Treść Audycji - 09.06.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 09.06.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 4, 2008, 5:12 pm

09.06.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i Okolice Bluesa.

Powoli zbliżamy sie do wakacyjnej przerwy, dlatego chciałbym tę audycję zdecydowanie poświęcić dla naszej muzyki i samych premier w Okolicach Bluesa.

W Radiu Centrum i w Internecie zagrają dla nas:

01. Kasa Chorych.
02. Martyna Jakubowicz
03. Indios Bravos
04. Bracia
05. Leszek Cichoński, Jurek Styczyński, Sebastian Riedel

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 4, 2008, 5:17 pm

Dziś tj. środa o 19:05 w audycji Zdzisia Pająka "5 Dekad Rock' n Rolla" wspomnienie Rysia "Skiby" Skibińskiego, dziś mija już 25-lat od Jego smierci. Wspominać będzie także Jarek Tioskow!

tutaj strona audycji Zdzisia: http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=5481&start=1440
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darek Grodziński » czerwca 4, 2008, 8:16 pm

Z kategorii smaczki różne, znaleziona w necie super wersja Old Love Clptona

http://pl.youtube.com/watch?v=-axOgiuo8 ... re=related

Zauroczyłem się tym kawałkiem dopiero po Unpluged. Ale ta wersja, jej wstęp, solo gitarowe, niezwykłe piano na koniec i jak zwykle "żołnierski" Nathan East zasługują na to aby poświęcić im 8 minut i 51 sekund... Magiczne! Zobaczcie jakim tam klimat panował!!! Jak się śmiali i bawili a wszystko jakieś takie "książęce" i dostojne. Eric gra na swojej legendarnej Blackie Szkoda, że tak krótko.

Co to za koncert? Skąd? Kiedy? Ktoś wie jak to zidentyfikować? Warto mieć go w kolekcji...

P.S. http://pl.youtube.com/watch?v=Yekz__cCc ... re=related
Ostatnio zmieniony czerwca 4, 2008, 8:21 pm przez Darek Grodziński, łącznie zmieniany 1 raz
Darek Grodziński
 

Re: Treść Audycji - 09.06.08'

Postautor: Darek Grodziński » czerwca 4, 2008, 8:20 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:09.06.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i Okolice Bluesa.

Powoli zbliżamy sie do wakacyjnej przerwy, dlatego chciałbym tę audycję zdecydowanie poświęcić dla naszej muzyki i samych premier w Okolicach Bluesa.

W Radiu Centrum i w Internecie zagrają dla nas:

01. Kasa Chorych.
02. Martyna Jakubowicz
03. Indios Brawos
04. Bracia
05. Leszek Cichoński, Jurek Styczyński, Sebastian Riedel

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!


Dla mnie mistrzowski skład! Wchodzę w temat! :)
Darek Grodziński
 

Re: Treść Audycji - 09.06.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 4, 2008, 8:45 pm

Darek Grodziński pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:09.06.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i Okolice Bluesa.

Powoli zbliżamy sie do wakacyjnej przerwy, dlatego chciałbym tę audycję zdecydowanie poświęcić dla naszej muzyki i samych premier w Okolicach Bluesa.

W Radiu Centrum i w Internecie zagrają dla nas:

01. Kasa Chorych.
02. Martyna Jakubowicz
03. Indios Brawos
04. Bracia
05. Leszek Cichoński, Jurek Styczyński, Sebastian Riedel

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!


Dla mnie mistrzowski skład! Wchodzę w temat! :)


Darku! Będziemy rozmawiać też z Martyną Jakubowicz!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Maniol HIGHWAY » czerwca 4, 2008, 9:05 pm

oj, to trzeba słuchac - bardzo lubię Indios Bravos - mam ich płytę - pierwszš i chyba jedynš. Super Klimat!!!

a co do formacji Bracia, to słyszałem, że nagrali właœnie płytę z utworami zespołu Queen. To będzie coœ.

jak nie umrę przed 23.00 w poniedziałek w łóżeczku, to na zicher będę słuchał :wink:
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 4, 2008, 9:06 pm

Chciałbym tylko przypomnieć wam, jeden z najcudowniejszych nieplanowanych duetów. Był rok 89 - Jarocin. Na scenie Martyna Jakubowicz i Rafuś Rękosiewicz.
Na murawie przed sceną siedzi mnóstwo ludzi i w skupieniu słuchają Martyny. Fantastyczny koncert. Byłem i oglądałem stojąc z boku sceny. Kiedy Martyna rozpoczęła "W Domach z Betonu", rozległa się burza oklasków. Potem wchodzi Rysiek i zjawiskowo wtóruje Martynie. To były nutki jak z nieba. Proszę uwierzcie mi. Ten filmowy przekaz nie oddaje tamtej atmosfery. Za każdym razem jednak, oglądając ten kawałek na youtube, jestem poruszony. Potem wyszedł Dżem i grali do rana. Pamiętam, wschodziło słońce i Rysiek krzyknął chyba jakoś tak: "wschodzi słońce, gramy dalej ?", odpowiedż tłumu była oczywista i popłynęła Viktoria. O Boże! Zbyt robię się uczuciowy na starość! Ale cudne są te wspomnienia.
Zobaczcie proszę koniecznie Martynę z Ryśkiem: http://pl.youtube.com/watch?v=KvTpHrtC600
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darek Grodziński » czerwca 4, 2008, 9:50 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Chciałbym tylko przypomnieć wam, jeden z najcudowniejszych nieplanowanych duetów. Był rok 89 - Jarocin. Na scenie Martyna Jakubowicz i Rafuś Rękosiewicz.
Na murawie przed sceną siedzi mnóstwo ludzi i w skupieniu słuchają Martyny. Fantastyczny koncert. Byłem i oglądałem stojąc z boku sceny. Kiedy Martyna rozpoczęła "W Domach z Betonu", rozległa się burza oklasków. Potem wchodzi Rysiek i zjawiskowo wtóruje Martynie. To były nutki jak z nieba. Proszę uwierzcie mi. Ten filmowy przekaz nie oddaje tamtej atmosfery. Za każdym razem jednak, oglądając ten kawałek na youtube, jestem poruszony. Potem wyszedł Dżem i grali do rana. Pamiętam, wschodziło słońce i Rysiek krzyknął chyba jakoś tak: "wschodzi słońce, gramy dalej ?", odpowiedż tłumu była oczywista i popłynęła Viktoria. O Boże! Zbyt robię się uczuciowy na starość! Ale cudne są te wspomnienia.
Zobaczcie proszę koniecznie Martynę z Ryśkiem: http://pl.youtube.com/watch?v=KvTpHrtC600


O kurde! Jak nie oddaje atmosfery! Przecież to niemalże jam był! Nie tylko Rysiek zaskoczył Martynę, organy chyba też wchodziły mocno na żywca. Kultowe persony, kultowy song, niezwykły obraz, niezwykła atmosfera... w rzeczy samej nutki jak z nieba... Mam już je w ulubionych :)

Kolejny "smaczek" w kolekcji - podziękował :)
Darek Grodziński
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 4, 2008, 10:38 pm

Darek Grodziński pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Chciałbym tylko przypomnieć wam, jeden z najcudowniejszych nieplanowanych duetów. Był rok 89 - Jarocin. Na scenie Martyna Jakubowicz i Rafuś Rękosiewicz.
Na murawie przed sceną siedzi mnóstwo ludzi i w skupieniu słuchają Martyny. Fantastyczny koncert. Byłem i oglądałem stojąc z boku sceny. Kiedy Martyna rozpoczęła "W Domach z Betonu", rozległa się burza oklasków. Potem wchodzi Rysiek i zjawiskowo wtóruje Martynie. To były nutki jak z nieba. Proszę uwierzcie mi. Ten filmowy przekaz nie oddaje tamtej atmosfery. Za każdym razem jednak, oglądając ten kawałek na youtube, jestem poruszony. Potem wyszedł Dżem i grali do rana. Pamiętam, wschodziło słońce i Rysiek krzyknął chyba jakoś tak: "wschodzi słońce, gramy dalej ?", odpowiedż tłumu była oczywista i popłynęła Viktoria. O Boże! Zbyt robię się uczuciowy na starość! Ale cudne są te wspomnienia.
Zobaczcie proszę koniecznie Martynę z Ryśkiem: http://pl.youtube.com/watch?v=KvTpHrtC600


O kurde! Jak nie oddaje atmosfery! Przecież to niemalże jam był! Nie tylko Rysiek zaskoczył Martynę, organy chyba też wchodziły mocno na żywca. Kultowe persony, kultowy song, niezwykły obraz, niezwykła atmosfera... w rzeczy samej nutki jak z nieba... Mam już je w ulubionych :)

Kolejny "smaczek" w kolekcji - podziękował :)


Nie Darku! Na organach grał Rafuś Rękosiewicz. Grali wówczas w duecie z Martyną!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 5, 2008, 9:33 am

Maniol HIGHWAY pisze:oj, to trzeba słuchac - bardzo lubię Indios Bravos - mam ich płytę - pierwszš i chyba jedynš. Super Klimat!!!

a co do formacji Bracia, to słyszałem, że nagrali właœnie płytę z utworami zespołu Queen. To będzie coœ.

jak nie umrę przed 23.00 w poniedziałek w łóżeczku, to na zicher będę słuchał :wink:


"Indios Bravos" i "Bracia", to będą kawałki z najnowszej płyty Martyny "Te 30-Urodziny".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » czerwca 5, 2008, 11:33 am

mam nadzieje że moje komputerowe problemy w końcu skończą się i będę mógł po (niestety) długiej przerwie wrócić do słuchania audycji i częstego pisania na stronie :)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 5, 2008, 11:38 am

Michał pisze:mam nadzieje że moje komputerowe problemy w końcu skończą się i będę mógł po (niestety) długiej przerwie wrócić do słuchania audycji i częstego pisania na stronie :)


Długo już nie ma cię z nami, a więc czas najwyższy na powrót. Jeszcze raz dzięki za płytę Michał!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 5, 2008, 11:39 am

Indios Bravos ...
rewelacja Andrzeju!!!!!!!!!!!
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Re: Treść Audycji - 09.06.08'

Postautor: Michał » czerwca 5, 2008, 11:40 am

na wszelki wypadek jak nie dam rady być ...


01. Kasa Chorych.
Obrazek

02. Martyna Jakubowicz
Obrazek

03. Indios Bravos
Obrazek

04. Bracia
Obrazek

05. Leszek Cichoński, Jurek Styczyński, Sebastian Riedel
ObrazekObrazekObrazek
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Michał » czerwca 5, 2008, 11:46 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Michał pisze:mam nadzieje że moje komputerowe problemy w końcu skończą się i będę mógł po (niestety) długiej przerwie wrócić do słuchania audycji i częstego pisania na stronie :)


Długo już nie ma cię z nami, a więc czas najwyższy na powrót. Jeszcze raz dzięki za płytę Michał!


Tak, najwyższy czas :)

zapoznał się Pan z recenzja, jest to Amerykanin, który postanowił zamieszkać w Finlandii. Będziemy sie widzieć w Przeworsku do tego czasu powinienem dostać od Niego inne płyty i kilka materiałów "bonusowych" m.in wspólny akustyczny koncert z innym znanym muzykiem (nie chce pisać szczegółów, bo sam za mało wiem ;) ) - jak dostanę te nagrania - będę je miał dla Pana na festiwal 21 czerwca....

Pozdrawiam
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 5, 2008, 1:30 pm

Michał pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Michał pisze:mam nadzieje że moje komputerowe problemy w końcu skończą się i będę mógł po (niestety) długiej przerwie wrócić do słuchania audycji i częstego pisania na stronie :)


Długo już nie ma cię z nami, a więc czas najwyższy na powrót. Jeszcze raz dzięki za płytę Michał!


Tak, najwyższy czas :)

zapoznał się Pan z recenzja, jest to Amerykanin, który postanowił zamieszkać w Finlandii. Będziemy sie widzieć w Przeworsku do tego czasu powinienem dostać od Niego inne płyty i kilka materiałów "bonusowych" m.in wspólny akustyczny koncert z innym znanym muzykiem (nie chce pisać szczegółów, bo sam za mało wiem ;) ) - jak dostanę te nagrania - będę je miał dla Pana na festiwal 21 czerwca....

Pozdrawiam


To wielkie dzięki Michał! Wklejasz już fotki to się cieszę, bo wraca normalność!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 5, 2008, 1:40 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Indios Bravos ...
rewelacja Andrzeju!!!!!!!!!!!


Świetnie zinterpretowali kawałek Martyny "Miecz i Kij", coś jakby w delikatnym zabarweniu "Dire Straits".
Bardz komplementowała Ich także Ala Janosz, są przyjaciółmi. Po raz pierwszy Oni i "Bracia" pojawią się w Okolicach Bluesa.
Moim najbardziej ulubionym kawałkiem Martyny jest "Jeśli Chcesz z Kogoś Kpić" i to w warstwie tekstowej, śpiewanej i instrumentalnej. "Bracia" zagrali ten utwór naprawdę zawodowo. W audycji zagram najpierw Martynę z tym kawałkiem, a póżniej "Braci"

Pozdrawiam Paweł!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 7, 2008, 10:33 am

Tak sobie przeglądam youtube aby odnależć miłe dla ucha i oczu ciekawostki z udziałem Gośći poniedziałkowej audycji i znalazłem niezwykle sympatyczny kawałek.

Martyna Jakubowicz, Rafuś Rękosiewicz, Sebastian Riedel, Dżem. Wszyscy na jednej scenie: http://pl.youtube.com/watch?v=rXE72MQijos

A tutaj Kasa Chorych z gościnnym udziałem Dżawora: http://pl.youtube.com/watch?v=VE0-z8Frmlk
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 7, 2008, 11:59 am

Wielu z Was na pewno zna już ten zapis, ale namawiam tych którzy nie widzieli aby zobaczyć i posłuchać.
Festiwal w Tychach. Sebastian wraz z Dżemem, śpiewa "Tylko Ja i Ty", dedykując ten utwór Gosi, Ryśkowi i Pawłowi.
Ale wszystko zaczyna się najpierw od śpiewu Ryśka z płyty, a Sebastian z Dżemem dołączają od słów: "ale odrzuć siebie..."
Miło jest zobaczyć to znowu: http://pl.youtube.com/watch?v=lvuDaBCO2ks
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » czerwca 7, 2008, 12:45 pm

Bardzo się cieszę na tą audycję, Martyna :lol:
Może wreszcie przekonam sie do Braci (osobiście wolę Dwa Braty :lol: )
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 7, 2008, 3:43 pm

odnosnie Braci..
Facet ma GEENIALNY głos..ale niestety na tym sie kończy. Repertuarowo kompletnie do mnie nie trafiają. Niestety.Z komponowaniem to juz inna jazda... ale słyszałem Jaskółke w ich wykonaniu...nooo po prostu bomba...!!!!!!!!
........................................
Z kolei Indios Bravos pokazał mi Mikołaj. Dostał od chłopaków płyty. W calości podoba mi sie. Zespól znakomity!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................
O Martynie sie nie wypowiadam bo to kompletnie nie moje klimaty...ale oczywiscie szanuje!!!
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: JaRas » czerwca 7, 2008, 3:59 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:odnosnie Braci..
Facet ma GEENIALNY głos..ale niestety na tym sie kończy. Repertuarowo kompletnie do mnie nie trafiają. Niestety.Z komponowaniem to juz inna jazda... ale słyszałem Jaskółke w ich wykonaniu...nooo po prostu bomba...!!!!!!!!
........................................
Z kolei Indios Bravos pokazał mi Mikołaj. Dostał od chłopaków płyty. W calości podoba mi sie. Zespól znakomity!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................
O Martynie sie nie wypowiadam bo to kompletnie nie moje klimaty...ale oczywiscie szanuje!!!


No nie chciałem być taki brutalny, ale oryginał "Jaskółki" widzi mi się bardziej, Indios jak najbardziej, no a Martyna to klimaty które lubię. A wspaniale wykonane przez nią "Puk, puk do nieba bram", to już nie wiem który raz na forum piszę, jest potwierdzeniem mistrzostwa Dylana poza wokalem. (Kurna znowu sie naraziłem)
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 7, 2008, 4:59 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:odnosnie Braci..
Facet ma GEENIALNY głos..ale niestety na tym sie kończy. Repertuarowo kompletnie do mnie nie trafiają. Niestety.Z komponowaniem to juz inna jazda... ale słyszałem Jaskółke w ich wykonaniu...nooo po prostu bomba...!!!!!!!!
........................................
Z kolei Indios Bravos pokazał mi Mikołaj. Dostał od chłopaków płyty. W calości podoba mi sie. Zespól znakomity!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................
O Martynie sie nie wypowiadam bo to kompletnie nie moje klimaty...ale oczywiscie szanuje!!!


To po raz pierwszy Bracia pojawią się w Okolicach. Po prostu świetnie zaaranżowali i wykonali kawałek Martyny "Jeśli Chcesz z Kogoś Kpić"
Myślę Paweł, gdybyś posłuchał tego kawałka w orginale Martyny, wpiszesz sobie z pewnoscią w ulubione. Polecam Ci, bo to bardzo energetyczny i wyjątkowy utwór, także w warstwie tekstowej!!! Posłuchaj proszę!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: effcia » czerwca 7, 2008, 5:36 pm

Mam nadzieję, że i mnie się wreszcie uda być z Wami! :)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
effcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3005
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 7:06 pm
Lokalizacja: Kobyla Góra

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 7, 2008, 5:38 pm

effcia pisze:Mam nadzieję, że i mnie się wreszcie uda być z Wami! :)
Pozdrawiam!


No i myślę że już mozemy Ci grautlować!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: effcia » czerwca 7, 2008, 5:52 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:No i myślę że już mozemy Ci grautlować!!!


Wszystko okaże się 30 czerwca:)
Awatar użytkownika
effcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3005
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 7:06 pm
Lokalizacja: Kobyla Góra

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 7, 2008, 6:01 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Pawe Freebird Michaliszyn pisze:odnosnie Braci..
Facet ma GEENIALNY głos..ale niestety na tym sie kończy. Repertuarowo kompletnie do mnie nie trafiają. Niestety.Z komponowaniem to juz inna jazda... ale słyszałem Jaskółke w ich wykonaniu...nooo po prostu bomba...!!!!!!!!
........................................
Z kolei Indios Bravos pokazał mi Mikołaj. Dostał od chłopaków płyty. W calości podoba mi sie. Zespól znakomity!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................
O Martynie sie nie wypowiadam bo to kompletnie nie moje klimaty...ale oczywiscie szanuje!!!


To po raz pierwszy Bracia pojawią się w Okolicach. Po prostu świetnie zaaranżowali i wykonali kawałek Martyny "Jeśli Chcesz z Kogoś Kpić"
Myślę Paweł, gdybyś posłuchał tego kawałka w orginale Martyny, wpiszesz sobie z pewnoscią w ulubione. Polecam Ci, bo to bardzo energetyczny i wyjątkowy utwór, także w warstwie tekstowej!!! Posłuchaj proszę!!!

..............
Łysku..ależ ja to znam... :D
niewazne..
Pozdr serdecznie
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 7, 2008, 7:08 pm

effcia pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:No i myślę że już mozemy Ci grautlować!!!


Wszystko okaże się 30 czerwca:)


A to akurat przypadnie mi ostatnia audycja przed wakacjami. Trzeba będzie dedykować Ci jakis piękny utwór! Ale to trzeba, to z wielką przyjemnoscią!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 7, 2008, 7:12 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Pawe Freebird Michaliszyn pisze:odnosnie Braci..
Facet ma GEENIALNY głos..ale niestety na tym sie kończy. Repertuarowo kompletnie do mnie nie trafiają. Niestety.Z komponowaniem to juz inna jazda... ale słyszałem Jaskółke w ich wykonaniu...nooo po prostu bomba...!!!!!!!!
........................................
Z kolei Indios Bravos pokazał mi Mikołaj. Dostał od chłopaków płyty. W calości podoba mi sie. Zespól znakomity!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................
O Martynie sie nie wypowiadam bo to kompletnie nie moje klimaty...ale oczywiscie szanuje!!!


To po raz pierwszy Bracia pojawią się w Okolicach. Po prostu świetnie zaaranżowali i wykonali kawałek Martyny "Jeśli Chcesz z Kogoś Kpić"
Myślę Paweł, gdybyś posłuchał tego kawałka w orginale Martyny, wpiszesz sobie z pewnoscią w ulubione. Polecam Ci, bo to bardzo energetyczny i wyjątkowy utwór, także w warstwie tekstowej!!! Posłuchaj proszę!!!

..............
Łysku..ależ ja to znam... :D
niewazne..
Pozdr serdecznie


No to dobrze! Uwazam że w tym kawałku Jurek Styczniski, zagrał jedną z najlepszych swoich solówek, a Kaya, zrobiła mistrzostwo świata w chórkach, no i ten śpiew Martyny podany ze znakomitym tekstem pełnym emocji. Nie wiem, jakoś zakochałem się w tym utworze!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 8, 2008, 3:21 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Pawe Freebird Michaliszyn pisze:odnosnie Braci..
Facet ma GEENIALNY głos..ale niestety na tym sie kończy. Repertuarowo kompletnie do mnie nie trafiają. Niestety.Z komponowaniem to juz inna jazda... ale słyszałem Jaskółke w ich wykonaniu...nooo po prostu bomba...!!!!!!!!
........................................
Z kolei Indios Bravos pokazał mi Mikołaj. Dostał od chłopaków płyty. W calości podoba mi sie. Zespól znakomity!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................
O Martynie sie nie wypowiadam bo to kompletnie nie moje klimaty...ale oczywiscie szanuje!!!


To po raz pierwszy Bracia pojawią się w Okolicach. Po prostu świetnie zaaranżowali i wykonali kawałek Martyny "Jeśli Chcesz z Kogoś Kpić"
Myślę Paweł, gdybyś posłuchał tego kawałka w orginale Martyny, wpiszesz sobie z pewnoscią w ulubione. Polecam Ci, bo to bardzo energetyczny i wyjątkowy utwór, także w warstwie tekstowej!!! Posłuchaj proszę!!!

..............
Łysku..ależ ja to znam... :D
niewazne..
Pozdr serdecznie


No to dobrze! Uwazam że w tym kawałku Jurek Styczniski, zagrał jedną z najlepszych swoich solówek, a Kaya, zrobiła mistrzostwo świata w chórkach, no i ten śpiew Martyny podany ze znakomitym tekstem pełnym emocji. Nie wiem, jakoś zakochałem się w tym utworze!!!

.......................
Miłosc nie wybiera... :wink:
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości