Treść Audycji 18.06.2018'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 18.06.2018'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 14, 2018, 9:35 am

18-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

To będzie już ostatnia godzina przed przerwą wakacyjną. Postanowiłem więc przypomnieć audycję która była dla mnie bardzo ważna, a poświęcona w całości (moim skromnym zdaniem), największemu śpiewakowi naszego globu, o którym mówiono Otis Redding. Całą uwagę skupimy (przynajmniej dla mnie) na najlepszej płycie Mistrza, wydanej już po śmierci a zatytułowanej "The Immortal", ale będą też i inne cudne kompozycje z różnego okresu twórczości tego wyjątkowego wokalisty. Otisa Reddinga nie ma już z nami aż 51 lat, ale na szczęście została zjawiskowa muzyka która niezmiennie do dziś potrafi wywoływać wielkie emocje. Chciałbym bardzo aby te właśnie niecodzienne fantastyczne dźwięki, wprowadziły Was w czas wakacji i nastroiły pięknie do wszystkich festiwali i koncertów które czekają nas w tym roku.

Zapraszamy do słuchania oraz rozmów i komentarzy podczas emisji programu na tej stronie!

Aby słuchać audycji w internecie, należy wejść na stronę radia: http://www.rc.fm i tam link: "Radio On-Line"

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 18.06.2018'

Postautor: wlodeksobczak » czerwca 18, 2018, 9:56 pm

Dobry wieczór,
Blues is in my
Heart and Soul
-------------------------------
www.bluespoint.pl
Awatar użytkownika
wlodeksobczak
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1704
Rejestracja: sierpnia 17, 2010, 7:07 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości

cron