Treść Audycji - 30.06.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 30.06.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 9:55 am

30.06.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

To będzie już audycja ostatnia przed przerwą wakacyjną. Miałem rzeczywiście w planach zrobić podsumowanie tego wszystkiego co muzycznie pojawiło się nam od września 2007 do dzisiaj, lub zagrać same perełki.
Ale w tym roku dzieje się tak wiele na Polskich scenach bluesa, blues rocka, jazzu, jazz-rocka, że naprawdę trudno pozostać obojętnym i dlatego, z sił całych wspierać należy wszelkie muzyczne wydarzenia z naszego podwórka!
Już 26 i 27 lipca w Tychach, X edycja Festiwalu im Ryśka Riedla "Ku Przesrodze".
Jedną z niezaprzeczalnych Gwiazd, będzie wyśmienity gitarzysta i wokalista, sam Doyle Bramhall II.
Okazuje się jednak, że pomimo jakże mocno ugruntowanej pozycji Bramhalla za wielką wodą, nie wszyscy (a szczególnie Młodzi Słuchacze), znają Jego twórczość.
Dla wielu, Bramhall kojarzy się przede wszystkim z Claptonem czy Rogerem Watersem, a przecież solowe dokonania Doyla, to dżwięki z najwyższej półki, że wspomnimy choćby dziś już legendarną formację "ARC ANGELS" którą tworzył wraz z Charlie Sextonem i żelazną sekcją Steve Ray Vaughana, "Double Trouble".
Dlatego ten program w całości wypełnią dżwięki Doyla Bramhalla II, aby muza którą zagra w Tychach nie była Wam obca i ufam, że ta audycja choć w malutkim procencie przyczyni się do tego, że kedy Doyle pojawi się na scenie, szczelnie wypełnicie pierwsze rzędy, witając Bramhalla owacyjnie!!!
Ja bardzo się cieszę że Adaś Antosiewicz i Sebastian Riedel, zaprosili Doyla Bramhalla II na Festiwal, bo po prostu spełnią też marznie Ryśka, który był zdeklarowanym Fanem "ARC ANGELS" i kogo mógł zarażał Ich nagraniami.

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Razem z nami tego wieczoru będzie Dyrektor Festiwalu w Tychach, Pomysłodawca i Główny Organizator Adaś Antosiewicz, któremu już teraz tu na stronie, możecie zadawać pytania. Zapewniam, że odpowie na wszystkie!!!
Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poiedziałek o 23:00!!!
Ostatnio zmieniony czerwca 29, 2008, 12:41 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » czerwca 24, 2008, 10:34 am

Tak, ja bardzo lubie przesluchiwac artystow ktorych nie znam przed ich koncertami. Robie to nawet w przypadku kapel polskich, wchodze na myspace danego zespolu, zeby mniej wiecej wiedziec jakiej muzyki sie spodziewac. A kiedy dany artysta/zespol jest przedstawiany w audycji to nietylko mozna uslyszec dzwieki, ale i dowiedziec sie czegos o nim.
Innymi slowy, Andrzeju, super :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Treść Audycji - 30.06.07'

Postautor: E&D » czerwca 24, 2008, 12:37 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:30.06.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Już 26 i 27 lipca w Tychach, X edycja Festiwalu im Ryśka Riedla "Ku Przesrodze".
Jedną z niezaprzeczalnych Gwiazd, będzie wyśmienity gitarzysta i wokalista, sam Doyle Bramhall II.
Okazuje się jednak, że pomimo jakże mocno ugruntowanej pozycji Bramhalla za wielką wodą, nie wszyscy (a szczególnie Młodzi Słuchacze), znają Jego twórczość.
Dla wielu, Bramhall kojarzy się przede wszystkim z Claptonem czy Rogerem Watersem, a przecież solowe dokonania Doyla, to dżwięki z najwyższej półki, że wspomnimy choćby dziś już legendarną formację "ARC ANGELS" którą tworzył wraz z Charlie Sextonem i żelazną sekcją Steve Ray Vaughana, "Double Trouble".
Dlatego ten program w całości wypełnią dżwięki Doyla Bramhalla II, aby muza którą zagra w Tychach nie była Wam obca i ufam, że ta audycja choć w malutkim procencie przyczyni się do tego, że kedy Doyle pojawi się na scenie, szczelnie wypełnicie pierwsze rzędy, witając Bramhalla owacyjnie!!!
Ja bardzo się cieszę że Adaś Antosiewicz i Sebastian Riedel, zaprosili Doyla Bramhalla II na Festiwal, bo po prostu spełnią też marznie Ryśka, który był zdeklarowanym Fanem "ARC ANGELS" i kogo mógł zarażał Ich nagraniami.

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Razem z nami tego wieczoru będzie Dyrektor Festiwalu w Tychach, Pomysłodawca i Główny Organizator Adaś Antosiewicz, któremu już teraz tu na stronie, możecie zadawać pytania. Zapewniam, że odpowie na wszystkie!!!
Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poiedziałek o 23:00!!!


Super ! a to się Krzysztof Siewruk ucieszy, no i my też oczywiście :-)
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 3:45 pm

ewcia pisze:Tak, ja bardzo lubie przesluchiwac artystow ktorych nie znam przed ich koncertami. Robie to nawet w przypadku kapel polskich, wchodze na myspace danego zespolu, zeby mniej wiecej wiedziec jakiej muzyki sie spodziewac. A kiedy dany artysta/zespol jest przedstawiany w audycji to nietylko mozna uslyszec dzwieki, ale i dowiedziec sie czegos o nim.
Innymi slowy, Andrzeju, super :)


Choć to do końca blues nie jest, to myślę że bardzo Ci się spodoba, tym bardziej, że posłuchamy fragmentów prawie całej Jego twórczości. No i na pewno, muza Bramhalla nie wchodzi do głowy po pierwszym odsłuchaniu. Każdej Jego płyty słuchać należy kilka razy, ale potem Jesteś już trafiona...
Ostatnio zmieniony czerwca 24, 2008, 3:52 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 30.06.07'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 3:46 pm

E&D pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:30.06.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Już 26 i 27 lipca w Tychach, X edycja Festiwalu im Ryśka Riedla "Ku Przesrodze".
Jedną z niezaprzeczalnych Gwiazd, będzie wyśmienity gitarzysta i wokalista, sam Doyle Bramhall II.
Okazuje się jednak, że pomimo jakże mocno ugruntowanej pozycji Bramhalla za wielką wodą, nie wszyscy (a szczególnie Młodzi Słuchacze), znają Jego twórczość.
Dla wielu, Bramhall kojarzy się przede wszystkim z Claptonem czy Rogerem Watersem, a przecież solowe dokonania Doyla, to dżwięki z najwyższej półki, że wspomnimy choćby dziś już legendarną formację "ARC ANGELS" którą tworzył wraz z Charlie Sextonem i żelazną sekcją Steve Ray Vaughana, "Double Trouble".
Dlatego ten program w całości wypełnią dżwięki Doyla Bramhalla II, aby muza którą zagra w Tychach nie była Wam obca i ufam, że ta audycja choć w malutkim procencie przyczyni się do tego, że kedy Doyle pojawi się na scenie, szczelnie wypełnicie pierwsze rzędy, witając Bramhalla owacyjnie!!!
Ja bardzo się cieszę że Adaś Antosiewicz i Sebastian Riedel, zaprosili Doyla Bramhalla II na Festiwal, bo po prostu spełnią też marznie Ryśka, który był zdeklarowanym Fanem "ARC ANGELS" i kogo mógł zarażał Ich nagraniami.

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Razem z nami tego wieczoru będzie Dyrektor Festiwalu w Tychach, Pomysłodawca i Główny Organizator Adaś Antosiewicz, któremu już teraz tu na stronie, możecie zadawać pytania. Zapewniam, że odpowie na wszystkie!!!
Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poiedziałek o 23:00!!!


Super ! a to się Krzysztof Siewruk ucieszy, no i my też oczywiście :-)


Krzyś "Luke" będzie wspomagał mnie merytorycznie na stronie podczas emisji programu.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: E&D » czerwca 24, 2008, 3:58 pm

Doyle Bramhall II zrobił na mnie niesamowite wrażenie w dwóch projektach - z Pink Floyd oraz z Ericem Claptonem for Robert, super sprawa !
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 4:06 pm

E&D pisze:Doyle Bramhall II zrobił na mnie niesamowite wrażenie w dwóch projektach - z Pink Floyd oraz z Ericem Claptonem for Robert, super sprawa !


Dwa utwory Jego autorstwa znależć można na płycie gdzie Doyle czynnie uczestniczy, "Riding With The King" - B.B. King & Eric Clapton.
Jednym z nich na pewno jest "Merry You", a drugi (o ile pamięć mnie nie myli) "I Wanna Be"!!!
A ja się cieszę bardzo że będę mógł zagrać "ARC ANGELS", ukochaną płytkę Ryśka Riedla. Ostatnio prezentowałem fragmenty tego krążka chyba 14 lat temu, dzięki współautorowi Okolic Bluesa Zbyszkowi Walczakowi. Ale sprawdzę to jeszcze!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 4:24 pm

Zobaczcie proszę i posłuchajcie parę razy. To sztandar "ARC ANGELS" piękna sztuka "Livin In A Dream", a na scenie: Doyle Bramhall II, Charlie Sexton, Tommy Shannon, Chris Layton. Dwóch ostatnich, to oczywiście żelazna sekcja Steve Ray Vaughana. Ten który zaczyna spiewać jako pierwszy to Doyle Bramhall II:
http://pl.youtube.com/watch?v=VEY5CCqQDeA

Tu natomiast Doyle Bramhall II w duecie z Claptonem: http://pl.youtube.com/watch?v=Tj4Hg16Hzqw

Bramhall na festiwalu Crossroads 2007: http://pl.youtube.com/watch?v=_tLD-r4ia ... re=related

Na jednej scenie: Eric Clapton, Dereck Trucks i Doyle Bramhall II na wokalu i harmonijce: http://pl.youtube.com/watch?v=382ETQwGZ ... re=related
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » czerwca 24, 2008, 5:38 pm

TAAAk Andrzeju 14 lat temu to nie wiedziałem, że istnieją Okolice Bluesa.
Tym bardziej z miłą chęcią posłucham, chociaż "Is it News" mnie nie powaliło, Arc Angels chyba nie znam. Youtube'y dobre, w Tychach na żywo na pewno to wyjdzie super
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 8:40 pm

JaRas pisze:TAAAk Andrzeju 14 lat temu to nie wiedziałem, że istnieją Okolice Bluesa.
Tym bardziej z miłą chęcią posłucham, chociaż "Is it News" mnie nie powaliło, Arc Angels chyba nie znam. Youtube'y dobre, w Tychach na żywo na pewno to wyjdzie super


Bramhall to Wielki Muzyk! Mam nadzieję że już sama audycja pozwoli Ci się zaprzyjażnić z Nim, choć powinieneś nagrywać, a potem jeszcze 3-4 razy odsłuchać tych utworów w zaciszu domowym, a po raz piąty, tuż przed wyjazdem do Tychów.
Wybrałem kawałki, które myślę że pojawią się menu Polskiego koncertu Bramhalla. A więc znając tę muzę, będziesz bliżej Niego!!!
Poza tym Jarku, chciałbym jeszcze raz podkreślić, żę przyjazd Bramhalla do Tychów, to też spełnienie marzeń Ryśka Riedla który był zafascynowany "ARC ANGELS"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » czerwca 24, 2008, 9:07 pm

Ja tam bym się nie napalał na to Arc Angels, bo to jednak trochę "inksza inkszość".
Doyle jest świetnym muzykiem, tu nie ma nawet cienia wątpliwości! To co gra solowo, moim zdaniem, jest mocno inne od tego czego dokonał w Aniołkach, choć czasem zdarzy im się jakiś GIG ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vAKMH74YmII

Luke, to dobry gość, na dobrym miejscu, ale na Twoim miejscu zagrałbym Kotzena ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ou_b8mjOVUs

Byłoby też fajnie, jakbyś wrzucił jakiś utworek tatusia, Doyla Bramhalla I, żebyśmy mogli poskakać :)

http://www.youtube.com/watch?v=Bt5JEXupjKs

No ale, co ja się odzywam....
Ostatnio zmieniony czerwca 24, 2008, 9:15 pm przez Jimmy, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 9:15 pm

Jimmy pisze:Ja tam bym się nie napalał na to Arc Angels, bo to jednak trochę "inksza inkszość".
Doyle jest świetnym muzykiem, tu nie ma nawet cienia wątpliwości! To co gra solowo, moim zdaniem, jest mocno inne od tego czego dokonał w Aniołkach, choć czasem zdarzy im się jakiś GIG ;)

Luke, to dobry gość, na dobrym miejscu, ale na Twoim miejscu zagrałbym Kotzena ;)

Byłoby też fajnie, jakbyś wrzucił jakiś utworek tatusia, Doyla Bramhalla I :) No ale, co ja się odzywam....


Tak! Też masz rację! Jednak "ARC ANGELS" to fantastyczna kapela która miała przeogromną rzeszę zdeklarowanych Fanów na Kuli Ziemskiej! Kiedy po raz pierwszy zagrałem AA w Okolicach, ciągle miałem prosby o powtórzenie tej audycji, a pamiętam, że wyemitowałem wówczas chyba, poza dwoma, wszystkie kawałki. Nawet właśnie dziś próbuję odszukać zapiski tej audycji, a było to 14 lat temu!
A Kotzena grałem 2 płyty w Okolicach, a mam chyba wszystkie i oczywiście od Luka!!!
No ale obrazki z muzą wybrałeś zawodowe!!!
Ostatnio zmieniony czerwca 24, 2008, 9:20 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » czerwca 24, 2008, 9:18 pm

Sorry, zmieniłem nieco posta, żeby nie był taki smutny ;)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 9:23 pm

Jimmy pisze:Sorry, zmieniłem nieco posta, żeby nie był taki smutny ;)


Nie da się zaprzeczyć że to Muzyk Wielkiego Formatu.
Urzekłeś mnie Jimmy "Outside Woman Blues" w wykonaniu Doyla z Festiwalu Crossroads, tak grają tylko najlepsi: http://pl.youtube.com/watch?v=vAKMH74YmII
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » czerwca 24, 2008, 9:39 pm

Doyle Bramhall II
Obrazek
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 9:53 pm

Własnie miałem prosić Cię Michał o wstawienie fotografii - Dzięki!!! Może jeszcze jakieś!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » czerwca 24, 2008, 10:03 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Własnie miałem prosić Cię Michał o wstawienie fotografii - Dzięki!!! Może jeszcze jakieś!!!


OK ... kierując się powiezieniem: Twoja prośba jest dla mnie rozkazem ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.doylebramhall2.blogger.com.b ... 46-jrl.jpg
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: 74yaro » czerwca 24, 2008, 10:07 pm

Zapowiada sie ciekawa audycja, chętnie jej posłucham, chociaż nie jest to mój ulubiony gitarzysta i nie wszystkie płyty z jego udziałem znam.
Andrzeju może coś z płyty Susan Tedeschi mogłoby się znaleźć w audycji ?
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 10:13 pm

74yaro pisze:Zapowiada sie ciekawa audycja, chętnie jej posłucham, chociaż nie jest to mój ulubiony gitarzysta i nie wszystkie płyty z jego udziałem znam.
Andrzeju może coś z płyty Susan Tedeschi mogłoby się znaleźć w audycji ?


Wyczułeś mnie wyśmienicie. Zagram z "Hope & Desire" kawałek "Lord Protect My Child" Dylana.
Cieszę się że będziesz nam towarzyszyć!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 10:13 pm

Przecudnie gra dziś Janek Cegiełka w "Jazz Nocą"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » czerwca 24, 2008, 10:25 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Przecudnie gra dziś Janek Cegiełka w "Jazz Nocą"


No słuchamy przecież :lol: :lol: :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 10:28 pm

JaRas pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Przecudnie gra dziś Janek Cegiełka w "Jazz Nocą"


No słuchamy przecież :lol: :lol: :lol:


Dyć wiem! Tylko chciałem Yara sprowokować, bo przecież te dżwięki dziś u Janka zjawiskowe!!! Ale chyba wybył już z forum - szkoda, bo to Koneser!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » czerwca 24, 2008, 10:33 pm

Do jazzu muszę być nastrojony nie mogę go słuchać z marszu.
dzisiaj wykorzystałem Claptona zadziałał aż miło
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 10:36 pm

JaRas pisze:Do jazzu muszę być nastrojony nie mogę go słuchać z marszu.
dzisiaj wykorzystałem Claptona zadziałał aż miło


Dobre podejście Jarku!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » czerwca 24, 2008, 10:41 pm

74yaro pisze:Zapowiada sie ciekawa audycja, chętnie jej posłucham, chociaż nie jest to mój ulubiony gitarzysta i nie wszystkie płyty z jego udziałem znam.
Andrzeju może coś z płyty Susan Tedeschi mogłoby się znaleźć w audycji ?


Ale czy Susan ma cos wspolnego z Bramhallem? Czy to tak wyrwana z kontekstu prosba? Nie zebym miala cos przeciwko, ale w ciagu ostatnich tygodni tak sie w niej zakochalam, ze cala jej dyskografie znam.. :) [Mickiewicz Jr, dzieki za wedke :wink: ]
Jestem samolubem glodnym nowosci muzycznych :D
Prosze o wybaczenie.. ;)
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 10:46 pm

ewcia pisze:
74yaro pisze:Zapowiada sie ciekawa audycja, chętnie jej posłucham, chociaż nie jest to mój ulubiony gitarzysta i nie wszystkie płyty z jego udziałem znam.
Andrzeju może coś z płyty Susan Tedeschi mogłoby się znaleźć w audycji ?


Ale czy Susan ma cos wspolnego z Bramhallem? Czy to tak wyrwana z kontekstu prosba? Nie zebym miala cos przeciwko, ale w ciagu ostatnich tygodni tak sie w niej zakochalam, ze cala jej dyskografie znam.. :) [Mickiewicz Jr, dzieki za wedke :wink: ]
Jestem samolubem glodnym nowosci muzycznych :D
Prosze o wybaczenie.. ;)


Bramhall to Przyjaciel Susan i Trucksa! Zatem wspiera na "Hope & Desire" Susan. Zasłuchaj się proszę w kawałek "Lord Protect My Child" pióra Boba Dylana. Jest pod numerem trzecim. Małżonek Susan, czyli Dereck Trucks gra tam na dobro slidem, a Bramhall cudnie na pudle! Doyle, towarzyszy zresztą Susan na całym tym wyjątkowo pięknym krążku!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » czerwca 24, 2008, 10:50 pm

No prosze :) Czlowiek sie cale zycie uczy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 24, 2008, 10:52 pm

ewcia pisze:No prosze :) Czlowiek sie cale zycie uczy :D


Ewcia! Proszę zobacz koniecznie Doyla Bramhalla II z Festiwalu Crossroads z roku 2007. Myślę że te dżwięki przekonają Cię natychmiast, tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=vAKMH74YmII
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » czerwca 24, 2008, 10:54 pm

ewcia pisze:No prosze :) Czlowiek sie cale zycie uczy :D


No to ładnych parę lat nauki Tobie jeszcze zostało :lol: :lol: :lol:
ja to się już za wiele nie nauczę :cry:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: mickiewicz jr. » czerwca 24, 2008, 10:59 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Wyczułeś mnie wyśmienicie. Zagram z "Hope & Desire" kawałek "Lord Protect My Child" Dylana.
Cieszę się że będziesz nam towarzyszyć!!!


czyli będzie też przepiękny akustyczny Slide....

:)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości