.


Cieszę się Jarku że będziesz razem z nami! Ale tym razem scenariusz należy do "Greeny'ego". Ale powiem Ci że wybrał naprawdę fantastyczną muzę Petera!!!

Jezu!!! Jak grają teraz w Pensylawnii!!! Psłuchajcie!!!

http://www.blues.com.pl/viewforum.php?f=68

Kliknijcie ze strony głównej na tę zakładkę, to znaczy, na migające czerwone światełko: FritzRocks - Bethlehem/Pennsylvania
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 11:59 pm

Ojej!!! Kochani! W tej chwili audycję prowadzi Todd Wolfe!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » listopada 14, 2008, 12:05 am

Andrzeju - drugi raz z rzędu nie wyspię sie przez Ciebie - wczoraj do 3 rano słuchałem Fleetwood Mac, dzisiaj FritzRocks :evil: :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 14, 2008, 12:06 am

sawyer pisze:Jestem :D . Kto to gra?


Teraz Jack Bruce!!!

Taka zakładka od wczoraj jest na naszej stronie i warto posłuchać naprawdę: FritzRocks - Bethlehem/Pennsylvania
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 14, 2008, 5:43 pm

Podaję i na mojej stronie za Jurkiem "Sawyerem", bo to ważna informacja:

TVP Kultura, 14.11.2008 r. (dziś,piatek) godz. 22:30
Alexis Korner i przyjaciele - koncert 1983
_________________
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » listopada 14, 2008, 10:50 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Podaję i na mojej stronie za Jurkiem "Sawyerem", bo to ważna informacja:

TVP Kultura, 14.11.2008 r. (dziś,piatek) godz. 22:30
Alexis Korner i przyjaciele - koncert 1983
_________________


Dzięki za info :)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: masc » listopada 15, 2008, 11:14 am

Wyśmienity koncert Alexisa, kawał dobrego grania. Jakby się ktoś dopytywał - nagrałem go :wink:
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 15, 2008, 11:28 am

masc pisze:Wyśmienity koncert Alexisa, kawał dobrego grania. Jakby się ktoś dopytywał - nagrałem go :wink:


Wczoraj tak wiele działo się w Ostrowie, bo i Quidam i Cree że nie było mi dane zobaczyć. Bardzo dobrze że nagrałeś!!! Zgłoszę się na pewno!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: WojtekU » listopada 15, 2008, 11:58 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Kliknijcie ze strony głównej na tę zakładkę, to znaczy, na migające czerwone światełko: FritzRocks - Bethlehem/Pennsylvania

Nie trafiłem jeszcze na audycję Fritza (w tym czasie jestem w pracy), ale od wczoraj słucham (wyrywkowo) radia WLVR: fajnie grają!
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 15, 2008, 12:08 pm

WojtekU pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Kliknijcie ze strony głównej na tę zakładkę, to znaczy, na migające czerwone światełko: FritzRocks - Bethlehem/Pennsylvania

Nie trafiłem jeszcze na audycję Fritza (w tym czasie jestem w pracy), ale od wczoraj słucham (wyrywkowo) radia WLVR: fajnie grają!


Program Fritza będzie Wojtku w każdą środę 21:00 - 23:00. Fritz uczestniczyć też będzie na forum.
Bardzo się cieszę, bo zdecydowana większość z was mówi w języku angielskim, a więc będziecie mogli z nim rozmawiać!
Tak jak napisał Sławek "Betsztyn", AJ Fritz to wielka Osobowość!!! Cieszę się bardzo że jego program, znalazł się na forum :D
tutaj: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=11445
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: WojtekU » listopada 15, 2008, 12:20 pm

Jak już napisałem powyżej nie będę mógł uczestniczyć w audycjach Fritza, chętnie posłuchałbym nagrań?
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 15, 2008, 1:01 pm

WojtekU pisze:Jak już napisałem powyżej nie będę mógł uczestniczyć w audycjach Fritza, chętnie posłuchałbym nagrań?


Może tak jak to jest u nas w zwyczaju, będzie można pobrać każdy program Fritza.

A zdążysz w poniedziałek do Okolic na Petera Greena, to właściwie będzie program Krzysia Kowala "Greeny".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości